• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
autor
@anneli - jj, už dlouho, byla na něj rezervace, ale zrušili ji...
4. pro 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka tak to vám hezky vyšlo :slight_smile: tak ať to vyjde! a stěhovali byste se daleko, nebo byste zůstali poblíž, jak bydlíte teď?
4. pro 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anneli - tady kousek :wink: uvidíme, pokud si ten byt náš nikdo nekoupí, musíme tu zůstat, na ten nový nejde hypo, takže :unamused:
ale já jsem optimista a stále věřím
4. pro 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem Vám moc gratuluju ke // čárkám, i já je našla, na kontrolu jdu 17.12: to bych měla bejt 6+5 tak uvidíme, co nám paní doktorka poví, kéž by bylo všechno v pořádku :slight_smile:
4. pro 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myia ahojky, vítej. to by už mohlo být srdíčko ::slight_smile: taky jdu 17.
4. pro 2012 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jen Vas jdu pozdravit! A vzpomenout si, jak jsem to pred rokem prozivala taky :slight_smile: a uz je tu nova diskuze .-) :-O Drzim Vam moc palce! Bezproblemove a krasne tehotenstvi! A krasne a zdrave deti!
Jinak jsem zahlidla fotku @paajinka cekas treti? .-)
4. pro 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahodarka Já mám pěkně nafouklý břicho, aspoň na 4. měsíc... ale před dvěma lety jsem přišla v 19.tt o miminko a po 3 měsících jsem otěhotněla... a měla jsem pocit, že organismus ty tři měsíce vymazal a choval se, jako bych byla těhotná non-stop, v 8.tt jsem měla obrovský břicho a nosila těhotenské kalhoty. Ještě že byla zima.
5. pro 2012 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli Zelený čaj raději ne, za prvé snižuje tlak, který bývá už tak v těhu nižší a když jsem si ho vzala při kojení, mimčo bylo hrozně nabuzené a 24h skoro nespalo - a prý z toho čaje. Co roibos? A já teda trochu kafe piju. Prý dva šálky denně se mohou.
5. pro 2012 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli No, kdyby Ti to o pár dní nevycházelo s mateřskou, tak můžeš u dr. nahlásit pozdější termin MS, třeba o 3-4 dny... pak Ti to vyjde v pohodě.
5. pro 2012 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@raubirka - jj, je nás tu v diskuzi asi 5, co čekají 3 :wink:
5. pro 2012 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paajinka tak to je super! Jen tak dal :grinning: Ja bych teda taky chtela tri, a to treti tak v 35, coz je za 7 let.... ale uz takhle mi Eliska (3) trosku pomaha, nosi pliky a tak nejak vsechno co unese a nemuze to rozlit apod... no a za 7 let? To obe holky budou super pomocnice.... a ja si snad i to 3 miminko uziju se vsim vsudy...
.-) teda jen doufam, ze za tech sedm let nezpohodlnim.... a uz do toho jit chtit nebudu... Uvidime .-)
5. pro 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raubirka to jsi hezky napsala, jak dcerka už pomáhá. můj syn bude mít už čtyři, když se to narodí, a už na něm sleduji, jak pomáhal menšímu bratranci. už se na to moc těším :slight_smile:

holky, za chvíli vyrážím na tu endoktrinologii, dostanu další prášeček. mimochodem berete nějaké vitamíny?, já jjen listovku a B (kvůli oparům, jsou nebezpečné v těhu) a železo - ještě před týdnem jsem byla darovat krev. nevím, jestli je nutné brát nějaké ty vitamíny pro těhotné..
5. pro 2012 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@raubirka - jj, mně holka pomáhala už v těch 2.. ale jen občas :wink: , ted se hrozně těší, jen chce jedině holku, tak uvidíme, co bude, pokud to bude kluk :grinning: já bych se většího rozdílu bála, mně by se pak už nechtělo zase všechno odznova... Takhle mi to hezky naváže a pak už konec :grinning:
@maximka33 - já jen listovku, jinak nic - ani nic jiného nebudu
5. pro 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka To jo, mam rozdil tri roky.... ted bych uz treti dite nechtela.... a ani by ho pritel nechtel-planovane, ale myslim si, ze za tech sedm let budu jeste mlada a budu si to moct dovolit.... a pokud po nem budu touzit, tak do toho pujdu.... holt to bude jedinacek, ale i tak to snad nebude vadit...
