• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
ahoj, tak ať je ok :wink: snažili jste se dlouho? taky mi zatím nic není, jen trochu cítím břicho, když jsem vklidu, v předchozích těhu mi začalo být blivno až kolem 7-8tt, někomu není blivno vůbec...
6. pro 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha no kééž by! Byla by to paráda :slight_smile: a ty si na tom jak?
6. pro 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli no, my se snazili rok a pul, melo to u nas docela spád. Zjistili mi PCO - bez stimulace sem neovulovala a k tomu i pomalejsi spermie ... takze sme zkouseli rok doma, no a pak sem sla do centra, takze kdyz sem ted nasla ty dve carky na testu, tak to se mnou málem švihlo :slight_smile:)) Takze jeste mame relativne cas do 7-8 týdnu co? :slight_smile: my jsme asi uplne nastejno, ja mela posledni menstruaci 6.11 takze mi to ted vychazi taky tak na ten 4 týden :slight_smile:
6. pro 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli holky máte , já seuž týden trápím :frowning2: prý ja každé těhu jiné ,ale já mám pocit,že v mém případě se od sebe tolik, nelišší :grinning: pokaždé mi je blijno
6. pro 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mb85 já bych si to s tebou ráda vyměnila, kdyby to šlo :slight_smile:) říkám si, že bych aspon měla jistotu, že se v tom těle děje něco dobrého, že miminko roste jak má, když by mi bylo zle :slight_smile:) no pockam ze tři týdny, třeba budu mluvit jinak :slight_smile:
6. pro 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 no ono nikde není napsané,že když je ti blbě takje to ok poslední těhu jsem o to přišla ve 13 týdnu a taky mi bylo blbě,ale je fakt,že člověk má větší jistotu ,že se tam opravdu něco děje,ale nevím jak tohle vydržím ještě dva až tři měsíce
6. pro 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 já měla 11.11., ale mám krátký cyklus (26 dnů), takže zítra bych měla začínat 5tt
6. pro 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mb85 no já mám spíš zatím žravku:grinning:, to nechci vidět, kolik kg zas budu mít navrch :rolling_eyes:
6. pro 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky aco plánujete na víkend,já jdu zítra popráci s dětma a známýma na mikuláše a čerta do naší oblíbené restaurace a v sobotu po práci mě čekají narozeniny tchýně a od ní jdeme ke kamarádovi ,taky na narozeniny jen musím najít dost dobrou výmluvu proč nebudu pít a hlavně si musím vzít volný oblečení,protože i když je to ještě brzy mám už celkem solidně nafouknuté bříško
6. pro 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli bud v klidu to já taky ,nebudu ani říkat čím vším se cpu:D:D
6. pro 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
žádné velké plány, děti marodí, takže to vidím na cukroví, cukroví, cukroví - už se do toho musím konečně pustit
6. pro 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co si tady zavést taky tabulku, všechny by jsme se tam napsali poslední ms který jsme týden co papkáme,a kdo bude vědět tak termín porodu, aspon bych měla přehled ,která jste v kterém, nějak nás tu přibívá a já se v tom z :grinning: ztrácím
6. pro 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@anneli já bych taky měla ,ale vůbec se nemůžu donutit, navíc volno mám jen v něděli,což stihnu tak uklidit a nakoupoit nějaký dárky
6. pro 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 ahoj, pamatuju si tě z diskuse IVF, moc gratuluju! :slight_smile: mmch já jsem dnes taky 15. den, ale po KETu s 4 denní PK. To jdeš k doktorovi brzo.
@mb85 já mám břicho jak ve 4-5. měsíci... :sweat_smile:
6. pro 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mb85 jj, to je super napad! ja sem pro :slight_smile:
6. pro 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka tak to je teda dobrá haluz! :slight_smile:) já už u doktora byla ve stredu. U nas v centru se chodi po dvou tydnech na krev. Takze mi udelali krevni testy, ale doktor rikal, ze je na ultrazvuk brzo. Ze mam dojit zase za tyden. No a jestli sem to pochopila spravne, tak budu chodit kazdy tyden na krev, ale jak dlouho to nevim ... asi az bude srdicko a pak me poslou k me dr. Jak se jinak cítíš? Byly to nervy, vid? Já myslela, že se za ty dva týdny čekání zblázním ... rozhodla sem se, ze nebudu testovat, ale nakonec den pred kontrolou sem to nevydrzela, vubec sem tomu nemohla uverit :slight_smile:
6. pro 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahodarka jinak moc dekuju, jeste ale neni moc k cemu gratulovat, vsak vis ... Já si te z diskuze taky pamatuju. Mmch máš krásného chlapečka .)
