• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
@maximka33 Jo jo jo ;)
27. pro 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,snad se k Vám můžu přidat.. já mám termín 24.8. U dr. jsem ještě nebyla tam jdu až 9.ledna. Je Vám někomu tak šíííííleně špatně?? Mám nechuť k jídlu,motaní hlavy,že jsem ráda,že si zajdu na záchod.. Snad jako po 10pivech,ráno zvracení,bolest zad.. Vůbec si to těhu zatím neužívám. A co Vy?? :slight_smile: :wink:
28. pro 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajiii ahoj, napiš prosím paajinka, ona tě přidá do zamčené skupiny.
28. pro 2012 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu nová .. tak to napisu sem snad je to dobře.. :slight_smile: paajinka
28. pro 2012 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajiii paajinka prosím do pošty nebo napsat jen zavináč před přezdívku jo?
29. pro 2012 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem letmo něco pročetla z vaších diskuzí a pokud by to šlo,tak bych se taky ráda přidala .... :slight_smile: termín máme podle MS 9.8. a podle ultrazvuku 11.8.....no od začátku mám pořád problém s občasným špiněním,někdy i zakrvácením,ale Dr. mi říkala,že dnes na to trpí každá druhá žená,že to není nic divného :/ trápí Vás to taky nějakou ? jinak mě šíleně bolí prsa,někdy víc někdy míň a občas mě pobolívala hlava....jinak je to relativně dobré...:slight_smile: ráda si pokecám s holkama co řeší stejné starosti :slight_smile:
30. pro 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunek7 ahojky, napiš prosím paajinka a ona tě přidá do zamčené diskuze, kde to všechno můžeme probrat.
30. pro 2012 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kajiii - přidáno
30. pro 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ještě nechci křičet hop - ještě jsme nepřeskočili první trimestr, ale jestli vše půjde tak, jak mám "naplánované" a "tam nahoře" objednané :slight_smile: tak se taky rozrosteme v srpnu - cca 8.-10.????
30. pro 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka můžu i já se přidat do diskuze, i když nemám potvrzené těhotenství, jdu až 10.1. asi se nedočkám, ale test byl jasný a příznaky jsou taky, podle poslední MS bysme měli taky mít termín v srpnu :slight_smile: prosííím :slight_smile:
30. pro 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paajinka
@verunek7
@maximka33 ahoj holky, ráda bych se také přidala do Vaší diskuze :wink: termín dle PM mám stejný jako Verunek7 9.8.2013 :grinning:
2. led 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, taky bych se ráda přidala. Termín porodu mám 23.8.2013 :slight_smile:
2. led 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlinka já mám termín 24.8 :grinning:
jsi nejbíž s termínem koho znám.. :grinning:
2. led 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lanyza - přidáno, pardon, jsem tě nějak přehlídla, kdyžtak holky radši pište do zprávy, je to jistější :wink:
3. led 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka děkuju :slight_smile:
dnes jsem byla na první kontrole, zatím mi bylo řečeno že jsem fakt na začátku, tak cca 5tt, na UZ byla vidět jen taková malá bublina, podle dr. zatím tak " 5 buněk", tak snad budu i já šťastná těhulka :slight_smile: Mám za 14 dní další kontrolu, tak snad už bude něco vidět :grinning:
3. led 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kajiii Tak to je super :slight_smile: Jsem ráda, že mám někoho při sobě. Je to Vaše první? Jak se daří. Mně je strašně zle :frowning2:
4. led 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejinka Ahoj,já jsem taky ráda... jojo je to naše první... No ani mi nemluv me bylo tak šíleně zle,byla jsem dehydrovaná vse jsem vyzvracela,přítel mě pořád tahal do nemocnice ja jsem nechtěla,nakonec jsem si zašla jen k obvodnímu,pač můuj gyndař tam nebyl a obvodní mi předepsal torecanovy čípky, a měla jsem během chvile klid a ještě ten den jsem vypila 2litry vody a pořádně se najedla.... Jinak špatně mi je průběžně za ten den... Jinak jsem si koupila v lékárně lízatka jmenuji se GraviPop,možná chcíli pomožou ale spíš mi přijde,že ne ..:frowning2: stojí přes 50kč a o čajích?ani nemluvim,to je ještě horší....
4. led 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě dle PM vychází termín na 10. srpna.. Tak se přidávám :slight_smile:
4. led 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullkaa napiš paajince, ať tě přidá do naší soukr. diskuse! :slight_smile:
4. led 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vendullkaa - přidáno :wink:
4. led 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, díky :slight_smile:
4. led 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,můžu také prosím mezi Vás? Termín porodu nám vychází na 14. srpna.....
4. led 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mužu se taky přidat, termin mi vycházi na 9.8. :slight_smile:
5. led 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agida
@leena1
holky, napište prosím paajinka, ona vás přidá do uzamčené diskuze.
5. led 2013 v 11:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajiii Lízátka už mám doma a docela mi zatím pomáhají. Mně strašně bolí žaludek, sotva do sebe něco dostanu. Ale teď se to zlepšilo :slight_smile: Včera jsem do sebe dokonce za hodinu nasoukala řízek :slight_smile: Musíme to vydržet a snad už bude jen líp. Naštěstí jsem zatím zvracela jen jednou. Ale ta únava. kdybych nemusela do práce, tak spím celý den :wink:
7. led 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem těhulkám, já mám dnes od dr vypočítaný termín 26.8. 2013, max. to o pár dní změní, uvidíme. chtěla bych se k vám přidat
7. led 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k Vám přidat? Ve čtvrtek jsem si dělala test a byli tam //, v pátek jsem byla u dr., těhu potvrzeno a už bylo vidět i srdíčko. Termín mi dr. neřekla, ale dle mého výpočtu 26. srpna. Příští týden jdu na kontrolu, tak mi snad řekne přesný termín, jen doufám, že je vše v pořádku, včera mě hodně bolel podbřišek asi půl hodiny, už jsem si říkala, jestli nezajedu k dr. protože první těhu bylo rizikové, ale nakonec to přešlo a od té doby je klid.
8. led 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stopobezite
@sissi6
holky, napište prosím paajinka, ona vás přidá do uzamčené diskuze.
8. led 2013 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek