• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu srpen 2013

27. září 2013 
@angel01 teď jsem koukala do tvého alba - můžu se zeptat, jak jsi přišla na to, že ti klesá hcg? opakovali tě testy nebo jsi to prostě dostala? bojím, bojím... :confounded:
5. pro 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka jéé tak to jsme na tom uplně stejně, jen Tomik je v květnu, takže už mu je vlastně 3,5 :slight_smile: začala jsem krvácet, tak jsem jela k doktorce a brali mi pak znovu krev. . .potratila jsem v 5+4tt , takže se taky ještě pořád bojím, dnes jsem teprve 4+5tt :confounded:
5. pro 2012 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angel01 no to mi ani neříkej, bojím se jak blázen..
5. pro 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka já myslím, že bát se budeme celý těhotenství :frowning2: to k tomu prostě patří :frowning2: ale já věřím, že to dotáhneme do konce :slight_smile:
5. pro 2012 ve 22:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka teda, to hezky odpočívej.. musí to být náročné, když je dítě pár dní u táty.. zkrotit ho pak asi dá problém. tak hlavně pozor na bříško. a ještě se zeptám, první dítko je taky z IVF?
5. pro 2012 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angel01 taky se dost bojím.. potratila jsem asi v 7tt, ani jsem neviděla srdíčko.. počítám dny, kdy to období překonáme..
5. pro 2012 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taková otázka: po jak dlouhém snažení se vám zadařilo? u nás teda po půl roce od potratu, ale snažíme se už 2,5 roku.
5. pro 2012 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se snažili sami 7 měsíců, pak jsme šli rovnou do CARu, protože i první těhu bylo jen díky doktorům, no a od první návštěvy CARu to trvalo další 4 měsíce :slight_smile: už aby byl pátek, trošku se bojím, jestli je všechno v pořádku, dneska jsem totiž hodila parádní záda na zmrzlym chodníku :pensive: vůbec to náledí nebylo vidět :angry: jako nic mi neni, nešpiním, nekrvácím, jen mě bolí záda a zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak jste na tom s nevolnostma nebo chutěma? já u prvního sice nezvracela, ale bývalo mi hned od začátku tak nějak blivno, jsem nesnášela určitý vůně, musela jsem vždycky vyběhnout na čerstvý vzduch :grinning: a měla jsem úchylku na čokoládu a schwarzwaldskou šunku... to mám teda i teď, jen ta čokoláda tedy nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mam žravou, hlavně večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co je dobrý, že i když žeru jako prasátko, tak váha je zatím furt stejná :slight_smile:
5. pro 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 no návraty od táty už se trochu lepší, ale přijede prostě vždycky jinej, takovej nesoustředěnej, všechno si vynucuje, holt jiná výchova.. nenadělám nic. vojtík se nám povedl po roce snažení normálně. teď je to s manželem rok a třičtvrtě z toho 7 měsíců v CARu
@michamicha ježiši, dávej na sebe majzla, snad to bude ok, mimi by mělo být teď dobře chráněný..
5. pro 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anneli Nemůžu si stěžovat, 4+1. Já teda na probdělé noci moc zvyklá nejsem, starší mi spával celou noc od začátku, párkrát jsem ho na radu dr. budila v noci na kojení, ale odmítal to, takže spal celou noc od 3 týdnů. A druhý se teda v noci kojil, asi do 7-8 měsíců, ale nakojil se a spal... a pak jsem se odstěhovala do obýváku a spal celou noc. Tak jsem zhýčkaná :wink:. Ale oni jsou zase velmi živí, tak si to vyberou přes den.
6. pro 2012 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Já potratila v 19.tt a ve 12.tt. Poprvé jsem otěhotněla po 3 měs., teď po šestinedělí.... závidím těm, co se budou bát jen v prvním trimestru. Já budu panikařit až tak do pátého měsíce :rolling_eyes: . Hlavně jak mám těhotenský výtok, tak se vždycky leknu, jestli to není krev... chjo chjo. Tak bych si přála mít všechno v pořádku...

Mně teda začíná být hezky blbě, vždycky z ničeho nic... a pak přemýšlím, jestli vyběhnout z tramvaje. Včera jsem měla děsnou chuť na kyselý okurky - poprvé, vždycky jsem je v těhotenství nesnášela. A žravou mám taky.

Holky, nosíte mladší prcky? Já se totiž toho nemůžu moc vyhnout. Mladší má rok a čtvrt a hodně ho zvedám, nosím, vynáším ho do schodů i s kočárkem... si říkám, jak dlouho to zvládnu.
6. pro 2012 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky .tak mi ty rána hezky začínaj každodení objímání mísy furt se cítím nafouklá jak balón a to když něco sním je ještě horší. jak jste na tom vy pomáhá vám něco od nevolnosti ?
6. pro 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mně je dnes fajn :slight_smile:
@veruska007 tak naštěstí Martina už nosit nemusím, i do autosedačky si sedne sám. a do vozíku už ho nedávám, stejně má 15 kg. ale naposled když jsem ho tam dávala, tak mě břicho fakt bolelo.. kolik váží tvůj mladší?
@mb85 tak to ti nezávidím.. chodíš víckrát denně? a měla jsi to i dřív? prý zabírá jíst častěji a málo..
6. pro 2012 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
"dobré ráno" :rolling_eyes: vojtovi celou noc rostly nožičky, takže jsem masírovala a masírovala.... chci spááááát! :rolling_eyes:
@veruska007 já už vojtu ani neunesu, on má :rolling_eyes: 17 kg, ale to víš, že občas se tomu neubráním, ale já myslím, že se nic nestane, snaž se to omezit, ale těch maminek, co má děti takhle brzy po sobě je dost a myslím, že všechny prcky musí nosit, ne?
@mb85 chudinko! :unamused: já to neznám, ale co vím, tak holky lízaly nějaká lízátka z lékárny, ale ráno je teda asi lízat nebudeš.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodarka jak to myslíš, že mu rostly nožičky?
6. pro 2012 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak se k vám taky přidávám. Poslední menstruace 27.10., TT pozitivní 1.12. Vůbec mi nepřišlo, že bych mohla být těhotná, manžel mi to tvrdil pořád a nakonec měl pravdu :grinning: V úterý jsem začala krvácet, snad to bude v pohodě, ale teď mě skoro obden čekají odběry krve, aby se zjistilo, jestli hcg roste. A samozřejmě neschopenka. Nechci si stěžovat, ale být takhle před vánoci zavřená doma bez vycházek je docela opruz :frowning2:
6. pro 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jdu dneska na tu kontrolu, tak jsem zvědavá, teda snad mi nevybouchne hlídání.
Jinak začínám mít nějaký výtok a vždy plaším co to je, ale to jsem měla i u Kubíka, tak abych si zvykla.

Dneska jsem tak přemýšlela, že ani nevím co se takový miminkám v letě oblíká a co časem kupovat :grinning:...Já měla zimní miminko a ted mám pocit, že jsem všechno zapomněla :grinning:... Normálně se bojím, že nebudu vědět co a jak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michamicha jejda, snad se mimi nic nestalo, člověk se šetří, dává pozor jestli může tohle nebo tamto, na lyže nebo na kolo.. a pak si natluče před barákem, to si fakt nevyberem..
nám to teda vyšlo pokaždé hned, žádný potrat za sebou nemám, zas o to víc se bojím, si říkám, kdy přijde něco na nás, že to není možný, aby bylo všechno takhle snadný :pensive: zas je fakt, že dětičky nejsou úplně stopro zdravé, tak si to asi vybíráme takhle...
jinak jím taky jako prasátko, fakt za dva, ale váha se zatím drží :stuck_out_tongue_closed_eyes: poprvé jsem spíš blila, podruhé jsem měla hrozný chutě na kyselé a majonézu, jsem byla schopná si v deset večer dělat bramborový salát, který normálně moc nemusím :grinning:
@veruska007 malou jsem při druhém normálně nosila až do konce, měla rok, když jsem otěhotněla a přes den jsem s ní byla sama, takže to jinak ani nešlo, ale neměla jsem žádné problémy v těhu...
@mb85 zpočátku ty zázvorový lízátka nebo jablko na kostičky, pak už nic...
6. pro 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monako3 tak držím pěsti, ať je mimi kde má být :wink: taky mě občas přepadne pocit, že už je to hrozně dávno, co byli prckové mimina a že už si to vůbec nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monako3 - a Kubík je lednovej? my máme holku v zimě, kluka na podzim, teď vyšlo léto - tak říkám, že nám chybí ještě jarní dítko :grinning: ale to prej už ani náhodou (no, to ještě před rokem říkal i na to třetí :grinning:)

kontrolu závidím, já jdu až v pondělí... ale je mi nějak divně, všechno mi bolí, pořád mi je zima a jsem děsně unavená - jestli nějaká chřipka či co :confounded:
@fredericka - vítej u nás :wink:
@maximka33 - u nás na poprvé a to jsme kolem ovulky vědomě nic nedělali - jen cca 4 dny před a 3 dny po... no... my na dítě jen pomyslíme a je tam - v tomhle máme opravdu kliku
6. pro 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@veruska007 - jo, děti taky nosím, mladší i starší, občas oba, ale říká se, že když je tělo na tu zátěž zvyklé tak je to v pohodě...
6. pro 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Starší má 15 kg, toho téměř nezvedám, mladší 10 kg a chovám ho skoro pořád :angry: . Oni oba nějak vycítili, že jsem těhotná a chovají se jako miminka, chtějí krmit, chovat, nosit, hladit, hladí mě po břiše - přitom jsem jim neřekla, že jsem těhotná. Ale Honzík se takhle choval vždycky, když jsem byla těhule.

Včera jsem napsala vánoční pohledy, ráno se děti brzo vzbudily, tak jsme je šli před školkou hodit do schránky, starší na ně koukal, na obrázku byl Betlém a začal plakat, že je tam na obrázku miminko a nám že naše dvě miminka umřely a že chce, abych zase měla miminko v bříšku... :pensive: . On o tom, chudák, pořád mluví. Řešila jsem to i s kamarádkou, co je dětská psycholožka a říkala, že dokud o tom mluví, tak je to ok... ale pro mne je hrozný to poslouchat. Přitom manžel říkal, že jemu se o tom nezmínil ani jednou. Ale když je třeba ve vedlejší místnosti než my, tak úplně kouká... on o tom malej mluví během dne skoro non-stop.
6. pro 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fredericka ahoj, to je mi líto, že jsi krvácela.. ale ty vycházky můžeš mít. já je mám 6 hodin denně. s druhým dítětem na krku to snad ani nejde. tak zkus přemluvit doktorku. a doufám, že hcg poroste.
@monako3 tak ať je to dnes vše na jedničku. a neboj, na spoustu věcí si do porodu vzpomeneš nebo zjistíš. času dost :slight_smile:
@paajinka tak to vám to vyšlo! spíš dříve nebo později? pak si asi budete muset dát pozor, aby nebylo čtvrté. to jarní mimčo mám já :slight_smile:
6. pro 2012 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paajinka Kubík je 1.února narozený, včera jsem se totiž dívala na zavinovací deky a pak jsem si řekla, jestli ji vlastně budu potřebovat, i kdy i leto je chladné a pak je hned září.
Ale jak píše @maximka33 je času dost, takže informací snad načerpám dost :D

@anneli
@paajinka
@maximka33 Jinak děkuji hned vás budu informovat jak jsem dopadla, na jednu stranu se hrozně těším, ale na druhou mám i obavy.
6. pro 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík ,můžu se přidat? v uterý jsem objevila // :slight_smile: doma mám už skoro 2 lletou holčičku Nelinku :slight_smile:
6. pro 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. pro 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak s vybavickou problém nemám protože podle ms mi vychází stejný termín porodu jako s Vojtou :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@maximka33 - to nevím, jestli dřív nebo později :slight_smile: možná spíš dřív, uvidím co uvidí v pondělí MUDr. :wink:
@cufinka - vítej mezi námi :wink:
6. pro 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@michamicha no akorát když to bude holčička :slight_smile:
6. pro 2012 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek