• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@vejunka86 no co ako bolo u dr? som nedockavaaaaa :grinning:
13. čer 2012 v 15:05  • Odpověz
@ivabend ahoj..neprohližel me vubec...pristi kontrola aaž 3:7..ach jo...
13. čer 2012 v 16:44  • Odpověz
@alenitka Už jsem tadýýý :grinning: Byl vidět gestační váček o velikosti 13mm. Říkal teda dutinka, je to jedno a to samé? A odpovídám podle UTZ i podle PM 5+3tt. Na kontrolu jdu 27.6. Takže tak a jak Ti je? :wink: Mě je vždycky z hladu trochu zle :slight_smile: Příjde mi, že už jsem přibrala :grinning: A to jsem teprve na začátku :slight_smile:
13. čer 2012 v 16:46  • Odpověz
@vejunka86 juuuuuuuuj tak to sa tesiiiim ... tak to moj gestacny vak bol fakt velky co tak pozorujem .. 16 mm a naznak dvoch ciarok ... fuuuha tak zacinam vazne uvazovat ze to mozu byt u mna dvojicky .... :grinning: ano vak a dutinka je to iste ... mne vlastne vypocitavala tt az pri stole po vysetreni, tak nevravela ze ci sedime zatial, alebo nie .. len pri sone chvalila ze to je krasne umiestnene a ze vsetko ako ma byt ....
a ano citim sa blbo cely den .. mam taky dusivy kasel, a stale ked ma chyti kasel, tak ma zacne natahovat ... jem kazdu chvilocku nieco .. aj teraz idem obzriet ci nieco nejaky skriatok nedal do chladnicky nove :grinning:
13. čer 2012 v 16:54  • Odpověz
@vejunka86 juuu a ty ides na kontrolu uz tak skoro ? ja idem az 4.7 a to na sono s fotkou a potom az 11.7 na krvne vysetrenia - to mi len zoberu odbery a k dokyne ani nepojdem a potom az niekedy na 1.8 to by mal byt 12tt ma naplanovala na poradnu na to meranie baba a taaak... ona mi to naplanovala uz dopredu vypisala tehu knizku, napisala terminy a je to :grinning: mna aj to povzbudilo, ze bola tak naramne optimisticka, nie ako pred dvoma rokmi :slight_smile:
13. čer 2012 v 17:00  • Odpověz
@ivapo jak to???? proc te ani neprohlid? a zase az za tri tydny???? :confused:
13. čer 2012 v 17:05  • Odpověz
@ivabend no jo no...pry me nebude trsapit když ni delali ultra v nemocnici v pondeli...
13. čer 2012 v 17:07  • Odpověz
@alenitka Ju dvojčatka...to je krásný :slight_smile: Tak držím palečky. No máš super, že už ti to takhle krásně naplánovala :sweat_smile:
13. čer 2012 v 17:08  • Odpověz
@ivapo to je ale sycak ten doktor.... taky by mu to nic neudelalo. :angry: asi nema poneti jak se takova tehulka takhle na zacatku citi a jake ma porad obavy.... :confounded:
13. čer 2012 v 17:09  • Odpověz
@ivabend a že mam chripku nebo co..v lekarne me pani vxystrasila..a ležet a ležet..
13. čer 2012 v 17:09  • Odpověz
@ivapo chlap no...
13. čer 2012 v 17:10  • Odpověz
@ivapo a doporucila ti neco k tomu lezeni? Nejake homeopatika nebo neco?
13. čer 2012 v 17:12  • Odpověz
@alenitka Týýjo a víš, že mě taky napadly u Tebe dvojčátka :slight_smile: Jinak mě zase natahuje, když si čistím zuby :grinning: Ale myslím, že ty pravé nevolnosti teprve dorazí :slight_smile: No, on chtěl ať příjdu za týden, ale pak si uvědomil, že tam nebude, takže až za dva týdny. Mám rizikové, kvůli minulému potratu, tak asi budu chodit častěji. A půjdu taky na krev a říkal něco o průkazce. On ji dává hodně brzo.
13. čer 2012 v 17:50  • Odpověz
@vejunka86 no moja mi ju uz dala :grinning: aj ja mam rizikove, ale moja gynda sa tak nesprava :slight_smile: teda len ze sa viac mam setrit a ked ma zacne nieco pichat mam hned lezat .. a pri umyvani zubov mi ani nehovor.. dnes som bola vybavena za 2 minuty :slight_smile:
13. čer 2012 v 18:15  • Odpověz
@alenitka Přesně tak, musíme se šetřit, ať máme krásná, zdravá miminka :wink:
13. čer 2012 v 18:26  • Odpověz
Ahojky tak dneska jsem byla u lekarky a jsem fakt tehotna jsem tak stasna,na dalsi jdu az 10.7 ,uz aby to uteklo :slight_smile:
13. čer 2012 v 19:49  • Odpověz
@mamina89 gratuluju :slight_smile: a bylo už srdíčko??
13. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz
dekuji, ne nebylo, :frowning2:
13. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz
Krásné dobré ránko :slight_smile: Holky tak se vám musím přiznat jak jsem pošahaná :D Od včera mám normálně nějakou lítostivou a totálně vše (i reklama) mě rozbrečí :grinning: Manžel si ze mě dělá legraci... :angry:
14. čer 2012 v 08:07  • Odpověz
Dobré ránko. Tak holky, opět jsem se dobře vyspala a není mi vůbec zle.Trošku mi to vrtá hlavou. Asi jsem byla klidnější, když mi zle bylo :grinning:
@ivabend
@skirt
14. čer 2012 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky, ted jsem tu pár dní nebyla...............
Na utz děloha čistá, test negativní.
Prý vzhledem k nepravidelné MS je moc brzo i na utz i na test.
Zato cysta které se musíme zbavit.Další kontrola koncem měsíce, předtím si mám udělat test.
Ani už se mi do testů nechce.
Každopádne MS nepřichazí, zatím jsem měla zpoždění jen když jsem byla těhotná jinak nikdy a to už jsem měla cysty několikrát tak nevím. Takže si tady budu o vás číst a kochat se :slight_smile:
14. čer 2012 v 08:23  • Odpověz
@mamina89 tak koukám, že je tu další, kterou doktorka pozvala na kontrolu až za měsíc!
Já jsem ale nedočkavka a stejně si jdu pro potvrzení srdíčka už po třech týdnech :grinning:
14. čer 2012 v 08:24  • Odpověz
@skirt
tak to moc gratuluji :slight_smile:
14. čer 2012 v 08:24  • Odpověz
@konik88 čau . no ja teda nemuzu rict, ze mi neni blbe ... to je maras holky .. na nic nemam za boha chut ale pritom musim jist nebo bych se poblila .. unavena jsem ... malatna, jako kdybych byla po opici .. proste hnus .. ani pit nemuzu. Navic to POČASÍÍÍÍ !! to je na zabití .. fakt ale. cuká mi oko, pripadám si jako dement .. v práci hromady papíru a me tezknou víčka . .
14. čer 2012 v 09:22  • Odpověz
@skirt takhle jsem se cítila minulej týden. Ale teď fakt dobry. Snad je vše OK!
14. čer 2012 v 09:24  • Odpověz
@konik88 ale joooo uvidis :slight_smile: ... uz at je 25!!!! chci toho pišišvora videt at jsem klidna .. kez by se mi to taky zlepsilo a ja mohla normalne fungovat :( tohle je maras ... a to zatim nebliju.
14. čer 2012 v 09:26  • Odpověz
@skirt taky se už nemůžu dočkat příštího úterý. Snad bude prďolka vpořádku a bude mu pěkně být srdíčko.
14. čer 2012 v 09:28  • Odpověz
@konik88
@skirt
Ahoj holky !
Mě je od večera fakt bídně. Samozřejmě už na mě vlezla rýma,co doma vládne. :angry: Takže celou noc vzhůru, frkání do káprdy a ráno teda žaludek nic moc. Taky pořád jím, i když už ani nemám chut, hlad nic... Ale vyhodit jsem taky ještě nic nemusela. Zatím. ťuk ťuk na zuby :grinning: :grinning:
unava je vždy kritická odpo kolem třetí. To bych chrněla až bych brečela :rolling_eyes:

@radus2011 Radus, mě zase nesmí Petr říct nic ošklivého (i když to tak přijde jen mě), protože je mi to hned líto a pláču mu. A to on nemá rád, takže se o mě stará a pořád mi jen povídá, jak nás má rád, jak se těší.... zkrátka sladký řečičky :grinning: Jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží :sweat_smile:
14. čer 2012 v 10:38  • Odpověz
ahojky mohu se přidat dnes my tes už po 2 ukázal Dvě árky a ve t jdu na gyndu tak snad se to potvrdí je čekáme mám dotaz neni tu někdo z okolí chomutova
14. čer 2012 v 10:52  • Odpověz
@dablice1983 Moc gratuluji, určo ti dr potvrdí :wink:
14. čer 2012 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.