• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
Ahoj holky, 21.11.12 jsem našla slabé //, od té doby sílí, kdo se přidá do termínu srpen 2013? :wink: , mně termín dle PM vychází na 1. 8. 2013...
26. lis 2012 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
holky, neříkejte, že nikdo :wink: mně se tak chce vést ty těhotenský řeči :grinning:
27. lis 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka Počkej, zitra testnu :dizzy_face:
27. lis 2012 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007 - čekám, čekám a držím pěsti :wink:
27. lis 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka Díky. Koukám, že čekáte třetí... tak doufám, že zítra najdu // :wink:. Budeme moct sdílet podobné starosti. Snad, teda...
27. lis 2012 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007 - snad ano... četla jsem tvoje deníčky - myslím, že sis vybrala dost :frowning2:, přišli na to, proč chlapečci zemřeli? Aby se to už neopakovalo.. Tohle je težké přežít jednou, natož pak 2x :frowning2:
27. lis 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne, jen mám prý zvýšené riziko potratu, měly pomoct injekce, ale nepomohly. Tak nevím... asi nešťastné shody okolností :pensive: . Žije se mi s tím těžko, ale nové miminko by nám moc pomohlo. Naposledy.
27. lis 2012 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007 - budu na tebe zítra myslet!! musím do práce, ale odpoledne sem juknu, co a jak :wink:
27. lis 2012 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka Díky. Už to nemůžu vydržet. Akorát mi trochu bere radost to, že vím, že ty // jsou jen začátek a vůbec to nemusí znamenat slibný konec... když si představím těch 9 měsíců strachu o miminko... tak se těším i netěším. No, zítra uvidíme :slight_smile:
27. lis 2012 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007 - to věřím, já si tyhle věci nepřipouštím, nemusím, ale je mi jasné, že se to může stát komukoliv... Dřív to člověk tak nebral, ale zdravé dítě je fakt největší dar na světě! :wink:
27. lis 2012 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “spam”
27. lis 2012 ve 14:50 • marketkapraha
@paajinka Tak dva dny zpoždění, ale test sněhobílý :frowning2:
28. lis 2012 v 05:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:frowning2: ale jeste to neni ztracene, ne? :wink:
28. lis 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka No, jsem z toho rozhozena. Chtela jsem mit jistotu a houby. Ms nedorazila, merila jsem poctive BT a mam ji vysokou, cipek porad zavreny, nezkracuje se, vytok mam jak v tehu, prsa me boli, maly mi porad saha na bricho a chce nosit (podle toho jsem u starsiho vzdycky poznala, ze jsem tehu). Ale na testu ani naznak dusiku. Tak nevim. I kdyz je fakt, ze u prvniho tehotenstvi jsem to zjistila az ve 3. mesici, do te doby byly testy negativni a dr. nic nevidela ani pres utz... a Broucek byl tam.
28. lis 2012 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka Ahoj, jestli hledáš čerstvé maminky se srpnovým termínem, koukni do fóra Potrat. Jak nastartovat... Jsou tam teď tři nové těhulky :slight_smile:
28. lis 2012 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007 - ty to máš nějaké celé složité...tak vyčkej, dokud to nedostaneš, šance je... :wink:
@eva518 - díky, tam to máte ale asi nějaké už rozběhlé.. uvidíme, třeba se někdo přidá sem k nám :wink:
28. lis 2012 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka Počkej, však se ještě přidá plno maminek, jen nedočkavě čekají na termín ms :wink:. Já jsem fakt hrooozně zvědavá, jak to dopadne. Proč já to nemůžu mít normální :confused: ?
28. lis 2012 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007 - jj, uvidíme, já naštěstí mám kde kecat, ale chtěla bych někoho z těch čerstvých těhulí, takový to sdělování o srdíčkách, doktorech a tak... nevím, uvidíš, říkala jsi, žes to tak měla už předtím, tak třeba to vyjde ;)
28. lis 2012 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka No jo, ale já bych nechtěla živit marný naděje...
28. lis 2012 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holčinky, doufám, že se k vám přidám, taky čekám na // a doma už mám dva prcky, tak bychom se tady pěkně sešly.. :wink: ale testovat budu až příští týden..
28. lis 2012 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anneli - super - tak doufám, že vám to vyjde - to by pak byla ale úplně trojdětná diskuze :slight_smile:, jinak máme ty děti i podobně staré :wink:, to je fajn :wink: - a chtěla bys víc holku nebo kluka? mně je to nějak úplně jedno, i když malinko víc možná holku...
28. lis 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky já našla // 24.11. a zatím mi taky čárka síli, tak doufám, že bude vše v pořádku :slight_smile:
28. lis 2012 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, včera jsem našla slabého dušíka, dnes už silnější :slight_smile: jsme po IVF a 2. KET, takže se začínám potichounku radovat, ale zatím není nic jisté.. no nic, chce se mi už taky drbat! :angry:
28. lis 2012 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jahodarka
@monako3 - ahoj holky, to mám radost... :wink: držím palce, ať testy jen sílí... Já taky pořád testuju, ne už denně, ale abych věděla, že tam je.. K MUDr. bych chtěla jít až tak v 8. týdnu, ale nevím, jestli to nepřehodnotím, takhle je to k nevydržení :D
28. lis 2012 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka já mám jít na kontrolu až 21.12., to je taky docela masakr, ale možná si dojdu za týden alespoň na krevní testy :wink:
28. lis 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jahodarka - já bych chtěla jít 17.12., (měla bych být 7+4), pokud bude mít MUDr. volno, ale volat mu budu až za týden na výsledky cytologie, tak se pak zeptám.. jinak já těm IVF a tak moc nerozumím (IVF vím), co je KET? :wink:
28. lis 2012 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
mně vychází termín podle ms na 8.8., takže jsem vlastně jenom týden od tebe :slight_smile:
KET je kryoembryotransfér, tzn. přenos zamražených embryjek.
koukám, že máš děti hrozně blízko od sebe, to musí být docela náročný, ne?
28. lis 2012 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jahodarka - diky za vysvetleni, a davali ti 2? Jako, ze bys mohla mit i dvojcatka? Jinak deti jsou od sebe dvacet mesicu, dnes uz bych do toho nesla, ale vyhrajou si.. Kdyz se zrovna nezabijej :p a to treti jsem nevedela, jestli ted nebo az za rok, ale nakonec asi ted bude lepsi, budou od te starsi o 4,5 roku, to je myslim jeste snesitelne.. A promin, ze pisu bez diakritiky, ale pisu z mobilu.
28. lis 2012 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tož ms pořád mešká, BT vysoká... půjdu si koupit test a testnu zas zítra.
29. lis 2012 v 06:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka děkuji, snad to vyjde.. děti máme podobně, holčinu mám čerstvě čtyřletou, jsou od sebe 20 měsíců. No a o trošilinku víc bych taky radši holčičku, chceme si tentokrát nechat překvápko k porodu, tak jsem na sebe zvědavá, jestli to vydržím, obě předchozí jsem z UTZ věděla
@veruska007 moc držím palce, ať to vyjde a hlavně ať je všechno v pořádku, je mi líto, čím sis už musela projít :pensive:
@monako3 @jahodarka ať // pěkně sílí a vše je ok
29. lis 2012 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anneli - to to máte fakt stejně, jen o cca 3, 4 měsíce dřív..
jinak já chci taky překvápko k porodu... :wink: , z které Prahy jste?
@veruska007 - tak třeba už tam něco bude :wink:, hlavně že zatím nedošla MS :slight_smile:
29. lis 2012 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 25
Tvůj příspěvek