• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@mamina89 nebrala, protože pracuju v nemocnici, tak mi ji kolegyně braly už 2krát, tak jsem to měla celkem potvrzené a MUDr. se mě ptala jak sem zjistila že sem v tom, tak sem jí to říkala...
12. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz
@ivabend Promiň, odpovídala jsem tobě omylem dvakrát, ta druhá byla pro "mamina89", nevíš jestli jde příspěvek zpětně upravit nebo smazat?
12. čer 2012 ve 20:07  • Odpověz
@ivapo tak neboj nic, ja dnes vecer byla tez u dr. Pritel si vynutil,ze tam proste musim. zjistil ze jsem cely tyden spinila a hlavne me odpo ukrutne bolelo v podbrisku. Takze mam ustro...bla nevim presne jakze se to jmenuje a jeste jedny nejaky leky. Ted jsem lina jit se podivat na nazev. Ale dr nas uklidnila,ze je vse jinak v poradku. dokonce jsme uz pekne povyrostli. :wink:
12. čer 2012 ve 22:19  • Odpověz
@leenulka89 v pohode, opravit to lze. staci u toho prispevku, ktery chces opravit kliknout na ,,opravit preklepy'' a prepises si na zacatku prijemce, komu je zprava urcena :wink:
12. čer 2012 ve 22:21  • Odpověz
@ivabend utrogestan bereš, ne? ono je možná dobře, že tě tam přítel dokopal. Nikdy nevíš, co by se mohlo stát :wink:
13. čer 2012 v 07:50  • Odpověz
@hyriska mě si pozval doktor až po měsíci! ale jdu tam už taky po třech týdnech. Víc to prostě nevydržím. Takže jdu 26. Je to hrozná doba na čekání. Taky se mi zdá, že všichni chodí po týdnech a jen já po měsíci.
13. čer 2012 v 07:53  • Odpověz
@konik88 jojo přesně to a ještě ascorutin. No tak jako dala jsem mu nakonec za pravdu :sweat_smile:

A jak se jinak dnes,holky, máte? U mě překvapivě dobrý... :grinning:
13. čer 2012 v 09:52  • Odpověz
@ivabend no u mě dneska taky dobry. Necítím se vůbec těhu, až se trochu děsím :grinning: Je mi úplně dobře.
13. čer 2012 v 10:22  • Odpověz
@konik88 Vid? Mě právě taky... že by počasím :grinning: :grinning: :grinning:
ale musím to hned zaklepat,abych nam to nezakrikla :wink:
13. čer 2012 v 10:34  • Odpověz
@ivabend no nevím čím to je. Ale dokonce jsem se dobře vyspala a to jsem spala jen 6 hodin. Normálně spím 8-9 hodin a stejně vyspaná nejsem.
13. čer 2012 v 10:41  • Odpověz
@konik88 tak tohle ti ale tiše závidím. Tohle se u mě nezměnilo, pořád bych spala... klíďo celý den :sweat_smile:
13. čer 2012 v 11:09  • Odpověz
@ivabend
@konik88 cau holky, tak u me je to tak na stridacku .. akorat vyspana nejsem dobre, tak tady zivam jak silena ... rano mi bylo z hladu opravdu blivno ... ale zajedla jsem to bebeckama - trochu s donucenim, ale pomohlo to. Ale co mam problem, tak dojist jogurt a pit ten horčík .. to proste nejde. ...

jinak furt zkoumam, jestli me bolej prsa, jestli je mi dostatečně špatně a jestli uz me nejak moc dlouho nepicha u toho levyho vajecniku. A taky jestli nahodou nemam zanet v uchu, kdyz me trochu poboliva a boli me od toho hlava .. křupou mi kosti strasne .. padaj mi vlasy, celkove se citim jako "kralovna krasy" ... holky uz at je ten prvni trimestr za nama!!!! mam pocit ze v tom brichu me picha cim dal casteji. Dneska se mi zase zdalo, ze jsem nasla krev na kalhotkach .. chjo ... doufam, ze uz se mi zanedlouho zacne zdat spis o tom, jak rodim, a jak drzim sve dite. Dneska prijdu domu a bechnu do postele ..
13. čer 2012 v 11:09  • Odpověz
@skirt
@ivabend
no teď mě začali bolet boky jako při MS :frowning2: snad to nic neni.
Taky se těším, až to bude za mnou ten první trimestr. Nějak se to teď táhne!
Když mám hlad, tak je mi taky zle. Ale jak se najim, tak to jde :slight_smile:
13. čer 2012 v 11:12  • Odpověz
@konik88 no nekdy je mi tak dobre, ze si rikam, ze to je divny ... ale prsa bolej ... sice po ranu min, ale boli .. tak to je dobre ..... ty jo, tobe uz to skocilo zas do 8. týdne ..... to já až příští úterý :D .. ale říkám si, do konce týdne to ted utece jako voda a pak uz jenom týden a frrrrrr k doktorce huráá :D ... uz aby to bylo ...
13. čer 2012 v 11:13  • Odpověz
mě taky pořád pobolívá břicho a sem tam mě v něm i píchá... jsem jak na trní jestli je všechno v pořádku :unamused:
Nezbývá nám než věřit :slight_smile: Jinak já sem vždycky spala minimálně 12 hodin když mi to práce dovolila, ale teď jaksi nemůžu spát...Dřív sem z postele vylízala i kolem 12 a teď? Max. v 8:30 sem vzhuru, spíš i dříve, třeba kolem 6 :grinning:
Ale odpoledne už bych zase lezla do pelíšku.
13. čer 2012 v 11:13  • Odpověz
@leenulka89 no já se jednou vzbudila v půl páté a bylo mi na zvraceni. Sla jsem na chvili na komp a pak jsem si musela zase lehnout .. byla jsem nepouzitelná ..
13. čer 2012 v 11:15  • Odpověz
@konik88
@skirt
Tak tak, já papám co půl hodiny snad :grinning: ted jsem našla v praci naše firemni bombonky, tak jsem je znarodnila a moooc pomahaji :sweat_smile:

Priznaky taky porad zkoumam a hledam, ale na druhou stranu jsem rada, ze dnes nic moc neboli a nepicha :grinning:
No a polovinu 1. trimestru,takže už to máme skoro za sebou :wink:
Holky, jeden průšvih ráno - kalhoty byli těsnější než obvykle :confounded:
13. čer 2012 v 11:19  • Odpověz
@skirt no podle ms. Jinak podle minulýho utz jsem teprve 6+2tt, ale říkám si, že to malej dožene. Nelinka to taky dohnala :slight_smile:
13. čer 2012 v 11:20  • Odpověz
@skirt mě zatím na zvracení naštěstí nebylo a nebýt toho že mě bolí prsa a to břicho a po sebemenší námaze i záda, tak bych nevěděla že sem v tom :grinning:
13. čer 2012 v 11:21  • Odpověz
@ivabend no ja uz je mam tesnejsi davno ... strasne me nadyma .. vcera to bylo hrozny primo
13. čer 2012 v 11:21  • Odpověz
@skirt já už taky některé kalhoty radši nenosím, protože mě děsně stahují a moc mi jich na nošení nezbylo :grinning: tak nevím v čem budu chodit...
13. čer 2012 v 11:27  • Odpověz
@skirt mě se včera v obchodě podívala jedna paní na břicho a pousmála se, tak nevim, jestli to jde tak vidět? Ale už taky skoro nic neobleču. Musím nakoupit legíny.

Jinak v noci courám pořád na záchod. Mám pořád žízeň, piju i v noci a pak pořád courám sem tam.
13. čer 2012 v 11:27  • Odpověz
@konik88 no jo, ale u nás sehnat pěkný legíny který mi budou dobrý je fakt umění ...
Jinak taky pořád chodím na záchod, někdy i po 5 minutách, abych si jen "ucvrkla" :grinning:
13. čer 2012 v 11:33  • Odpověz
@konik88 tak to já vůbec nechodím .. max k ránu se vzbudím dřív, kvůli močáku
13. čer 2012 v 11:33  • Odpověz
@konik88 tak v noci mivam celkem klid.... zatim :grinning: ale vynahrazuju si to pres den :grinning: neštěstí tohle nebolí, tak to patří u mě k těm příjemnějším příznakům :sweat_smile:
13. čer 2012 v 11:47  • Odpověz
@leenulka89 já budu objednávat přes internet. Taky tady nic nekoupím.
13. čer 2012 v 11:50  • Odpověz
@skirt já se budím v noci kvůli Nelince, takže jdu, když se mě chce. Možná, kdybych spala celou noc, tak taky nejdu.
13. čer 2012 v 11:51  • Odpověz
@konik88 tak potom sem hoď odkaz ať se můžem inspirovat :slight_smile:
13. čer 2012 ve 12:15  • Odpověz
ahoj holky...ja sem porad nachcipqana...už me to se.... dnes jdu odpo na ultrazvuk ...tak držte palce...ted chvili nešpinim...
13. čer 2012 ve 12:49  • Odpověz
@ivapo Moc držím palecky :wink: V kolikpak jdes? Koukej potom pisnout a nejlepe pridat i fotecku :slight_smile: No u nas doma je taky nejaka chripajzna ci co, tak jsem zvedava, kdy to budu mit taky :grinning:
13. čer 2012 ve 13:03  • Odpověz
@ivabend jdu na 1530..tak se modlim..pak pisnu. :wink: ale je mi fakt dost blbe...snad se tam dovajim..
13. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.