Termín porodu únor 2013

Termin porodu unor 2013 - rychle sem 🙂
Na toto tema je mozna jeste brzy, ale verim, ze se rychle zaplni.
Ja dnes objevila "ducha" na testu a doufam, ze z ducha bude brzy pekna kolejnice 🙂
ivapo
14. čer 2012
@ivabend ahoj..ja spala až do 10ti...teda rano sem vypravovala holku do skoly...manzel jel dnes rano až do soboty na ryby..je mi trochu lepe..snad..rano sem spinila..ted dobry...
ivabend
14. čer 2012
@ivapo do 10? tak to je nádherný.... o tom si můžu nechat jen a jen zdát... 😕 teda, tak to musí přivézt ryby nejmín pro všechny sousedy 😃 Já špinit přestávám :-N jen chvilkama maliličko 🙂 tak snad už je vse dobrý. ale přemýslim,jestli nezůstanu pristi tyden dom...trosku se z toho vylezet. ale to by to do příští kontroly moc neutíkalo :-S
ivapo
14. čer 2012
@ivabend to mi povidej..neutika to...a to jdu až v 3.7 a nemam žadne foto :-| ...ta chripka je desna...doma bordel...to se pak z toho opupinkuji...on je sportovni rybar ..pousti to...jen nekdy aby se nereklo když poprosim pstruha....
ivabend
14. čer 2012
@ivapo O neporádku doma mi ani nemluv. neuklízím, nezehlím, vlastně už ani neperu 😃 počkám až na víkend, kdy bude trošku času :-N
Petr se mi zacíná smát... když mě se večer vůbec nic nechce. Může být rád,že ještě aspon vařím! 8-(
ju pstruh...mnam....a takovej candatek.... hm...zacinam mit chute 🙂
ivapo
14. čer 2012
@ivabend piju piju...hlava tresi...nemas nejaky napad proti bolesti hlavy?
ivabend
14. čer 2012
@ivapo tyyy jooo....tak to netuším... já si vždycky šla schrupnout. a nebo brufík,ale s tím máme smůlu. Hlavně žádná televize, počítač, čtení...zkrátka aby ses nemusela na nic moc soustředit.
ivapo
14. čer 2012
p
@ivabend pravda....vypinam a jdu haji...pa odpoledne...zatim..
ivabend
14. čer 2012
@ivapo papa a ať je brzy líp 😉
dablice1983
14. čer 2012
ivabend moc děkuju na gyndu jdzu 21 června tak snad to bude na 100 procent potvrzené 🙂
mamina89
14. čer 2012
@konik88 ja taky ,jsem nedockava 🙂
dreana
15. čer 2012
Ahoj holky, tak včera nalezeny // tak bych se k Vám chtěla přidat. k doktorce jdu 22/6 tak jsem zvědavá... Holky jsem ale uplny začatečník, bude mi toho 22/6/2012 dělat UTZ? Jinak kdy jsem měla poslední MS vubec netuším, bude to vadit?
Moc děkuju a těším se že si tu budeme pomáhat a těšit se spolu 🙂
leenulka89
15. čer 2012
@dreana Ahoj, gratuluju 🙂 Já sem zjistila // ve čtvrtek a hned v pondělí sem šla k doktorce, i když mi mamka říkala že je to brzo, a ani se mě neptala kdy sem měla poslední MS a dělala mi hned UTZ a její odhad stáří těhu byl stejný jako moje výpočty podle MS tak to nech asi na ní. 🙂
dreana
15. čer 2012
@leenulka89 Ahojky, moc děkuju a gratuluji k //! Ja jsem na 22/6 objednana na standartní pulroční kontrolu tak jí tam rovnou řeknu že jsem asi těhu 🙂 a dostala jsi obrázek?
konik88
15. čer 2012
@dreana vadit to nebude. Pokud půjdeš ve 12 týdnu na NT testy, tak tam ti určí termín porodu podle velikosti miminka. Jinak doktor ti taky zhruba určí v kolikátém jsi asi týdnu těhotenství.
Tak gratuluju 🙂
konik88
15. čer 2012
Tak holky nevim, jestli je to už normální, ale mě je pořád dobře! Jediný, co pociťuju jsou trochu bolavá prsa, trošku zvětšený pupík a jinak mi je úplně dobře!
skirt
15. čer 2012
@dreana
@dablice1983 Zdravím, a gratuluju všem novým těhulkám, určitě jsem nějaké zapomněla, tak se na mě nezlobte, gratuluju VŠEM!!! 🙂))))) ...

@konik88
@ivabend Holkyyyyyyyyyyyyy, ja uz jsem zase na nervy, chci k doktorce!!!!! Blbe mi sice je, ale jsem jak magor, porad si saham na prsa, jestli me jako dostatecne boli a kdyz boli trochu min tak uz mam brouka v hlave 😃 .. ja vim ze jsem histerka, ale vite jak jako 😃
konik88
15. čer 2012
@skirt no a teď si představ, kdyby ti bylo úplně dobře jak mě. A přitom u Nelinky jsem v 7 týdnu už lízala těhu lízátka, protože mi bylo strašně zle. Taky mi to vrtá v hlavě!
skirt
15. čer 2012
@konik88 hej to je strasny ja uz chci k doktorce, to je tyrani !! 😃 .. a to pritom neni jeste ani tyden .. to bylo v pondeli kurna ..
konik88
15. čer 2012
@skirt ty jsi mimčo už aspoň viděla. Já před týdnem a půl viděla akorát gestační váček a ani nevím, jestli tam to miminko je 😞
skirt
15. čer 2012
@konik88 no musime to proste vydrzet ... tobe nezavidim, ja jsem takova histerka ze bych byla uplne mimo .. ale uvidis jak bude ten nas tyden stastnej 🙂 .. doufaaaam!!!!
konik88
15. čer 2012
@skirt no říkám si, že musí být vše v pořádku. Kdyby nebylo, tak si myslím, že bych měla bolesti, nebo bych krvácela. Ale vše je zatím OK. Je mi jen trošičku zle, když se nenajím a mám hlad.
Měla bych být ráda, že můžu normálně fungovat. Jen mě trápí ta nejistota. Však to znáš 😉
konik88
15. čer 2012
@skirt normálně mě to začíná hlodat a přemýšlím, zda nemám zajít k doktorce už toto úterý. Že bych řekla, že mám občas bolesti břicha, což mám, ale asi je to jen růst dělohy.
Kruci, já nevim. Teď babo raď!
skirt
15. čer 2012
@konik88 já bych asi sla ... 🙂 aspon budes mit jistotu a hlavu ti za to nikdo neurve ..
skirt
15. čer 2012
@konik88 normalne si neco vymysli, ze mas krece v brichu nebo tak .. proste jenom at se podiva zda je vsechno ok
konik88
15. čer 2012
@skirt asi jo čoveče. Je to fakt divny, že mi není vůbec zle. Řeknu ji to, že se cítím divně. Od 6+0tt mi není vůbec zle. Aby to nebylo zlé znamení 😞 Musím se ale zeptat kamošky, jestli má čas, aby mi pohlídala malou. Mamce to zatím říkat nechci.
skirt
15. čer 2012
@konik88 hlavne nestresuj, des se tam uklidnit a ne vystresovat ... ja vim ja jsem ta prava 😃 ... ale vis jak, fakt vim jake mas pocity .. ja musim dneska delat uzaverku a vubec se mi nechce ..
konik88
15. čer 2012
@skirt mě jenom děsí to, že mi není vůbec špatně a to z ničeho nic prostě!
skirt
15. čer 2012
@konik88 ani kdyz mas velky hlad? to ja malem bliju ...
mariborka
15. čer 2012
@konik88
@skirt Holky nebojte, určitě to bude oki!!! Já poprvé ve st ublinkla - ale neměla jsem co, bo jsem nestačila pojíst pořádně den předem.. tak jsem si spíš jak odříhla a to dost pořádně nad kýblem.. 😃 Od té doby je mi jakžtakž - někdy mám stavy, že to na sobě nepoznám - nic mě nebolí, jen zácpu mám jak čert.. 😞( Držte se - konik88 - být tebou, tak pro klid si zajedu na pohotovost - nevyhodí tě, prohlídnou tě a je to. 🙂
konik88
15. čer 2012
@skirt no schávlně jsem teď od rána nejdedla a prostě nic,je mi dobře! začínám mít špatný pocit!