• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
@janinkafo jj, to je fakt, to mi právě říkala ta kámoška, že by klidně mohla mít dvě děti jinak starý, že by se každý chytlo v jedný části dělohy... :slight_smile:
10. pro 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janinkafo to jsou věci, to se nedivím, že jsi z toho špatná. ale určitě to na miminko nebude mít vliv. dvojčátka by ti nevadila ne?
10. pro 2012 v 16:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se přidala. Já zatím čekám na potvrzení výsledků krve, ale datum poslední menstruace 8.11. a tři testy mi vyšly pozitivně:slight_smile: Termín bych měla mít 16.8.2012. Doktorma mě chtěla objednat až na 9.1., ale já bych ráda šla ještě ten týden před vánocema, abych měla jistotu, že je vše v pořádku. Tak uvidíme. Jinak jsem prodělala před 2,5 lety žilní trombózu, máte s tím někdo zkušenosti? Co to obnáší v těhotenství? A taky mám Rh negativní.
10. pro 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 Pokud by to znamenalo, že bude těhotenství v pořádku a že tam mimi budou, tak ne nevadila. Hlavně aby tam nějaký miminko(a) bylo(a)
10. pro 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jem zapomněla dodat, byli mi vysazeny léky na Crohna, tak aspoň že tak.
10. pro 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinkafo teda ty to nemáš jednoduchý... :frowning2: a když ti vysadili léky, nemůže ti to dělat nějakou rotiku? máš k tomu nějakou dietu?@danarja37 vítej
10. pro 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarka37 tak vítej mezi námi. ten negativní faktor znamená, že ti budou častěji brát krev a možná i něco píchat. s tou trombozou nevím. můžu se zeptat, jestli ta 37 v přezdívce znamená věk?
10. pro 2012 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ahoj, ne to je datum narození, je mi 29:slight_smile: A ještě bych se chtěla zeptat, jestli je normální, že mě pobolívá v podbřišku na pravé i levé straně, kde je slepát (ten už teda nemám). Je to moje první těhotenství, tak nemám žádné zkušenosti a vzhledem k tomu, že jsem takhle na začátku, tak to ví jen můj chlap a nemám to s kým probrat:slight_smile:
10. pro 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahodarka Němělo by, jsem 3/4 roku po operaci a tím pádem v remisi, a pokud by se mi to rozjelo tak mám ihned přijít a nasadit zpět jeden ze dvou léků :slight_smile:
10. pro 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarka37 jj to bříško bude v pořádku. mně přijde, že u každého dalšího těhu to bolí víc a dřív. u prvního jsem to měla až v osmém týdnu, teď už ve čtvrtém a pátém. a teď už zase nic.

holky, nevíte, kde se dají sehnat těhotenské tampony? je to pro plavání v bazénu. už jsem byla dvakrát v bazénu, tak bych se pro příště chtěla vybavit, abych si nezanesla nějakou infekci..
10. pro 2012 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 mě překvapuje, že tělo reaguje tak "rychle" Vlastně ještě není nic vidět a už ty bolesti a k tomu ještě bolest prsou, je to zajímavý:slight_smile:
10. pro 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarka37 no řeknu ti, já byla těhotná víckrát, a pořád mě to překvapuje. občas takové bolesti, jako když začíná menzes. tak se furt strachuju...a jindy mě bolela prsa, ale těhotná jsem nebyla..
10. pro 2012 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka jééé tak to je ale krásný test :slight_smile: přímo vzorový :D co je to za značku testu?? :D asi si ho pujdu koupit. Na krev jdu ve středu - sto let do té doby :slight_smile:
10. pro 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 Tak to jsi mě trochu uklidnila. Nechci jančit, ale když to člověk nemá s čím srovnat, tak to takový věci vystraší. U nás to bylo celkem překvapení. Minulý měsíc jsme si přestali dávat pozor, že tomu necháme volný průběh a já jsem hned v tom:slight_smile:
10. pro 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dagmarka37 my to měli s prvním děckem taky tak - než jsme se stačili začít snažit, už jsem byla v tom :slight_smile: Byl to fofr. A žádné příznaky kromě vynechání MS jsem neměla, to začalo až v 8.týdnu - najednou se mi prsa zvětšily o dvě čísla :grinning: Ani jsem to neměla šanci podchytit, tak se mi tam udělaly strie a ty mám dodnes :unamused: To mě mrzí, protože břicho jsem poctivě mazala a tam nemám nic.

@janinkafo teda, nemáš to jednoduchý koukám. Tak držím palce, aby bylo vše v pořádku a mimi tam bylo/a. :wink:
@maximka33 myslím, že v lékárně. Ale moc se nedoporučují - třeba názor lékaře tady: http://www.porodnice.cz/node/50853
10. pro 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrsblack Tak já to začla sledovat až potom co jsem zjistila pozitivní test, tak snad jsem si to nevsugerovala:slight_smile: No, jestli se mi zvětší ještě víc prsa, tak to nevím, co s nima budu dělat, už teď mám tak 3-4:slight_smile: Ale mám z toho všeho takovou radost. Je to strašně hezký pocit:slight_smile: A čím jsi mazala?
10. pro 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. pro 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janinkafo ty mas crohna? pritel tez - ma zrovna mesic po operaci. nemas trochu strach z dedicnosti? ja i v ramci tohodle bych chtela odkladat ockovani co nejvic to pujde. verim na to, ze rozjizdi tyto choroby a pokud je tam dedicnej podklad tak o to vic si dat pozor. jinak preji co nejdelsi remisi :slight_smile:
10. pro 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33
Ahoj:slight_smile:
hih, asi jo

holky, můžete mi doporučit nějaké vitamíny? mně se zamlouvá mamavit s tím dha nebo jak se to píše. Máte s tím někdo zkušenosti?
Zatím jsem si koupila Acidofolan, myslím, že to stačí, ale třeba nestačí, co já vím.
Ve čtvrtek jdu k dr, tak se na všechno vyptám pořádně.
10. pro 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burunduk já mám prozatím jen listovku a vitamín b. možná koupím i těhotenské, většinou mamavit nebo calibrum babypro.
10. pro 2012 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33
ok, a ten krém proti striím - to se mám mazat už teď? když jsem ve čtvrtém-pátém týdnu. Nebo stačí později?
A mazat prsa i bříško a boky?
Který krém je nej?

@dagmarka37 ahoj, máme stejný termín, i stejnej věk, dobrá shoda :wink:
10. pro 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burunduk v prvním těhu jsem brala Mamavit a teď zase beru Mamavit s tím DHA, jak píšeš :grinning: Mě vyhovoval a rozhodně u mě neplatilo, že po vitamínech se rodí velké děti - náš prcek měl 2,81kg :wink:
10. pro 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@burunduk tak já mazala boky a břicho a zapomněla na prsa, ty jsem měla jak sluníčka s paprsky :grinning: naštěstí se vše spravilo a už to není znát. nevím, jaký je nejlepší, hlavně mazat něčím. výrobky z DM jsou moc fajn a nejsou drahé. určitě je dobré mazat pravidelně. asi ještě nemusíš teď, až poroste trochu bříško.

jinak holky, co váha? já mám asi půl kila nahoře.
10. pro 2012 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, někde jsem tu v diskuzi zahlédla něco o zamknutí místnosti. Proč zamykat? To už se sem pak nedostanu asi.
Nebo jak to chodí? Ten, kdo sem přispíval, tak tomu přístup zůstane?
Díky za odpověď.
10. pro 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dagmarka37 měla jsem GS Mamastrie
@burunduk prsa jsem nemazala - nestihla jsem, narostla dřív, než jsem skoro věděla, že jsem těhu :slight_smile: A břicho jsem mazala, až když začalo růst, u mě někdy až v pátém měsíci. A pak určitě břicho, boky a ideálně i vnitřní stranu stehen- tam se mi paradoxně udělaly strie až po porodu.
10. pro 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte a jak se citite těhulinky :slight_smile:....u mě dobrý, občas bolí žaludek a bříško, jinak šílená unava. Ale pokud to zůstane jen u toho tak jsem spokojená u Kubíka jsem zažila šílené nevolnosti...Teda ještě mě začali růst prsa a šíleně bolet a břicho mi nějak vypouklo, už si toho i mamka včera všimla :grinning:
Jsem zvědavá co na mě manžel až se uvidíme, ještě jsme se neviděli od té doby co vím, že jsem těhotná, už se na něj moc těším. příští týden jedeme do Tater, tak asi těšení na lyže si můžu rovnou zapomenout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrsblack jo to jsem taky četla, nějaký bludy o obřích dětech po vitamínech. Přijde mi to jako blbost.
Já je brát budu, protože si myslím, že bych určitě nejedla tak správně, aby byly všechny vitamíny dobře vyvážené.
10. pro 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 týjo, půl kila sem, půl kila tam - to při své váze ani nepoznám :slight_smile: Já spíš budu hubnout, už přestávám mít chuť k jídlu, žaludek mám občas na vodě... V prvním těhu jsem začala přibírat až v 6. měsích, do té doby byla váha pořád stejná.
10. pro 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burunduk přesně to jsem si říkala i já, když jsem byla půlku těhu vegetariánka (při pohledu na maso se mi dělalo blbě) a zelenině jsem teda taky moc nedala...
10. pro 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33

jsem tu přes mobil, tak nereaguju tak rychle jak bych chtěla. sorry:slight_smile:
ok, budu tedy mazat pak pravidelně..musí se každý den asi, že?
nebo i víckrát denně?
četla jsem, že ten mamakrém je v pohodě.
zajímalo by mě, jestli jde o to samotné krémování čímkoliv mastným nebo to musí být ty speciální krémy.
10. pro 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek