• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
Ahoj, holky, já taky zatím čekám jestli se budu moct přidat, zatím je ale brzo na testík, musím tak týden počkat. :frowning2: .
Jinak máme doma už taky dva roztomilé rošťáky
29. lis 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám, že tady každý chce třetí dítko, to je hezký :wink:
@lucinek - tak držím palce, nám to vyšlo hned 1. měsíc - a to jsme se vlastně ani nesnažili.. :wink:
29. lis 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
"dobré ráno" vojtík vstal v šest s tím, že ho bolí bříško a od sedmi zvrací, včera mi odtahovali auto, tak jsem zjistila, že mám propadlou parkovací kartu na blbý modrý zóny, takže jsem ráno jela na úřad to zařídit, kde mě poslali do pr...., protože jsem se v létě vdala a nemám změněné jméno ve velkém techničáku! grrr... já se zblázním!!!
@paajinka nene, dávali mi jedno, jsem po císaři a blbě mi srostla jizva, takže mám tkáň na děloze necelý 1 mm, takže se bojí, aby to vůbec udrželo..
@paajinka @anneli holky vy jste teda dračice, já jsem občas šílená z jednoho takhle malýho dítěte a to říkám, že ho mám za odměnu..
29. lis 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jahodarka - to máš veselo, mně A. zvracela v pondělí celé odpoledne - no, nakonec se z toho vyklubala angína a má ATB.. s tím parkováním je to hustý - snad vidí, jak jsi se jmenovala předtím, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka Díky moc,tohle byl náš první pokus, tak uvidíme, strašně se těším , až budu zase těhu.
29. lis 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinek - chápu, mám to podobně! :wink:
holky a chcete pak ještě další? my bysme asi víc už neuživili, nemluvě o tom, že budeme muset vyřešit bydlení, máme 3kk a sem se časem vážně nevlezeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka no ani mi nemluv, já byla tak vytočená! tohle je fakt neuvěřitelnej stát, všechno je problém..
29. lis 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už další asi chtít nebudeme, ale to sem o třetím tvrdila, taky :slight_smile: Ono se uvidí, Mě i na to třetí manžel dost ukecával, ale jsem ráda, že mě překecal.
29. lis 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka tak si budeš muset polítat po úřadech co? Já si chtěla zase hodit na pár dní čísla do depositu ale protože jsme se stěhovali do jiného kraje tak musím nejdříve donést čísla zaplatit si změnu a pak teprve ty nové čísla hodit do toho depositu
takže ti přeju pevné nervy
29. lis 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli děkuji :dizzy_face:
@paajinka tak já testovala zatím 3x a mám doma ještě jeden test ten si nechávám na větší rozestup. Naposledy jsem testovala v úterý tak ten poslední test zkusím na konci týdne a nebo začátkem nového týdne. Víc už testy kupovat nebudu.
Uvažovala jsem, že bych v útery nebo ve čtvrtek příštího týdne skočila k doktorovi, ale nevím zda tam něco uvidí :frowning2:...ale už jsem netrpělivá....

Jak se jinak cítíte holky? Já zatím ok jen se mi zdá, že jsem více unavená a pobolívá mě bříško...
29. lis 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monako3 - já mám doma ještě 3 testy :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale je to tak hezký vidět ty //, víckrát už to asi fakt nezažiju, tak proč se nepokoukat :wink:

taky jsem víc unavená, ale já toho mám i mimo těhotentsví nějak moc - občas nechápu jak to stíhám, tedy spíš nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: njn. :grinning:

@lucinek - u nás to bylo naopak, manžel kdysi chtěl jen jedno, na 2. jsem ho ukecala celkem snadno, na to 3. už malinko hůř, alenějak ho pak najednou začal chtít sám..
29. lis 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka tak jasně pokud máš z toho radost tak proč ne :slight_smile:
29. lis 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monako3 - jj, jsem ulítlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale nechám si jeden na 1. 12. a pak to nějak rozložím podle toho, kdy půjdu k MUDr., nejradši bych šla hned :grinning:
29. lis 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka Ale nejsi ulítla :grinning:...no já uvažovala, že bych šla k doktorovi 4.12. nebo 6.12. to by už něco mohlo jít vidět ne?
29. lis 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já, jestli budu těhu, tak chci jít k dr. až v lednu. Ale teda nevím, jestli to vydržím. Injekce mám doma na dva měsíce, utrogestan taky tak... takže kdyby to vyšlo, tak první trimestr zvládnu bez dr. No, jen aby to konečně nějak dopadlo. Na MS to vůbec nevypadá, tak snad aspoň ty //... aspoň dušíka :sweat_smile: .

A to jsem moc ráda, holky, že také plánujete třetí.
29. lis 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monako3 - kdy jsi měla poslední MS? já byla s 2. ve 4+6 a vidět to bylo, jen ještě nebylo srdíčko, u nás se chodí po měsíci, proto chci jít prvně až bude mít srdíčko - tj v 8tt, pak bych šla ve 12tt a dostala bych rovnou průkazku :wink:, i když v 11tt se dělá NT screening, že? Náš MUDr. ho dělá zdarma, takže tam taky půjdu..
29. lis 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 - kdy budeš zase testovat? zítra?
29. lis 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, s testama já jsem totál úchyl, jak se snažíme dlouho, udělala jsem si jich snad stovky :grinning: teď si dělám zatím každý den jeden a ještě tu mám 4 kousky :grinning:
29. lis 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka ty jo, ty si to všechno pamatuješ? :fearful: já jsem si včera spočítala, že bych se měla v lednu registrovat v porodnici a jsem z toho úplně v šoku :sweat_smile:
29. lis 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka mě přišla MS 30.11. tak já ani nevím v kolikátem TT můžu být...no u mě doktor by mě objednal hned za týden kdyby srdíčko nebylo, tak jako u Kubíka...
29. lis 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monako3 počkej, počkej, teď jsi mě úplně zblbla.. 30.11. ještě nebylo, ne? :slight_smile:
29. lis 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka překlep 30.10. :grinning:
29. lis 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka Jj, zítra. Doufám, že už tam něco bude, nebo si nervozitou okoušu nehty. U prvorozenýho jsem měla přes měsíc negativní testy, // jsem měla až na začátku 3. měsíce (pak to teda utíkalo hrozně rychle :wink: ), ale za testy jsem dala majlant a nervy měla jak na drátku.
29. lis 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jahodarka - jj, pamatuju si data posledních MS u všech 3 - u malýho jsme pak jeli na pohotovost, protože jsem špinila, ale bylo to úplně čerstvé... kde jsi rodila a budeš zase do stejné porodnice, já byla 2x ve Vinohradech a půjdu zas :slight_smile:

@monako3 - myslíš 30.10. asi... tak to bys měla být 4+2, tj 5tt, toho 4.12.5+0, 6.12. 5+2 - dutinka vidět už bude, ale srdíčko myslím ještě ne, to je až v 7tt, tj. o týden později... nevím, jak často se chodí u tvého MUDr. na kontroly, u nás právě po měsíci, proto chci jít až na :hearts:
29. lis 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 - to chápu... to ti pomalu stoupá HCG nebo jaktože to není vidět? to je k prdu .- to by asi ani z krve nepoznali... :unamused:
29. lis 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka ano překlep...Já byla se synem u doktora mezi 4-5tt a srdíčko nebylo vidět a objednal mě za týden a už vidět šlo...ale mě to nevadí, hlavě at vím, že je tam kde má na srdíčko si pak znova za týden zajdu u mého doktora to není problém :slight_smile:
29. lis 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka Nevím, ale ráno jsem googlila a našla jsem plno diskusí, kde maminkám vycházely falešně negativní testy třeba celé těhotenství. Jinak většina maminek najde // až cca po týdnu zpoždění, takže podle toho jsem v pohodě.
29. lis 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, a možná to byl úplně špatný test, protože jsem ho srovnávala s minulým pozitivním a i ta kontrolní čárečka byla na tom včerejším strašně slabá, spíš duch... tak tam možná bylo málo barviva, co já vím... snad budu zítra moudřejší.
29. lis 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monako3 - to je dobrý, u nás by to asi nešlo :confounded: , on ten doktor je dobrej, ale takovej morous a sestry jsou na ránu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale mám to blízko, s dětma nechci nikam dojíždět, stejně vždycky aspoń jednoho mám s sebou
29. lis 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nám to musí vyjít už z principu, když jsme se tu tak pěkně sešly s tím čekáním na třeťátko :wink:
u nás od začátku byly v pánu tři, po druhém se manžel zaseknul, že další nechce, malí byli dost nespavci, a tak... no a teď změnil názor, tak huráá :grinning:
@paajinka jsem z P10, a ty?
@veruska007 to je zvláštní, s těmi čárkami, asi byl ten test fakt vadný.. co jsem tak vypozorovala (taky jsem testovací maniak :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tak ta druhá kontrolní čárka slábla až když testovací byla hodně silná a jakoby na kontrolní nezbylo dost barvy..., ale na negativním testu jsem měla kontrolní vždy výraznou.. moc držím palce, ať zítra najdeš //
29. lis 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek