• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
autor
@hanka1985 vitej :slight_smile: Jak jsou dalnice tak je to jasny :slight_smile:
1. čer 2012 v 08:20  • Odpověz
Tak dnes potvrzené těhu. Jsem šťastná, byla jen bublinka, ale i tak nádhera :slight_smile:. Hrozně se mi ulevilo, byla jsem tak nervózní, že mi bylo až špatně. Další kontrola až za dlouhé 3 týdny!
1. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz
autor
@hyriska supeeeer :slight_smile: hlavne ze je vse jak ma byt :slight_smile:
1. čer 2012 ve 13:50  • Odpověz
@hanka1985 taky jdu k dr za dva týdny, v pátek 15. už se těším až uvidím fazoly :slight_smile:
1. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz
@radus2011 také jdu za 2 týdny, snad něco doktor uvidí, ale mám strach :slight_smile:a záreven jsem netrpělivá :slight_smile:přeji zdravé miminko!:slight_smile:
1. čer 2012 ve 14:32  • Odpověz
@hanka1985 káždá máme strach a každá chceme zdravé miminko, hlavně si nečti žádný články o potratech nebo mimoděložním těhotenství a pod... jen se tím člověk vystresuje a pak je pro něj to to čekání na doktora ještě horší!
1. čer 2012 ve 14:39  • Odpověz
@hyriska já jsem taky zvědavá na první ultrazvuk :slight_smile:
1. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz
@radus2011 přesně jak říkáš, človk nesmí nic číst nebo je to čekání ještě horší!:slight_smile: tešme se z toho, co ted máme :slight_smile:
1. čer 2012 v 15:16  • Odpověz
@hanka1985 Já se hlavně těším až poprvé zamávám manželovi před obličejem fotečkou z prvního ultrazvuku :slight_smile:
1. čer 2012 v 15:21  • Odpověz
manžel to ještě netuší?:slight_smile:já už mu ukázala těhoteský test :slight_smile:nevydržela jsem :slight_smile:
1. čer 2012 v 15:28  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Tak i já se k Vám přidávám... Na testících máme krásné dve // ;) K doktorce jdeme tedy až příští týden,ale určo není pochyb :slight_smile:
Taky jsem hnedka začala číst všelijaké články o potratech apod. a měla z toho velkou hlavu. Je ale pravda, že to člověk nesmí tolik pročítat a naopak být šťastná! :slight_smile:
Jak jste na tom? Já bych měla být teď 5+0 tt :slight_smile:
1. čer 2012 v 16:28  • Odpověz
@radus2011 No a halvně na takovej, kde už bude mimi dobře vidět. A až bude srdíčko :slight_smile:
1. čer 2012 v 18:49  • Odpověz
@iivet mam pockat, az budu zpozdeni 10 dni a kdyz nic tak mam prijit na krevni testy popr vyvolavacku, no mam v tom pekny hokej vubec nevim co mam pocitat jako prvni den .... no uvidime pristi tyden, bolesti v podbrisku a citliva prsa mam od minule stredy, tak pockam do stredy a udelam test (tedy jestli to vydrzim, jsem desne netrpeliva, jsem beran, takze tde hned uz je pozde a kdyz musim na neco cekat je to hruza .... zvlast kdyz jde o takovou vec moc bych si prala, aby se zadarilo.......
1. čer 2012 ve 20:11  • Odpověz
autor
holky ja se k mudr.budu nakonec objednavat az koncem cervna - chci uz videt srdicko :slight_smile: U prvniho prcka jsem byla u Dr. v 8.tydnu a uz bylo krasne videt :slight_smile: a na velkym UTZ ve 12.tydnu nam dokonce rekli pohlavi (a trefili to :slight_smile: Vsem drzim pesti, davejte prubezne urcite vedet.
1. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz
autor
jo a diskuze,clanky apod.veci na negat.veci jako potrat a mimodelozni tehu jsou PRISNE ZAKAZANY :slight_smile: Ne vazne holky, nestresujme se zbytecne. Ti nasi prdolkove v brisku chteji urcite klidek :slight_smile:
1. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz
Holky a myslíte,že v 6+0tt už bude vidět při vyšetření i srdíčko? Někde jsem četla, že by mělo být od 6.tt vidět...
2. čer 2012 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky, přidávám se k vám. Včera jsem objevila // a pořád nemůžu tomu uvěřit.Už jsem si dělala 4x test, abych se ujistila, že je to fakt možné (snažíme se rok) a pořád tam ty krásné // jsou! :slight_smile: 4.6. to bych měla být teprve ve 4tt, takže k MUDr. je zbytečné chodit, ale chci jí určitě zavolat a objednat se. A jinak jste se trefily - taky jsem hned začla číst o mimoděl.těhu, potratech atd. Pěkně mě to rozhodilo, tak jsem si dala přísný zákaz to číst a nařídila jsem si pozitivní myšlení :slight_smile: Neberete některá Duphaston? Já jo, ale teď nevím, jak ho brát, když jsem asi těhu.
2. čer 2012 ve 13:37  • Odpověz
@ivabend ahoj .. Já sem po Ivf 8. 5 takze v úterý budu ve 4 tydnu ale nevím podle doktoru jestli to neni 5 ty či 6 ty týden.. Jsem ted uz v peci mého gynekologa... Tak nevím jestli to bude počítat od toho transferu.. Uvidím co ve čtvrtek rekne na ultrazvuku... Minuly čtvrtek pry snad uz vidi Ozvi... U každého je to jinak.. Někdo ve 4 tydnu a někdo az třeba v 8 tydnu... Já se ve čtvrtek vrátila z nemocnice kde sem ležela s podezřením na mimidelozni těhot. Nakonec vse o. K... Byly to nervy a stále trochu jsou.. Mám rizik. Tehotenstvi...
2. čer 2012 ve 14:04  • Odpověz
@ivabend takze ted nevím .. Termín porodu konec ledna nebo půlka února? Tobe to vychází na kdy?
2. čer 2012 ve 14:05  • Odpověz
@ivapo mě to vychází podle různých stránek jinak. Ale podle poslední MS na 1.2.2013 :slight_smile:
K dokotorce jdu ale až ve čtvrtek. Takže do té doby plaším, jestli je všechno v pořádku a tak :D No však to každá zná :D Že jsem těhu jsem zjistila až tenhle týden, do té doby jsem příležitostně požila, používala mastičky (herpesin), který není pro těhu vhodný a hlavně měla dost těžkou fyzickou zátěž. Jednak jsme byli na vodě (přenášeli jsme sami těžkou loď) a taky mám náročnou práci. :( takže mám docela strach, jestli jsem něco nepo.... Jakmile jsem ale objevila //, se vším jsem sekla a snažím se šetřit. Jenže každý píchnutí mě vyleká, skoro denně dělám testy... Zatím tam pořád jsou. Jen někdy jsou slabší, někdy silnější (ráno).
2. čer 2012 ve 14:49  • Odpověz
@ivabend ahoj. No mne taky sem tam někde Píchne a to jsem i minulou nedeli minutu hnědé špinila a pak zase o. K . Taky jdu ve čtvrtek k doktoru.. Tak si budeme držet palce....tak to jsme na tom podobne...
2. čer 2012 v 15:29  • Odpověz
@ivapo Ja tedy zatim nespinila a doufam,ze plasim zbytecne. Cekame prvni mimo, takze bez predchozich zkusenosti :sweat_smile: Partner teda me porad uklidnuje,ze jen zbytecne plasim a snad ma i pravdu. :sweat_smile:
Budu Ti moc moc drzet palecky a hlavne dej vedet, jak jsi dopadla :wink:
2. čer 2012 v 17:35  • Odpověz
@ivabend

@ivapo

Holky to píchání je normální, roste děloha. Mě to kolikrát bolé až u tříšel. Jinak fyzickou zátěž jsem měla minulý týden taky, jela jsem 50 kilákl na kole po horách a nic se nestalo. Mě akorát řekla doktorka, že nesmím jít přes bolest, zbytečně se extrémně zahřát a tak...
2. čer 2012 v 18:28  • Odpověz
@radus2011 Ju Radus, tak tos me moc uklidnila :grinning: Jsem rada,ze ,,troska'' namahy neublizi ! :sweat_smile: Z toho jsem mela snad nejvetsi obavy a vycitky,ze jsem to nezjistila driv :confounded: No jak rikam, uz z toho blaznim :D Takze ted krasne pohodicka a tatka at se stara :wink:
2. čer 2012 v 19:31  • Odpověz
@ivabend
@ivabend musíš to brát tak, že si těhotná, ne nemocná. A pokud si byla zvyklá před těhotenstvím na pohyb, tak bych s ním nepřestávala. Jen pozor třeba na skákání, extrémní pohyby pánví a na velké přetěžování těla. Měla by si cvičit tak jak je ti příjemné, ale neměla by si u toho cítit nikde bolest, nebo se extra zadýchat či zahřát. Jak jsem psala, ujela jsem minulý týden 50 kiláků na kole a když jsem cítila, že nemůžu, tak jsem z toho kola slezla a šla pěšky, dva roky dělám Zumbu, takže chodím dál, jen neskáču a nedělám ty šílený pohyby pánví a jedu si svým tempem. Naopak, ten pohyb ti přeci udělá radost :slight_smile:

Jen poslední tři dny jsem hrozně spavá :slight_smile: a cítím čím dál víc únavu.
2. čer 2012 ve 21:10  • Odpověz
Holky, od včera je mi porád na zvraceni... Což to chapu , ale stále boli hlava... Piji ďost a je to fakt děsné.. Nemáte nejaký návod jak s bolehavem pryč?? Co muzu jako těhotná?dik
3. čer 2012 v 10:30  • Odpověz
autor
@ivapo zkus nejake homepatika, jako tehotna totiz nemuzes snad skoro nic, tak bud vydrzet nebo doporucuju home :slight_smile:
3. čer 2012 v 11:36  • Odpověz
Pry se smí paralelní jedine.. No ale nechce se mi. TK jedine mokrý obklad... Tak dobrou chut k obědu všem!!!
3. čer 2012 v 11:39  • Odpověz
Paralen
3. čer 2012 v 11:46  • Odpověz
Dobre poledne vsem.. tak doufam, ze se jiz take budu moci pridat.. V patek rano delan prvni test, dve carky jak namalovany :slight_smile: Byla sem vazne prekvapena, s pritelem nam to vyslo hned prvni mesic, coz sem vazne necekala.. vcera pro jistotu dalsi dva testy a opet pozitivni. V patek sem volala dr. a pry nemusim cekat a muzu prijit hned v pondeli rano, kde mi to dr potvrdi a pak pripadne za tri tydny dalsi kontrola, kde by uz melo byt videt srdicko.. no reknu vam, neskutecne pocity, ale zaroven strach.. uz aby bylo po prvnim trimestru :wink: Jinak preji vsem zacinajicim tehulkam hodne zdravi a pohodovy průběh..
3. čer 2012 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.