• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2012

13. září 2012 
@kajcza3
Mi pravdepodobne holku,dle Dr.---ja jsem si holkou temeř jista :slight_smile:
Asi to v TP nedopadne ale drive...prej. Poslicky mam uz snad tri tydny a k dnesnýmu dni,jsou uz pekne kontrakce bolestive ale zatim nepravidelne,MS bolesti,...otevrena na 1,5cm s volnosti.Dnes me berou záda a třísla...čekám ze to bude kazdym dnem.Dr. rikal taky,ze to muze nastat zitra nebo max.do tydne....Ja doufam,ze co nejdrive... :slight_smile:

... a jak ty?
12. črc 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych ti ještě minulý týden řekla, že do konce týdne určitě porodim,ale všecko se to tenhle týden uklidnilo, tak bych řekla, že si ještě chvilku počkám, ale taky bych chtěla co nejdřív :slight_smile: Mě doktor řikal, že se to všecko hezky připravuje, prý přesně tak jak má, tak uvidíme :slight_smile: a tašku už máš sbalenou? Všecko připravený? Já ještě čekám, až mi přijde kojící podprsenka a noční košilka, tak si na druhou stranu řikám, že je dobře, že se malej na svět ještě nehrne, protože to třeba ještě stihne přijít :sunglasses:
12. črc 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajcza3
Tak mas alespon Klidek....to je dobre :wink:
Preji ti to i nadále :slight_smile:
Jj,vse mam pripravene,tasku do porodky sbalenou,take sbalenou tasku pro kluka k babicce az tatinek bude u porodu a pak bude zapijet :slight_smile:
Jedine co mi chybi ,jsou pliny,ale to mam domluvene s babickou.... :slight_smile:
12. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mohla bych se na poslední chvíli ještě přidat? TP máme 2.8.2012.
25. črc 2012 v 16:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já měla termín porodu 13.9., ale nakonec se malej rozhodl kouknout na svět už 21.8. :slight_smile: taky vám prcek pořád brečí prdíkama??
13. zář 2012 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek