• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@konik88 no nápodobně.. Já ani nemohu zvatnVstevy :grinning: .. Ostuda.. Hlavne ani bych moc pracovat nemela... Takze jen tak naoko uklizeno...
17. čer 2012 ve 20:18  • Odpověz
@konik88 nejseš sama, já mám doma prachu, kopu prádla na praní, na žehlení...kdyby někdo přišel na návštěvu, tak nevím nevím.... :unamused:
17. čer 2012 ve 20:24  • Odpověz
@konik88 já taky musím něco sníst když se mi dělá trošku špatně, ale není to zatím nějaká hrůza ...stačí mi třeba banán nebo jogurt
17. čer 2012 ve 20:25  • Odpověz
Právě nám frčí 5TT vítejte
17. čer 2012 ve 22:36  • Odpověz
Řekly jste rodičům, tedy nastávající babičce a dědečkovi o Vašem těhotenství nějak originálně?
17. čer 2012 ve 22:52  • Odpověz
ahojky,neva že se k vám přidám :slight_smile: ? jsem na začátku těhu,termín 6.unora,takže asi 7 TT...minulí týden,jsem si říkala jak je to super že mi není vubec špatně,no a zřejmně jsem to zakřikla protože mi celej víkend bylo hrozně,žaludek jak na vodě,unavená jak blázen,no mazec :slight_smile: ....no tak uvidíme jak to bude dál :grinning: ....
18. čer 2012 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz
Krásné ránko děvčata.
18. čer 2012 v 08:16  • Odpověz
@majpro Dali jsme jim do ruky fotku z utrazvuku a tam bylo napsáno, ahoj babičko a dědečku, těším se na vás v únoru 2013 :slight_smile:
18. čer 2012 v 08:18  • Odpověz
@petrunkava já mám termín 4. února :slight_smile: Už máme od doktora potvrzené i srdíčko :slight_smile: Jen jsme prý malinko menší, tak snad to doženeme :slight_smile:
18. čer 2012 v 08:19  • Odpověz
@radus2011 Krásné ranko i Tobě
18. čer 2012 v 08:31  • Odpověz
@radus2011 jéééé to budeme mit akorat o den ten termin :slight_smile: .. .. boze ale me je tak spatne .. to je az neskutecne .. nekdy si rikam, jestli by nebylo lepsi se vyblit :(

@majpro @petrunkava ahojky, gratuluju novym tehulkam a vitam :slight_smile: .. musime to holky proste doklapat do konce, ... ja uz ted umiram :D ... doufam, ze me to po prvnim trimestru opusti ... jak zavidim tem, co si vsimnou, ze jsou tehotne, ve tretim mesici :D ..
18. čer 2012 v 09:10  • Odpověz
18. čer 2012 v 09:15  • Odpověz
@skirt děkuji za milé přivítání :slight_smile: u mě docela vše ok (až na to, že jsem si včera dala k večeři 3plechovky tuňáka, nějak jsem nemohla přestat) z postele musím vztávat hoooodně pomalu. Když vyskočím jak laňka odměnouje mi taková závrať, mžitky a tma před očima, mravenci v hlavě a za ušima.
18. čer 2012 v 09:18  • Odpověz
@skirt po pravdě, když je mi hodně špatně, tak se i vyzvracím a vždy mi to ulevý. Ale naučila jsem se snídat hned jak vstanu, což znamená už někdy kolem půl šesté...

Akorát nevím zda jsem teď 7 tt nebo 8 tt :grinning:
18. čer 2012 v 09:21  • Odpověz
Ahojte holky, můžu se k vám přidat??
jsem na tom uplně stejně jako @winterska, byli jsme obě ve stejný den na KET :slight_smile: a taky čekám mimíska, jsem v 7tt, na další kontrolu jedu v pátek.
Čtu jak vám je některým šoufl, tak to musím zatím zaťukat... u mě zatím nic. Pouze mě bolí prsa, občas břuch, ale jináč než teda velkou unavu nepozoruji...
Už jste oznamovali těhu rodině???
18. čer 2012 v 09:30  • Odpověz
@verry já jdu zítra na utz a pokud vše dobře dopadne, tak to už oznámíme :slight_smile:
18. čer 2012 v 09:52  • Odpověz
Holky, co si mám zítra vymyslet k tý doktorce? Mám říct, že mám křeče v podbřišku?
18. čer 2012 v 09:52  • Odpověz
@konik88 A proč si budeš vymýšlet?
18. čer 2012 v 10:00  • Odpověz
@radus2011 musim, na kontrolu mě doktor poslal až za měsíc. Ale tak dlouho čekat nechci. Naposledy, před 14dny, jsem viděla gestační váček a jsem už nervni, protože nevim, zda tam miminko vůbec je.
18. čer 2012 v 10:03  • Odpověz
@konik88 Tak v tom případě jí asi řekni, že tě bolí břicho a že chceš mít jistotu, že je vše v pořádku.

A vem si, že já tam měla před 14 dny vidět taky jen gestační váček a teď v pátek už tam miminko bylo :slight_smile:
Určitě už uvidíš i srdíčko. Mě akorát řekla doktorka, že je miminko menší než by mělo být, tak uvidíme, taky doufám, že až půjdu za 14 dní k doktorovi, tak mi řekne, že je všechno v pořádku.
18. čer 2012 v 10:07  • Odpověz
@radus2011 no právě, něco takového chci říct. Mě bývalo špatně a už týden nic. Proto jsem taky trošku nervózní.
18. čer 2012 v 10:08  • Odpověz
@konik88 To znám, ale taky to mám jak na houpačce, někdy mi je zle a jindy o nevolnostech ani nevím.
Hlavně si ale nevymýšlet extra pohádky. Prostě jen raději jednoduše :slight_smile:
18. čer 2012 v 10:09  • Odpověz
@radus2011 tak to nevadí, že je menší ne. Je jen prostě mladší. Oni počítají, že je ovu 14 DC. Mě zas minule doktor řekl, že jsem ve 4 týdnu a měla jsem tam už gestační váček velkej přes 1cm. A to samý mě řekl i u dcery, že jsem ve 4 týdnu a váček byl velký jen 4,8mm :grinning: A pak si mě klidně objedná až za měsíc a já tady šílím, zda je vše OK. Takže si prostě musim něco vymyslet a jít tam už zítra.
Už to chcem taky říct rodině, ať si pořád nemusím vymýšlet, proč nemůžu na narozeniny, proč jdu k doktorovi, atd.
18. čer 2012 v 10:11  • Odpověz
@konik88 tak si udělej znovu tehotenský test a uvidíš. Pokud budou čárky silné, bude vše ok, pokud bude jena slábnout může to být známka obav a pak bych k doktorce šla.
18. čer 2012 v 10:12  • Odpověz
@radus2011 no asi jí řeknu, že mě bolí břicho občas a že už týden necítím z ničeho nic žádné nevolnosti. Asi na mě bude zírat jak na blbce, ale vyhodit mě nemůže, ne? :grinning:
18. čer 2012 v 10:12  • Odpověz
@majpro já si ho už dělala, test je v pořádku. Ale nemyslím si, že test mi něco řekne.
18. čer 2012 v 10:13  • Odpověz
@konik88 proč by tě vyhazoval? Já tě plně chápu! Prostě jsme v tomhle nedočkavé :grinning: Taky si myslím, že když je těhu v takhle krátkém počátku, tak se to měří blbě. A hlavně já měla před početím problémy s MS, takže kdo ví, zda ta OVU nebyla třeba o týden dýl. Sice jsem podle PM 8 tt, ale podle početí můžu být třeba jen 5 tt...

Jinak test už je asi zbytečný. Já měla před 14 dny HCG 8000 a pokud by kleslo, tak test to nepozná, protože ten je dělaný na mnohem menší hodnoty. Víc ti opravdu řekne utz a možná si tou šťastnou, že nebudeš nevolnosti už mít :slight_smile:
18. čer 2012 v 10:19  • Odpověz
@majpro ahoj a vítej,koukám,že máme stejný termín :grinning:
18. čer 2012 v 10:42  • Odpověz
@tanka72 to je paráda, už jsem si začala myslet, že jsem tady v 5TT snad jediná
18. čer 2012 v 10:47  • Odpověz
Holky, tak takhle brutálně nasr.... jsem už dlouho nebyla! Jdu do obchodu a tam se dozvím, že jsem těhotná a že to ví celá vesnice. Nějaká nádhera (já vím, která) si mě tady našla a musela to všem hned vyžvanit. Navíc to neví ani rodina.
Nejraději bych ji něco řekla, ale nemam důkaz, že to byla ona.
18. čer 2012 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.