• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@konik88 Ahoj, já teda musím říct, že mně není vůbec nic, prsa mě nebolí, špatně mi není, vůbec nemám pocit, že bych byla těhotná. V úterý jdu k doktorce, tak se uvidí, jestli tam něco bude. Viděla jsem akorát před třemi týdny gestační váček a od té doby nic. Ze začátku jsem byla nafouklá a fakt jsem se těhu cítila, ale teď necítím vůbec nic. Ale nijak se na to těhotentví neupínám, to bych se z toho musela zbláznit. Jedno dítě mám, tak když to nevyjde, tak to vyjde jindy. Hlavně to chce klid, minulý dítko jsem ze stresu porodila ve 30.týdnu a to fakt za to nestojí. Tak hlavně klídek a pohoda.
15. čer 2012 v 19:09  • Odpověz
@casimka máš pravdu. Stejně to nezmněníme :wink:
15. čer 2012 v 19:11  • Odpověz
@casimka já teda nafouklá jsem, prsa taky dost bolí. Já si miminko moc přeju, tak doufám, že bude vše v pořádku.
15. čer 2012 v 19:15  • Odpověz
@konik88 já si taky mimi moc přeju... Je to moje takova posledni naděje!!
15. čer 2012 v 19:29  • Odpověz
@konik88 to je dobrý nápad, jé, to taky s tím trokem udělám, kde jsi ho koupilas???
15. čer 2012 ve 20:45  • Odpověz
@raada na mimibazaru jsem si našla paní, která ti udělá jakýkoliv nápis nažehlovací. Takže si stačí říct, jaký chceš text. Stálo mě to stovku a nažehlila jsem to na svoje tričko. Original tričko "budu velká sestra" stojí totiž přes tři stovky. Mají to přemrštěný.
Bohužel mi teď MMB nejede, abych ti dala odkaz. Ale stačí zadat: nažehlovčka a najdeš to.
16. čer 2012 v 06:58  • Odpověz
@ivapo to asi ne :( ...
16. čer 2012 v 08:07  • Odpověz
Dobré ráno holky,
tak dneska mi je trošičku šoufl, ale nic hroznýho. V to úterý tam ale stejně pro jistotu zajdu. Manža už začíná naléhat, že to chce říct rodičům a bráchům. Těší se na to :grinning: Ale zatím má zákat. Musíme počkat aspoň na to srdíčko.
16. čer 2012 v 08:11  • Odpověz
@konik88 ahoj... To počkejte az bude fotce ká sse srdíčkem...přeji hezky den... Me je taky špatně .. Az ted jsem v stávala.. Rýmu mám porád ale snad uz mi je lepe a chřipka je pryč.. Jen ta hlava boliiiiii....co vaříšé? Já asi udělám vepřové kotle ty na smetane .. Za pečené s bramborem... Sup sup . Dat to d o trouby a je to!!
16. čer 2012 v 09:43  • Odpověz
@ivapo
@konik88 čau holky ... ja dneska po ranu zoufale hledala v lednicce neco, z ceho mi neni spatne ... ale nic moc ... max jsem snedla banan ... ale dala jsem si ted sprchu, umyla hlavu, a je mi trochu lip, mam hlad :D ... .dneska jdeme na Havířov v Květech ... bude průvod .. moc se těším :slight_smile: nikdy jsem tam nebyla, protože téměř vždy jsem ležela ve zkouškovým v knížkách :D
16. čer 2012 v 09:56  • Odpověz
@skirt a co to je za průvod? Já taky kdyz nevím co .. Tak sáhnou po banánu a je mi lepe!! Nebo jogurt!
16. čer 2012 v 10:20  • Odpověz
@ivapo no jogurt mi taky nejede vzdycky .. ale treba termix nebo treba pribinak ... to bych jedla ted furt :slight_smile: ... to je kvetinovy pruvod .... havirov je mesto květin, tak to tak mame kazdy rok ... delaji se ruzne sochy z kvetin, v pruvodu jsou decka a delaji ruzne veci .. kocary tam jezdi a tak .. no proste parada :slight_smile: ..
16. čer 2012 v 10:22  • Odpověz
@skirt Jm.. To zní skvěle!!! Já na dnešek vůbec nemam plán... Dcera spala u sestřenky. Za chvíli dorazí.. Manzel přijede z ryb az na oběd... Jak mi byloblbe tak sem ano nic neplaňovala... Po obědě na zahradu na kávu... I kdyosledni dobou mi káva ni neříká!!!jedes na dovolenou? Já ne!! Nesmím.. Ale manzel s malou Jo.. Ach Jo!!! Uz je to dávno zaplacené a me vrátili peníze... Jede jich víc... A tady v ten čas zrovna z nich známých nikdo nebude... Smůla... :sweat_smile:
16. čer 2012 v 10:34  • Odpověz
ahojky všem tady je krásně slunečno
16. čer 2012 v 11:06  • Odpověz
@ivapo jaktoze nesmis? ty ja jsem dneska nad tim premyslela, protoze v tom meste to bylo naprosto sileny!!!!hlava na hlave, kraval jako prase a na slunku 40 stupnu ... pro me naprosto sebedestruktivni. Nemluve o tom, ze veskere dostupne jidlo grilovane nebo smazene, nebo zmrzka ... takze jsem si dala zmrzku, ale blbe mi bylo furt. jako KATASTROVA vam rikam. Zjistila jsem, ze prvni trimestr asi budu travit v obyvaku, at bude venku jak chce :D .... takze jsem si rikala, ze bych moře totalne nezvladla .. .vedro, lidi, koupat bych se bala .... a ted babo rad ze .. .no za mě: Doma je doma :slight_smile:
16. čer 2012 v 16:07  • Odpověz
@skirt doktor mi to zakázal... Ze to horko a cesta neeee. At ne riskují.. Ze mi to za to nestoji!!
16. čer 2012 v 19:30  • Odpověz
@ivapo asi kvuli toho spineni co ... no ale nedivim se, ja jsem naprosto nepouzitelna,a ani bych nikam nemohla. Divam se porad na televizi, to me zachranuje!! :slight_smile: u toho se nemusim hybat.
16. čer 2012 ve 20:31  • Odpověz
ahoj všem, ráda bych se přidala, jsem v 7tt. po KET. Ve čtvrtek v CARu doufám, že uvidíme srdíčko a konečně si nastavím počítadlo. Bohužel ještě chodím do práce - tam si brouzdat nemohu, a večer bývám dost unavená, tak sem asi často chodit nebudu, ale doufám, že mi za 14 dní moje normální gyndr. kromě průkazky dá i PN a zůstanu doma na rizikovém..

už jste uvažovaly o uzavřené skupině?
16. čer 2012 ve 22:59  • Odpověz
@winterska Ahoj.....tak mně čárka sílí a jsem štastná jako blecha a tobě přeji krásně tlukoucí srdíčko :slight_smile:
17. čer 2012 v 07:28  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile: já zatím jen potichoučku :slight_smile: Včera 3 dny před očekávanou MS jsem měla do 30 sekund krásně pozitivní test...dnes ráno opět ...podle minulé a poslední Ms a mých propočtu mi to vychází na konec unora.S manželem se o miminko snažíme :slight_smile: Takže doufám,že budu patřit už koncem tohoto měsíce mezi vááás :slight_smile:
17. čer 2012 v 07:52  • Odpověz
@dan.ka gratuluji :grinning:
17. čer 2012 v 11:57  • Odpověz
@casimka ahoj, kromě občas bolestivých prsou, kvůli kterým se v noci i budím, taky nemám žádné nevolnosti, příznaky.. Taky doufám, že je i u nás všechno v pořádku.. Nevolnosti má spíš můj muž :grinning:
17. čer 2012 ve 12:16  • Odpověz
@winterska mě už teď taky jen bolí ty prsa, pořád si na ně sahám jestli ještě bolí...a ještě sem teda hodně unavená...ale jinak žádný příznaky těhu a k doktorce jdu až za týden tak musím jen doufat že je všechno o.k. :frowning2:
17. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz
@winterska @tanka72 @winterska ahojky holky, moc gratuluju k mimiskum!!! Jen tak dal :slight_smile: ....

@leenulka89 no já dělám to samé, furt si na ně šahám. Ale blbě mi je zrovna teď fest, takže se ani nemusím ujišťovat, protože myslím že prcek tam je a řádí jak černá ruka, já mám problém se už i udržet na nohách ... spala jsem odpoledne dvě hodiny - OPĚT. Prádlo v pračce, a nejsem schopna se dokopat to jít pověsit, protože jak se postavím, tak se mi otočí žaludek ...

holky, už jenom týden do kontroly, už aby to bylo!!! Já se ale zblázním, jestli tohle bude trvat ještě dva měsíce ...
17. čer 2012 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě je pořád dobře. Jen mě dneska bolí podbřišek. Asi se prcek roztahuje :grinning: Doufám v to. V to úterý jdu na kontrolu, malou bude hlídat tchýně. Ale neřekla jsem jí, k jakému doktorovi jdu.
Nevím, jestli se těšit nebo bát. Ale spíš se trošku bojím!
17. čer 2012 v 19:19  • Odpověz
@konik88 Neboj, bude to dobrý.Moc se hlídáme :slight_smile:

Já budu nervózní ještě týden než půjdu na další UTZ, to budu ale teprve 6+4 tak doufám že bude vidět aspoň srdíčko, a pak ještě než překonám ten 12.tt... Ach jo, navíc sem už na PN kvůli práci (zdravotní sestra na interně) a kvůli hematomku, takže to vůbec neutíká a mám moc času myslet na různý věci... :frowning2:
17. čer 2012 v 19:46  • Odpověz
@konik88 jinak mě je taky většinu dne celkem dobře, podbřišek občas bolí, ale spíš k večeru a sem unavená víc než dřív...jinak skoro žádné příznaky těhu...nevím jestli mám být ráda že se mi zatím těh.nevolnosti vyhýbají, nebo jestli bych byla klidnější kdybych zvracela :grinning:
17. čer 2012 v 19:48  • Odpověz
@skirt já taky nejsem schopná pořádně nic udělat, mám problém i s mytím nádobí, nebo se jít třeba osprchovat :grinning:
17. čer 2012 v 19:51  • Odpověz
@leenulka89 mě je taky dobře. Občas stročičku jako nevolno, když nejím a jsem taky hodně unavená. Ale už nepotřebuju spát přes den, jako před týdnem.
17. čer 2012 v 19:54  • Odpověz
@leenulka89
@skirt
jinak holky, musím se přiznat, že mám teď doma bordel. Nic se mi nechce. Schody umývám už týden :grinning:
17. čer 2012 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.