• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
@renlu Já mám výtok, takový bělavý, říká se mu těhotenský, protože v těhu normálně bývá, nic neznamená. Akorát já jsem z něj na nervy, vždycky ve mě hrkne, jestli náhodou nekrvácím :confused: .

Jinak jsem pár dní nepsala, protože jsem si brrutálně pořezala prst, já píšu 10 a teď se mi hrozně blbě píše. Normálně jsem vyklepávala formičky, koupila jsem nové, a dvě byly špatně vylisované, ostré jako nůž a křivé.... jak jsem s tím klepla, tak mi to zajelo snad až do kosti. Brrrr. Manžel to dnes jede reklamovat.

A v noci skoro nespím, jsem pořád hore, což taky v těhu mívám... ale pak jsem ráno mrtvola. A děti mi v noci hrozně kašlala, akorát nevím, kdo, jestli oba nebo jen jeden. Starší má jít do školky, mladší na očkování.... tak jsem zvědavá, co budu muset ráno odvolávat.
10. pro 2012 v 05:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bricho me taky poboliva, docela mi uz vyskocilo. Ja porad premyslim, zda jit k dr. pred Vanocema nebo az po. Jinak napeceno uz mame asi 9 druhu, zbyva jen neco malo dodelat a jeste jeden druh upect. My toho obcas hodne stihneme, kdyz deti vstavaji obcas rano o peti. Treba v sobotu vstali tak brzo a tak divocily, ze jsme museli jet aspon nakoupit do non-stop Tesca. Ale bylo to fajn, nikdo tam nebyl, v pul osme jsme uz byli zase davno doma :sweat_smile:
10. pro 2012 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 no jsem ráda,že ten výtok je ok,ale nic příjenmného,začnu si zvylat :slight_smile:.S tím spaním to mám stejně,pak bych si
dáchla přes den,ale to je s divochem pasé.Takže zachvilku budu vypadat asi jako mrtvola.Koukám,že máš také ranní ptáčátka :slight_smile:.
Jinak přeji dobré ráno.Uzamknout to tedy můžeme,až budeme s porodama na konci srpna.
A co dnes plánujeje?Já musím do práce a vůbec se mi tam nechce :frowning2:.Nejraději bych se zachumlala a šla chrupat.Takže do 17 mám činnost jasnou.
10. pro 2012 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jaký byl víkend??
Já jsem se sem vůbec nedostala. . .
já mám výtok taky a dost vodnatý a do toho utrogestan, takže krabice intimek je moje nejlepší kamarádka :grinning: taky pořád lítám na záchod kontrolovat, že je to opravdu jen výtok a nééé krev. V létě jsem potratila v 5+4tt a dnes jsem 5+3tt takže mám šílenej strach :frowning2: zítra jdu na krev kvůli kontrole HCG tak snad roste jak má :slight_smile:
10. pro 2012 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
10. pro 2012 v 08:37 • lenickan
@angel01 neboj, urcite to bude v poradku!!! :slight_smile: ale chapu, ze jsou to nervy, ja je mam taky ... ve stredu jdu na krev a ultrazvuk, uz sem byla na krev min. tyden, tak se modlim, aby hcg rostlo a na ultrazvuku slo videt, ze je miminko tam kde má být ... kdo to neprožívá, nepochopí, že?
10. pro 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, vcera jsem na testu objevila //, chtela jsem mrknout, zda uz je zalozene nejake tama a ejhle, vy mate uz 15 stranek :slight_smile: . Rekla jsem to jen me kamaradce a do vanoc to chci drzet jako tajemstvi, tak budu rada, kdyz si budu moc pokecat alespon s vama :dizzy_face: . Jana
10. pro 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak co to zamknuti? nikdy jsem to nedelala - nenasla jsem zadny "tlacitko" :slight_smile: musi se napsat adminovi nebo zalozit nova diskuze v soukromych nebo jak?? jinak zdravim vsechny prichozi a jsem rada, ze se rozrustaji zatim bezdetne :slight_smile:
10. pro 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
harley Jana, 27 let, IVF, pozitivní krevní test 5.12, kontrola 12.12.2012
jahodarka Marika, 31 let, IVF, pozitivní test 27.11., kontrola utz 21.12.2012, termín porodu 8.8.2013
maximka33 Lucka, 35 let, přirozeně. pozitivní test 30.11., kontrola utz 17.12.2012, termín porodu 7.8.2013
paajinka 31let, poz. test 21.11.2011, kontrola 10.12.12, termín 1. 8. 2013
veruska, 32 let, pozit.test 30.11.2012, termín 5. (7.) 8. 2013
anneli, 34 let, přirozeně, pozitivní test 1.12.2012, kontrola 20.12.2012, termín 16.8.2013
angel 01, Alena, 26let, IVF,pozitivní test, 28.11.2012, kontrola 27.12.2012, termín porodu 8.8.2013
mb85 Míša,27let, přirozeně po utogestanu,poz.test 27.11.2012,kontrola 12.12.12, termín cca 10.8.2013
benotka, Míša, 27 let, přirozeně, pozitivní test 29.11.2012, termín porodu 20.8.2013
janinkafo, Jana, 22let, přirozeně, pozitvní test 6.12, pozitvní krev.test 7.12, termín porodu 20.8.2012
renlu Renata 29let,přirozeně(jak se to veme? ).pozitivní test 21.11.termín porodu 1.8.2013
10. pro 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, vítám nově příchozí :slight_smile:
MS nedorazila ani o víkendu, tak jsem se dnes objednala k dr. - na 20.12., srdíčko asi ještě nebude, ale aspoň budu vědět, že je mimi tam, kde má...
@veruska007 teda vy jste ranní ptáčata, to by mě zabilo :grinning: na mě je brzo, když mi děti vstanou před sedmou :stuck_out_tongue_closed_eyes: s těmi formičkami to je síla, pak nech pomáhat děti :unamused: a 9 druhů, tééda.. já včera teprve začala, ale ani toho tolik dělat nebudu, pro mě je ideál, když poslední cukroví dojíme na nový rok :wink:
@angel01 tak ať je všechno v pořádku :wink:
10. pro 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benotka já měla cyklus 29 dní. ale většinou se to počítá od prvního dne poslední ms. až podle utz se to může upravit.
@burunduk ahojky, tak se to tady pěkně plní. se mi zdá, že listopad byl hodně plodný :grinning:
10. pro 2012 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janicka38 ahojky, vítej tady. máme asi stejně staré děti.
@kamiska tak mně se to zamknutí diskuze moc nelíbí.. už by se sem nedostaly nové holky. a proč to chceš?
@veruska007 teda, ten prst musel bolet.. já se minulý týden řízlá 2x novými ostrými noži.. a poslední dvě noci spím taky blbě, bolí mě v krku a spustila se mi rýma.. beru paralen a horký čaj. musím ještě najít bioparox. jsem tak ráda, že je syn ve školce..
10. pro 2012 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 pokud to dobre chapu, tak nove holky se dostanou - uvidi nazev diskuze, taky cekaj prcka v srpnu, napisou a ty je pridas. proc to chci? to, co tady piseme je zcela verejne celemu svetu a myslim, ze jsou to docela intimni veci.
10. pro 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky malej má počínající laryngitýdu,je to nějak pro mimi v bříšku nebezpečné?A jaké nemoci jsou pro první trimestr nebezpečné?
10. pro 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu ty jo, to vůbec nevím, jestli je laryngitida nakažlivá.. nebezpečné jsou určitě neštovice, pokud jsi je už neměla a máš dost protilátek, ještě myslím zarděnky, ale proti těm bychom měli být očkovaní... u nás teď chrláme všichni.. jo chtěla jsem se zeptat, co znamená údaj v tabulce, že se zadařilo skoro přirozeně?
10. pro 2012 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Dekuji za privitani.
10. pro 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 chjo,no snad někdo bude vědět.Bylo to doma,ale přes inseminační pipetu
10. pro 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu jo takhle IUI jo pravděpodobně? chápu to. my na to byli minulý měsíc, ale nevyšlo to.

Holky, tak dnes jsem poslala manžela, aby zavolal do práce, že už teda nepřijdu, že jsem těhotná. šéf měl kecy, že jsem to měla oznámit hned, ať si může hledat náhradu.. to je blbec. jako hned v pátém týdnu mi to přijde trochu brzy. ale už to mám za sebou a minimálně v práci nemusím nic tajit. je mi zase o trochu líp :wink:
10. pro 2012 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 jako 6tt mu nepřijde hned? :astonished: vždyť většinou se to říká na konci 1. trimestru... ideálně, abys mu to oznámila někdy v září, že za dva měsíce budeš těhotná a půjdeš na neschopenku.. :grinning:
10. pro 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renlu Laryngitida je virova, ale nakazliva jen velmi malo, neboj. Ja co otehotnela, tak porad prechazim virozu, deti smrkaji, kaslou, laryngitidu mel maly taky... myslim, ze miminka jsou vuci tomu vcelku odolna.
10. pro 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Já budu těhu hlásit v práci až po 20.tt. O miminka jsem přišla ve 12.a 19.tt, tak minimálně do té doby se budu bát o miminko.... tisíckrát denně. Já dnes byla ve školce, pak domů slepovat linecké s mladším v náručí, pak zase obléct a s malým na očkování, prcek teď spí, jdu čokoládovat srdíčka a obdélníčky... a odpo zas pro staršího s prckem do školky. Mě klepne. V těch 15 cm sněhu utlačit kočárek... to je fakt děs!
10. pro 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 to tě chápu, taky mám a budu mít strach. akorát já chodím do práce, takže jsem doma na neschopence. už se mi nechtělo vymlouvat na jinou "nemoc".. ty jsi asi doma s mladším ne?
@anneli máš svatou pravdu, myslím si o něm své :grinning:
10. pro 2012 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu mužu se zeptat kde jste prosím koupila tu inseminačnní pipetu? na netu jsem narazila pouze pro dobytek.díky
10. pro 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Jsem doma, ale pracuji na vice nez 10 dohod :wink:. A jestli budu jeste jednou na rodicaku, tak jsem si naplanovala, ze zacnu podnikat :wink:.
10. pro 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@maximka33 - jsi na neschopence? taky se chystám od ledna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak těhu potvrzeno, srdíčko už mimi má, na kontrolu jdu 8.1.2013 :wink: hezký den, mizím makat, už aby byl leden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu aha, takže tu inseminaci sis dělala doma sama jo? to je něco, to jsem ještě neslyšela. a měla jsi předtím stimulaci a pak injekci?
10. pro 2012 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka teda, tak to moc gratuluji k srdíčku, to jsou dobré zprávy :dizzy_face:
@veruska007 ty jsi teda akční :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v jakém oboru chceš podnikat?
10. pro 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli Jsem psycholožka, chci zkusit jít na soukromo. Že bych si při mateřské nadělala klientelu a pak bych třeba nemusela do práce na plný úvazek a mohla bych mít část příjmů z toho.
10. pro 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravíčko,
doufám že mě tu nikdo nevystopuje... zatím :grinning:
poslední ms byla 5.11. a ve středu jdu k doktorovi. Asi brzo, ale co už :sweat_smile:
10. pro 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka paráda, moc gratuluji :slight_smile:)) tak příště už testy z krve ne?
@irca86 vítej mezi námi :slight_smile:
10. pro 2012 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek