• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@ivabend o.k tak si ve čtvrtek na píšeme!!!! Já jsem si vypocitala porod na 23.1 az 1.2 tak uvidím co na to dr... Dobrou chut k obědu přeji!!
3. čer 2012 v 11:49  • Odpověz
@indy2 ahoj... Výborně... Gratulovat budu ale az pak co rekne doktor.. Je to lepší!! Ale radost je viď .... To ti přeji!!
3. čer 2012 v 11:52  • Odpověz
@ivapo radost je obrovska, ale ta opatrnost je taky na miste.. a ja bohuzel takovy pesimista, nebo spise realista, se proste bojim... a je to snad poprve, co se tak neskutecne tesim na pondeli:slight_smile:)
3. čer 2012 v 11:55  • Odpověz
@indy2 Mooc gratuluji a přeji, ať vše probíhá jak má :wink: Ty pocity jsou nepopsatelné, vím o čem mluvíš :sunglasses:
3. čer 2012 v 11:58  • Odpověz
@vejunka86 dekuji moc.. hlavne na to ani nejde nemyslet, porad ten podbrisek citim, tak je to vazne zvlastni:slight_smile:
3. čer 2012 ve 12:03  • Odpověz
@indy2 Já cítím takový tlak v podbříšku, ale když sedím, tak je to ok :grinning:
3. čer 2012 ve 12:06  • Odpověz
@vejunka86 no, napodobne :slight_smile: ale mne je momentalne nejlip, kdyz opravdu v klidu lezim.. tak snad to pozdeji prejde a ja budu moci normalne fungovat :slight_smile: jinak i Tobe preji klidny průběh.. ty zacatky jsou asi proste nekonecne :sunglasses:
3. čer 2012 ve 12:08  • Odpověz
@indy2 Mě doma nařídili klidový režim :slight_smile: Takže tak činím :slight_smile: Myslím, že každá z nás ví, jak se má chovat a co může dělat :wink: Jen odpočívej a užívej si to :wink:
Jo a moc děkujii :slight_smile:
3. čer 2012 ve 12:17  • Odpověz
@vejunka86 no tak klidový režim je dobře, že dodržuješ.. myslím, že vše ostatní není podstatné :wink: ja si zatím klidový režim naordinovala sama :sunglasses: ale přítel to chápe a ještě mě krásně rozmazluje, tak si to opravdu užívám..
Jinak děkuji za tak příjemné přijetí mezi vámi :wink: přeji Ti krásné odpoledne a opatruj se..
3. čer 2012 ve 13:04  • Odpověz
Holky mám dotaz, někdy mě bolí v podbřichu a někdy jakoby na vaječníkách, nejčastěji v pravo. Nekrvácím a bolest se dá vydržet. Máte to taky některá takto? Ta bolest má i různou intenzitu, někdy je to jako když to mám dostat někdy spíš je malé pobolívání. Jen se malinko bojím, aby to nic neznamenalo. Četla jsem někde, že ta bolest v pravo může být o kvůli nějakému zkrácenému vazu a jak ta děloha roste, tak to bolí...
3. čer 2012 v 15:36  • Odpověz
@indy2 tak to je jasné....
3. čer 2012 v 18:34  • Odpověz
@radus2011 dnes me tam take dvakrát za bolelo kdyz jsem si zavazovala boty a pak se vzprimila a to ďost.. Tak snad to je v pohode.
3. čer 2012 v 18:38  • Odpověz
@ivapo Mě to bolí třeba i když ležím, třeba dvě hodiny v kuse. Ale teď už to zase bolí na druhé straně a dopoledne to bolelo uprostřed. Snad je to opravdu jen nějaký skrácený vaz a tahá to za něj...
3. čer 2012 v 18:43  • Odpověz
No me to take povolila normálně během dne i v leze ale to je malá bolest.
3. čer 2012 v 18:53  • Odpověz
@ivapo no jak rikam, doufam, ze zitra dr potvrdi a rekne, ze je vse ok :slight_smile:
3. čer 2012 v 19:10  • Odpověz
@indy2 držím moc a moc palce!!
3. čer 2012 v 19:53  • Odpověz
Holky, můžu se přidat k Vám?? Já jdu ve st 6.6. (je to krásné datum, snad klapne a vše bude v pořádku) k Dr.na utz a kontrolu - byla jsem ve čt,ale byla vidět jen dutinka, takže to ještě nic neznamená, ale v pá jsem šla do nemoc.na odběr krve jako samoplátce a bylo mi potvrzeno Hcg 1108 - a otěhotněla jsem hned po vysazení HA. :sweat_smile: Doma už máme velkou holčičku, tak doufáme, že přibude parťák pro taťku. :slight_smile:
3. čer 2012 ve 20:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2013  • Odpověz
Pěkný večer holky... doktor mi ve čtvrtek potvrdil, že to vyšlo a čekáme miminko! :slight_smile: Byla to úžasná zpráva a doufám, že vše bude pokračovat bez problémů a dočkáme se zdravého drobečka. Je to naše první miminko, takže to hodně prožíváme. Sestra už má skoro dvouletou holčičku a teď jsou v očekávání také (září 2012) :slight_smile: takže naše děti budou přibližně stejného věku :slight_smile: Holky, držím Vám pěsti, ať Vám to vyjde!
