• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@konik88 no ono porodný pořád je,ale ty podmínky jsou na dvě věci... je to tak,že příjmy rodičů nesmí být vyšší než 2,4 násobek životního minima. Prostě na nic. Takže bych nesměla do rodnýho listu uvést otce. a to je blbost.
15. čer 2012 ve 13:47  • Odpověz
@xradka79 tak to víš, že jsem ráda, že ji mám a těším se i na druhé miminko.
Po Nelinčiným porodu jsem měla docela dost dlouho trauma a manžel taky, když mě viděl.
Snad to tentokrát půjde už líp.
15. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz
@ivabend aha, tak to tam taky nezapadáme :slight_smile: ať si to strčí někam.
15. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz
Co?na prvni díte neni Porodné? O tom nevím? Teda jen kdyz je díte bez otce? Tak já vím.. Nemam nárok.. Já uz jedno díte mám... Jen aby to platilo i pro Rómy !!!!!
15. čer 2012 ve 14:22  • Odpověz
@xradka79 ahoj, gratuluju :slight_smile:
15. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz
@ivapo no pro romy to platit nebude. Protože oni určitě mají jen státem určené minimum a ti porodné dostávají :grinning:
15. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz
Ty. ........ Děs běs ... Co oni všechno dostávají viď... Je mi na blití!!! Z toho... Sem tam spinim... Kdy už to přejde... Je se modlim aby se to nezhoršilo... A ty máš termín porodu na kdy? Me ho neřekli.... Jen podle posledních měsíců jsem si to vypocitala na26.1 plus minus ... Možna i 1.2
15. čer 2012 ve 14:48  • Odpověz
@ivapo
@konik88
tak o tom jací jsou to šmejdu mi ani nemluvte. jsem na ně alergická :angry: hajzlové jedni...

no ono to není.že když je dítě bez otce. porodné dostaneš pouze za 1.dítě ale tvůj plat nesmí být vyšší než 2,4násobek životního minima. A počítá se matčin o otcův (nezáleží na tom,zda spolu žijou nebo ne)
15. čer 2012 v 15:06  • Odpověz
@ivapo mě to doktor taky neřekl. Podle MS mám termín 30. ledna.
15. čer 2012 v 15:08  • Odpověz
@ivapo a už jsi to řekla rodičům? Pořád přemýšlím, kdy jim to říct.
15. čer 2012 v 15:14  • Odpověz
@konik88 Tak my už to máme za sebou...od té doby s tchýní nemluvím. Radost rozhodně vypadá jinak. Kdyby aspon mlčela,ale místo toho řekla něco jako : ježiš, tak to máte průšvih. Jinak moji rodiče měli velikou radost.
Já jsem jim koupila takový přáníčko, na přední straně byl kočárek, na jiném maličký botičky, na dalším dudlík (máme komplikovanou rodinu) a uvnitř napsala vzkaz : Milá babičko (děděčku), ještě nevím jestli jsem holčička nebo chlapeček,ale už teď se moc těším, až mě povozíš v únoru v kočárku. Tvoje vnoučátko :slight_smile:
15. čer 2012 v 15:47  • Odpověz
@ivabend hele pockej, v roce 2013 může být všechno jinak .. prý se nad tím uvažuje, že to zase budou dávat :D
15. čer 2012 v 17:41  • Odpověz
@skirt no otázkou bude, kdy to přiklepnou.....aby to bylo začátkem roku.... v březnu už je pozdě :sweat_smile:
15. čer 2012 v 17:46  • Odpověz
@ivabend já jsem si nechala udělat nažehlovačku "BUDU VELKÁ SESTRA" a nažehlila jsem to Nelince na tričko. Takže až příbuzenstvo přijede, chci to Nelince oblíct, aby to prozradila ona :slight_smile:
Snad bude utz v úterý vpořádku a možná to teda už řeknem :slight_smile:
15. čer 2012 v 17:52  • Odpověz
@konik88 To je nádhernej nápad :sweat_smile:
A utz bude určo v pořádku :wink: No už jsme tady všechny jako doma, takže to tu spolu musíme doklepat až do toho ledna-února :grinning:
15. čer 2012 v 17:55  • Odpověz
@ivabend no já až překonám 13 týden, tak budu jásat. Pak je téměř nulová šance, že by se něco stalo :slight_smile:
15. čer 2012 v 17:58  • Odpověz
@konik88 no vida, tak už jen chvilku :grinning: jůůů, koukám že už mi tam taky hopsla 8 v tt. :slight_smile:
15. čer 2012 v 18:00  • Odpověz
@ivabend no, ještě aspoň 5 týdnů :unamused:
Já uvidím kolikátý jsem tt až podle dalšího utz. Zatím to počítám dle MS.
