• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
@paajinka dáváš mi naději, že taky za týden uvidím srdíčko, když termín mám jen 6 dní po tobě :slight_smile:
10. pro 2012 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 jé tak to je časem můj sen :wink: zatím se morduju na dálkovém na FFUK, ještě mi chybí 3 semestry.. no a pak výcvik... chjo, cesta daleká přede mnou ještě a síly ubývají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paajinka tak to je super zpráva, gratuluju :slight_smile: a kolik jsi dnes???
10. pro 2012 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucypuky mě to bolí každý den a přechází to až do zad ale určitě si zajdi já jdu ve středu a taky mu to povím
10. pro 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, doufám, že se mohu přidat do diskuse :slight_smile: Čekáme druhé mimi, na první kontrolu jdu příští týden, tak doufám, že bude vše OK a tam, kde má být. Jsem trochu nervózní, protože v pátek a dneska jsem lehounce zašpinila, ale svádím to na drobné nachlazení, které mne potkalo.
10. pro 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro jistotu jsem volala na gyndu a je to Ok.tak jsem ráda.
Jinak ano dělala jsem si to sama,bez stimulace.No máme to doma takové jinačí :grinning:.
Já ji sehnala přes známou co dělá na klinice.Ale ještě mi doma 3 nepoužité zůstaly,kdyby jsi měla zájem :slight_smile:.
Jinak gratuluji k srdíčku,super zpráva.
10. pro 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@irca86 - vítej...
@maximka33 - ani nevím, mudr. nic neříkal a sestra už vůbec ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@angel01 - 6+4
10. pro 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jinak já toho 20.12 jdu i na krevní testy
10. pro 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renlu to je zajímavé, asi se to normálně koupit nedá :slight_smile:
10. pro 2012 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka v 6+4 už bylo vidět srdíčko?
10. pro 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paajinka tak to ráda slyším :slight_smile: kamarádka mi domluvila ko u její doktorky na příští týden a to budu 6+5tt tak to mám naději na srdíčko :slight_smile:
10. pro 2012 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
normálně tu pipetu neprodají...
10. pro 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 jéé, koukám, že jsi z Mělnicka. Rodila si první dítě na Mělníku?
10. pro 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrsblack první v Neratovicích, ale teď ten Mělník budu určitě zvažovat. hodně se tam zlepšili. a ty?
10. pro 2012 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já sem dneska udělala pěknou kravinu! Koupila sem si clearblue digital a udelala si test a naskocilo mi tam 2-3 coz znamena, ze sem tehotna 4-5 tydnu. Coz je pravda ... byla sem na IVF, takze to vim presne, problem je v tom, ze to same cislo mi naskocilo i minuly tyden v utery. Cekala sem, ze se tam ukaze uz 3+ ... kdyz ale testuju obyc. testem, tak mam carku krasne silnou ... že se tím nemám znepokojovat? nemáte některá z vás podobnou zkušenost?? Děkuju vám. P.S. už je nás tu teda slušná parta, jak tak sleduju :slight_smile:
10. pro 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 já rodila na Mělníku - loni v dubnu. Gynekologický oddělení super, tam jsem byla moc spokojená, perfektní péče (byla jsem po císaři, takže si mě víc hlídali), s dětským už trochu míň, nemohla jsem se rozkojit a než aby mi pomohli, tak mě spíš stresovali. Ale od té doby už tam rodili další 4 kamarádky či známé a všechny si to chválili, tak snad se to dětské taky zlepšilo. Co Neratky? Tam je to asi dražší, když je to soukromé, ne? A přístup v pohodě?
10. pro 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám sice takové zkušenosti ale hladina hcg je v různých týdnech a u každé těhulky jinak vysoká když koukněš na net do tabulek tak to vůbec nemusí nic znamenat mohlas být minulý týden na začátku druhého a teď o týden později na začátku třetího. kdy jdeš na kontrolu
10. pro 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@harley26 no vzhledem k tomu, že i v tabulkách pro jednotlivé týdny těhu jsou hladiny HCG v dost širokých a překrývajících se pásmech, tak bych to asi neřešila, kor když i na tom digi je rozmezí 2-3, tak jsi možná minulý týden byla 2 a teď jsi 3, jestli to odpovídá tomu, jak jsi otěhotněla, tak se zbytečně nestresuj
10. pro 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@harley26 zkušenost teda nemám, ale já bych tomu až tak nevěřila... Ve 4tt (odhadem teda) jsem měla všechny testy negativní, pozitvní se ukázal až mezi 5 a 6tt. Takže odhad délky těhu dle testu bych nebrala úplně vážně. Buď v klidu, vše bude OK. Kdy jdeš na kontrolu?
10. pro 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@harley26 jéé tak s těmito testy nemám žádnou zkušenost. myslím, že u tebe fakt nemá cenu testovat takovými drahými testy. dálnice by ti mohly stačit :slight_smile:
@mrsblack ty jo, pokud ti špinění bude pokračovat. zkus si říct o utrogestan.já jsem byla v Neratovicích strašně spokojená, císaře mi udělali spinálně a manžel byl u toho, držel mě za ruku. teď už to ale nejde, je tam jiná primářka. a vše udělali podle mého porodního plánu - včetně pomoci s kojením. domů jsem šla po 4 dnech a rozkojená. ale taky musím říct, že porodní asistentky a doktoři super, ale dětské trochu horší, míň péče. dneska už to může být zas trochu jinak, jsou to už čtyři roky. v každém případě je to malá porodnice, za tu dobu, co jsem tam byla, tak se narodilo tak 10 dětí. platila jsem asi 1300 za den a normální pokoj, ale byly jsme tam jen dvě nebo sama. a dost mi proplatila OZP jako příspěvek na porod a novorozence, takže tak strašně drahé to fakt nebylo. v Mělníku se asi nedoplácí nic ne? a sranda, za ten spinál jsem neplatila nic, někde v Praze se platí 1500.
10. pro 2012 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harley26 to bych asi vůbec neřešila, byla jsi na krvi??
10. pro 2012 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 já jsem i volala doktorovi, ale ten řekl, že pokud je to jen trochu, tak to může být tou virozou, že to nemám řešit, do 12.tt je to hop nebo trop, stát se může vše a jestli se má něco pokazit, tak se to pokazí, ať s tím něco dělá nebo ne. Já měla taky spinálku, byl to plánovaný císař, ale domů jsme šli až po 6 dnech - ale kvůli malému, nepřibíral. Na Mělníku jsem byla na nadstandardu - 1000,- za den, byl tam se mnou manžel celé odpo až do večera. Teď bych ho asi chtěla taky, hlavně kvůli tomu, aby se mnou mohl být náš prcek aspoň odpoledne. Jinak jsem neplatila nic, teda kromě toho poplatku za pobyt v nemocnici.
10. pro 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angel01
@maximka33
@mrsblack
@anneli
@mb85

holky, díky moc za ujištění ... no sama bych si nejradší naplácala na zadek .. víte jak to je ... já byla min. tyden na krvi. To jsem byla 14 dní od ET a hcg bylo 687,3 což doktor říkal, že je spíš nadpruměrné, tak proto sem asi cekala, ze poroste porad rychle ... je fakt mozne, ze sem to proste predbehla ... a ted sem uz jakoby v norme. Kazdopadne ve stredu jdu znova na krev a k tomu bude uz i ultrazvuk. Uz potrebuju ujisteni jako sul :slight_smile:

Vam se dari jak? Co o víkendu?
10. pro 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@harley26 brouku klííííd! :slight_smile: miminko tam máš. nepsala jsi, že jdeš teď někdy znovu na krev?
já si dnes udělala pro jistotu další test :D, tentokrát 25 ml/iui a dálnice jak blázen. přidám v dalším příspěvku z mobilu ;)
10. pro 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. pro 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
to jsem vám prostě musela vyfotit :grinning:
jinak jsem dnes zjistila, že mi nevydrží léky až do kontroly, takže jsem se přeobjednala na příští pondělí, což bych měla být stejně jako @paajinka 6+4, tak doufám, že už bude taky srdíčko :slight_smile: mmch obrovská gratulace! :dizzy_face:
10. pro 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dnes mám HCG 199mlU/ml a na uty mi byla zjištěna vývojová vada dělohy, prý je rozdělena na dvě. takže skvělý a v pátek znova. Zajimávý, že předtím si toho nikdo nevšiml.
10. pro 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinkafo hcg krásný :slight_smile: a ta rozdělená děloha, by neměl být žádný problém, má to moje kamarádka a má krásný zdravý dvě děti a žádný problém s tím nikdy neměla. :slight_smile:
10. pro 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka Děkuji za uklidnění, třeba z toho budou dvojčátka :grinning:
10. pro 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek