Používáme cookies. Více informací zde. OK

Termín porodu srpen 2016

plea
22. lis 2015
Holky, včera som objavila na teste druhú čiarku, na ktorú sme s partnerom túžobne čakali už takmer rok a pol. Podľa dátumu predpokladanej ovu mi termín porodu vychádza na 1.8.2016 a rada by som občas pokecala s niekým, kto je na tom podobne, prežíva rovnaké radosti a obavy. Tak vitajte a plkajte 🙂
zuzkaim
27. lis 2015
holky, to by mě taky zajímalo jestli sebou budete brát partnera? já bych ráda, ale nevím jestli už teď na začátku se to může..
plea
autor
27. lis 2015
@zuzkaim ja som sa pýtala už pri telefonickom objednaní sestry, či je bežné brať partnera už na prvú kontrolu. Ona že niekto berie niekto nie, že nech ho kľudne vezmem so sebou a nebude to nič divné. Takže ten moj už to má v kalendári 🙂
zuzkaim
27. lis 2015
@plea aha.. díky za zprávu 🙂 my půjdeme ještě na kontrolu do CAR, ale to je snad jedno.. jen si myslím,že ultrazvuk budou dělat ne přes bříško ale vaginálně, takže to může být pro oba, trochu nepříjemné 🙂
dmiska
27. lis 2015
Ahoj, já se taky přidávám. Nám se zdá se zadařilo hned napoprvé, tomu ani nejde uvěřit 🙂
K doktorovi jsem objednaná na 01.12.
zuzkaim
27. lis 2015
@dmiska tak to je krásné.. gratuluji 🙂 to jdeš docela brzo k doktorovi.. já jsem objednané až na 10.12. (ale z krve mám naštěstí už potvrzeno)
dmiska
27. lis 2015
@zuzkaim Já si myslím, že to teď bude taky hlavně o tom odběru krve a objedná mě zas na později.
zuzkaim
27. lis 2015
@dmiska je to možné.. já už se nemůžu dočkat ultrazvuku 🙂
keny123
27. lis 2015
tak vám to hodím i sem

koukněte potřebuju názor první fotka včerejší benu citlivost 10.
druhá fotka dnešní clear blue citlivost 25!
a co nechápu je třetí fotka!je to předevčírem večer,skoro nic,včera ráno a poslední dneska ráno zároveň stím clear blue!a je to citlivot 10!
vysvětlí mi to někdo?proč na těch desítkovejchpepinoskoro nic a dneska už i dušík fotitelnej na 25tkovým clear blue??
víc testu jinych značek nemám ale asi udělám nálet na lékárnu 😃
keny123
27. lis 2015
jinak k dr se zatím nechystám...
plea
autor
27. lis 2015
@dmiska Ahoj, gratulujem! Ja si počkám na kontrolu až do 14.12., je to zvláštny pocit, že vo mne niečo rastie, ale vlastne ani neviem, či je všetko OK, či všetko prebieha tak ako má. Ale je mi jasné, že kým nebudeme cítiť pohyby bábätka, budú tieto pocity medzi kontrolami vrtať hlavou stále.
plea
autor
27. lis 2015
@keny123 Buď by som to úplne vypustila a počkala dva dni, alebo ak máš doma ovu test, skúsila by som ešte ten. Ja som mala v deň vynechanej MS na tehotenskom teste len ducha, ale ovu test bol prvýkrát v živote jasne pozitívny...
keny123
27. lis 2015
@plea dělala jsem předevčírem...no já počkám...uvidíme přes víkend
keny123
27. lis 2015
tak jsem koupila v teta drogerce nějakej obyč ale citlivot 25 tak jsem zvedava rano prubnu... a hlavně nevím kdy volat dr ..chci az tak za 14dni.. a dojit až nejak před vánoci 🙂
peta9453
28. lis 2015
Ráda bych ale je v práci 😕 tak priste
alert
28. lis 2015
Tak doufam, ze se pridam na dalsich 9 mesicu do diskuze. Pro test jdu ale az pristi tyden.. Tak uvidime.
plea
autor
28. lis 2015
@alert držím palce 🙂 Neprišla MS, alebo na sebe cítiš nejaké iné príznaky?
keny123
28. lis 2015
ahojky.... tak jsem dělala test benu a na tehle fotce ty dve stejne obden a nezesílila...
keny123
28. lis 2015
ale pak jsem si udělala to proklatý pepino kde bylo těžký něco vykoukat je to divnykdyžje to citlivost 10 a tam vidim doma rozdíííll juchuuu
dzogobela
28. lis 2015
@keny123 Je tam rozdíl 🙂 supr!
keny123
28. lis 2015
@dzogobela jj dík 🙂 zítra chci zkusit ten digitál 🙂 a mám právě objednané ty clear blue jak jsem dělala jeden v tydnu dojde at porad nemicham značky do sebe.... snad je vše ok!!! a co ty? 🙂
dzogobela
28. lis 2015
Já bych se tedy ráda taky přidala, ačkoliv nic není zatím jisté že 🙂 snažíme se s manželem skoro přesně půl roku. Po vysazení HA jsem nemenstruovala, až minulý cyklus mi poprvé MS sama dorazila po 40 dnech. Ale ovu testy byly negativní. Tento cyklus jsem do nějakého 27 DC dělala ovu testy a ani jeden nebyl pozitivní. 41 den jsem byla znovu u doktorky, primárně kvůli kvasinkám, ale zároveň jsem jí říkala, že ovu negativní a že tedy MS zase pořád nikde, jen 39 a 40 jsem slabounce špinila. Doktorka mi udělala test, sliznice vysoká... ale test negativní. Krom léků na kvasinky mi předepsala Clostilbegyt, že počkáme do ledna a zkusíme to tak. Ale nedalo mi to, další den jsem udělala TT doma z ranní moči a slaboulinký duch tam byl (řikala jsem si, že asi ryska), no a dnes tedy 44 DC to vypadá velmi nadějně 🙂 ovulace tedy zřejmě proběhla až někdy kolem 31. DC, protože to jsme spolu s manželem naposledy spali 😃 a vychází to tak nějak i podle síly testu.
dzogobela
28. lis 2015
@keny123 Taky mám digitál a taky bych ho chtěla zítra zkusit 😃
alert
28. lis 2015
Díky plea. Tuším, že by to mohlo být. 1) první mimi bylo na první pokus, takže očekávám ted totéž 😉 2) pobolívá břicho, píchá mě v něm, trošku na zvracení, nadývamost, trochu teplota, spavost, divný pocit.. No uvidíme.
keny123
28. lis 2015
@dzogobela neviděla jsem to ještě někde?myslim jo že- a říkala jsem ti že taky hodim dr maxe ne?tak krásnej ho nemám 😞 ale je to videt i na 25tcte testu..
dzogobela
28. lis 2015
@keny123 jojo 🙂 na diskuzi o ovulacnim testu 😃 ale tak ty jsi min po ovulaci asi ne? Ja jsem dnes asi cca 13 dnu
keny123
28. lis 2015
@dzogobela já taky 🙂 no teda 15tého jsem mela pozitibvní ovulak tak jsem max 13 ale mozna jen 12 nebo 11 presne fakt nevim bazalku nemerim a na ovuláku je že ovu prijde do 24-48h
holubice.petra
28. lis 2015
Ahoj holky vcera to bylo tyden od zmeskane ms...byla jsem u dr.nic videt jeste nebylo (s tim jsem i pocitala) vzala mi krev v pondeli si mam zavolat o vysledky a tim se priblizi jak jsem asi dlouho tehotna...+mi dala na zavadeni utrogestan jelikoz jsem bez nej vzdy o mimco prisla (2x) ...testuji od pondelka a zatim to vypada dobre 🙂..jinak uz mam dva syny jednomu jsou 4roky a druhemu byl vcera rok 😉
dzogobela
28. lis 2015
@keny123 no já to počítám takhle, protože jsme spolu naposledy spali no a myslím, že ráno, takže ovulka mohla proběhnout ještě ten den 😃
plea
autor
28. lis 2015
@dzogobela @holubice.petra podľa testov ste obe jasné 🙂. To už nie sú žiadni duchovia.
holubice.petra
28. lis 2015
@plea jo jo jasné to je ..jen ještě aby byl prcek na svém místě a nikde se netoulal 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli