• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@ivabend
@ivabend ahoj..krasna fotecka..me ji nedal...snad priste..nebo mi ji pak da..založil si ji ksobe..akorat sem z ni nevyčetla velikost mimiska..
8. čer 2012 v 17:38  • Odpověz
@ivapo tak kolik?
@skirt to je tak krásná fotečka, já doufám, že v pondělí budu mít něco podobného :slight_smile:
8. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky, tak taky se přidávám do klubu :slight_smile: ve středu jsem byla na kontrole a byl vidět váček i žloutek a to jsem byla podle poslední ms 4+5, velikost nevím. V pátek jdu na kontrolu znova. Doufám, že to teď do třetice vyjde, protože v prosinci 2011 jsem musela na revizi a v dubnu letos jsem po 14 dnech dostala ms. Takže jsem u doktorky víc sledovaná.
Tak přeji všem moc štěstí a aby bylo všechno v pořádku!!!!!!
8. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz
@hanka1985 taky jdu v pondělí .. .ve 12 :slight_smile: .. .moc se tesim, a jsem zvedava jak to bude vypadat .. hlavne at to roste :(
8. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz
@sweetyy tak to jsme dvě, já mám za sebou primo dve revize .. takze chodim k doktorovi casto a jsem za to nesmirne vdecna. Mam nasazeny utrogestan :slight_smile:
8. čer 2012 ve 21:45  • Odpověz
@konik88 jojo ...zrovna dnes večer me tam parkrat víc píchlo...taky blby pocit...vid?
8. čer 2012 ve 22:41  • Odpověz
@skirt také jdeš v pondělí?:slight_smile:tak o budeme na sebe myslet, at je vše v pořádku:slight_smile:já jdu až na půl 3:( myslíš, že doktor už něco uvidí?koukám, že jsi na tom podobně-6. měsíc:slight_smile:
9. čer 2012 v 09:15  • Odpověz
@skirt tak to mě mrzí, že s tím máš taky zkušenost....Utrogestan jsem dostala taky, tak na noc a rano zavádím a v poledne polikám,,,navíc jsem ještě dostala clexane - jsou to předpřipravené jednorázové injekce, které si píchám 1x denně do břicha. Měla jsi po těch dvou potratech i nějaké vyšetření, jako např genetiku? Já jsem byla na genetice ale výsloedky budou ještě až za měsíc, tak proto mě doktorka dala to clexane. Tatka měl dvakrát mrtvici a když jsem ji to řekla, tak si myslí, že to můžu mít v genech já a že proto byl to dvakrát nedopadlo.
9. čer 2012 v 09:43  • Odpověz
ahojte babulky ... tiez patrim medzi Vas unorovky :slight_smile: chodim sice do druhej temy s tymto mesiacom, ale nakukla som aj sem :grinning: vsetkym gratulacia a prajem nech to vsetky dotiahneme do uspesneho konca :slight_smile:
@vejunka86 my sme natom uplne stejne, rovnaky termin ms, rovnaky den, ked sme nasli //, a tak aj rovnaky termin porodu :grinning: uz si bola u dr? ja idem v pondelok... snad uz bude nieco vidno ... to by sme mali byt 5tt+2
9. čer 2012 v 10:11  • Odpověz
@alenitka Jéé, no tak to je super :slight_smile: Já už jsem byla, ale ještě nic moc neviděl, takže jdu ve středu. Tak dej potom určitě vědět, jak jsi dopadla :wink:
9. čer 2012 v 10:36  • Odpověz
@sweetyy no my jsme byli na genetice a zadne trombomutace mi nenasli az na tu nejlehci A1298c ... a na tu staci brat ten femibion s metafolinem, a ten beru uz od ledna ... takze to je v poho ... ty injekce jsou psycho, ale docela me zarazi, ze ti je prdepsala bez toho, abys vedela ty vysledky .. jako jenom na zaklade te informaci o mrtvicce .. ? ... ale tak jestli to klapne tak klobouk dolu pani doktorce :slight_smile:.... já ten utrogestan zavadim trikrat denne ..a neni to nic prijemnyho teda :(

@hanka1985 myslíš 6. týden viď? :slight_smile: .. no já jsem dneska 5+4 ... u doktorky budu 5+6 .. pocitam to podle ovu, a ne podle ms, protoze ja mela ovu pozde ... a moc bych si prala aby byl uz mimis videt ... fakt ale .. :( .. tak si budeme drzet palce at to dobre dopadne .. ja budu v jednu uz doma tak napisu .. :slight_smile:
9. čer 2012 v 10:40  • Odpověz
holky, dneska mi je teda fest zle .... nejsem schopna nic pozrit .