6. pro 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mb85 Jana, 27 let, IVF, pozitivní krevní test 5.12, kontrola 12.12.2012 :slight_smile:
6. pro 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 to je zajímavý, jak ty cary fungujou každej jinak, já volala, že mám pozitivní test, řekli mi, ať na krev ani nechodím a na utz se objednat až měsíc po KETu... při tom minulém jsem na krvi byla, protože jsem měla test negativní a už jsem chtěla vysadit prášky, ale jinak se tam nechodí.. já testovala už 6. den a čárka už tam byla :slight_smile:, ale ten měsíc z toho jsem byla jak magor a těch 14 dní pořád testila a googlila jestli to ještě může vyjít.. :D za pochvalu chlapečka děkuju :slight_smile: taky se mi hrozně líbí! :grinning:
6. pro 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angel01 jéé to je škoda že tak pozdě na srdíčko. s tím testíkem to je prima. já testila v úterý a taky hned pořádné čárky. už asi testovat nebudu. ale s těmi bolestmi je to blbé. i když já je měla ještě včera... to je tak nějak pořád něco :slight_smile:
@harley26 ahoj, tak trochu se známe z IUI, pamatuješ? vítej u nás :slight_smile:
6. pro 2012 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka jj, vsude je to jinak, i treba s tou inseminaci, nekde se lezi i hodinu po zakroka a nekde te vyzenou ze salu malem s holym zadkem rovnou domu :slight_smile: a chlapecka máte prirozene? já si dneska dělala test jakoby obycejny s carkama a je to krasne pokoukani :slight_smile: poprve sem totiz testovala clearblue digitalni, ale neni nad ty carky :grinning:
6. pro 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 jasne ze pamatuju :slight_smile: sem rada, ze sme se nasly v tehle diskuzi, tady to bude o dost zábavnější :slight_smile:)
6. pro 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 iui u tebe nakonec vyslo?
6. pro 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mb85 Marika, 31 let, IVF, pozitivní test 27.11., kontrola utz 21.12.2012, termín porodu 8.8.2013
6. pro 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mb85 a u toho nepovedeného těhotenství ti bylo taky špatně? máte hezký program na víkend. my jedem zítra do Mnichova, výlety, nákupy, termál. moc se těšíme. no doufám, že na mě nepřijde kontrola z práce :grinning:
@mb85 jo a ještě bych do tabulky dala jména :slight_smile:
líbí se mi, že tady skoro každá máme fotku, hezky se mi to pak pamatuje.
@jahodarka a do kterého CARu chodíš? já byla v Pronatalu, tam se taky nechodí na krev...
6. pro 2012 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley Jana, 27 let, IVF, pozitivní krevní test 5.12, kontrola 12.12.2012
@jahodarka Marika, 31 let, IVF, pozitivní test 27.11., kontrola utz 21.12.2012, termín porodu 8.8.2013
6. pro 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka termin porodu sis zjistila kde? nekde na netu na kalkulacce? :slight_smile:
6. pro 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 ne IUI nevyšlo, ale hned další měsíc přirozeně. asi díky Gynexu :slight_smile:
Lucka, 35 let, přirozeně. pozitivní test 30.11., kontrola utz 17.12.2012, termín porodu 7.8.2012
6. pro 2012 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdyz tu jste temer vsechny "zaslouzile matky" :slight_smile: co byste mi tak poradily?? Ja kolem sebe zatim ani nemam moc tehotnych kamosek, ty nejblizsi jsou jeste bezdetne. Takze kde mam zacit? :slight_smile:) Prvni teda pockam na ultrazvuk. Pak si rikam, ze si asi koupim nejakou velkou knizku o materstvi (ja totiz knizky miluju) :slight_smile:) a na tuhle se tesim uz taaak dlouho. No a az dopadnou vsechny testy dobre, tak asi rozpoutam nákupní peklo :grinning: Berete nejake vitaminy krome listovky? Ja si asi budu muset udelat seznam otazek pro doktora :grinning:
6. pro 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley Jana, 27 let, IVF, pozitivní krevní test 5.12, kontrola 12.12.2012
@jahodarka Marika, 31 let, IVF, pozitivní test 27.11., kontrola utz 21.12.2012, termín porodu 8.8.2013
@maximka33 Lucka, 35 let, přirozeně. pozitivní test 30.11., kontrola utz 17.12.2012, termín porodu 7.8.2012
6. pro 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek