• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@ivabend ahoj..ja spala až do 10ti...teda rano sem vypravovala holku do skoly...manzel jel dnes rano až do soboty na ryby..je mi trochu lepe..snad..rano sem spinila..ted dobry...
14. čer 2012 v 11:02  • Odpověz
@ivapo do 10? tak to je nádherný.... o tom si můžu nechat jen a jen zdát... :fearful: teda, tak to musí přivézt ryby nejmín pro všechny sousedy :grinning: Já špinit přestávám :sweat_smile: jen chvilkama maliličko :slight_smile: tak snad už je vse dobrý. ale přemýslim,jestli nezůstanu pristi tyden dom...trosku se z toho vylezet. ale to by to do příští kontroly moc neutíkalo :confounded:
14. čer 2012 v 11:19  • Odpověz
@ivabend to mi povidej..neutika to...a to jdu až v 3.7 a nemam žadne foto :unamused: ...ta chripka je desna...doma bordel...to se pak z toho opupinkuji...on je sportovni rybar ..pousti to...jen nekdy aby se nereklo když poprosim pstruha....
14. čer 2012 v 11:34  • Odpověz
@ivapo O neporádku doma mi ani nemluv. neuklízím, nezehlím, vlastně už ani neperu :grinning: počkám až na víkend, kdy bude trošku času :sweat_smile:
Petr se mi zacíná smát... když mě se večer vůbec nic nechce. Může být rád,že ještě aspon vařím! :rolling_eyes:
ju pstruh...mnam....a takovej candatek.... hm...zacinam mit chute :slight_smile:
14. čer 2012 v 11:42  • Odpověz
@ivabend piju piju...hlava tresi...nemas nejaky napad proti bolesti hlavy?
14. čer 2012 v 11:54  • Odpověz
@ivapo tyyy jooo....tak to netuším... já si vždycky šla schrupnout. a nebo brufík,ale s tím máme smůlu. Hlavně žádná televize, počítač, čtení...zkrátka aby ses nemusela na nic moc soustředit.
14. čer 2012 v 11:58  • Odpověz
p
@ivabend pravda....vypinam a jdu haji...pa odpoledne...zatim..
14. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz
@ivapo papa a ať je brzy líp :wink:
14. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz
ivabend moc děkuju na gyndu jdzu 21 června tak snad to bude na 100 procent potvrzené :slight_smile:
14. čer 2012 v 18:55  • Odpověz
@konik88 ja taky ,jsem nedockava :slight_smile:
14. čer 2012 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera nalezeny // tak bych se k Vám chtěla přidat. k doktorce jdu 22/6 tak jsem zvědavá... Holky jsem ale uplny začatečník, bude mi toho 22/6/2012 dělat UTZ? Jinak kdy jsem měla poslední MS vubec netuším, bude to vadit?
Moc děkuju a těším se že si tu budeme pomáhat a těšit se spolu :slight_smile:
15. čer 2012 v 06:08  • Odpověz
@dreana Ahoj, gratuluju :slight_smile: Já sem zjistila // ve čtvrtek a hned v pondělí sem šla k doktorce, i když mi mamka říkala že je to brzo, a ani se mě neptala kdy sem měla poslední MS a dělala mi hned UTZ a její odhad stáří těhu byl stejný jako moje výpočty podle MS tak to nech asi na ní. :slight_smile:
15. čer 2012 v 07:05  • Odpověz
@leenulka89 Ahojky, moc děkuju a gratuluji k //! Ja jsem na 22/6 objednana na standartní pulroční kontrolu tak jí tam rovnou řeknu že jsem asi těhu :slight_smile: a dostala jsi obrázek?
15. čer 2012 v 07:27  • Odpověz
@dreana vadit to nebude. Pokud půjdeš ve 12 týdnu na NT testy, tak tam ti určí termín porodu podle velikosti miminka. Jinak doktor ti taky zhruba určí v kolikátém jsi asi týdnu těhotenství.
Tak gratuluju :slight_smile:
15. čer 2012 v 08:22  • Odpověz
Tak holky nevim, jestli je to už normální, ale mě je pořád dobře! Jediný, co pociťuju jsou trochu bolavá prsa, trošku zvětšený pupík a jinak mi je úplně dobře!
15. čer 2012 v 08:24  • Odpověz
@dreana
@dablice1983 Zdravím, a gratuluju všem novým těhulkám, určitě jsem nějaké zapomněla, tak se na mě nezlobte, gratuluju VŠEM!!! :slight_smile:))))) ...

@konik88
@ivabend Holkyyyyyyyyyyyyy, ja uz jsem zase na nervy, chci k doktorce!!!!! Blbe mi sice je, ale jsem jak magor, porad si saham na prsa, jestli me jako dostatecne boli a kdyz boli trochu min tak uz mam brouka v hlave :D .. ja vim ze jsem histerka, ale vite jak jako :D
15. čer 2012 v 08:25  • Odpověz
@skirt no a teď si představ, kdyby ti bylo úplně dobře jak mě. A přitom u Nelinky jsem v 7 týdnu už lízala těhu lízátka, protože mi bylo strašně zle. Taky mi to vrtá v hlavě!
15. čer 2012 v 08:27  • Odpověz
@konik88 hej to je strasny ja uz chci k doktorce, to je tyrani !! :D .. a to pritom neni jeste ani tyden .. to bylo v pondeli kurna ..
15. čer 2012 v 08:31  • Odpověz
@skirt ty jsi mimčo už aspoň viděla. Já před týdnem a půl viděla akorát gestační váček a ani nevím, jestli tam to miminko je :frowning2:
15. čer 2012 v 08:34  • Odpověz
@konik88 no musime to proste vydrzet ... tobe nezavidim, ja jsem takova histerka ze bych byla uplne mimo .. ale uvidis jak bude ten nas tyden stastnej :slight_smile: .. doufaaaam!!!!
15. čer 2012 v 08:38  • Odpověz
@skirt no říkám si, že musí být vše v pořádku. Kdyby nebylo, tak si myslím, že bych měla bolesti, nebo bych krvácela. Ale vše je zatím OK. Je mi jen trošičku zle, když se nenajím a mám hlad.
Měla bych být ráda, že můžu normálně fungovat. Jen mě trápí ta nejistota. Však to znáš :wink:
15. čer 2012 v 08:43  • Odpověz
@skirt normálně mě to začíná hlodat a přemýšlím, zda nemám zajít k doktorce už toto úterý. Že bych řekla, že mám občas bolesti břicha, což mám, ale asi je to jen růst dělohy.
Kruci, já nevim. Teď babo raď!
15. čer 2012 v 08:50  • Odpověz
@konik88 já bych asi sla ... :slight_smile: aspon budes mit jistotu a hlavu ti za to nikdo neurve ..
15. čer 2012 v 08:54  • Odpověz
@konik88 normalne si neco vymysli, ze mas krece v brichu nebo tak .. proste jenom at se podiva zda je vsechno ok
15. čer 2012 v 08:55  • Odpověz
@skirt asi jo čoveče. Je to fakt divny, že mi není vůbec zle. Řeknu ji to, že se cítím divně. Od 6+0tt mi není vůbec zle. Aby to nebylo zlé znamení :frowning2: Musím se ale zeptat kamošky, jestli má čas, aby mi pohlídala malou. Mamce to zatím říkat nechci.
15. čer 2012 v 08:56  • Odpověz
@konik88 hlavne nestresuj, des se tam uklidnit a ne vystresovat ... ja vim ja jsem ta prava :D ... ale vis jak, fakt vim jake mas pocity .. ja musim dneska delat uzaverku a vubec se mi nechce ..
15. čer 2012 v 08:59  • Odpověz
@skirt mě jenom děsí to, že mi není vůbec špatně a to z ničeho nic prostě!
15. čer 2012 v 09:00  • Odpověz
@konik88 ani kdyz mas velky hlad? to ja malem bliju ...
15. čer 2012 v 09:16  • Odpověz
@konik88
@skirt Holky nebojte, určitě to bude oki!!! Já poprvé ve st ublinkla - ale neměla jsem co, bo jsem nestačila pojíst pořádně den předem.. tak jsem si spíš jak odříhla a to dost pořádně nad kýblem.. :grinning: Od té doby je mi jakžtakž - někdy mám stavy, že to na sobě nepoznám - nic mě nebolí, jen zácpu mám jak čert.. :(( Držte se - konik88 - být tebou, tak pro klid si zajedu na pohotovost - nevyhodí tě, prohlídnou tě a je to. :slight_smile:
15. čer 2012 v 09:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz
@skirt no schávlně jsem teď od rána nejdedla a prostě nic,je mi dobře! začínám mít špatný pocit!
15. čer 2012 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.