• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@konik88 no ja vim, jsem rada, protoze jinak bych se zblaznila ... az bude to srdicko, tak budu trochu klidnejsi. Mam pocit, ze nebudu mit takovy strach, ze by prestalo bit, nez z toho, jestli se vůbec vyvíjí tak jak má .. ale jsou chvíle, kdy je mi fakt na blití ... ale jsou ty zacatky strasne ze ..... jestli to ted donosim, stestim a blahem se asi pominu :D
8. čer 2012 v 08:35  • Odpověz
@skirt Ahojky, je celkem dobře :slight_smile: Jen mi je pořád blbě :unamused: Ty prsa bolej jen občas, ale ty nevolnosti se mi pořád zhoršují :angry: Jinak ta bolest břicha je taky normální, ale mě to v úterý bolelo tak hodně, že jsem šla pro jistotu k doktorovi, a ono je lepší přijít 3x zbytečně, než jednou pozdě.
8. čer 2012 v 08:35  • Odpověz
@radus2011 jo, tak kdyby se mě zeptala, tak jí lhát nebudu, proč bych to dělala. Ale na mě to nepozná, takže až bude srdíčko :slight_smile:
8. čer 2012 v 08:39  • Odpověz
@skirt no já jsem na nervy vždy ráno a večer, když sedím a nic nedělám a mám čas nad tím přemýšlet. Ale musím si říkat, že Nelinku jsem bez problémů donosila, tak proč by to nevyšlo tentokrát. Nemá cenu nad tím přemýšlet, stejně to nezměníme.
Holky, určitě tady v únoru budem špízovat, která bude rodit dřív :grinning: Už se na to těším.
8. čer 2012 v 08:41  • Odpověz
@konik88 no ani nemluv, uplne se na to tesiiiim!!! :slight_smile: ...

@radus2011 a v kolik jdes k tomu doktorovi at vim? .. jestli te tu stihnu jeste v praci, nebo az doma .....
8. čer 2012 v 08:46  • Odpověz
@skirt Jdu tam v 11:30, ale na net se asi dostanu až po dvanácté nebo večer...
8. čer 2012 v 08:48  • Odpověz
@radus2011 ... tak to se tu podivam az doma :slight_smile: .... no jako jak vecer, po dvanacte chci videt fotecku :D ...
8. čer 2012 v 08:56  • Odpověz
@radus2011
@konik88 Holky, pardon, ze vam to tady pisu, ale citim takovou povinnost. Vite jak jsou vzdycky pribehy, kdy vyjdou spatne testy, doktori reknou, ze down je pozitivni, maminka si ale mimčo necha a narodi se zdrave? ... Tak ted mam prave ve svem okoli maminu, co to riskla, a dopadlo to spatne - presne jak doktori rikaly ... zase me to donutilo uvazovat nad tim, co bych delala v jeji situaci ja, ale asi bych to ukoncila ... ale jako ta pani mela pres 40, takze u ni ta sance byla velka ..
8. čer 2012 v 09:03  • Odpověz
@skirt tak takových potíží se opravdu nebojím. To bych se musela bát už všeho. Holky my jsme mladý a děti musí být zdravý!
Já musím říct, že bych si je asi nenechala. Co je to pak za život pro to dítě s takovým postižením.
8. čer 2012 v 09:09  • Odpověz
@skirt Já sem tu fotku nemám jak dát :D Až doma jí pak budu muset naskenovat. Ale možná, že pojedu pak domů dřív a naskenuju to :slight_smile: Doufám, že budou dobré zprávy.
8. čer 2012 v 09:09  • Odpověz
@skirt já nevím co bych dělala, tohle je strašně těžká situace. A pokud nenastane, tak na to ani nechci myslet...
8. čer 2012 v 09:10  • Odpověz
@radus2011 budooou to je jasne :slight_smile:

@konik88 no vsak ano ... ja bych jenom nerada, aby si matky i pres spatne vysledky deti nechavaly jen proto, ze nekdy nekomu vysel spatny test a dite bylo ok .... prijde mi to takove dost sobecke ... jako ze "ja to dite proste chci a basta, i kdyz bude mit zivot na prd" .. to me dokaze tak akorat vite co ...... ja myslim, ze my jsme mlade, krasne a perspektivni a budeme mit zdrave deticky :D
8. čer 2012 v 09:12  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Teda, koukam co to tady resite....jejda jen to ne. My musime mit krasny a zdravi mima. :wink: a budeme urco vsechny! Moc drzim palecky na dnesni UTZ :sweat_smile:
Ja jsem dnes zustala v pelechu. Nebylo mi rano vubec dobre a predstava te cesty do rachoty me desila. Takze jsem si konecne poradne pospala. :grinning:
Jinak teda nevolnosti jako blazen, prsa boli dost, a na vahu radeji nestoupam :sweat_smile:
8. čer 2012 v 09:51  • Odpověz
@ivabend ahoj...to mi povidej...me se teda prsa zvetsily ale už toloik neboli...po snidani se mi udelalo lepe..a koupila jsem si ty tehot lizatka a zabira to!!!
8. čer 2012 v 11:00  • Odpověz
@ivabend na vahu jsem vlezla munuli tyden a nejak me nepotesila...3 kil NAVRCH...ACH JO...DOST BRZO..Nesmim to prehanet s tim mlsanim...s malou jsem pribrala18 kg pri me vysce157 des bes...
8. čer 2012 v 11:02  • Odpověz
@ivapo já s malou přibrala 16 kg a taky měřím jen 160cm. Měsíc po porodu jsem to měla dole. Tentokrát to ale vypadá, že přiberu ví :unamused:
8. čer 2012 v 11:24  • Odpověz
@radus2011 tak cooooooooo tak co jako? mluv :slight_smile:
8. čer 2012 ve 13:08  • Odpověz
Jeeee taaaaaam :grinning: Máme i miminko i žloutkový váček. Dle ultrazvuku 6+0. Srdíčko zatím nebylo :slight_smile: to je prý ještě brzo, čekáme ho příští týden. Hlavně že je miminko :slight_smile: A to tam před 4 dny ještě nic nebylo :slight_smile:
8. čer 2012 ve 13:52  • Odpověz
@radus2011 jjjeeeeeeeeeeeeeee supeeeeer :slight_smile: .... a jak si mela ten vacek velky pred '4 dny, nevis? :slight_smile: .... ty jo se mááááš :slight_smile:
8. čer 2012 ve 13:53  • Odpověz
@skirt Předtím byl gestační vášek 0,8 cm a dnes 1, 02 cm
8. čer 2012 ve 13:55  • Odpověz
@radus2011 jééééé tak to ja budu mit doufam v pondeli neco podobneho jako ty dneska :slight_smile: ... ja mela pred 4 dny vacek 6,6 mm .. a ted jdu az v pondeli ... kurnik i to srdicko by mohli bit, ale jak vidim ze ty jeste nemas, tak myslim, ze nebude ..
8. čer 2012 ve 13:59  • Odpověz
@skirt někdo už má srdíčko vidět, my ještě neměli. Jdu příští pátek, to budu 7+0 a doktorka říkala, že už by mohlo být i srdíčko. Každopádně já mám radost, že mám alespoň to co bylo dnes. A vem si jak se to za ty 4 dny změnilo :slight_smile:
8. čer 2012 ve 14:02  • Odpověz
@radus2011 joooo je to mazec!!!! uz se tesim na ten svuj ... snad se nam to taky zmeni :slight_smile: .. ale to je pocit ted co ... ?? :slight_smile:))) no ja myslim, ze ty srdicko budes mit uz kazdym dnem, takze na te dalsi kontrole ho budes mit stopro :slight_smile:
8. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz
@skirt Hlavně, když nebudeš to srdíčko ještě mít vidět, tak prosím neplaš! Ono hodně záleží jaký má doktor ultrazvuk. V tom nejmodernějším centru by to už viděli a u normálního gynekologa to může být právě dýl kvůli té technice a taky záleží na zkušenosti doktora...
8. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz
@radus2011 no muj doktor ma pry nejakou super tridu :D ... tak uvidime :D
8. čer 2012 ve 14:17  • Odpověz
@skirt a to D znamená extra super třídu, nebo extra amatér? :grinning: :
8. čer 2012 ve 14:18  • Odpověz
@radus2011 ne, to je muj vyřezaný smajlík :D .. jako : a D....... se picnu :D ...
8. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz
@radus2011 on ma jako fakt pry nejaky dobry ..
8. čer 2012 ve 14:25  • Odpověz
@skirt Tak teď jsem rozesmála sama sebe :grinning: S tím D :grinning: já se asi taky picnu :grinning: A to jsem byla dneska v práci jen dvě hodiny a jsem teď doma.

Hlavní je, že máš ze svého doktora dobrý pocit.
8. čer 2012 ve 14:39  • Odpověz
@radus2011 Moooc gratuluji, krasna fotecka :slight_smile:
8. čer 2012 v 16:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.