Termín porodu únor 2013

Termin porodu unor 2013 - rychle sem 🙂
Na toto tema je mozna jeste brzy, ale verim, ze se rychle zaplni.
Ja dnes objevila "ducha" na testu a doufam, ze z ducha bude brzy pekna kolejnice 🙂
ivapo
17. čer 2012
@konik88 no nápodobně.. Já ani nemohu zvatnVstevy 😃 .. Ostuda.. Hlavne ani bych moc pracovat nemela... Takze jen tak naoko uklizeno...
leenulka89
17. čer 2012
@konik88 nejseš sama, já mám doma prachu, kopu prádla na praní, na žehlení...kdyby někdo přišel na návštěvu, tak nevím nevím.... :-|
leenulka89
17. čer 2012
@konik88 já taky musím něco sníst když se mi dělá trošku špatně, ale není to zatím nějaká hrůza ...stačí mi třeba banán nebo jogurt
majpro
17. čer 2012
Právě nám frčí 5TT vítejte
majpro
17. čer 2012
Řekly jste rodičům, tedy nastávající babičce a dědečkovi o Vašem těhotenství nějak originálně?
petrunkava
18. čer 2012
ahojky,neva že se k vám přidám 🙂 ? jsem na začátku těhu,termín 6.unora,takže asi 7 TT...minulí týden,jsem si říkala jak je to super že mi není vubec špatně,no a zřejmně jsem to zakřikla protože mi celej víkend bylo hrozně,žaludek jak na vodě,unavená jak blázen,no mazec 🙂 ....no tak uvidíme jak to bude dál 😃 ....
radus2011
18. čer 2012
Krásné ránko děvčata.
radus2011
18. čer 2012
@majpro Dali jsme jim do ruky fotku z utrazvuku a tam bylo napsáno, ahoj babičko a dědečku, těším se na vás v únoru 2013 🙂
radus2011
18. čer 2012
@petrunkava já mám termín 4. února 🙂 Už máme od doktora potvrzené i srdíčko 🙂 Jen jsme prý malinko menší, tak snad to doženeme 🙂
majpro
18. čer 2012
@radus2011 Krásné ranko i Tobě
skirt
18. čer 2012
@radus2011 jéééé to budeme mit akorat o den ten termin 🙂 .. .. boze ale me je tak spatne .. to je az neskutecne .. nekdy si rikam, jestli by nebylo lepsi se vyblit 😞

@majpro @petrunkava ahojky, gratuluju novym tehulkam a vitam 🙂 .. musime to holky proste doklapat do konce, ... ja uz ted umiram 😃 ... doufam, ze me to po prvnim trimestru opusti ... jak zavidim tem, co si vsimnou, ze jsou tehotne, ve tretim mesici 😃 ..
leenulka89
18. čer 2012
@petrunkava
@majpro Gratuluji 🙂
majpro
18. čer 2012
@skirt děkuji za milé přivítání 🙂 u mě docela vše ok (až na to, že jsem si včera dala k večeři 3plechovky tuňáka, nějak jsem nemohla přestat) z postele musím vztávat hoooodně pomalu. Když vyskočím jak laňka odměnouje mi taková závrať, mžitky a tma před očima, mravenci v hlavě a za ušima.
radus2011
18. čer 2012
@skirt po pravdě, když je mi hodně špatně, tak se i vyzvracím a vždy mi to ulevý. Ale naučila jsem se snídat hned jak vstanu, což znamená už někdy kolem půl šesté...

Akorát nevím zda jsem teď 7 tt nebo 8 tt 😃
verry
18. čer 2012
Ahojte holky, můžu se k vám přidat??
jsem na tom uplně stejně jako @winterska, byli jsme obě ve stejný den na KET 🙂 a taky čekám mimíska, jsem v 7tt, na další kontrolu jedu v pátek.
Čtu jak vám je některým šoufl, tak to musím zatím zaťukat... u mě zatím nic. Pouze mě bolí prsa, občas břuch, ale jináč než teda velkou unavu nepozoruji...
Už jste oznamovali těhu rodině???
konik88
18. čer 2012
@verry já jdu zítra na utz a pokud vše dobře dopadne, tak to už oznámíme 🙂
konik88
18. čer 2012
Holky, co si mám zítra vymyslet k tý doktorce? Mám říct, že mám křeče v podbřišku?
radus2011
18. čer 2012
@konik88 A proč si budeš vymýšlet?
konik88
18. čer 2012
@radus2011 musim, na kontrolu mě doktor poslal až za měsíc. Ale tak dlouho čekat nechci. Naposledy, před 14dny, jsem viděla gestační váček a jsem už nervni, protože nevim, zda tam miminko vůbec je.
radus2011
18. čer 2012
@konik88 Tak v tom případě jí asi řekni, že tě bolí břicho a že chceš mít jistotu, že je vše v pořádku.

A vem si, že já tam měla před 14 dny vidět taky jen gestační váček a teď v pátek už tam miminko bylo 🙂
Určitě už uvidíš i srdíčko. Mě akorát řekla doktorka, že je miminko menší než by mělo být, tak uvidíme, taky doufám, že až půjdu za 14 dní k doktorovi, tak mi řekne, že je všechno v pořádku.
konik88
18. čer 2012
@radus2011 no právě, něco takového chci říct. Mě bývalo špatně a už týden nic. Proto jsem taky trošku nervózní.
radus2011
18. čer 2012
@konik88 To znám, ale taky to mám jak na houpačce, někdy mi je zle a jindy o nevolnostech ani nevím.
Hlavně si ale nevymýšlet extra pohádky. Prostě jen raději jednoduše 🙂
konik88
18. čer 2012
@radus2011 tak to nevadí, že je menší ne. Je jen prostě mladší. Oni počítají, že je ovu 14 DC. Mě zas minule doktor řekl, že jsem ve 4 týdnu a měla jsem tam už gestační váček velkej přes 1cm. A to samý mě řekl i u dcery, že jsem ve 4 týdnu a váček byl velký jen 4,8mm 😃 A pak si mě klidně objedná až za měsíc a já tady šílím, zda je vše OK. Takže si prostě musim něco vymyslet a jít tam už zítra.
Už to chcem taky říct rodině, ať si pořád nemusím vymýšlet, proč nemůžu na narozeniny, proč jdu k doktorovi, atd.
majpro
18. čer 2012
@konik88 tak si udělej znovu tehotenský test a uvidíš. Pokud budou čárky silné, bude vše ok, pokud bude jena slábnout může to být známka obav a pak bych k doktorce šla.
konik88
18. čer 2012
@radus2011 no asi jí řeknu, že mě bolí břicho občas a že už týden necítím z ničeho nic žádné nevolnosti. Asi na mě bude zírat jak na blbce, ale vyhodit mě nemůže, ne? 😃
konik88
18. čer 2012
@majpro já si ho už dělala, test je v pořádku. Ale nemyslím si, že test mi něco řekne.
radus2011
18. čer 2012
@konik88 proč by tě vyhazoval? Já tě plně chápu! Prostě jsme v tomhle nedočkavé 😃 Taky si myslím, že když je těhu v takhle krátkém počátku, tak se to měří blbě. A hlavně já měla před početím problémy s MS, takže kdo ví, zda ta OVU nebyla třeba o týden dýl. Sice jsem podle PM 8 tt, ale podle početí můžu být třeba jen 5 tt...

Jinak test už je asi zbytečný. Já měla před 14 dny HCG 8000 a pokud by kleslo, tak test to nepozná, protože ten je dělaný na mnohem menší hodnoty. Víc ti opravdu řekne utz a možná si tou šťastnou, že nebudeš nevolnosti už mít 🙂
tanka72
18. čer 2012
@majpro ahoj a vítej,koukám,že máme stejný termín 😃
majpro
18. čer 2012
@tanka72 to je paráda, už jsem si začala myslet, že jsem tady v 5TT snad jediná
konik88
18. čer 2012
Holky, tak takhle brutálně nasr.... jsem už dlouho nebyla! Jdu do obchodu a tam se dozvím, že jsem těhotná a že to ví celá vesnice. Nějaká nádhera (já vím, která) si mě tady našla a musela to všem hned vyžvanit. Navíc to neví ani rodina.
Nejraději bych ji něco řekla, ale nemam důkaz, že to byla ona.

Začni psát odpověď...

Odešli