• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
@jahodarka tak to je teda sutné, když odešel ještě s nejlepší kamarádkou :frowning2:...a o malého se zajímá?
Ale ted máš určitě fajn partnera a vynahradí vám vše určitě :slight_smile:
Taky mě nakupování věciček baví a taky bych mohla něco podědit, budeme mít kolem sebe jak kluky tak holčičky :slight_smile:
30. lis 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monako3 no nebylo to moc hezké období, ale už je to pryč, v létě jsem se vdala a mám manžela úplně za odměnu :slight_smile:, jinak biootec se zajímá, trvalo to, ale teď spolu vycházíme docela v pohodě, bere si ho na víkendy, platí tak jak má, tak snad to tak zůstane..
30. lis 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je hezký, jak už jste si taky nastavili mimča do profilu... a teď už jen sledovat, jak to přibývá že :wink:
nám věci taky moc nevychází, holka je konec ledna a kluk počátek října, ale já ten srpen mám vymodlenej - tak už mi chybí jen dítko na jaře :grinning: , ale to už asi nedáme..

jinak u násjsme chtěli taky mimi jako překvápko pod stromeček, ale naše mladá to manželovým rodičům jaksi oznámila, ač jsme jí nic neřekli.. jen jsme si povídali, jaký to bude jednou.. - a ona ač si myslela, že ještě nic nečekáme, atk to podala tak, že vlastně jo.. a na to už nešlo říct ne :wink: , ale ještě to dost příbuzenstva neví, tak třeba to tak zůstane aspoň do těch Vánoc..
30. lis 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka tak to je skvělé, že máš úžasného manžela a že BIO :grinning:(to je vtipné) se stará, co víc si přát..
1. pro 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky a dneska můj poslední test hotov a já jsem spokojená, krásnější dálničky jsem si už snad nemohla ani přát :dizzy_face:
1. pro 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ahoj holky, můžu se taky přidat? mám dva pozitivní testy, tak doufám, že to půjde takhle dál. moc bychom chtěli druhé dítě, i když už dvakrát to nevyšlo.. je to masakr, jsem počtvrté těhotná!!! tentokrát první test vyšel už 11. den po ovulaci, takže to vypadá nadějně. a příznaky taky jsou, samozřejmě ms není, jsem protivnější, vše mě vytočí a taky dost prdím :slight_smile: jak říká manžel, prdu těhotné se nic nevyrovná. jo a taky byla trochu zácpa. no samé příjemnosti. na nevolnosti netrpím, tak snad se mi i teď vyhnou. a zdravím známé tváře @axonka a @veruska007. Sranda, kolik se nás tu sešlo s druhým, ale častěji třetím dítětem :grinning:
1. pro 2012 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maximka33 Ahooooj maximko:slight_smile: moc gratuluji :wink: Koukam, ze mame stejne priznaky :grinning: :grinning: :grinning: , zatim jsem jeste nezvracela, ale byva mi nevolno a uz taky vim, co znamena kovova pachut v ustech :wink: . Doufam, ze tentokrat vsechno dobre dopadne :wink: Ja jsem sice potreti tehotna, ale zadne miminko jeste nemam, tak ted dotretice vseho nejlepsiho :grinning: :grinning:
1. pro 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@axonka tak to je parádní. jen si to ještě nedám do profilu :slight_smile: počkám si na srdíčko. mělo by být do dvou týdnů. koukám, jaká máte vybraná jména, moc hezké! zvláš´t ten Martínek, jako náš :wink: u nás to bude asi Alice... měla být Adélka, ale bohužel jsme se jí museli vzdát, takže to jméno už dávat nebudem. stejně je strašně časté.
1. pro 2012 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Alice je pekne jmeno, kamaradka nedavno porodila Alici :wink: Chci se te zeptat, za jak dlouho cca ma byt videt srdicko? Manzel ma 14.12. narozeniny, to bych mela byt 6+2 a rada bych se na ten den objednala na gyndu. Myslis, ze by srdicko uz mohlo byt videt? Chtela bych mu dat darek k narozeninam, jeste to totiz nevi :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já k vám nakonec možná fakt budu patřit :sweat_smile: už jsem to nevydržela a dneska testla, no a nějaký náznak ducha tam je :sweat_smile: tak uvidíme, to zas bude testovací mánie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
všem novým objevitelkám // gratuluji :slight_smile:
1. pro 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky, taková otázka, kdy poprvé míříte k doktorovi?
1. pro 2012 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axonka jistota srdíčka je v ukončeném 7. týdnu. takže u mně to vychází asi 19.12. může být i dřív, ale není to pravidlo. možná je dobré porovnat i termín ovulace + 5 týdnů, třeba ti to bude vycházet dříve. byl by to super dárek. anebo bys mohla říct, že další dárek dostane o pár dní později. minule jsem v 6tt+2 jsrdíčko eště neměla, ale za 5 dní už jsem potratila..
1. pro 2012 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ja jsem si to myslela :slight_smile: . Nechci podruhe zazit to zklamani, ze na utz neni nic videt a dalsi tydny se trast. Ja jsem byla puvodne rozhodnuta jit k lekari az 19.-20., tak to asi vazne tak udelam :wink: To budu 7+0-7+1, to uz snad bude videt. No tak manzilek nedostane darek k narozeninam, ale k jezisku :wink: Pokud teda bude co darovat........
1. pro 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli tak to je super, preju at jen sili a vidis krasne silne // :wink:
1. pro 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@axonka jj to určitě. jsi dobrá, že to vydržíš neříct. myslím si, že nejsem moc ukecaná, ale jelikož to manžel se mnou dost prožívá, tak by se mně stejně zeptal, kdy budu mít svoje dny a já bych nedokázala lhát. ty jo, a co tvůj doktor, nebude naštvaný, že jste si nedali trochu pauzu?
1. pro 2012 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli tak paráda. kdy jsi asi měla ovulku?
1. pro 2012 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ja jsem mu to vzdycky rekla hned jak jsem si nasla //, kdyz jsem pak zacala krvacet a tehu skoncilo nejdriv zamlkle tehotenstvi, pak spontanni potrat, pak se vajicko zrejme dobre neuhnizdilo a splachlo se pri MS, tak ho to vzdycky trapilo. Co jsem si vyslechla, ze se testuju moc brzy atd., takze ted mu to reknu az to bude potvrzene, nechci, aby jsme z toho byli nervozni oba :sweat_smile:. U doktora jsem byla 23.11. avsechno bylo v poradku, slizice krasne vysoka, podle nej neni duvod neotehotnet, proste se to stava.......I kdyz, ja mam pocit, ze dalsi rana uz by me uplne zlomila, snad nemuze mit jeden clovek tolik smuly......
1. pro 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@axonka
@maximka33 děkuji, snad to vyjde.. jsem teprve 8 DPO, ale děsně se mi to čekání na testování vleče a jaksi jsem to už nevydržela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
1. pro 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anneli - já taky testovala mnohem dřív... ale to tam fakt nic nebylo... až den před MS
@maximka33 - vítej, jsem ráda, že nám to tady zdárně roste... :wink:
1. pro 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anneli - jo a gratuluju.. úplně jsem zapomněla :sweat_smile:
1. pro 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka děkuji, no snad bude k čemu, zítra ráno znova testnu, tak napíšu.. :wink:
1. pro 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj můžu se takx přidat, taky pozitivní testíky :wink:
1. pro 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jinak já taky testovala dřív ms bych měla dostat zítra ,ale už včera jsme měla krásné dálnice :slight_smile: a první pozotivní testy jsem měla v úterý
1. pro 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mb85 ahoj, gratuluji :slight_smile: další trojmamina, se tu krásně scházíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, zdravim vas. Teda jeste pred tydnem bych necekala, ze budu psat do teto diskuze, ale dneska se mi zjevily // . Antiko neberu uz pres rok, ale davali sme si bacha, holt jsme si ho tentokrat nedali dostatecne. Takze trochu sok, protoze to nebylo zcela v planu. Taky trochu resim doktora, protoze to vychazi kolem vanoc, pac posledni MS byla 30.10.
1. pro 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli těhotenství čtvrté ,ale snad už se štastným koncem :wink:
1. pro 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamiska ahoj, vítej mezi náma. moje poslední ms byla úplně stejně. takže nejlíp kontrola poslední týden před vánocemi.
1. pro 2012 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 dik, taky to tak vidim. snad nebudou mit uz dovolenou. po novem roce mi to prijde uz docela pozde. doma jeste zadnyho prdolu nemam, takze sem fakt trochu mimo :slight_smile: - bylo v planu az tak za pul roku, ale rekla bych, ze to uz bych si moc vymrcovala :slight_smile:
1. pro 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mb85 tak ať je tentokrát všechno v pořádku
já doufám, že s vámi tady taky zůstanu, zatím plaším ani ne s duchem, tak doufám, že do týdne budou pěkné dálnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. pro 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anneli budu ti držet palce ,aby tam byli :wink:
1. pro 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek