• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
@paajinka tak to těhotenství už prostě vždycky budeme brát jinak, to snad ani jinak nejde, po určitých špatných zkušenostech. spíš jsem měla na mysli období, když je druhé či třetí dítě na světě. Moje kámoška čeká třetí a taky mi to potvrdila, že druhé dítě vůbec neuspává, jen se s ní pomazlí, položí do postýlky a odchází. dodneška si pamatuju, jak jsme měsíčního syna houpali v houpačce a přenášeli do postýlky spícího :slight_smile:)) to už určitě dělat nebudeme.
3. pro 2012 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky. Vsem vam moc preju, aby vam to vyslo, vsechno probihalo bez problemu a dockaly jste se zdraveho krasneho miminka :slight_smile: je neuveritelny, ze uz je to rok, co jsem mela pozitivni test, ted mi tu spinka skoro 4 mesicni princezna a tady uz se rozjizdi nova srpnova diskuze :slight_smile:
3. pro 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@maximka33 - aha, tak to jo... to je pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty druhý, třetí, jsou na tom vždycky malinko hůř, pokud tam není větší odstup :grinning:
@palomitacheca - díky, taky se těšíme na mrńousky... už aby byl srpen, že? teda pro nás, ty už budeš mít doma tou dobou "velkou" slečnu :wink:
3. pro 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Jó, se druhým taky nic neřeším, to je pravda. Kojení šlo podruhé úplně samo (měla jsem mléko už druhý den po porodu!!! Malý se narodil v poledne a druhý den ráno dr. říká, že malý přibral, že už mám mlíko a já na něj koukala, že to není možné). Z porodnice jsem jela rovnou zpívat sestře do kostela na svatbu :wink:. A všechno šlo tak nějak samo. Těším se, že se třetím to bude brnkačka :wink:. Konečně bych chtěla spavé dítě, jako má kamarádka :sunglasses:
3. pro 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paajinka léto mám ráda, tak ať už ten srpen klidně je :slight_smile: ale nejdřív ať jsou Vánoce, na ty se moc těším :grinning: koukám, že je tu celkem dost maminek, co už budou mít 3. dítě. Taky bych časem chtěla ještě jedno, tak snad to vyjde :slight_smile:
3. pro 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak se máte? Doufám, že se všechny cítíte dobře, já zatím ano a doufám, že se mi tentokrát nevolnosti vyhnou.
Zítra budu volat doktorovi a budu doufat, že mě hned vezme, tak moc se těším :slight_smile: :dizzy_face:

Jinak já mám výhodu, že kafe moc nepiju, davám si většinou s návštěvou, ale obejdu se bez ní. A já se jen sprchuji, takže nakládání do horké vody taky nehrozí.
Jen jedeme za 14 dí do Tater a nevím zda lyžovat, i když holky mi už posílali odkaz že můžu. Jen samozřejě opatrně, ale nevím jestli to budu ryskovat
3. pro 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@palomitacheca - ty jsi mladá, stihneš ještě klidně 2 :grinning:
@monako3 - já ho nepiju vůbec, ale horkou vodou se sprchuji neustále i v předch. 2 těhu... jinak bych zmrzla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda kafe miluju, caro jsem pila vždycky v těhotenství a při kojení... a už ho nemůžu ani cítit :sweat_smile: . A kontryhelový čaj, někdo ho doporučuje, někdo zakazuje - no, zkusím a uvidím. Třeba pomůže :wink:. A začnu brát utroš a píchat injekce... a děj se vůle Boží...
3. pro 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka copak o to, dětí bych klidně brala víc, ale kdo by je živil :grinning: byt taky není nafukovací, aspoň to auto je celkem veliký :grinning: hned bych brala být znovu těhotná, ale zase si chci pořádně užít Janičku, když je malinká, stejně jako jsem si mohla užívat Páťu.
3. pro 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 ten kontryhel bych nebrala.. může způsobit děložní stahy..