9. čer 2012 v 10:40  • Odpověz
@alenitka ahojky tak vitej :slight_smile: .... ja byla u doktorky 5+0 a viděla vacek 6,6mm :slight_smile:
9. čer 2012 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím, že čárka sílí, tak snad tu budu moc s Vámi zůstat. Jsem asi úplně natvrdlá, ale pomocte mi prosím spočítat, v jakém týdnu jsem, když jsem měla poslední MS 14.5.??? Děkuji.
9. čer 2012 v 10:49  • Odpověz
@vejunka86 jj dam vediet.. si prva s ktorou to mam vsetko totozne, tak si mozme porovnavat ... a ovulku si mala kedy ? vies to ? ja som mala presne na 14DC tu mam aj graf http://www.fertilityfriend.com/home/alenitka
ja som chcela ist k Dr. az neskor ale volala som jej, kvoli tomu ze uz som po jednom potrate tak mi kazala prist v pondelok, lebo od stredy ma dovolenku ....
@skirt dakujem za privitanie :grinning: taak dufam, ze uvidi vacok ... juuuuj tesiiiim ...
a babule ako sa to vlastne pocita? dnes by som mala byt 4tt+6 a zajtra budem 4tt+7 alebo 5tt+0? ... neviem presne ako to nasleduje .. ci to je 4tt+6, 4tt+7, 5tt+0, 5tt+1 .... alebo je to 4tt+6, 5tt+0, 5tt+1 alebo ako?
9. čer 2012 v 10:57  • Odpověz
@skirt jejdaa,já napsala 6. měsííc:D:D:Dkdyby...ale děkuju zaopravu, opravdu myslím 6tt :D budu čekat v pondělí od Tebe samé pozitivní zprávy :slight_smile: já to právě počítám podle MS, já také ovuluju později a přesně nevím kdy :slight_smile:
9. čer 2012 v 11:09  • Odpověz
@mykolaapsi Ahooj, moc gatuluju a přeju štěstíčko :wink: Podle MS to vychází na 3+5tt, pokud se teda nepletu :wink:
9. čer 2012 v 11:38  • Odpověz
@alenitka Tak já jsem měla ovulku 15DC a taky mám za sebou potrat a revizi... Takže proto jsem byla u dr. tak brzo, dal mi i Utrogestan. Jo a dneska jsme 4+6tt a zítra 5+0tt :wink:
9. čer 2012 v 11:47  • Odpověz
@vejunka86 super .. dakujem za vysvetlenie :grinning: tak v pondelok podam spravu, ako som dopadla :slight_smile:
9. čer 2012 v 11:50  • Odpověz
@alenitka Není zač :wink: Už se těším a já potom ve středu :slight_smile:
9. čer 2012 v 11:54  • Odpověz
@vejunka86 Ahoj moc děkuji a tobě samozřejmě také gratulace :slight_smile: děkuji moc za odpověď a ještě se zeptám, znamená to, že jsem ve třetím nebo čtvrtém týdnu?
9. čer 2012 ve 12:05  • Odpověz
@alenitka pocita se to do 6 a pak uz je 0 :slight_smile: ..:slight_smile:)
9. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj holky, vezmete mne mezi sebe? Mám zatím jen pozitivní testy. Ale jednou slabší jednou silnější. Mám je v albu, tak se děsím, aby bylo všecko v pořádku:frowning2: Ze začátku sílil, ale te´d to spíš jen tak lítá. Jednou tak a podruhé tak. Mám mamatest 10.
9. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz
Taky děkuju :wink: Ve čtvrtém jsi :slight_smile:
9. čer 2012 ve 14:39  • Odpověz
@mykolaapsi Taky děkuju :wink: Ve čtvrtém jsi :slight_smile:
9. čer 2012 ve 14:40  • Odpověz
Holky, jak se počítá? Od prvního dne vynechané menstruace?
@vejunka86
@mykolaapsi
@skirt
9. čer 2012 ve 14:56  • Odpověz
@vejunka86 tak teď už vím snad vše :slight_smile: děkuji!
9. čer 2012 v 15:54  • Odpověz
@pincola myslím, že ano.
9. čer 2012 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.