3. čer 2012 ve 21:13  • Odpověz
ahoj holky, můžu se k vám přidat....dneska jsem objevila // a už se nemůžu dočkat :slight_smile: zítra volám dr.
3. čer 2012 ve 22:56  • Odpověz
Tak kontrola u dr za nami.. a pocity? Smíšené :sunglasses: Říkal, že vše nasvědčuje začátku těhotenství, jsou tam všechny změny tak, jak by měly být, ale je to opravdu hodně čerstvé, takže mi zatím nemůže říct více :unamused: Prý tak 2 - 3 týden, což toho opravdu moc neviděl.. kontrola 29.6., takže to bude sakra dlouhé čekání :frowning2: jen doufám, že bude vše ok.. ty pocity sou vážně šílený...
4. čer 2012 v 09:37  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Všem novým maminkám moc gratuluji, je to super :slight_smile:
pobolívání v podbřišku občas cítím také. Dokonce mě tam semtam i píchne, takže v hlavě strašáky :D
Odpočítávám dny do návštěvy dr. :sweat_smile: Moc se těším, co už bude vidět. :slight_smile:
4. čer 2012 v 10:58  • Odpověz
@ivabend Ahoj.. Já byla ted v chvíli v práci a jdu si ted lehnout.. Špatně mi je ale neni to nejhorší... Jak je tobe?
4. čer 2012 v 11:10  • Odpověz
autor
@indy2 drz se a mysli na to, jak 29.6 ti oznami ze vidi krasne srdicko :slight_smile: Ale chapu, cekani je des. Ja na tom budu asi stejne - 12.6 jdu na potvrzeni a predpokladam, ze mi taky rekne ze je to cerstve a nic nevidi - no uvidime.
@ivabend a kdy jdes k doktorovi?
@ivapo a v kterem jsi tydnu? me zle vubec neni, ale nafoukla jsem jak balon - uz se me asi 10lidi zeptalo jestli jsem tehotna :grinning: tak odpovidam ze akorat moc papkam :grinning:
@iff_kov tak co mudr na kdy te objednal?
4. čer 2012 ve 13:53  • Odpověz
@ivapo Mě je vcelku dobře, špatně mi bývá jen maličko, akorát jsem pořád strašně ospalá a pobolívá bříško,ale dá se to vydržet. :slight_smile:
@iivet Já jdu k doktorovi ve čtvrtek, to budu 6+0tt. :slight_smile: Podle poslední MS. Mě se teda zatím nikdo neptal,ale partner si všímá bříška.... taky ho mám pěkně nafouklý :confounded: :grinning:

Jinak se mi začínají měnit chutě.... :grinning: No holky, už aby bylo po 1.trimestru a začala pořádná sranda :grinning:
4. čer 2012 ve 14:08  • Odpověz
@iivet jsem objednaná na 20.6. v 13:30 .... prý aby pan doktor mohl utz potvrdit těhotenství se v ším všudy :grinning: .... už se nemůžu dočkat .....
4. čer 2012 ve 14:20  • Odpověz
@iivet dekuji, budu se snazit myslet jen a jen pozitivne a snad to uteče.. tím čekáním si asi musíme projít všechny :sunglasses:
4. čer 2012 ve 14:32  • Odpověz
autor
@ivabend no u Lilianky to nebylo poznat ani ve 3.mesici ale ted jsou ty svaly asi nejaky vytahany ci co :frowning2:
4. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz
@iivet hm, tak to je pořád dobrý, my čekáme teprve první :slight_smile: :grinning: Mám obavy, že budu za chvilku jak hrošice :grinning: :grinning:
4. čer 2012 ve 14:45  • Odpověz
autor
@ivabend to je fakt u kazdyho jinak, u prvni jsem se neprjidala (spis jedla min pac me bylo porad zle), cvicila jsem do konce 8mesice a stejne jsem pribrala 20kg a kamoska co se od zacatku tehu cpala jak urvana z retezu pribrala 7kg :grinning: Neres to, kojenim a shonem to pak pujde samo dolu :slight_smile:
4. čer 2012 ve 14:49  • Odpověz
@iivet Hehe, to je jasný, já si to užívám. Vše co jím si dávám s chutí pro případ, že by mi začalo být špatně a já přestala mít chuť :wink:
4. čer 2012 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.