• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@mariborka na pohotovost nemůžu. Manžel je služebně pryč, nemám auto. Do toho úterý to už vydržím. Pokud je konec, tak to stejně už nezměním.
15. čer 2012 v 09:39  • Odpověz
@konik88 A co těhu test zkusit?? POkud je pozitivní, tak je to oki, pokud je čárka slabá tak je to špatné - si myslím já, že by to mělo taky tak ukázat.. nebo nee?
15. čer 2012 v 09:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz
@mariborka no zkusila jsem to a čárka vyběhla hned. Ale nevim, jestli mě to k něčemu je!
15. čer 2012 v 09:48  • Odpověz
@konik88 Nebuj nebuj, mě je dnes taky úplně fajn :wink: akorat prsa malilinko pobolívaj :confounded:
uvidís, že je vše v pořádku. ale pro klid duše bych taky šla aspon simulovat :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2012 v 10:12  • Odpověz
@skirt Taky plasím.... :grinning: Nejradši bych aby mi bylo permanentně zle, blila jsem, měla bolesti,abych aspon trošku věděla že to je jak ma byt. :sweat_smile: a nebo uplne nejlip bych chtěla domu utz,abych se mohla divat aspon trikrat denne, jestli jsme uz o kouda povyrostli :grinning:
15. čer 2012 v 10:15  • Odpověz
Všem novým těhulinkám gratuluji a držím palčky!!! :wink:
15. čer 2012 v 10:15  • Odpověz
@ivabend tak jsi mě trošku uklidnila. Fakt ti nic neni? Já nejsem unavena, prsa bolí maličko a jinak prostě vůbec nic! a zas to hned vidím černě!
15. čer 2012 v 10:16  • Odpověz
@konik88 ne opravdu mi není absolutně nic! :sunglasses: žadné nevolnosti, žádné bolesti, dnes snad ani ta únava...prostě vůbec nic. Krom tedy těch prsou. :grinning: akorát mě štve rýma, to je dnes tak jediný co mi je :angry:
ale jsem si jistá,že je vše jak má být :wink: tak buď taky! :sweat_smile:
15. čer 2012 v 10:21  • Odpověz
@ivabend tak jsi mě opravdu trošku uklidnila. Ale v to úterý tam pro klid duše pojedu. Já si právě vůbec nepamatuju, jak to bylo u Nelči.
Rýmu mám teda taky, četla jem, že ju těhule mívají kvůli snížené imunitě.
Ježiš, jak já budu šťastná, jestli bude vše vpořádku!
15. čer 2012 v 10:23  • Odpověz
@konik88 No jestli je to sníženou imunitou nevím, spíš mě nakazili doma :angry: ale je to otravný. Nevím co je horší, jestli rýma nebo čekání na ,,náš termín u lékaře".... Jajajaj...tak aspon už v úterý uvidíš i srdíčko :wink:
15. čer 2012 v 11:31  • Odpověz
@dreana bohužel nee ale tentokrát si o něj řeknu :slight_smile:
15. čer 2012 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak dávám další fotku pro srovnání s těma ostatníma :slight_smile: Jsme 7 tt a miminko má 5,4 mm a srdíčko mu tluče jako o závod. Bude to krásný víkend :slight_smile:
15. čer 2012 v 11:34  • Odpověz
@ivabend

@konik88

Já jsem dneska taky skoro bez těhu příznaků a miminko je v pořádku :slight_smile: Prsa mě bolej jen ráno. A je mi občas hodně špatně, že jsem celý večer nad mísou, jindy mám jen nevolnost a jindy nemám ani tu nevolnost :slight_smile:
Jen mě pořád bolí břicho, jak roste děloha.
Takže pokud nepozorujete klasické příznaky těhu, nic to neznamená.

Počkejte jak se nám to zvracení rozjede ve třetím měsíci :grinning:
15. čer 2012 v 11:40  • Odpověz
@radus2011 to je kráááááááása .... a rikal ti kolik presne ted odpovidas? ... boze zavidim ti ten klid na vikend ... to bude nadhera vid .. a jeste teploucko a slunicko k tomu, co s vice si prat :slight_smile: ...
15. čer 2012 v 11:49  • Odpověz
@skirt neříkal kolik přesně odpovídám, právě kvůli tomu, že je miminko menší než by mělo. Ale myslím si, že je to v průměru. Každopádně minulý pátek jsem dle gestačního váčku odpovídala 6+0. Na víkend bude klid :slight_smile: Ale já nebyla nervózní ani dneska. Prostě nepřemýšlet nad tím co by kdyby, než to doktor sám řekne :slight_smile:
15. čer 2012 v 11:53  • Odpověz
@radus2011 Jééé, nádhera !!!!! :sweat_smile:
15. čer 2012 v 11:54  • Odpověz
@radus2011 taky ti závidím ten klidný víkend. Já se budu třepat až do úterý :confounded:
15. čer 2012 ve 12:39  • Odpověz
@ivabend no snad tam to srdíčko bude!
15. čer 2012 ve 12:41  • Odpověz
@konik88 já myslím, že o víkendu na to ani myslet nebudeš :slight_smile: Ale budu ti držet pak v úterý palce.
15. čer 2012 ve 12:46  • Odpověz
ahoj holky, s radostí se k vám přidávám. Dnes jsem byla na UTZ. Jsem 5+4 (dle UTZ 6+1), má 6mm a už bylo vidět i srdíčko a termín mám 12.2.!:o)
15. čer 2012 ve 12:50  • Odpověz
@radus2011 no jsme s Nelinkou celý víkend sami doma, takže na přemýšlení bude času dost :unamused:
15. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz
@xradka79 to se někdo má. Moc gratuluju :slight_smile:
15. čer 2012 ve 12:56  • Odpověz
@xradka79 Krásný :wink: Grauluji!

@konik88 má být hezky, tak to chce vyvalit se někde venku a pak přijdou i jiné myšlenky :slight_smile:
ale přiznávám, i já toho mám pořád plnou hlavu :grinning:

Holky, pár dní zpět mi porodila kamarádka.... tak si říkám, jak mám hrůzu z porodu :unamused: kdyby to tak šlo nějak přeskočit :sweat_smile: a radši už držet mimíska v rukou :slight_smile:
15. čer 2012 ve 13:13  • Odpověz
@ivabend dvůr se právě dodělává a bude asi až za měsíc, takže se zatím nemám kde vyvylit.
Jo, jo, z porodu mám taky noční můry už teď!
15. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz
Holky, porod nelehtá, ale dá se to vydržet. Hlavně v momentě, jak vám dají miminko do náruče, v tem moment je téměř bolest pryč a řeknete si, že za tu dřinu to stálo. Je to ten nejkrásnější okamžik, když vám dají mimčo do náruče.
15. čer 2012 ve 13:23  • Odpověz
@xradka79 tak já se musím přiznat, že jsem takový pocit po porodu neměla. Už jsem v životě miminko nechtěla. Měla jsem těžký porod, neměla jsem Nelinku 2 dny u sebe, musela jsem být na kapačkách.
Takže před porodem budu asi psychicky v...
15. čer 2012 ve 13:25  • Odpověz
@konik88 hm....tak nějaký park někde okolo??? já se holky těším až zítra odpoledne bude konec šichty a já budu mít v neděli volno... :slight_smile:
ta práce mě faktu ubíjí..bohužel ale zkrácený úvazek mi šéf nedá a marodit taky jít nesmím, i když mě teda doktorka posílala. Musím to vydržet aspoň do půlky srpna, kvůli mateřské... i když kdyby to bylo jooo nutné,tak ani neceknu a zůstanu doma.
15. čer 2012 ve 13:27  • Odpověz
Jo a ještě mě naštvali s porodným.... sice se jedná o první dítě, ale nesplňuji podmínky. Jedině prý kdybych do rodnýho listu neuvedla otce... :angry: se asi zbláznili!!!! :rolling_eyes:
15. čer 2012 ve 13:28  • Odpověz
@ivabend ajo, ono už není porodný, že? takže to nedostanu taky nic.
15. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz
@konik88 samozřejmě asi záleží, jaký porod máš. Ale stejně si ráda, že malou máš a neměnila bys,ne? Já měla docela rychlý a bezproblémový porod, tak snad tomu bude i na podruhé:o)
15. čer 2012 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.