15. čer 2012 v 18:01  • Odpověz
@konik88
@ivabend nojo, uz mate obe osmy tyden :D .. si myslim, ze budete rodit na konci ledna spis :D ... ale uvidime jak nam to ti doktori nakonec ustali :slight_smile: ... holky fakt, uz at je ten prvni trimestr za nama co ... zacinam si uplne rikat, ze bych na par dni tehotna byt nechtela, at se trochu proberu ... :D .... ale stoji to az to, tak to musime vydrzet ..
15. čer 2012 v 18:06  • Odpověz
@skirt já minule přenášela týden, takže si myslím, že to bude až ten únor.
15. čer 2012 v 18:07  • Odpověz
@ivabend
@skirt
tak mi volala tchýně, že ať jdu na švagrovi narozeniny s manžou, že pohlídá malou. Tak teď nevim, jak se vymluvit, že nemůžu :unamused:
15. čer 2012 v 18:08  • Odpověz
@konik88 no uz aby byly aspon vanoce :D
15. čer 2012 v 18:08  • Odpověz
@konik88 Hm, bych se vymluvila třeba na chřipajznu, že beru léky a tudíž nemohu pít... nebo tak něco. :wink: takhle jsem to zpočátku dělala též. Jsem řekla,že beru léky (střevní potíže :grinning: ) a že na ně nemohu alkohol :slight_smile:
15. čer 2012 v 18:11  • Odpověz
@skirt jojo, taky bych na pár dní netěhulkovala. nejlépe do konce trimestru :grinning: pak klíďo, až bude mít dušička klid a bude se konečně ,,něco" dít :slight_smile:
15. čer 2012 v 18:12  • Odpověz
@ivabend
@skirt
ty první tři měsíce jsou fakt hrozný. Si to pamatuju i u Nelči. Jak jsem pořád stresovala. Ale jak jsem pak na NT testech viděla to zdravé velké miminko, hned jsem byla klidnější.
15. čer 2012 v 18:16  • Odpověz
@konik88 mno tak už abychom byli tak daleko :slight_smile:
15. čer 2012 v 18:23  • Odpověz
@konik88 se ví.. Já totiž byla již na druhem Ivf a az napodruhé se to chytli a doufám ze udrží... Mám uz 9 letou dceru.. Ta byla prirozenne ... To je takové konečně vymodlene díte!! A hlavne mám prsa tak na tele jako kdybych měla uz rodit....hrůza.. A břicho mám jak ve třetím nelíbí ve 4 tem měsíci...... Je to na me vidět...
15. čer 2012 v 18:33  • Odpověz
@ivapo no já mám taky co dělat, abych to schovala. Musela jsem začít nosit volné věci, ale i tak to jde dost vidět. Proto si říkám, že to asi řeknem ten příští týden, aby to neprokoukli sami :grinning:
15. čer 2012 v 18:35  • Odpověz
@ivabend je to je mile pranicko!!!! To me nenapadlo... Já to ještě nechci zakriknout kdyz jsem před tím cca v 6 tt potratila minule.. Ted jak sem tam spinim tak se bojím uz abychom byli aspon za třetím měsícem...
15. čer 2012 v 18:36  • Odpověz
@skirt i na druhe díte? Ze by?
15. čer 2012 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.