• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
jinak já jdu k doktorovi už v pondělí jsem objednaná na hormonální profil,ale vzhledem k současnému stavu nebude potřeba , na ultrazvuku to asi vidět nepůjde ,ale snad mi veme krev
1. pro 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já se snad přidám v úterý, jdu na krev a na UTZ :slight_smile:
1. pro 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mb85 vidíš, taky se asi zeptám, jestli mi změří hcg..
1. pro 2012 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 no mě to nikdy nedělali ,vždycky jsem přišla v 6 týdnu a výš ,ale chtěla bych mít jistotu,asi jako každá z nás
1. pro 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ráno znova testla a dušík už je zřetelnější :sunglasses: :sunglasses:
2. pro 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@anneli jéé můžeš sem dát fotku. taky se na to chystám, tři testíky to už je pěkná sbírka :slight_smile:
2. pro 2012 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, včera jsme byli v bazénu a mě tam byla furt zima..ani plavat se mi nechtělo. a pak jsem si zalezla do vířivky a když jsem lezla nahoru, tak mě tak zabolelo bříško.. je vidět, jaké svaly v bříšku člověk používá a te´d si na to musí dát pozor. a konečně jsem si koupila Caro, když se kofein v těhu nedoporučuje... je to dobrota.
2. pro 2012 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 já naštětstí kávu vůbec nepiju, takže s tím problém nemám, do vířivky není asi moc dobré chodit, já do ní chodila před porodem u malé,myslím,že dost to prokrvuje a asi tak v brzkém těhu to není moc dobré, já miluju horkou sprchu těd se jí musím taky vzdát :frowning2: ,ale co bych neudělala :wink:
2. pro 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 zkusila jsem to vyfotit, ale moc to není vidět, ve skutečnosti je vidět líp... no ale co bych taky chtěla, 9 DPO, že jo :grinning:
2. pro 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jé to se mi povedlo vložit nějakou velkou fotku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě jsem tu fotky nevkládala...
2. pro 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak kávu i horkou sprchu miluju, tak se budu muset krotit :wink:
2. pro 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli na to, který jsi den cyklu, je to vidět krásně :slight_smile: jj kafe a horká voda nejsou min. na začátku těhu super.. kofein může zhoršit i riziko potratu, takže pozor :wink: :wink:
2. pro 2012 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anneli vidím ji tam :wink:
2. pro 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se taky přidala, mám dva pozitivní testy, v úterý se uvidí na UTZ...
2. pro 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, beru Proveru 17.-25.DC, kdy by měla cca dojít MS? Sestřička říkala, že co nejdřív, ale jsem 29.Dc a stále nic - tedy nejlepší by bylo, kdyby už MS nepřišla -snažíme se otěhotnět emoticon http://www.womenzone.cz/uzivatelka/martinaj23/grafy?c=-8588496232854775808
2. pro 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anneli - supeeer..
@mustikka @mb85 @maximka33 @michamicha @kamiska - gratuluji a jsem ráda, že jste se přidaly :wink:
kromě kamisky samé vícematky, co? :wink: a těch 3 se nás tu sešlo... tak kdo bude mít dvojčata? mého manžela by asi hráblo :slight_smile:
2. pro 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@maximka33 Ahojky! No, ja uz jsem tehotna popate :confused: .

Tak holky, dnes uz byly dve pekne carecky... i kdyz teda skoro po tydnu zpozdeni, ale aspon ze carecka pekne zesilela.
Doufam, ze tentokrat to vyjde. Mam uplne stejny prubeh jak pred dvema lety. Tehdy jsme v srpnu prisli o mimco, v listopadu jsem otehotnela a v srpnu se nam narodil chlapecek. No, a ted jsme teda prisli o miminko v zari, ale jinak je to uplne stejny. I termin mi vychazi stejny. Tak jsem zvedava. Ale ja teda obe deti rodila dva tydny driv, tak myslim, ze to bude i ted a mimco bude jeste v cervenci. Ale radeji bych se setrila, aby mi vyslo az v srpnu (kvuli praci - chtela bych pak nastupovat az v zari :wink: ).

Jinak vsechny veci doma jeste mame, protoze treti mimco jsme chteli. Uz se tesim, jak to pak budu vsechno hezky prodavat :slight_smile:.

A vcera jsme zacali pect pernicky, mnam mnam.
Nikdo zatim nic nevi, manzelovi to povim asi k Mikulasi a deti mam pocit, ze to citi - chovaji se jinak a Honzik se takhle vzdycky chova, kdyz jsem tehotna.
Z priznaku me hrozne boli prsa (to jsem nikdy nemela), porad behem na wc, unavena jsem a sem tam je mi pekne blbe. Tak doufam, ze tentokrat to dopadne dobre!
3. pro 2012 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paajinka Kousek od nas bydli pani, sem tam s ni jezdim tramvaji, ma 4 deti - nejstarsi ma 4, druhe 2 a pak ma pulrocni dvojcatka. Ty starsi deti jsou uplne samostatne a mimca pry taky.
3. pro 2012 v 06:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 ty jo, ppopáté, to je taky síla.. ale už máš aspoň dvě děti.já bych chtěla mít ráčka nebo pannu, ale nevím nevím, termín bude asi přesně uprostřed Lva :slight_smile: jinak mně nic moc není, akorát večer, velká únava, šla bych spát v devět. to se máš, že jsi doma s malým a nemusíš spěchat na gyndu.. já tam jdu už dnes a doufám, že mi dá neschopenku. nechci nic podcenit. a práci stresy a taky tam chodí nachlazení lidi, teď by to bylo hodně rizikové.
3. pro 2012 v 07:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maximka33 - já zase Raka nemusím, radši Lva :wink: nebo Pannu, ale tak dlouho přenášet nebudu, když mám termín 1.8. :wink: - já jsem taky unavená, občas mi není úplně nejlíp, ale pomůže mi, když se najím...
@veruska007 - super, gratuluji, teď vám to už musí vyjít :wink:
3. pro 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak 10.12. v 10:10 - jsem objednaná... a mnohem víc nervozní než předtím... už aby to bylo :grinning:
3. pro 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paajinka to máš za pár. já až o půl jedné.
3. pro 2012 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maximka33 - no jo, ty tam jdeš ale už dneska, ne? :wink:
3. pro 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka jj, to jsem přehlédla, že ty 10., to už určitě bude srdíčko :slight_smile:) na mě se prý podívají přes utz, ale to určitě nebude nic vidět.
3. pro 2012 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maximka33 - to by už mělo být, budu 6+4 :wink: no, uvidíme, je to ještě za dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 tak to je super, moc přeju, aby bylo všechno v pořádku :dizzy_face:

holky, s těmi horoskopy si nelamte hlavu, já to taky řešila, ale teď jsem četla nějaký astrologický článek, že původní horoskopy časově určili podle hvězd několik tisíc let zpátky a mezitím se hvězdy trochu posunuly, tak i vlastně ta znamení jsou o cca měsíc až měsíc a půl posunutá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak já dneska testovala a druhá čárka je sice ještě slabší, ale začala nabíhat skoro hned, taky BT roste, takže těhu to je, teď už jen, aby pokračovalo zdárně :sunglasses:
3. pro 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 tak ať je u dr. všechno v pořádku a dej pak vědět
@paajinka no jo, furt na něco čekáme, //, potvrzení od dr., srdíčko, 12tt, triply.... a nakonec porod - toho já se vždycky nemůžu dočkat, jsem přenášivý typ, první vyvolávané, druhému taky pomáhali, když už to bylo nachystané - rodím velký 4kg děti (sama jsem malá a spíš drobnější)
3. pro 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anneli - jo a pak se čeká u mimina, až zvedne hlavu, až se překulí, plazí, stoupá, chodí, kdy řekne první slovo, kdy bude bez plín - děs.. člověk pořád někam spěchá
3. pro 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli tak to je dobré znamení, že čárka nabíhá hned. já dnes netestovala, počkám na zítra, snad už tam budou opravdické dálnice, to už budu 34.den. díky, určitě dám vědět. jj pořád na něco čekáme a očekáváme, ale možná, že když máme další děti, tak jsme víc v klidu ne? ségra při druhém říkala, že už spoustu věcí neřeší, nenutí děti do všeho a taky tolik nečte :slight_smile: prostě je matka víc přirozenější. na to se fakt těším. jak mám teď kluka 3,5 let, tak už na nic extra nečekám, možná až přejde vzdor a naučí se říkat prosím hned, jak něco chce :slight_smile:
3. pro 2012 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maximka33 - nevím, já si třeba u prvního vůbec nepřipouštěla, že by něco mohlo nevyjít.. a pak jsem přišla na koně... a bylo to... :grinning:... u druhého jsem plašila mnohem víc, ale měli jsme zrovna s manželem nějaké ne moc super období, takže jsme si to těhotenství ani moc neužili.. a malá byla hodně malá.. teď si to míním užít pořádně :wink: teda až na tu práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:, kdybych nepotřebovala prachy, tak s tím hned fláknu :angry: - ale i vyhlídka na květen je celkem dobrá :wink:

a s tím čekáním, u malého čekám už jen až začně pořádně mluvit, ale dorozumíme se i tak, nicméně občas bych uvítala víc slov pro jednodušší pochopení toho co chce, co ho bolí a tak
3. pro 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek