• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
autor
@anneli - P10 :wink:
29. lis 2012 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak pořád nic. Fakt to nechápu. Podle mne by tam měl už být aspoň duch, ne?
Posílám odkaz na svůj krásně těhotenský grafík... tak kde vězí ty //?

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/verusenka/grafy?c=-8588501416854775808
30. lis 2012 v 06:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007 - já těm grafům moc neozumím, nikdy jsem BT neměřila, ale má to pak zase klesnout, když není těhotenství, že?... Tak vydrž, říkalas, že jsi to tenkrát taky tak měla... a když to nedostatneš, tak si zajdi příští týden k MUDr., to už bude zpoždění víc než týden...
30. lis 2012 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 to je fakt zvláštní, nemohla být ovu teda ještě později? že by byl ještě jeden pokles po tom 16.11.? ale zas tam máš ten pozitivní ovu testík... po 14 dnech už by měl být aspoň duch.. ale zase jsi psala, že v prvním těhu jsi taky dlouho neměla //, řekla ti tehdá k tomu něco dr.?
30. lis 2012 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007 - jinak jestli jsi měla ovu 16.11. - tak to je 9 dní po mně... a já měla // a to hodně slabounký právě před 9 dny - ještě tam jde o to, kdy došlo k oplodnění, pokud později, je ještě čas...
30. lis 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka
@anneli
@paajinka

Tož holky, dvakrát jsem po ránu testovala Mamatestem s citlivostí 10 a nic! Dopoledne jsem si v Tescu při nákupu z hecu koupila ten nejobyčejnější test s citlivostí 40 a konečně jsem se dočkala //!!! Sice není ta testovací úplně tmavá, ale mně to neva. Jinak podle mne jsem měla ovulku 14., docela to na sobě poznám podle bolesti v podbřišku, měla jsem i slabé špinění... 15. byl vzestup, takže to je už po ovulce.

Poslední ms jsem měla 29. 10., takže mi termín porodu vychází 5. (podle ms, to určo budou počítat dr.) nebo 7. 8. (podle ovulky). A to je super, protože 7. 8. bude mít dva roky náš drobeček :wink:. Hooolky, já mám radost!

Já si říkala, že si ty nevolnosti nějak moc sugeruju. Mně teda v těhu nikdy moc špatně nebylo... ale teď teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2012 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007 - tak vidíš :wink: gratuluju!!!
30. lis 2012 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 jé to je super, vidíš a já bych za mamatest dala ruku do ohně :zipper_mouth: každopádně moc držím palečky, ať se těhu potvrdí a tentokrát je vše ok a příští rok slavíte dvojnarozky :dizzy_face:
holky já k vám chci taký :grinning: ale jsem teprv 7 DPO...
30. lis 2012 ve 12:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@anneli No, já nevím, proč si je všichni vychvalují. Já na něm měla minule // až ve třetím měsíci, přitom na kritizovaném testu Best 2 mi to vycházelo vždycky správně, falešnou pozitivitu jsem tam neměla nikdy... akorát jsem si tím výsledkem nebyla moc jistá, když všude psali, že je nekvalitní.
30. lis 2012 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 asi nejsi mamatestový typ :stuck_out_tongue_closed_eyes: a k dr. si chtěla jít až později, že?
30. lis 2012 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, já chodím až okolo 8.tt, až je srdíčko - protože v 7.tt jsem ho nikdy neměla a dr. pak zbytečně panikaří. Navíc zkusím, jestli by mě vzali rovnou do rizikové poradny, protože od bývalé dr. jsem odešla a k nové se mi jen pro potvrzení těhu jít nechce, když bych pak stejně nejpozději ve 13.tt přecházela do rizikovky. Jenže 8.tt mi vychází kolem Vánoc, dr. je tam jen pondělky, takže 24. a 31.12. - což tam teda určo nebude, že jo :wink:. Takže až v lednu... a to už budu cca 10.tt
30. lis 2012 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anneli - já taky jedu v mama testech... i když u DrMaxe je nemají, mají nějaký svoje, ale jsou úplně stejný.. já se dneska zase neudržela.. potřebovala jsem ty // vidět :wink:
30. lis 2012 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 právě, člověk by šel nejradši co nejdřív, aby mu dr. potvrdil, že je vše ok, jenže když není a mimi je menší, začnou dr. hned plašit... :unamused:

@paajinka se nedivím, já u obou dělala asi 10 testů, den po dni a pěkně se kochala, jak // sílí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. lis 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mně už ani nesílí.. ale kochám se... to jo... původně jsem chtěla až zítra :sweat_smile:
máte holky schovaný věci po prvních dětech? vajíčko, postýlku a tak? já mám všechno oblečení, ale věci jsem dala pryč..
30. lis 2012 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Nasla jsem // ve stredu 28.11. :wink: TP podle MS mi vychazi na 7.8.2013 :grinning: . K doktorovi se chci objednat az na zyden pred vanoci abych uz videla srdicko :grinning: . Zatim jsem porad jeste trochu nervozni, aby se neco neprihodilo, ale zacinam verit, ze snad v srpnu uvidim svoje prvni miminko :grinning:
30. lis 2012 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
všechno jsem syslila - v rámci mírného nátlaku na manžela :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže miminko může přijít :wink:
30. lis 2012 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@axonka - Pavli, jasně, vítej mezi námi :wink: a držím pěsti, ať je vše OK... u MUDr. tady zatím nikdo nebyl, ale já to brzy nevydžím a v pondělí tam aspoň zavolám a objednám se :wink:
30. lis 2012 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@anneli - tak to jo.. my už to neměli kam dávat, oblečení vozím k našim, ale s dalšíma věcma už by mě táta asi vyhodil :grinning: a taky jsme potřebovali peníze, když jsem byla jen na rodičáku.. A já se bez práce stejně nudím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s ní zase nadávám, že nestíhám, no klasika :grinning:
30. lis 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, to je taková nádhera být těhotná.. ten svět je hned hezčí, že? :hearts::hearts::hearts:
30. lis 2012 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka diky:slight_smile: ja se tam chci objednat taky v pondeli, aby mi pak nerekl, ze ma dovoleno nebo tak neco :wink: Do ledna bych to nevydrzela :grinning: :grinning: :grinning: . Zavolam a domluvim se s nim, chtela bych byt uz alespon v 7-8 tt takze nekdy okolo 18-19.12. :wink: . Uz jste tu statsnou novinku rekly rodinam? U me to zatim nikdo nevi, jen vy tady na MK :wink: . Manzelovi to reknu az pristi patek- ma narozeniny a rodine az pod stromeckem :grinning:
30. lis 2012 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já to teda asi zkusím a v úterý k doktorovi skočím...Vím, že asi srdíčko nebude, ale jen at vím, že je tam kde má a pokochám se ultrazvukem :slight_smile:
30. lis 2012 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@axonka - já manželovi - chtěla jsem až pod stromek, ale to bych nevydržela - pod stromeček se to dozvědí jeho rodiče, moje rodina (krom mamky, tý jsem to vyslepičila hned :grinning:), jinak já bych chtěla taky nějak v tom týdnu od 17.12., ale nechám to na nich, ale chtěla bych být aspoň v 7tt, což je až od 6.12. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@monako3 - to budeš první, to se těším, že to konečně někdo bude mít "jisté" :slight_smile:
30. lis 2012 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka no já právě se potřebuji utvrdit v tom, že tam miminko je abych si už opravdově mohla cítit těhotně :grinning:
30. lis 2012 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já vám tak závidííííím :wink: Jenže já můžu zkusit testík až tak ve čtvrtek, to bude 10 dní po DPO tak uvidíme. Ale moc vám ty vaše drobečky přeju
30. lis 2012 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucinek - uvidíš, do čtvrtka to uteče jako nic, i když chápu - vleče se to... mně to od 7 do 22.11. taky přišlo nekonečný, nakonec jsem to už 21.11. nevydržela a byly tam - slabý, ale byly :wink:
30. lis 2012 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@paajinka no uvidíme jestli tam něco bude, ovulku jsem měla 24.-27.11 a teď jsem fakt jak na trní asi pak budu testovat jako šílená, u těch dvou co máme jsem se taky nemohla dočkat až to příjde
30. lis 2012 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lucinek - nápodobně :grinning: , naštěstí jsme to vždycky měli max. na 2. pokus (a to jsem ještě kojila, takže to bylo fakt nejistý..) - teď to bylo trochu snažší... :wink:
musí ti to vyjít, je nás tu tolik, co chceme třetí!! :dizzy_face:
30. lis 2012 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
neeee, já jsem vám napsala tak dlouhou zprávu a ono mi to zmizelo! :rolling_eyes:
tak znovu: ahoj holky! :slight_smile:
@axonka vítej! a gratuluju k //! :slight_smile:
@veruska007 to je divný s těma testama, ne? já měla s vojtou taky nízkou hladinu hcg, zjistili mi to při 1. NT screeningu, říkali, že to má vliv na potraty a předčasné porody, což by fakt mohl být tvůj případ.. :( slabá čárka na testu asi půl hodiny po limitu mi tenkrát vyšla asi 4. den po vynechané MS, ale je mi teda hrozně divný, že ti nevyjde 10 mamatest a vyjde ti nějakej test s citlivostí 40... no nic, držím palce, ať ti to vyjde a miminko tam je.
jinak věci po vojtíkovi nemám vůbec žádné, zůstali jsme sami 8 týdnů po porodu, tak jsem se všeho zbavovala, že bůhví, jestli ještě někdy vůbec budu mít nějaký děti.. no a vida! :slight_smile:
a s tím říkáním okolí.. vůbec nevím, jak to udělat, nejradši bych to nechala na vánoce, jenže jak jsem byla na tom umělém,, tak to samozřejmě spousta lidí a hlavně rodina ví a už se začínají ptát, tak asi budu muset s pravdou ven..
30. lis 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@jahodarka jak to, že jste zůstali sami, tatka vás opustil?...já pár věcí mám, ale většinu jse prodala a ještě že tak, termín mám na srpen a věcičky po kubikovi by velikostně neseděli, když je únorový
jinak koukám, že máme podobný termí porodu :slight_smile:
30. lis 2012 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@monako3 jj, odešel s mojí nejlepší kamarádkou.. , já to mám s tím termínem taky špatně, vojtík je v listopadu.. ale co, mě to nakupování dětských věciček stejně baví :slight_smile: a navíc mám teď kolem sebe spoustu miminek, tak snad i bude po kom dědit, to s vojtíškem nemám..
30. lis 2012 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek