• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
Termin porodu unor 2013 - rychle sem :slight_smile:
Na toto tema je mozna jeste brzy, ale verim, ze se rychle zaplni.
Ja dnes objevila "ducha" na testu a doufam, ze z ducha bude brzy pekna kolejnice :slight_smile:
28. kvě 2012 v 19:45  • Odpověz
Ahoj, přidávám se. Dnes potvrzeno těhotenství gynekologem 4+ 1.
iivet přeju ať čárka každým dnem sílí. :slight_smile:
29. kvě 2012 v 18:09  • Odpověz
Ahojky, tak se k vám nejspíš asi taky přidám.. ducha nemám, ta čárka z testu na nás přímo křičí :grinning: ale na kontrolu jdu až zítra, takže doufám, že to není planej poplach :frowning2:
29. kvě 2012 v 18:50  • Odpověz
Gratuolace :slight_smile:
29. kvě 2012 v 18:57  • Odpověz
Ahojky, taky se k Vám přidávám. K doktorovi jdu 18.6. na potvrzení, ale taky máme už pěkné dálnice na několika testech, včetně digitálního testu. Termín porodu mi vychází na 4.2.2013 :slight_smile:
Už mám 14 dní bolest břicha a mírné nevolnosti. Jde to docela rychle... :slight_smile:
30. kvě 2012 v 10:47  • Odpověz
Ahoj ve spolek, jako cerstve tehulky mi muzete poradit, na zac kvetna jsem vysadila antikoncepci (dost nestandartne, pouzivala jsem nuvaring a po zavedeni krouzku, jsem zacala krvacet, byl to posledni krouzek v baleni a doma jsme se dohodli, ze je posledni, tak to bylo vyreseno o neco drive, po tom co jsem prestala krvacet byl 1,2 dny klid a pak nanovo tak 3,4 dny (pocitam uz jako klasickou MS) to odpovida 1. dni MS 8.5. minulou stredu jsem mela pekne bolesti v podbrisku tj. cca 15. den cyklu - ovulace? a od te doby je mi uz stabilne blbe, mam bolave nafoukle bricho, pnuti v prsou a zaludek na vode .... tehotensky test negativni, Je mozne, abych uz otehotnbela a bylo mi tak desne zle uz od oplozeni a nebo mam problem s rozhasenou hormonalni hladinou??? Je mi fakt blbe, u 1. tehu mi zacalo byt blbe az v 6 tt. Malem bych zapomnela - samozrejme gratulace vsem :o))))
30. kvě 2012 ve 12:43  • Odpověz
@calytrix mě kolem ovulace bolelo u vaječníků a od ovulace mě bolí břicho pořád, taky bolavá prsa, nebolnost... A tt je pozitivní :slight_smile: Každopádně je možné, že sis test dělala moc brzy...
30. kvě 2012 ve 14:10  • Odpověz
No my jsme se začali snažit v půlce května a asi po devíti dnech od ovulace jsem se cítila taky nějak divně, hrozně nafoukle. Přestože jsem si říkala, že je brzo, udělala jsem těhu test a byl tam duch. Potom jsem testovala každý den do MS a čárka sílila.
30. kvě 2012 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holky, pomaličku se k Vám taky přidávám. Dneska jsem 10 DPO a mám ducha na tt :slight_smile: Tak doufám, že nezmizí a bude sílit. Pokud vše dobře dopadne, tak mi zatím vychází termín podle poslední menstruace na 10.2.2013 :sunglasses:
A všem ostatním moooc gratuluji a přeji krásné těhulkování :wink:
30. kvě 2012 v 18:43  • Odpověz
Tak holky, já vás asi opustím a přesunu se do fóra o měsíc dřív :grinning:
30. kvě 2012 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky, přidávám se k Vám. Testík mi vyšel pozitivní minulý týden a k lékaři jdu zítra, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Doufám, že mi těhotenství potvrdí a to bychom byli s manželem mooooc šťastní. Termín porodu mi zatím vychází podle kalkulačky na 1.2.2013 :slight_smile: Přeji Vám hoky trpělivost při čekání na potvrzení od lékaře.. já jsem nervózní jak čert! Pěkný večer přeji!
30. kvě 2012 ve 22:00  • Odpověz
autor
jeeee tady se to pekne rozrusta - PARARA a vsem obrovska GRATULACE.
Ja delala dnes dalsi testik a carka je silnejsi takze uz zadny duch. Zitra budu volat dr. tak jsem zvedava na kdy me objedna. Podle MS mi to vychazi 5+3 ale mam pocit ze ovu byla pozdeji takze to bude asi jinak :slight_smile:
@calytrix me u prvniho bylo zle az v 7.tydnu (zadne zvraceni jen nechut k jidlu a zaludek porad na vode) Jinak me se pozitivni TT ukazal az ted a to posledni MS byla 22.4 tak zkus vydrzet. Obvykle to pry byva videt prvni den kdy ti vynecha MS (me test tentokrat ukazal ducha az tyden po vynechani MS). Drzim pesti :slight_smile:
31. kvě 2012 v 10:42  • Odpověz
autor
@casimka a bylo uz videt srdicko na UTZ? To je asi brzo ze? KDy mas dalsi kontrolu?
31. kvě 2012 v 10:43  • Odpověz
autor
@vejunka86 jak casto testujes? Drzim pesti at sili :slight_smile:
31. kvě 2012 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukám že už všichni máte II.
Já nic. Poslední ms 12.5. test 30.5. a čistý jak lilie.
Jinak bolesti břicha 14 dní a BT okolo 37.
Myslíte že by se to mohlo ještě objevit?
31. kvě 2012 v 11:05  • Odpověz
@iivet děkuju :wink: Včera jsem měla ducha a dneska úplně stejného, jsem asi 11DPO. Doufám, že bude sílit!!! Už nemám testy, tak budu muset navštívit lékárnu :grinning:
31. kvě 2012 v 11:35  • Odpověz
@irca0801 To máš ještě hodně brzo!! Já jsem měla poslední MS 6.5. a 30.5. teprve slaboulinký duch :sunglasses: Tak ještě vydrž, já jsem taky napnutá jak kšandy :grinning: Držím palce :wink:
31. kvě 2012 v 11:38  • Odpověz
autor
@irca0801 vydrz jeste, ja mela posledni MS 22.4 a duch byl teprve ted v pondeli a pokud mas vysokou BT tak to vypada nadejne :slight_smile:
31. kvě 2012 v 11:44  • Odpověz
autor
@vejunka86 testujej obden - hladina HCG pry stoupa velmi pomalu :frowning2:
31. kvě 2012 v 11:45  • Odpověz
@iivet Já vím, ale víš jak to je, člověk je tvor nedočkavý :grinning:
31. kvě 2012 v 11:48  • Odpověz
@ ivet díky moc, počítám s tím že to nevyjde,ale u prvního jsm také testy měla negativní a malé jsou 3 :slight_smile:
31. kvě 2012 v 11:51  • Odpověz
@ vejunka86, no jo to se řekne vydrž, když tu kukám většina má II.Já mám cyklus 21 dní proto jsem testovala takhle brzo. Tak ještě vyčkám ale to čekání :frowning2: byla bych ráda kdybych už věděla na čem jsem at to dopadne jakkoliv
31. kvě 2012 v 11:56  • Odpověz
autor
@irca0801 jasny, ja delala test snad tyden po :grinning: nenavidim, kdyz musim na neco cekat.
Holky od kdy je viden srdicko? Od 7.tydne nebo driv? Objednala bych se k dr. asi na pozdeji abych byla v klidu ze uz je srdicko.
31. kvě 2012 v 11:56  • Odpověz
&iivet , jo jo to znám, mělo by jít vidět v 7 tt,ale u privního mi bylo videt až po 8 tak jsem pořád poslouchala at čekám a že uvidíme :angry: ale nakonec to dobře dopadlo
31. kvě 2012 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak se k vám taky přidávám :slight_smile: všem moc blahopřeji :slight_smile:
Já těhu zjistila minulý týden, když jsem navštívila lékaře. Akorát jsem nečekala, že se zadaří tak brzy a menses si jaksi moc nezaznamenávám a absolutně netuším, kdy jsem to měla naposled, takže jsem zvědavá, jak se podaří určit termín :frowning2:...
31. kvě 2012 v 15:49  • Odpověz
iivet na srdíčko bylo moc brzo. Až za tři týdny na kontrole by už mělo být, tak snad bude :slight_smile:
31. kvě 2012 v 18:12  • Odpověz
iivet diky :o) dnes jsem byla u mudry, vcera mi bylo fakt desne, pak me vecer napadlo vzit si antacidum a dnes uz mnohem lepsi :o) rano jsem byla u mudry a je to 50:50 sliznece modrofialova (nejasny priznak tehu) a jinak vse v poradku :o) rada bych byla tehu, ale kdyz to nevyjde, tak to vyjde pozdeji na malou jsem cekala pul roku, tak jsem na to pripravena :o) a tento mesic budu mit docela perny v praci, hodne sluzebek .... a taky by si melo telo odpocinout od antikoncepce .... takze kdyz jo budu stastna :o))))))))))), kdyz ne, svet se nezbori :o) a vyjde to priste a treba budeme mit doma dalsiho beranka :o)
31. kvě 2012 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj. moc ráda se k vám taky přidávám. Nám se asi zadařilo hned první měsíc. Zítra jdu k doktorce, tak snad mi potvrdí těhotenství. Na testu už mám krásný //. Termín bych měla mít asi kolem 2.2. Hrozně se na zítřek těším a zárověň se i bojím, aby bylo všechno tak jak má.
31. kvě 2012 ve 21:19  • Odpověz
autor
@hyriska vitej a zitra drzim pesti, dej pak urcite vedet :slight_smile:
@calytrix a kdy ti napsala dalsi kontrolu? Budu drzet pesti at to vyjde tak jak si prejes :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz
@iivet Děkuju, určitě dám :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:přidávám se také :slight_smile:sice to ještě nemám potvrzené od doktora, tam jdu až za 2 týdny, nicméně na testu mám dálnici :slight_smile:
1. čer 2012 v 06:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 25
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.