holky, tak jsem po kontrole, nic moc vidět nebylo, ale mám neschpenku, vycházky a utroš. spokojenost nejvyšší :slight_smile: tak jsem legálně doma!!!! jo a kontrola za 14 dní.
3. pro 2012 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 tak to je fajn a příště už možná bude srdíčko, budeš 7tt, tak na sebe dávej pozor a ať je vše ok :slight_smile:

já si taky v prvním těhu nic zlého nepřipouštěla, v druhém už jsem se bála víc, i mi vyšly trochu blbě triply, ale zas mi to hrozně uteklo, dcerka byla ještě malá... teď to asi budu zas víc prožívat, bude na to čas, a taky se dost bojím, aby bylo vše ok, když vidím ty příběhy kolem :unamused: hlavně se modlím, aby mimi bylo zdravé :pensive:
3. pro 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anneli a jak jsou tvé děti od sebe věkově? já se na to dost těším. syn už je hodně samostatný a občas i rozumný, tak to bude určitě příjemnější než těhu s miminem. už ho aspoň nemusím zvedat do vozíku (má akorát 15 kg, což je limit), už tam ani nechce být. minule mně z toho už bolelo břicho, tak jsem to odmítla. jsem zvědavá , jaký z něj bude pomocníček. zatím chodí a pusinkuje mi břicho a říká, už vyrostlo miminko?
3. pro 2012 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem úplnej nováček, minulý týden jsem taky našla dvě čárky,a v sobutu jsem byla u doktora podívat na tu naši malou tečku,nemám žádné děti a jsem z toho trochu vyjukaná.
3. pro 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkahonzik ahoj, vítej u nás :wink:
3. pro 2012 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak zítra v 7:30 jdu na kontrolu, ale začínám mít trošku strach co se tam dozvím :confounded: To budou zase nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak včera jsem si dělala poslední test a testovací čárka je silnější než kontrolní, tak snad to bude OK a doufám, že tam bude jen jedno :sweat_smile:
3. pro 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha taky jsem dnes měla nervy.. roztála jsem, až mi doktorka napsala neschopenku a utroš. budu na tebe zítra myslet.
3. pro 2012 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@andrejkahonzik - vítej, to se poddá - tady je rádců :grinning:
@michamicha - to bude Ok , držím palce a závidím.. i když my ted řešíme bydlení, tak to mi ukrátí chvíle do 10. 12. , jinak dneska jsem měla testovací taky silnější než kontrolní - podle mě je to test od testu, a kdyby byly dvě mimi, tak co? to je krásný, moje kamarádka teď čeká jednovaječný dvojky, to se těším, že budeme vozit :wink:
3. pro 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@palomitacheca - jinak my máme právě malej byt i malý auto :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale myslím, že dokud bude trojka ve vajíčku, vejdeme se (já budu vzadu u dětí, vajíčko vpředu vedle manžela), potom budeme muset provést výměnu auta.
byt řešíme už teď, máme jen 62m2, a to je pro 5 fakt malý
3. pro 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka my auto vybírali s tím, že to třetí dítě bychom ještě časem chtěli, tak ať se do něj vlezeme všichni :slight_smile: navíc naše předchozí auto už bylo starší a nevím, jak by se vešly 2 autosedačky vedle sebe na zadní sedadlo.
3. pro 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@palomitacheca - my ho kupovali když bylo malé 9 měsíců - to jsme věděli, že bude 2., ale 3. manžel nechtěle.. to až časem :wink: , takže máme sice relativně nové auto, ale malé pro 5 lidí - 2 sedačky se tam vlezou v pohodě, někdo tvrdí, že tam narve ty 3, ale my máme nějaké rozměrné
3. pro 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka kdyby byly dvojky, tak bychom museli koupit větší auto a horkotěžko bychom se tu v bytě poskládali, obzvlášť o víkendech, kdy tu bývá i manželovo nejstarší syn :sweat_smile:
3. pro 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrejkahonzik ahoj, sem rada, ze se tady objevil i nekdo jinej nez zaslouzile matky :wink: . ja v sobotu nasla // a taky jsem z toho mirne vykulena. objektivne neni duvod proc ne, ale jeste s tim teda nejsem nejak tak srovnana. chtela jsem az tak za pul roku (ano, hodne si vymyslim), nebylo to zcela planovano a zatim si to nejak nedovedu predstavit.
3. pro 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme v plánu větší auto, pokud bude třetí. Sice starší, ale větší. Teď máme felicii kombíka, sice vcelku spokojenost, ale máme bytelné autosedačky, takže dozadu mezi děti ani nikdo jiný nevleze.

Já se teda zatím vůbec nešetřím, nakládám kočárek s mladším do tramvaje, vynáším ho po schodech ve školce, zvedám ho... ale brzy s tím taky budu muset přestat.
4. pro 2012 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme byt v pohodě ale auto to bude muset ustát, máme fabii kombíka a jednou už jsem tam 3 sedačky narvala, ale šly špatně zavřít dveře, ale malá mi stejně vyrůstá ze sedačky, tu dáme miminku,(pokud se mi objeví vytoužené //)
protože máme od 0 do 3 let, a při nejhorším koupíme novou i synovi, bude to pro nás lepší vyměnit sedačky, než auto, kupovali jsme ho minulý rok, je sice starší ale i tak sme si na něj museli půjčit a ještě jsme ho nesplatili, takže nám musí postačit
4. pro 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucinek - fakt? do fabie 3 sedačky? to si neumím vůbec představit..
no, já doufám, že se nám snad podaří dořešit ten byt - což by znamenalo sice tak leden-únor stěhování, nějakou rekonstrukci, ale co.. - blbý je, že nemůžu nic tahat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinek no Luci, raději si to vyzkoušejte. švagrová má tři děti - 5-letá dvojčata a 2letého kluka, do Fordu mondeo se vejdou jen tak tak.. teda ten nejmladší už nemá vajíčko ale sedačku, ale i tak.. oni mají ještě jedno auto 7-místné, takže tam je to v pohodě.

tak co dneska holky? na tu endokrinologii jdu zítra kolem oběda. už se vidím, jak mám hlad...
4. pro 2012 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už tam právě 3 děti vezla a při nejhoším může mít ten nejstarší bobek a být uprostřed, mám výhodu ve věku dětí, Timískovi je skoro šest tak můžem vymyslet jak to pořešit
4. pro 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 děti jsou od sebe 20 měsíců, otěhotněla jsem plánovaně ještě než byl dcerce rok, chtěla jsem děti brzo za sebou, třetí jsem chtěla taky rychleji, ale musela si počkat, než se rozhoupe manžel :wink: tak si teď užiju, jaké to je mít mimčo po třech letech..

jinak my budeme muset řešit auto i byt, takže to bude veselé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@paajinka jste to s tím bytem vzali hopem :wink: něco se vám rýsuje?
4. pro 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau těhulky :slight_smile:, vítám všechny nové čekatelky a moc gratuluju! :slight_smile:
@kamiska zasloužilé matky mě pobavily :grinning:
nás taky čeká bydlení i auto, ale budu se tentokrát snažit svůj hnízdící syndrom nějak ukočírovat, aby se manža nezbláznil.. :grinning:
holky, bolí vás břicho? já dneska v noci a ráno tak strašný bolesti jak na mrchu, že jsem fakt myslela, že přijde..
taky mám hrozně obří břicho, nevím, jestli je to tou zácpou, kterou už mám teda asi deset dní nebo jak jsem prostě nafouklá, ale normálně jsem vytáhla těhukalhoty a chodím v nich, nevím, možná to může být i po těch hormonech co do sebe pořád peru, ale normálně vypadám jak v pátým.. :sweat_smile:
4. pro 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka břicho cítím pořád taky, hlavně když jsem v klidu, lehnu si, ty to můžeš mít ještě umocněné tou zácpou, zkus švestkový nebo meruňkový kompot ráno na lačno..

jo holky prosím, jak jste tu řešily to kafe, nevíte, jestli se může zelený čaj? potřebuju nějakou náhradu toho kofejnu, abych aspoň trochu fungovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek