• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@konik88 a kdybys videla jak je krasna a hodna .... fakt zlate dite a ona o ni vsude rika ze je jako kluk, raubir a ze z ni ma nervy
6. čer 2012 v 11:36  • Odpověz
@skirt no ona ju timhle ale úplně zniči. Ta holčička to ví, že ju maminka nemá ráda. Bude pak chladná, neb citů. Můj manžel taky neměl šťastné dětství a má problém projevit city doteď. Ale je to lepší od té doby, co jsme spolu. Ale zezačátku to byla teda fuška :unamused:
6. čer 2012 v 11:38  • Odpověz
@konik88 jojo, bude to mit holka tezky, myslim, ze puberta bude psycho .... ale ona je strasne zakriknuta uz ted .. strasne dlouho se stydi nez s nekym zacne komunikovat. .
6. čer 2012 v 11:39  • Odpověz
Nic, mám uklizeno, uvařeno, tak jdem s malou chviličku ven, než půjde spat. Tak zatím děvčata.
6. čer 2012 v 11:39  • Odpověz
Tak to mě moc mrzí, neteře je mi líto. A tatínka koneckonců taky! Tady je vidět, jak moc je příroda občas nefér - ženské co touží po prckovi ne a ne otěhotnět a pak kráva, co dítě vlastně vůbec nechce, otěhotní hned :frowning2: :angry:
6. čer 2012 v 11:41  • Odpověz
@ivabend no ani mi to nemluv, to mi lezlo krkem nejvic pri tech potratech .... je to proste nespravedlive. Ja ji proste uplne nesnasim a ona bydli vedle v baraku na jednom pozemku. Hnus. Ale zase na bydleni si nemuzu stezovat, myslim, ze mame jeste stesti, na to, jak dneska lidi zijou ... na hypoteky a tak.
6. čer 2012 v 11:43  • Odpověz
@skirt no právě, to máte super. My právě jsme zatím u tchýně s tchánem :frowning2: Byli jsme dlouhou dobu v zahraničí, vrátili se na podzim a než jsme se stačili rozkoukat, jsme v tom :grinning: ale bylo to plánované (napůl) a jsme za to moc rádi! Takže ted řešíme jak nejrychleji pryč do vlastního a nezbývá nám taky než jedině hypotéku. :unamused:
6. čer 2012 v 11:58  • Odpověz
@ivabend no v dnesni dobe to je psycho .... co se tyce bydleni a vubec existenčních zalezitosti ..
6. čer 2012 ve 13:18  • Odpověz
@ivabend
@konik88 holkyyyyy co mam delat at ten cas vice utika :( ..... jak nemuzu sportovat, tak jenom sedim doma jak pecka a nevim co bych :( ..
6. čer 2012 ve 14:29  • Odpověz
@skirt jó, to ti neporadim. Já mám o zábavu postaráno a taky nevim, co bych jinak dělala
6. čer 2012 ve 14:45  • Odpověz
@skirt jo, víš co jsem dělala první těhu? háčkovala pro miminko :grinning:
6. čer 2012 v 15:18  • Odpověz
Ty jo, to háčkování je dobrý nápad. Kamarádka těhulinka začala háčkovat nádherný čepičky pro miminka :wink:
Musím si u ní taky nějakou objednat :slight_smile:
Jinak já mám připraveno pár knížek, které bych mezitím chtěla přelouskat :grinning: Tak uvidíme.
6. čer 2012 v 15:25  • Odpověz
@konik88 ty jo to uz me taky napadlo, ale ja doma nemam vubec nic .. ani hacky, ani vlnu, kurde ...
6. čer 2012 v 15:26  • Odpověz
@skirt no jo, musiš si udělat zásoby :grinning:
6. čer 2012 v 15:29  • Odpověz
tak jsem dneska byla na prohlídce, jsem 6 plus 1 a prcek ma 6,1 mm. Doktor říkal, že se tam pěkně mrská a ukazoval mi srdíčko :slight_smile:...jinak jsem byla překvapená, že tripletest bo jak se to jemnuje stojí 1000 Kč, jsem myslela, že to naše zdravotnictví hradí, ale prd...
jeste mi delal stěr z čípku, tak snad bude vše v pořádku. Jinak tohoto doktůrka budu měnit, tak už se těším, až budu mít jednoho stabilního zkušeného doktora. Tento je mladoulinkej a ze vseho je dost vykulenej :grinning:
6. čer 2012 v 16:34  • Odpověz
@remenova Mooooc gratuluji :grinning: To je nádherný!!!!!! :slight_smile:
Triple nehradí pojišťovna??? Já jdu na prohlídku zítra a strašně se těším i bojím. Kéž bych taky viděla srdíčko :slight_smile:
6. čer 2012 v 16:52  • Odpověz
@ivabend děkuji, taky jsem měla radost :slight_smile:...mám fotku, zkusím ji sem večer hodit :slight_smile:...jinak foto stojí 60 Kč :slight_smile:
S tim Triplem jsem byla taky vykolejená, navíc je dobrovolný, já myslela, že je teď už povinný, no a pěkně 1000 korunek českých :frowning2:
Zítra se koukej pochlubit, jestli už tam srdíčko bylo, případně jak jste vyrostli :slight_smile:
6. čer 2012 v 16:56  • Odpověz
@remenova Fotečku sem určo dej, těším se na ní :slight_smile: Cena za foto je co vím pokaždé jiná, záleží na doktorovi. :unamused:
1000 není zrovna úplně málo, ale na druhou stranu je to dobrá investice.
Určitě písnu jak jsme dopadli :wink:
6. čer 2012 v 17:11  • Odpověz
@remenova tyyyy jo, jak zavidim srdicko!! ale jsou to skvělé zprávy a určitě ti spadl kámen ze srdce :slight_smile: .. ale troufám si říct, že budeš rodit na konci ledna :D .... já jsem dneska 5+1, ale k doktorce jdu už 5+6, tak nevím, jeslti už uvidí, asi ne .. :(
6. čer 2012 v 17:23  • Odpověz
ahoj vsichni,,,dnes a je to po pate jsem zacla krvacet..udelali ultrazvuk... male žije...srdicko bije jsem6+4,....8.6mm...a krvacim porad ale jen když curám,tak snad se to uklidni...bojom bojim...holky takyjste nektera krvacela?aaa?
6. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz
@ivapo no u mě to vzdycky dopadlo spatne, ale já srdicko nikdy nemela, takze klid :slight_smile: ...
6. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz
jjjtakhle jsem to mela pred peti lety...byla jsem v patem tydnu bez srdicka a byl to potrat,,ted lezet aležet...
6. čer 2012 ve 20:51  • Odpověz
@ivapo Drzim Vam obema palecky, uvidis, ze to bude v poradku :wink: Hlavne kdyz uz je srdicko!!!
Me ceka ortel rano :unamused:
6. čer 2012 ve 22:27  • Odpověz
jojo.diky....taky doufam..zitra napis jak si dopadla na ultrazvuku....budu cely den doma v klidu...drzim take palecky!!
6. čer 2012 ve 23:46  • Odpověz
@ivabend tak honeem honem šup šup :D ....
7. čer 2012 v 08:18  • Odpověz
Tak holky! :slight_smile: Je to tam, krásně blikalo srdíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neskutečná úleva. :sweat_smile:
Za dva týdny pro jistotu znovu, to už dostaneme i kartičku. :wink:
7. čer 2012 v 10:48  • Odpověz
@ivabend supeeer...skvelleee....a kolik mm ajk tyden?
7. čer 2012 v 10:55  • Odpověz
@ivabend dali ti foto...me ho nedali a nechali si ho...ale kdy priste musim zavolat dnes svemu gyn...ultrazvuk mi delali v nemocnici..
7. čer 2012 v 10:56  • Odpověz
@ivabend supeeer...skvelleee....a kolik mm ajk tyden?
7. čer 2012 v 11:01  • Odpověz
@ivapo kolik mm nevím, jsem si ani nestihla vsimnout a pak jsem se zapomněla zeptat. Foto jsem si nechala vytisknout, vecer ho sem zkusim hodit. Jeste je to jen drobecek. Za ty dva týdny bude vidět víc :sweat_smile:
Týden odpovídá - dle MS 6.týden. Na utz bylo rozpětí mezi 5+6 - 8+4 :grinning: :grinning: :grinning: termín tedy 31.1.-1.2.2013 :slight_smile:
7. čer 2012 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.