• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@skirt prej to paní doktorka konzultovala s primářkou hematologie v nemocnici........nezbývá než věřit :wink:
9. čer 2012 ve 20:15  • Odpověz
Holky, kgterá jdete taky v pondělí na prvního doktora?????, Mám pěknej strach, aby to všecko bylo dobré. Co bude vidět v 5.týdnu?
9. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz
@pincola v pátém týdnu by jsi měla vidět gestační váček a v něm žloutkový váček. Miminko zatím ne, pokud odpovídáš tomu 5tt i podle ovulace.
9. čer 2012 ve 21:17  • Odpověz
@pincola jinak s těma testama. Dělalo mi to taky tak. Jednou jsem měla dokonce jen ducha, tak jsem myslela, že je konec, ale udělala jsem si další test odpoledne a zas byl silnější. Na testy se nesmíš dívat. Hlavně, že jsou pozitivní :wink:
9. čer 2012 ve 21:19  • Odpověz
@konik88 Fakt? A byly taky od stejné značky? Nevím jestli odpovídám 5TT podle ovulace. Mě vyšel první těhu test až 8 dní po vynechání, tak možná byla ovulka později. Kdyby to odpovídalo 4 týdnu taky bych něco viděla? A ty už máš doktora za sebou? Jin ak máš krásnou holčičku :wink:
9. čer 2012 ve 21:34  • Odpověz
@pincola jo, byli od stejné značky. Taky jsem zmatkovala, ale holky mě pak trošku uklidnili, že se jim to taky stalo. Takže klid.
Tak to budeš asi teprve ten 4tt. Já měla silně pozitivní těhu test už v den očekávané menses, šla jsem k doktorovi až nějaký 14 dní po prvním testu a byla jsem teprve 5+1tt.
Ve 4tt uvidíš jen gestační váček maličký, cca 4mm. A pokud nejsi ani ten 4tt, tak neuvidí nic.
Kdy sis dělala první test?
9. čer 2012 ve 21:47  • Odpověz
@konik88 První test? Pár dní před MS a nic. pak v den kdy měla přijít MS a zase nic Pakaž tak 5 dnů po vynechání a nic. Až 7 den po vynechání duch. To je blbé, že n euvidí nic. Ale pozval si mne, tak musím přijít. Co se mnou bude dělat? Pošle mne na krev?
A co je TT? To se počítá od vynechání MS nebo to už je stáří plodu?
9. čer 2012 ve 21:52  • Odpověz
@pincola já jsem myslela, jako před kolika dny odedneška jsi měla toho ducha.
tt je je týden těhotenství :slight_smile: a stáří plodu se počítá už od poslední ms. Takže se podívej, kdy jsi měla poslední menses, určitě se tě bude doktor ptát.
Já na krev třeba vůbec nešla. Doktor se jen podíval ultrazvukem, zda tam něco je (z bříška to zatím nejde vidět, takže se musí dívat z dělohy)
9. čer 2012 ve 21:57  • Odpověz
@konik88 Aha tak to jsem nepochopila, pardon:slight_smile: Duch byl 5.6.ale fakt jen duch.
A 1 den MS se počítá i špinění, nebo až červeno? Abych mu uměla odpovědět......
A co bylo už něco vidět na tom UTZ? :slight_smile:
9. čer 2012 ve 22:13  • Odpověz
@pincola přidám si tě do přátel a můžeš se podívat do albíčka. Mám ho zamčený jen pro přátele kvůli sousedkám, které sem taky chodí :wink:
No to těžko říct, ale asi bych mu řekla i špinění. Já mám hned silnou MS, takže ti neporadím.
9. čer 2012 ve 22:33  • Odpověz
@pincola tak to budeš už týden od pozitivního testu, tak uvidíš. To bys už gestační váček měla vidět :slight_smile:
9. čer 2012 ve 22:36  • Odpověz
cau holky, tak dneska k ranu jsem zase mela ten nocni orgasmus ve snu .. co jsem mivala i predtim .. .strasne me to vydesilo achjo, a ted jsem jak uzlicek nervu, aby bylo vsechno v poradku :( ... po nem to preslo do takove kreci v brichu a pak jsem se probudila .... bolelo me ucho, spatne mi bylo tak, ze jsem myslela ze uz bezim na zachod, ale nakonec dobry ... pak jsem to dospala ... nemuzu do sebe nic dostat, ze vseho je mi spatne :( .... a navic se jeste bojim o prcka, jeste ze uz jdu zitra k te doktorce ... to bude dneska den zase :(
10. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz
@konik88
@skirt Ahojky holky tak jak je dneska? Já jsem v takovém napětí, unavená, ale nevolnosti nemám. Vy už jste byly obě doktorů?
@skirt Neboj určitě se nic hrozného neděje. Je to jen úzkost. jsme teď přecitlivělé. Já blbnu zas s jinýma věcma. Já tu zas řeším testy a čárky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2012 ve 14:01  • Odpověz
@pincola ja se ale tak bojiiiim :( ... boze at uz je zitrek :( ..... o carkach ani nemluv, jsem rada ze to mam za sebou ... resp. ze mi dosly testy :D
10. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz
@skirt @pincola ... babyyyy kliiidek .... aj ja som to kdesi s tym orgazmom citala, ale nemalo by to mat nic spolocne s potratom ... nestresuj sa, lebo to neprospieva fazulke .. aj ja som po potrate a bojim sa, ale musime mysliet pozitivne, lebo si zle len privolame ... ja som pri prvom tehu od zaciatku tusila ze nieco nie je v poho ... a aj nebolo ... ale teraz sa snaziiim mysliet len na dobre... ze zajtra aspon co to uvidime na utz :slight_smile: budem aj na Vas mysliet ... ziaden strach vsetko dobre dopadne ...
a ja mam tiez na teste uz par dni rovnaku ciarku, tak som si povedala, ze tento druh testu co mam silnejsiu ani neda :grinning: :grinning: :grinning: a je to :slight_smile:
10. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz
@alenitka :pensive: :sweat_smile: no snad to bude ok :slight_smile: ... ja jsem si byla celkem jista a verim tomu ale dneska to je des ten den ... musim to nejak prezit ... a jeste dneska babku odvezli do spitalu :( ahjo ..
10. čer 2012 ve 14:16  • Odpověz
@skirt no vidiiiiiis .... tak usmev na tvar ...a s babickou nech to je tiez coskoro ok ...
dufam, ze mi zajtra neda nejake tabletky ako ten utros alebo duphason ... niesom velmi zastancom takych umelych hormonov, alebo co to obsahuje .. ale ked to bude nutne, tak jasne ze budem brat ... ale verim ze nebude nutne ...
10. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz
@alenitka no ja jsem to taky moc nechtela, rikala jsem si, kdyz se to tak samo hezky vyviji ... ale po dvou potratech nikdo nechce nic riskovat no .... tak snad to bude dobre
10. čer 2012 ve 14:25  • Odpověz
@skirt ziadne snad ....URCITE to bude dobre :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. čer 2012 ve 14:28  • Odpověz
@skirt
@alenitka Určitě to zvládneme, zítra nás všecky čeká doktor tak to musím edát. Všecky! A bzítra si povíme. Bude dobré:slight_smile: Mě už taky došly testy, jinak bych se zas dneska ztrápila s testem u okna a zkoumala a zkoumala:D
10. čer 2012 ve 14:38  • Odpověz
@pincola
@alenitka
@skirt
ahoj holky, budu vám zítra držet palečky a myslet na vás.
10. čer 2012 v 17:06  • Odpověz
@konik88 Děkujem :grinning:
@alenitka
@skirt
Holky já mám taky nervy na hadry. Chce to aspoň se pokusit o klid. Zítra snad budem vědět, že to je na dobré cestě.
@skirt Kočko ty bys měla být na eschopence celé těhu, řekni doktorovi ať tě nechá!
10. čer 2012 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? :slight_smile: Všem těhulkám moc gratuluju... Já jdu taky zítra k MUDr., podle MS bych měla být 4+3 tt tak uvidíme...mám strach aby se něco nepokazilo... Tak se zítra chci aspoň uklidnit jestli to není mimoděložní těhu...snad to už zítra půjde poznat...
10. čer 2012 v 19:23  • Odpověz
@pincola ja vim no, ale nechtela jsem jit hned ... kdyztak aspon az bude to srdicko .. .ale momentalne se snazim se nepoblit ... fuj .. .uz mam doma i ty zazvorove lizatka
10. čer 2012 v 19:24  • Odpověz
Ahoj, ráda bych se přidala... na testu krásné //, ale k Dr. jdu až příští týden....snad bude vše OK a já tu s vámi zůstanu až do konce :slight_smile:
10. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Vsechny zdravim. Koukam, ze jsme se tady pres vikend pekne rozrostli :grinning: Moc gratuluji novym tehulkam :sweat_smile:
Jak jste prozili ci prezili vikend? Me ranni nevolnosti sili, potrebuji spoustu casu nez vubec zacnu nejak fungovat. :confounded: Ale jinak v pohode. Na vikend se nam vratil tatinek a musela jsem se mu plne venovat, tak jsem se sem ani nestihla mrknout.
10. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz
Holky, pokud některá nechcete diskutovat veřejně, je tu i SOUKROMÁ skupina... Unor 2013...
10. čer 2012 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj, taky to u mně vypadá na únor, k doktorovi jdu teda až ve středu, ale třikrát pozitivní test bolest prsou, unava, nechutenství, tak je to asi jasný :slight_smile: chtěla jsem se zeptat nevíte jak je to s mateřskou u OSVČ? dik
11. čer 2012 ve 03:04  • Odpověz
@randr jooo koukám, že u tebe je ten doktor už taky spíš jen administrativa... měla jsem naprosto to samé a pořád mám :( Jen to je o chlup horší než před týdnem...
Jinak myslím, že jako OSVČ mateřskou nedostaneš, že půjdeš rovnou na rodičovskou... (tu jak ti platí sociálka) a podle mě dostaneš stejné many jako normální zaměstnanec.
11. čer 2012 v 05:32  • Odpověz
@leenulka89 Ahojky, prosím připrav se na to, že tam doktor ještě nemusí nic vidět a pokud ano, tak jen gestační váček. Mě se žloutkový váček a mimčo ukázalo až v 6+0. U mě taky nemohl vyloučit mimoděložní, ale dle hodnoty HCG jsem byla v pořádku a to mimoděložní mi taky mohl vyloučit až v tom týdnu 6+0. Takže se opravdu neděs, pokud vše nebude na to první kontrole podle tvých představ. My ještě třeba neměli srdeční činnost a někdo už ano, takže je to opravdu individuální. A taky záleží na tom, jaký má doktor přístroj.
11. čer 2012 v 05:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.