• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@ivabend jojo.. Jela ani ne pul hodiny s v parku a ze pry hrůza.. No kolečka trochu i po otreni jeta jsou.. Pěkného ausus
5. čer 2012 ve 14:07  • Odpověz
@ivabend tak já musim pro malou a pak na krouzek... Tak večer .. Papa
5. čer 2012 ve 14:09  • Odpověz
jéééé čau holky, tak to jsem trochu prošvihla, když už máte nakecáno pet stránek :D ..... tak já se teda přidám joooo? :D
5. čer 2012 v 15:17  • Odpověz
odpovidam dneska podle ovulace 5+0, podle ms 6+0. Dneska jsem byla u doktora a viděl akorát váček 6,6 mm. Termín mi vychází dle mých výpočtů na 5.2.2013 .... jste tu nekdo uplně stejně a máte už utz? chtěla bych porovnat :slight_smile: hodim vam sem ten muj
5. čer 2012 v 15:27  • Odpověz
Ahojky, můžu se přidat? Dneska jsem byla poprvé u dr. Podle MS jsem 5+6tt, podle utz 4+1tt podle doktora. Ale nějak mi to nesedí podle velikosti gestačního váčku. Uvidím, co mi řeknou příště.
5. čer 2012 v 15:45  • Odpověz
@skirt
@konik88
Ahoj holky!! Moc gratuluji!!! Já mám zatím dle MS termín 1.2.2013 :slight_smile: UTZ ještě nemám, snad ve čtvrtek :sweat_smile:
5. čer 2012 v 15:51  • Odpověz
@ivabend já mám termín dle ms jen o den dřív :slight_smile:
5. čer 2012 v 15:55  • Odpověz
Ahoj, holky, máte krásné utz, já jdu v pondělí, budu 6+0, nemůžu se dočkat:slight_smile:
5. čer 2012 v 16:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska taky byla na ultrazvuku, dle PM 6+3 dle ultrazvuku 5+4.
Každopádně gestační váček je prozatím prázný, ale prý je ještě brzo. Každopádně doktorka mě hned postrašila, že nemůže vyloučit mimoděložní, tak mám malinko nervy. Byla jsem na krvy a výsledky HCG budou zítra.

Zdá se vám ten ultrazvuk v pořádku?
5. čer 2012 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky, potichoučku bych se k vám ráda přidala. dnes jsem našla na testu malého dušíka, mám teprve 3 dny do očekávané MS, ale měla jsem prostě nějaký divný pocit, že bych mohla být těhotná, tak jsem testla a něco málo tam vidím. Tak snad u Vás již budu moc zůstat :slight_smile:) Pokud by se vše potvrdilo, termíny by mi dle kalkulaček na internetu vycházel na 16.2.2013.
5. čer 2012 v 18:54  • Odpověz
autor
holky tak ja jsem zvedava co mi dr.rekne a hlavne jak to bude pocitat pac podle MS to asi nepujde (v lednu jsem prestala kojit a MS si chodila/nechodila jak chtela) Myslim, ze vim datum poceti tak jestli se bude orientovat podle toho nevim. Dozvim se v utery :slight_smile:
@radus2011 a proc te tak desi - chjo :frowning2: kdy jdes na dalsi kontrolu?
5. čer 2012 v 19:07  • Odpověz
autor
@mykolaapsi drzim pesti :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:08  • Odpověz
@iivet děkuji, budu informovat :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:10  • Odpověz
@mykolaapsi Ty jo, zahlédnu známou přezdívku, tak jdu mrknout. Tichoulince gratuluju:slight_smile:
5. čer 2012 v 19:11  • Odpověz
@kajovaevicka :slight_smile: ahoj, já tobě taky :slight_smile:)) zatím to nechci zakřiknout, tak opravdu pšt, ale musela jsem si to překvápko někde vyventilovat :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:12  • Odpověz
@mykolaapsi Tak to chápu- měla jsem to stejně... :wink: Tak ať se dál daří:slight_smile:
5. čer 2012 v 19:13  • Odpověz
@kajovaevicka takže nejsem jedinej plašan a netrpělivec?! :wink: vy pěkně prospívejte :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:16  • Odpověz
@iivet No další kontrola bude hlavně na základě zítřejších testů na HCG. Ale asi v pátek.
Nevím proč mě tak vystrašila. Prý mě na to musela upozornit...
A ten gestační váček je taky prázdný, tak to mě taky děsí...
5. čer 2012 v 19:17  • Odpověz
@mykolaapsi Vůůbec, já testovala 11DPO, takže nějaký týden do očekávané menstruace /mám dlouhé cykly/... a čárka byla dost hezká... Ale holkám jsem to musela napsat. Ještě jsem se teda nehlásila do prosincové diskuze, ale mám tu diskuzi s holkama z beremese a těm jsem to psala hned, jak jsem toho byla schopná:slight_smile: Moc děkuju, teď mě čeká screening, tak jsem trošku nervní:slight_smile:
5. čer 2012 v 19:20  • Odpověz
@kajovaevicka tak to mě těší :slight_smile: my zkoušeli první cyklus, tak jsem z toho trochu paf - nečekala jsem to, počkáme ještě tak týden a jestli se vše bude vyvíjet tak, jak má, oznámím manželovi, na to se těším úplně nejvíc :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:24  • Odpověz
@mykolaapsi No, nám se to povedlo čtvrtý měsíc, ale jakoby napotřetí- manžel měl mezitím měsíc pohov po operaci... Tak jsem taky koukala. My si to nadělili k prvnímu výročí svatby. Ale řekla jsem mu to hned, já to nevydržela :grinning:
5. čer 2012 v 19:30  • Odpověz
@kajovaevicka on člověk asi kouká po každé - ať je to měsíc nebo rok :slight_smile: tak to jste měli krásný dárek k výročí, to já se moc netrefila :slight_smile:) no já jsem taky zvědavá, jestli to vydržím, jsem horzná drbna :slight_smile:
5. čer 2012 v 19:33  • Odpověz
@radus2011 koukam na ten ultrazvuk, a je zvlastni ze nemas jako kdyby ten vacek kulaty ... nebo to blbe vyfotila? hele mimodelozni a nitrodelozni tehotenstvi by se normalne v tomhle stavu melo poznat podle toho projasneni kolem .. mel by tam byt takovy svetly lem okolo .. .coz jako se mi zda, ze kolem toho tveho nejaky lem je, ale zalezi asi na utz ... asi uvidis podle toho hcg . .
5. čer 2012 ve 20:16  • Odpověz
@skirt to mi taky doktorka říkala, že to bílé tam je. Nevím proč je ten váček tak hranatý... asi jen blbě vyfocené...
5. čer 2012 ve 20:32  • Odpověz
@radus2011 asi jo. No pokud tam mas ten lem, tak nechápu, proč tě tím mimoděložním vůbec obtěžovala ...
5. čer 2012 ve 20:33  • Odpověz
@skirt protože na té obrazovce to nebylo vidět, viděla to až když to vytiskla. Taky nevím proč mi to řekla, ale prý mě na to upozornit musela a prý pokud se to vyloučí, tak se mi omluví :grinning: A myslíš, že je normální, že mímo ještě není vidět?
5. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz
@radus2011 já myslím že jo. Kolik že to teď jsi přesně?
5. čer 2012 ve 20:38  • Odpověz
@radus2011 už to čtu .... ja myslim, ze to je v pohode :slight_smile: .. ja jsem dneska 5+0, a mela jsem vacek 6,6 mm .. a ty jsi 5+4 a mas 8,6 mm ... ja myslim, ze odpovidas :slight_smile: ..
5. čer 2012 ve 20:39  • Odpověz
@skirt tak to si mě uklidnila :slight_smile: Snad dopadnou ty výsledky zítra dobře.
5. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz
Holky moje nervy, dneska budou výsledky. Od 4 nespím...
6. čer 2012 v 05:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.