• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@radus2011 jejdamane nenervuj se tak, fakt to za to nestoji .... nevim jak dlouho si cekala na tehu ale me strasne pomahalo, kdyz jsem si rekla, ze kdyby to nevyslo, podari se to zas, a ja si mezitim koupim kočku ... po dvou potratech uz mi to docela i jde. ..... samozrejme musis verit ze to bude dobre ... a taky si rikam porad, lepsi at to odejde ted, nez abych musela rodit mrtve mimco, nebo hur, aby se mu neco stalo po porodu ... ja jak tady nekdy ctu ty pribehy tak si rikam, jak to ta matka vubec mohla psychicky zvladnout - no jak, nic jineho ji nezbyvalo ... to proti tomu mi ty moje ztraty pripadaji uplne banalni ..
6. čer 2012 v 08:25  • Odpověz
@skirt Nám se těhu povedlo hned na poprvé. Už jsem se malinko uklidnila, člověk jak je v práci, tak přijde na jiné myšlenky :slight_smile:
6. čer 2012 v 08:31  • Odpověz
@radus2011 jojo, v praci je to lepsi, proto se mi vubec nechce na nemocenskou, kterou by mi doktor klidne dal .. protoze bych se z toho zcvokla :slight_smile: .... hele vidis, vyslo to na poprve, tak to je parada :slight_smile: vem si me, ja tehotna v srpnu, v lednu a ted :D ..
6. čer 2012 v 08:33  • Odpověz
@skirt Mě doktor řekl, že mi taky klidně napíše nemocenskou, ale já jsem nechtěla. Doma bych se asi zbláznila... Prosím tě a řekli ti, čím to je, že si měla 2x potrat? Až mi vyvrátí to mimoděložní, tak pak ještě budu mít nervy, aby se v tom váčku něco objevilo :slight_smile:
6. čer 2012 v 08:59  • Odpověz
@radus2011 prakticky to vlastne nevim proc to bylo .... doktor mi rekl, ze protoze se nenasla nejaka vaznejsi geneticka chyba, tak to budeme muset nechat na prirode. Ale jednu chybu jsem mela - mutaci A1298C pro MTHFR, a to zpusobuje zmatek v enzymech a zpusobuje to, ze mam v krvi mikro srazeninky krve ... no a je to z nedodstatku kyseliny listové ... kterou ale ja nemuzu jist samotnou v normalnim stavu, protoze prave ty enzymy si s ni neumi poradit. Proto musim jist ten Femibion s metafolinem. Ten metafolin je prave latka, ktera štěpí tu kyselinu listovou a tak se do toho mojeho těla dostane. A proto si myslim, ze to tentokrat dopadne dobre (snad!) ... prave diky tomu femibionu a taky kvuli dalsim vecem - snazila jsem se jist hodne zeleniny, hodne syrove cibule, ktera cisti organismus a posiluje imunitu, cvicila jsem rovnala panev a kostrc, ktera byla uplne pokrivena .. kazdy den piju hořčík ... proste kdyby to ted nevyslo, tak uz nevim, co vic pro to udělat ..
6. čer 2012 v 09:05  • Odpověz
@ivabend až půjdeš na kontrolu, tak mi prosím pak dej vědět, za jak dlouho tě doktor objednal na další. Mě totiž až za měsíc a nevím, jestli nemám jít přecejenom dřív.
6. čer 2012 v 09:06  • Odpověz
@skirt Občas jsou věci, které jsou pro nás nepochopitelné. Člověk je zdraví a jen kvůli nějakému pitomému enzymu, tak to pak nejde. Moc držím palce, aby to vyšlo. Já ten femibion taky brala, pak jsem přešla na babyplan, tak snad se mě ta kyselina listová štěpí dobře :slight_smile: Já zatím na žádné genetice nebyla, tak uvidíme. Ale je to v háji, někteří mají problém otěhotnět, ty další mají problém dítě donosit.... se divým, že lidstvo ještě nevyhynulo...
6. čer 2012 v 09:12  • Odpověz
@radus2011 no ono to prijde, protoze je to cimdaltim horsi. Ja se hodne zajimam tady o ty globalni veci, videla jsem dokument o svetove vlade ktera ma v planu zredukovat lidstvo o 80 % ... videla jsem milion dokumentů o tom, proc se treba delaji vubec vakciny nebo antikoncepcni pilulky .. a co do tech vakcin davaji a proc ... .lidi si to s tim nikdy nespoji, ale cilem ma byt zmenseni plodnosti ..... a at mi kazdy vyklada co chce, za nasich babicek tolik zamlklych potratu a jinych problemu s tehotenstvim nebylo. Ani nevedeli, co to zamlkle tehotenstvi je ... to se zacalo objevovat az v poslednich letech a ze je toho ted veeeelmi hodne .. samovolny potrat uz moc nevidis, spis to jsou vsechno zamlkliny .. coz je uplne postavene na hlavu. A vsechno to zpusobuji jedy ve vakcinach a v antikoncepci .. tod muj nazor. Bill Gates jednou veřejně řekl, že vydává s manželkou ročně několik miliard na vývoj vakcín, které mají zredukovat populaci.
6. čer 2012 v 09:16  • Odpověz
@radus2011 treba takova vakcina proti HPV virum .. ta na delozni cipek ... je jedina sveho druhu vyrabena pouze na genetickem zakladu - chapes, doktori si proste zahravaji s genama ... a dusledky tehle vakciny se zacnou objevovat az treba druhou nebo treti generaci .... a nikdo nikdy si to s tou vakcinou nespoji a bude rikat, ze to je nejaka civilizacni zalezitost .. ze proste takova je ted doba, ze se rodi treba vice postizenych deti. .... i ta geneticka, kdyz jsem tam byla pro ty vysledky mi rekla, ze ta potratovost je nejaka divna civilizacni zalezitost a ze toho pribyva
6. čer 2012 v 09:18  • Odpověz
@konik88 Ahojky, určitě ti dám vědět. :slight_smile: Mě kontrola čeká už zítra a jsem čím dál tím nervoznější :unamused: Už bych tam chtěla být a něco vědět.... :confounded: Jaj, aspon aby to v práci rychle utíkalo :slight_smile:
6. čer 2012 v 09:48  • Odpověz
Děkvčátka, jak se dnes cítíte? Já si asi začínám vsugerovávat,že mi mizí těhotenské příznaky... začala jsem si myslet,že mě tolik nebolí prsa ani bříško, že mi vlastně není tolik špatně.... Akorát nevím, jestli si to namlouvám nebo jestli to tak je.... Zdálo se mi,že mi slábnou čárky na testech (pořád testuji :confounded: ). Zítra jdu na kontrolu a je to nekonečné.
6. čer 2012 v 09:51  • Odpověz
@ivabend mě bývalo špatně, už mě moc není, prsa teda bolí a strašně se mi nadýmá břiško. Jinak se taky nějak těhu necítím. To nesleduj, nemá to cenu :wink: Navíc to má každý jinak. Já se snažím teď na to nemyslet. Na kontrolu jdu až za měsíc (nebo 14 dní, uvidím, jak se rozmyslím) Takže se musím na ten čas nějak zabavit, aby to utíkalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A s těma testama je to taky na prd. Já měla první čárku tlustici a najednou druhej den byl jenom duch. Pak zase tlustice, pak zase byla slabší a poslední byly už pořádný čáry. Ty testy taky nejsou přesný...
6. čer 2012 v 10:19  • Odpověz
@konik88 Jůů děkuju,jsem ráda,že nejsem taková sama :grinning: Mno já vím,že blázním. Jestli mi zítra neřekně, že jsme v pořádku, tak mě asi rovnou vezmou do jedličkárny :grinning: :grinning: :grinning: Taky bych potřebovala mozek něčím zabavit, abych nemyslela na takový blbosti, ale znáš to.... nějak to nejde :confounded: :angry: Mno nic, takže čekám... :rolling_eyes:
6. čer 2012 v 10:26  • Odpověz
@ivabend já mám naštěstí doma malou, takže zábavy je až až :grinning: U prvního taky nebylo co dělat, ani do práce jsem nechodila, takže to bylo na hlavu.
Uričtě budeš v pořádku, neboj :wink:
6. čer 2012 v 10:27  • Odpověz
@ivabend hojky, no ja nekdy taky mam pocit ze mi vsechny priznaky vymizely, ale dneska zrovna me tak bolej prsa, nekdy i svedi .... ze to je jako psycho ... no a blbe mi je treba jenom v souvislosti s pohledem na neco nebo se smradem . ale jako jinak ne nejak zvlast. .... a bricho rano jako by nic, a vecer jsem jak v 5. měsíci ..
6. čer 2012 v 10:41  • Odpověz
@skirt já mám i ráno malej pupíček no a večer je to teda taky hrůza. Včera jsem šla do obchodu a vzala si volnou tuniku, ale asi mi to stejně nepomohlo :grinning:
6. čer 2012 v 10:50  • Odpověz
@konik88 no jako ja si pripadam uplne jak trotl .... protoze prece nemuzu mit takove bricho .. martin mi rika jako jak je to mozne kdyz ten pidizvik ma sotva dva mm ... no a beztak si mysli ze ho vystrkuju :D ... ale tak ja ho akorat uz nezatahuju, to se bojim, protoze ja odjakziva vzdycky zatahovala bricho :D
6. čer 2012 v 10:53  • Odpověz
@skirt to je prostě nadýmání. Já to měla i u Nelči, ale takhle moc teda ne. No já to chci nechat v tajnosti aspoň ještě měsíc no a nevim, jak se mi to takhle podaří. Naštěstí je teď zima a trošku to jde. Ale jak bude teplo, tak teda nevim...
6. čer 2012 v 11:01  • Odpověz
@konik88 no tak vis jak, ja to moc dlouho tajit asi nebudu .. to prdim jako :D .. v praci vsichni vedi ze planujeme otehotnet. . budou spis radi, ze jsem neodesla na nemocenskou hned :D
6. čer 2012 v 11:02  • Odpověz
@skirt a kdy to plánuješ říct rodičům a ostatním příbuzným. Já si minule právě raději počkala, až bylo to srdíčko do 9tt.
6. čer 2012 v 11:08  • Odpověz
@konik88 tak já jsem to nevydržela, přítel to věděl hned a rodičům jsme to oznámili tenhle víkend :sweat_smile: snad jsme to nezakřikli :slight_smile: Jinak bříško se mi teda taky nafukuje, vecer přemýšlím,jestli nejsem nejmín v pátem :grinning:
6. čer 2012 v 11:10  • Odpověz
@ivabend no každý to má jinak. Já si raději počkám, až všechno bude trošku jisté. Uvidím podle bříška. Když bude moc vykukovat, budu to muset taky říct už asi dřív. Uvidím, jestli půjdu za těch 14 dní k dr. Pokud jo a bude tam už srdíčko, tak to asi taky řeknem.
6. čer 2012 v 11:13  • Odpověz
@ivabend
@konik88 no my to taky reknem si rodicum po srdicku, ale trochu jsem se cukala, protoze chci aby se o tom svagrova dozvedela co nejpozdeji, protoze ji nesnasim. ma deti jenom proto aby pritahla pozornost a tak se bojim aby taky hned neotehotnela ... to teda nechci jako. Ona deti vubec rada nema, to prvni mela, aby si udrzela chlapa - prej pres prasky .. .a strasne ji obtezuje se o ni starat, bydli s tchyni, takze ta ji furt hlida ... rekni mi, proc by nekdo takovej chtel druhe jako .. tak proto me to mozna donuti drzet v tajnosti .. ale jinak ne .. holky ja bych si tak prala aby to klaplo, doufam ze jo!!! hej a vite co? zavadim si ten utrogestan dolu a mam uplne bily husty vytok tyjo .. uplne jsem nechapala. mate taky nejaky?
6. čer 2012 v 11:16  • Odpověz
@konik88 já bych taky počkala,ale jsem nedočkavá a navíc zatím bydlíme v jednom baráčku. sice v patře,ale stejně. Minulý týen mi bylo i dost špatně, tak jsme to chtěli říct sami, než aby na to přišli. :slight_smile:
6. čer 2012 v 11:16  • Odpověz
@skirt jo, výtok mám. To je v těhu normální.
6. čer 2012 v 11:21  • Odpověz
@ivabend no tak když spolu bydlíte, tak to je jiná :wink:
6. čer 2012 v 11:22  • Odpověz
@skirt jojo, taky mívám hustší výtok....včera i trošku zahnědlý,ale to by mělo být v poho... :wink: Cetla jsem,že je to naprosto v pořádku. :slight_smile:
Teda tvou švagrovou nepobírám....co je to za ženskou? Pořídit si děti jen abych si udržela chlapa :frowning2: To je ale pěkná megera!!!
6. čer 2012 v 11:25  • Odpověz
@ivabend já minule 3 dny špinila a taky v pohodě.
6. čer 2012 v 11:26  • Odpověz
@ivabend no je to uplna kravka. Cely den nutila malou byt vzhuru (podotykam ze mela sotva rok) aby ji nebudila v noci, coz je samo o sobe uplna blbina. Dava ji spat v deset hodin vecer, kdyz je nejaka akce, narozky a tak tak tam s nama proste je, az nekomu usne na kline, no proste zadny rezim, zadna vychova. Kdyz potrebuje hlidani, proste jde, da malou ke tchyni dolu a potichu se vypari, nepozada, nerekne kdy si pro ni prijde, chodi do prace. Klidne malou da i svoji mamce na tyden pryc a chodi si do prace a za ten tyden ji vidi treba dvakrat trikrat. Jeji chlap ma ted 25 roku, ona 29 ... uz se s ni chtel rozejit tenkrat, tak proste prestala jist prasky, protoze vedela, ze by ten tata od toho maleho neodesel .... ale i kdybych tohle vsechno prehlidla a nechala tak ... NECHAPU NAPROSTO proc chce druhe dite.
6. čer 2012 v 11:29  • Odpověz
@skirt Jezis, to je pic... s prominutim. Vždyť když dítě takhle nutíš nespat, tak z toho může mít i poruchy ve vývoji. Protože dítě potřebuje odpočinek k tomu, aby mohlo růst správně. Je mě z ní na blití. Chudák holčička. Je mě ji uplně lito :frowning2:
6. čer 2012 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.