5. pro 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 ahoj , ty mášnapsaný už 6týden byla jsiuž u doktora? teroeticky by jsme měli být plus minus stejně počítala sis termín kdy by ti měl vyjít ?
5. pro 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paajinka tak ať vám to vyjde, to byste měli fajn, nemusela bys řešit změnu školky, dr. a tak..

@veruska007 ahá, tak to by mi zelený čaj moc nepomohl... no taky si asi po ránu budu jedno slabý kafe s mlíkem dávat, a pak caro. Včera jsem byla bez kafe a večer mě začala pěkně bolet hlava, tak si říkám, že radši trochu kofeinu, než pak nějaký prášky od bolesti..

@maximka33 beru to na střídačku, listovku a pak dvoje vitamíny pro těhule, jedny s jódem, jedny bez jódu kvůli štítnici
5. pro 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka Taky to mám tak. Chci tři děti po sobě a pak už mít klid, všechno miminkovské prodat, vrátit se do práce a tak. Znovu by se mi do toho nechtělo. Navíc budou mít děti podobné zájmy a podobné hračky. Kamarádka má tři děti a mezi nejmladší a nejstarším má asi 9 let a je to blbý - vysvětluj třeťákovi, že si může hrát jenom s duplem, protože malé děti by ty kousíčky z normálního lega snědly... už teď bojuju, že by starší chtěl hračku, která by byla pro mladšího nebezpečná. A taky by se mi nechtělo tak dlouho schovávat všechno obnošené oblečení... takhle mi to přijde i levnější. Akorát, jestli to teda vyjde, tak to budu mít náročné: 4 - 2 - 0. Pamatuju si, jak ten první rok byl s dvěma prckama náročný a budu to mít znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anneli - jj, proto bysme to chtěli - no uvidíme, tlačí nás o dalších 150 tis. dolů s cenou, ale to si nemůžeme dovolit, max. o 100 a i tak to bude na h..., jelikož tady zůstává všechno, včetně pračky (je vestavěná), v tom novém bytě není nic (no a já bych třeba pračku/ledničku po nikom ani nechtěla...
no, uvidíme, drž palce :zipper_mouth:
5. pro 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my se stěhovaly akorát skoro před rokem, na Vánoce jsem místo pečení cukroví balila do krabic, od štědrého dne jsme uklízeli a malovali v novém bytě a 13. 1. jsme se stěhovali. Byl to teda mazec, naši první noc v novém bytě jsme probrečeli, že bychom chtěli zase zpátky. Všude byl nepořádek, netopilo se a nemohla jsem v krabicích vůbec nic najít, jen jsem kdesi měla kousek dětské čokolády, co nám dala sousedka. Pětiměsíčního prcka jsem neměla kam položit, starší skákal mezi krabicema, leželi jsme na zemi na matracích a měli jsme sto chutí to všechno naložit a vrátit se zpátky ... no, ale ve větším se nám bydlí líp, vybalit mi už chybí jen 5 krabic a zatím nemám kam.
5. pro 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mb85 ahoj, jj byla jsem v pondělí. poslední ms byla 1.11., takže u tebe bude termín porodu asi o pár dní dřív než u mně. kdy půjdeš ty?
@veruska007 ty jo, to je mazec s tím vaším stsěhováním. my se stěhovali 2 dny před narozením prcka.. takže nabalila jsem všechno, ale vybalit museli příbuzní. a co jsou to za věci v krabicích, které nemáš kam dát?
