• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@majpro ne ne :grinning: ,zdá se že jsme dvě :grinning: ....mě to zatím vůbec neutíká,ach jo už at je aspon červenec....a to mám do 14 dnů mít závěrečnou jízdu s komisařem v autoškole,tak snad mi už nebude nevolno....
18. čer 2012 v 11:21  • Odpověz
@konik88 tak to je teda pěkná kr... !!! Je to od ní sprostý že se to dozví všichni od někoho jiného než přímo od vás, já sem to proto řekla rodině už minulý týden aby se to nedozvěděli od takové podobné dobré duše... Přítel nemá rád když sem cokoliv píšu, protože přesně říkal, že nevím která nádhera si to tady čte a pozná mě a že o nás nemusí každý vědět všechno.Takže bysme možná mohli vytvořit uzavřenou skupinu holky, co?
18. čer 2012 v 11:23  • Odpověz
@konik88 No mě tu taky takhle vyhmátla jedna blbka z mého okolí a hned volala manželovu a říká mu: jeee hele ta tvoje je těhule jooo.... :angry: Manžel nas....j a já snad ještě víc.
Takže jsem si okamžitě všechny alba a informace dala pouze pro přátele a vymazala si profilovku. Nebudu to riskovat, že mě tu pozná někdo další. Protože jsou lidi, u kterých fakt nechci, aby to věděli...
18. čer 2012 v 11:25  • Odpověz
@leenulka89 s tou uzavřenou skupinou máš pravdu, my jsme si to tak zařídili i s holkama, se kterýma jsme se začali v podobné dobře snažit...
18. čer 2012 v 11:27  • Odpověz
@radus2011 jak se ta uzavřená skupina dělá?
18. čer 2012 v 11:39  • Odpověz
@leenulka89 Zkusím to, ale sama nevím :grinning:
18. čer 2012 v 11:44  • Odpověz
@konik88 tyyyy jo, tak to je drsnéééé to bych zuřila :D. ... ale je pravda, že to není těžký, když někdo ví o existenci koníka :D ..

@radus2011 ja myslim, ze jestli mas termin 4.2. tak dneska zacinas osmy tyden (7+0)
18. čer 2012 v 11:46  • Odpověz
Tak jsem založila tady http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porod-v-unoru-2013/
Kdo bude chtít přidat, písněte mi sem.
18. čer 2012 v 11:47  • Odpověz
@skirt No já si totiž celou dobu myslelela, že 7 - 7+6 je sedmý týden :grinning:
18. čer 2012 v 11:48  • Odpověz
@radus2011 no ja vim prave :D ... to si mysli spousta holek, ale ve skutečnosti kdyz mas 7+* tak to je osmy tyden uz :slight_smile: .. proto říkáš, že jsi v osmém týdnu, protože sedm celych uz mas za sebou a ted ti narusta ten osmy :slight_smile:
18. čer 2012 v 11:50  • Odpověz
@radus2011 jinak ja se chci urcite pridat :slight_smile:
18. čer 2012 v 11:50  • Odpověz
@skirt Si tam. Snad se tam časem přesunou všichni, páč tady rozebírat hodně intimní věci je pitomost, může si to pak přečíst každej...
18. čer 2012 v 11:52  • Odpověz
@radus2011 hele a jde pak nejak tuto diskuzi uzamknout? ... asi jo ne? :D
18. čer 2012 v 11:54  • Odpověz
@skirt to záleží zda se přidají všichni, ale asi to bude lepší.
18. čer 2012 v 11:55  • Odpověz
@skirt no ani si nedovedeš představit, jak su nasraná! Neví to ani rodina a nějaká z prominutím PI..A to musí hned všem vyžvanit. Já myslela, že dostanu infarkt, když mě to ta prodavačka říkala.
A pak mě nakonec řekla, že těhotenství své dcery se taky dozvěděla od cizího člověka. Fakt drbárna!
Té osobě neřeknu už ani dobry den!
18. čer 2012 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě do té soukromé skupinky také přidejte. Jinak hlásím, že jdu na první kontrolu příští pondělí, to bych měla být 7tt - snad už bude něco vidět. Jinak mi je úplně dobře - Tuk ťuk - jen mám často výkyvy nálad - chudák manžel :slight_smile:
18. čer 2012 ve 12:08  • Odpověz
@konik88 Taky mám z toho obavu, že mě někdo tady vypátrá dřív, než to řeknu doma.
18. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz
@majpro ono jde hlavně o to, že to hned nemusela všem vykecat. Ale bohužel se to dozvěděla největší drbna vesnice! Chce se mi z toho až brečet :cry:
18. čer 2012 ve 12:13  • Odpověz
@konik88 hlavně, tahle horké novinky se dobře prodávaj u ostatních
18. čer 2012 ve 12:14  • Odpověz
@mykolaapsi Já bych ráda přišla, kdybych věděla jak na to :confused:
18. čer 2012 ve 12:15  • Odpověz
@konik88 nebreč,řekni si že že je to úplná blbka hloupá,rozšiřovat takové citlivé věci se nedělá a nekaž sobě i miminku den,usmívej se a bud ráda,že čekáš mimi,třeba ti jen závidí :slight_smile:
18. čer 2012 ve 12:16  • Odpověz
@konik88 přesně tak, tanka72 má pravdu.Ty máš oproti ní navrch, čekáš přece miminko :wink: A to je to nejkrásnější co může být ...Vykašli se na ni, je UBOHÁ! Musíš být v klidu a myslet na tu malinkou fazolku :slight_smile:
18. čer 2012 ve 12:19  • Odpověz
18. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz
@leenulka89
@tanka72
no ale víte, jak mi to teď všechno začíná docházet. Včera si mě sousedka tak prohlížela. Jsem si říkala, co se děje. No a už to vím!
18. čer 2012 ve 12:21  • Odpověz
@radus2011 a já taky? To je nějaký jednoduchý ne?Nedostane se tam taky někdo nepovolaný?
18. čer 2012 ve 12:21  • Odpověz
@leenulka89 už jsem tě tam přidala mezi prvníma. Dneska přidám holky co se přihlásí a od zítra jen holky co sem už nějakou dobu přidávaj. A pokud se vám někdo nebude zdát, dá se odstranit.
18. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz
18. čer 2012 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky holky!!!!
Tak konečně jsem se sem po víkendu zase dostala :grinning: Tatínek nás nenechal o víkendu na net ani mrknout okem,abychom prý se nestresovali :rolling_eyes: V pátek odpo jsem totiž hooodně špinila, tak jsem měla hrůzu. Ale k dr jsme nakonec nevyrazili, léky už mi dali a nic dalšího by pro mě udělat nemohli. No a po víkendu je lépe. Pořád tedy špiním,ale příznaky se zhoršují.... :angry: Nevolnosti jako blázen, prsa bych si nejradsi amoputovala,aby tak nebolela. No a dnes již došlo i na zvracení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže předpokládám,že je vše jak má :sweat_smile:
Doma začíná být pěkný čurbes. Prach, nepoklizeno, o víkendu jsem zvládla jen vyprat (asi po dvou týdnech) a teď tam mám obrovskou hromadu na žehlení. No doufám,že se k tomu někdy....časem... dokopu :grinning:
O víkendu jsme se vlastně jen váleli venku a pak maličko výletnili po okolí. Pohodička. Na stresování ani nebyl čas. Naopak. Plánovali jsme si jak to všechno bude, hádali jaký bude mimi a tak :slight_smile:

A jak se cítíte vy? Máte nějaká zkušenost se zhoršením nehtů??? Já nikdy nenosila gelový, vždy mi stačili vlastní. Byli pevné a pěkné. A teď? Lámou se, třepí se....cokoliv udělám, je nehet v háji.
18. čer 2012 ve 12:48  • Odpověz
Holky, možu se k Vám taky přidat?? :slight_smile:
18. čer 2012 ve 12:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz
18. čer 2012 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.