• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@konik88 tak to jooo :slight_smile: .. ja si myslim, ze proste stacil den navic, a uz srdicko bylo vis jak ... je to na prd, ze kvuli toho ted clovek musi cekat dva tydny vid ... ale treba uz dostaneme prukajdu :slight_smile:
12. čer 2012 v 09:09  • Odpověz
@skirt no já bych už měla. Ale bude tam ta nová doktorka, tak uvidim. Doktor ju dával, ale tato nová nevim, jestli ju dává tak brzy.
12. čer 2012 v 09:13  • Odpověz
@skirt no já teď zjistila, že se dostanu do jednejch ryflí a jednejch kalhot. Přibrala jsem už přes 2 kila a jaksi se doničeho nenarvu :grinning:
12. čer 2012 v 09:21  • Odpověz
@ivapo já to mám dle MS :wink:
12. čer 2012 v 09:21  • Odpověz
@konik88 Hehe, tak to já taky začínám pekně kynout.... ale je to tím, jak se cpu :grinning:
12. čer 2012 v 09:25  • Odpověz
@skirt a co je v opavě? ... a co teprve, když se pak chodí na ko jednou za měsíc ?? :grinning: takové myšlenky si nepřipouštěj!!!! jseš TĚHOTNÁ!!! jasný?? :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:05  • Odpověz
@iff_kov blázinec tam je :D ..... jojooo jasná věc :D .. jsem v tom :D ...
12. čer 2012 v 10:08  • Odpověz
@skirt ahaaaa :grinning: tam nejezdi!! pojedeme až v únoru, ale do porodnice :slight_smile: ..... přesně tak .... pozitivní myšlení :slight_smile: ... ale u El jsem byla stejná :grinning: ...ale teď nemám moc času přemýšlet :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:12  • Odpověz
@iff_kov no to je prave nejlepsi, kdyz neni cas. .. ale ja mam casu jak nikdy v zivote :D
12. čer 2012 v 10:16  • Odpověz
@skirt jakto??
12. čer 2012 v 10:22  • Odpověz
@iff_kov no protoze pracuju 4 hodiny denne a vetsinou jsem nekde trajdala na kole, na bruslich nebo chodila cvicit .... a ted? .. ted se tak setrim ze askorat sedim doma na prdeli .. des. Kolikrat jsem si rikala, ze asi se naucim hackovat nebo co :D
12. čer 2012 v 10:28  • Odpověz
Ahojte holky dnes jsem byla na gyndě a jsme velcí 4mm :grinning: Kolikátému týdnu to zhruba odpovídá? Mě řekla doktorka něco mezi 3. a 6.tt (měla jsem nepravidelnou menstruaci, takže nebyla schopná mě říct přesný termín). Od kolikátého týdne se to dá poznat na UZ?
12. čer 2012 v 10:30  •  čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz
@kaczuska 4mm jsou asi 4 týdny :slight_smile: gratuluju
12. čer 2012 v 10:34  • Odpověz
@skirt to já sekla se školou (když jsem byla těhotná poprvé) a pořídili jsme si pejska a hned bylo veseleji :slight_smile:.... tak si můžeme krátit čas tady spolu...pokud budeš chtít :slight_smile: .... El si hraje sama :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:34  • Odpověz
@kaczuska gratuluju :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:35  • Odpověz
@iff_kov to kazdopaaaadne :slight_smile: ... jejda ja bych si tak poridila kote .. uz uz jsem ho mela malem doma, rekla jsem chlapovi, ze kdyz neotehotnim ted, tak si poridim kocku a ja uz byla tehotna ... tak asi tak :D .. to by bylo zuzo kdyby me kazdy den cekala doma .. .. ale tak pozdeji no, musim vydrzet. :slight_smile:
12. čer 2012 v 10:35  • Odpověz
@iff_kov jinak ja taky sekla se skolou, jak jsem potkala martina :D ... ekonomku jsem dodelala do bakalare, ale s pajdakem jsem svihla .. to byl teror
12. čer 2012 v 10:36  • Odpověz
@skirt já taky sekla s pajdákem :slight_smile: .... přemýšlím, jestli si nepsat jinde, abychom to tu nezaplácaly naším tlacháním :grinning:
12. čer 2012 v 10:42  • Odpověz
@iff_kov klido cokoliv ..skype, icq :D ..
12. čer 2012 v 10:45  • Odpověz
@iff_kov
@skirt
Tlachejte, tlachejte.... :grinning: Aspon si ma clovek co cist, kdyz drepi v rachotě :rolling_eyes: :sweat_smile:
Ja bych taky sla do kotatka, ale Petr ho rozhodně zamítá :grinning: Ted na mě tlačí,abychom si pak nechali říct, co to bude a já se bráním :zipper_mouth: Nic se vědět nebude :grinning:
12. čer 2012 v 11:28  • Odpověz
@ivabend tak to ja zase nevydrzim :D .. dneska planuju udelat si inventuru v detskych hadrikach co mam doma po deckach, ktere jsem hlidala .. musim si ujasnit, kolik toho mam pro kluka a kolik pro holku :D .. uplne se na to tesim ... pekne kousky dam do blogu :D ..
12. čer 2012 v 11:45  • Odpověz
@skirt Já chci alespoň zkusit to vydržet :slight_smile: Věcičky po dětech mám taky...spoustu... po neteři a synovci. Navíc mi přibydou nějaký po kámoškách (holka i kluk). :sweat_smile:
12. čer 2012 v 11:54  • Odpověz
@ivabend no uz se tesim domu .. a prave vyrazim :slight_smile: .. tak se tu zatim mejte :slight_smile:
12. čer 2012 v 11:55  • Odpověz
holky jsem v 5.tt,zitra jdu lekarce,myslite ze je to brzy ze nepujde videt mimi nebo :wink:
12. čer 2012 v 15:47  • Odpověz
@mamina89 mimi asi ještě vidět nepůjde, já sem byla u lékařky včera, jsem taky v 5.tt a viděla jen dutinku a na kontrolu jdu až za dlouhé 2 týdny kdy by mělo jít už vidět srdíčko...tak uvidíš... :wink:
12. čer 2012 v 16:30  • Odpověz
dekuji,a brala ti krev :slight_smile:
12. čer 2012 v 16:44  • Odpověz
@leenulka89 čekání na další kontroly je za trest... i mě to čeká AŽ za dva týdny.... nejradši bych šla třeba hned :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2012 v 17:15  • Odpověz
@ivabend no já bych tam nejradši chodila každý den, abych věděla že je všechno v pořádku... jsem v tomhle trošku pesimista :unamused: tak snad to uteče :slight_smile:

@ivabend nebrala, protože pracuju v nemocnici, tak mi ji kolegyně braly už 2krát, tak jsem to měla celkem potvrzené a MUDr. se mě ptala jak sem zjistila že sem v tom, tak sem jí to říkala...
12. čer 2012 v 18:07  • Odpověz
No já jsem byla na kontrole zatím jen jednou a pak mě pozvala až za 3 týdny!!! Hrozná doba, nemůžu to vydržet. Jdu tam 22.6.. Ještě mám pocit, že vy všechy chodíte pořád, já chci taky :slight_smile:
12. čer 2012 v 18:48  • Odpověz
@ivabend ahoj...ja už jdu zitra...chce me videt..protože sem tam spinim a to jsem byla na ultrazvuku v pondeli v nemocnici a minulou strdu v nemocnici...si me ted hlidaji..jezdit do CAR do nemocnice do prahy by me smejklo...stejne se mnou už nemluvii.. :confounded:
12. čer 2012 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.