5. pro 2012 ve 13:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 To víš, takové ty drobnosti :wink:. Před týdnem jsem vybalila 5 krabic, dekorace (ufff, už byly potřeba), cd, dvd, kancelářské potřeby... a tak. V novém, větším bytě je to super. Ale ty první dny byly za trest. Manžel šel do práce, já seděla s malým v náručí (kočárek mi zaskládali stěhováci ve sklepě a týden jsme se k němu nedostali), starší divočil, hračky žádné, nádobí žádné, potraviny... všechno někde v krabici, ale já vždycky našla akorát ty dekorace, knížky, staré časopisy... než jsme se tu zaběhli, tak to cca dva měsíce určitě trvalo. A rekonstrukce jádra nás ještě pořád čeká... a čekat bude, protože jestli všechno dobře dopadne (a já hrozně doufám, že ano) a budeme mít to třetí miminko, tak do felicie určitě tři autosedačky nedám (máme dobré, bezpečné, ale bytelné), podsedák staršímu taky nedám... takže jako první budeme šetřit na větší auto. Vidím to na nějakou starší zafiru, almeru, picasso - něco takového.
5. pro 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 jdu 12.12. tak uvidím
5. pro 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 jinak já měla poslední ms 3.11 takže pokud sem dřív neotěhotněla, tak bys měla mít termín o dva dny předemnou
5. pro 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem chtěla 3 jedním vrzem, původně jsem chtěla i to třetí dřív, po dvou letech, no jsem ráda, že aspoň takto... aby si děti vyhrály, měly k sobě blíž, já to měla při jedné "dovolené" z práce, taky kvůli věku... už teď jsem začínala váhat, jestli jít do všeho miminkovského znova, konečně jsou děti samostanější, spí celou noc (většinou), konečně jsme byli na normální dovče...
@veruska007 tak to musel být mazec, jsem zvědavá, jak to s tím stěhováním vyjde nám... a teď už teda bydlíte v dostatečně velkém?
@maximka33 a jak si dopadla na té endokrinologii? proč jsi tam vůbec musela? nějak jsem to asi přehlídla, jestli jsi to tu už psala...

@paajinka tak ať se to povede, zas jestli to stihnete letos, tak trochu ušetříte ne, mají se zvyšovat daně z prodeje... a taky myslím, že po vánocích budou velké výprodeje, tak leccos možná seženete levněji...
5. pro 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli na endokrinologii bylo zavřeno, musím tam zítra.. asi jsem to nějak spletla. dělali mi vyšetření z krve, kde se ukázaly hraniční hodnoty u štítné žlázy. tak paní doktorka říkala, že pro mě to stačit bude, ale pokud otěhotním, tak musím další dávku hormonů pro miminko. že ten nedostatek může způsobit i potrat.. měla jsem tam přijít klidně dřív než na gyndu..
5. pro 2012 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 aha, tak to jo a bereš už nějaké léky nebo jsi zatím jen ve sledování? já se tam taky budu muset časem vypravit, taky s tím marodím, po druhém porodu už mi léky zůstaly natrvalo... moje dr. mě vždy chtěla vidět až tak kolem 8-10tt, ale při riziku potratu čím dřív, tím líp
5. pro 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem po IVF, těhu má už i potvrzené z krve a termín mám 8.8.2013 můžu se přidat?? Pokusím se vás dočíst, ať mám trochu přehled :slight_smile:
5. pro 2012 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anneli zatím jsem nic nebrala.
@angel01 ahoj vítej :slight_smile:))
5. pro 2012 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angel01 ahoj určitě můžeš, 8.8 má narozeniny moje sestra :wink:
5. pro 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás dnes peklo, vojta se vrátil po skoro čtyřech dnech od táty a to je vždycky tak rozívenej, že já jsem šílená.. manžel jel na dva dny do blavy na služebku, takže jsem na to sama a šílím.. :slight_smile: do toho ti čerti :slight_smile: no alespoň, že přišli, to by nám mohlo snad nějakou dobu vydržet :angry:
jsem unavená jak prase a po celém dni lítání a zlobení se s vojtíkem mě teď pěkně bolí břicho jak jsem si tu lehla..
@angel01 vítej a gratuluji, to je sranda, já mám taky tříleťáka, jsem po IVF a mám termín 8.8. :D tak nám držím palce, ať se to konečně podaří :slight_smile:
5. pro 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek