• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@ivabend no skvělé....me jeste termin nedal...uvidim dnes nakdy me dr..obedna tak snad priste...to je radot mila vid?
7. čer 2012 v 11:08  • Odpověz
@ivapo neuvěřitelně skvělá zpráva to byla ....a ještě když jsem viděla,že srdíčko krásně buší. Všechen strach a stres je pryč :slight_smile: No i když, něco málo zůstalo, ale to musí :sweat_smile:
Moc se těším za těch 14 dní...teprve pak mi teda bude dělat veškeré rozbory, ale říkala, že tohle vypadá dobře, že chce jen pro jistotu počkat. :slight_smile:
7. čer 2012 v 11:14  • Odpověz
@ivabend tak dnes mas volno ne?
7. čer 2012 v 11:14  • Odpověz
@ivabend co na to manžel..ci partner?
7. čer 2012 v 11:15  • Odpověz
@ivabend rozbory?to ja myslela že až ta ve 3 tim mesici..
7. čer 2012 v 11:17  • Odpověz
@ivapo no ona mi ještě ani nebrala krev, nezkoumala moč, nic... řekla,že jistotu už rozhodně máme :slight_smile: Pak jen tedy krevní skupinu, glukozu..... partner je štastnej jako blecha taky... je tedy teď na nějakou dobzu přes týden vždycky pryč, takže to nemůže sledovat se mnou,ale má obrovskou radost. Moc se na prcka těší :slight_smile:
Volno nemám, už jsem zase v práci. :unamused: Ale náladu si zkazit nenechám ani tím :grinning: U nás v práci se nehraje na volno, když máš lékaře v jiném městě.
7. čer 2012 v 11:19  • Odpověz
@ivabend jéééé to je náááádhera, takove krasne zpravy, to je skvele!! :slight_smile: .. a ty teda nevis kolik presne jsi jo? :slight_smile: heeej at uz je pondeliii :( a fotečku nemáš?
7. čer 2012 v 11:26  • Odpověz
@skirt podle MS 6+0tt dnes. UTZ se nemohl rozhodnout :grinning: dr říkala,že příště budeme o dost chytřejší. Fotečku mám, jak to půjde, hodím Vám ji sem. :wink:
Neboj, pondělí je za chvilku. Ale mě se to kecá, já od úterý byla jak na trní. Jsem dnes ani nemohla spát, jak jsem byla nervozní a zárověň se těšila :grinning: :grinning:
7. čer 2012 v 11:28  • Odpověz
@ivabend jeeeeee, no ja budu presne 5+6 jak budu u doktorky .. tak to by teoreticky mohlo uz bít co? .... :D .. a hele, ty nevis nahodou, kdy jsi mela ovulku co?
7. čer 2012 v 11:30  • Odpověz
@ivabend tak se šetri..neni to prdel takhle ze zacatku...fakt...nic težkeho nezvedej a netahej...
7. čer 2012 v 11:34  • Odpověz
@skirt hehe, tak to bohužel netuším, bylo to krátce po tom,co jsme vysadili anti, takže o pravidelnosti jsme si mohli nechat zdát. Zkrátka to bylo způsobem pokus-omyl. :grinning: :grinning: :grinning: A naštěstí to vyšlo hnedka 2.měsíc. :slight_smile:
No to by klíďo mohlo už být vidět :wink:
7. čer 2012 v 11:34  • Odpověz
@ivapo jojo, snažím se :slight_smile:
7. čer 2012 v 11:35  • Odpověz
@ivabend to by bylo naprosto nejúžasnější :slight_smile:
7. čer 2012 v 11:35  • Odpověz
je u vas taky krásně?ja koukam z okna a jen tak si tu tukam...dnes to radši provalim...jen pak okolo treti pro malou do druziny..mala prochazka snad neuškodi...
7. čer 2012 v 11:38  • Odpověz
@ivapo no tady v praze je nádherně, když jsem šla do práce,tak jsem si říkala,že bych radši vyvalila špeka někde v parku :grinning: procházka je fajn, ta nikdy neuškodí :slight_smile:
@skirt Budu moc držet palečky, aby už bylo v Po vidět :wink:
7. čer 2012 v 11:43  • Odpověz
@skirt ja ty držím palečky.... :slight_smile:
7. čer 2012 v 11:45  • Odpověz
@ivabend
@ivapo .. diky holky! .. no uz at je po vikendu .. vim ze to rychle utece, ale jak je na to clovek tak upnuty, tak je to hrozneeee :slight_smile: ...
7. čer 2012 v 11:46  • Odpověz
@skirt Holky, jak vám závidím,že můžete být doma.... taky doufám,že to štěstí budu mít. Aspoň si to člověk může pořádně užít a vychutnat :slight_smile:
7. čer 2012 ve 12:05  • Odpověz
no jo...ale zadarmo...jsem osvč a ě+dni se platim sama a pak mi ma prijit3800...mazec co?a kdybych si nepriplacela k socialce navic nemocenskou což je 1800 plus 200 tak nedostanu vubec nic..
7. čer 2012 ve 12:40  • Odpověz
@ivabend zase to moc neutika..
7. čer 2012 ve 12:40  • Odpověz
@ivapo tak to je taky hustý :confounded: no já se chystám na socku zjistit si co a jak me ceka, kdy muzu jit marodit, co pak dostanu..... na netu je to na me takovy zmatecny

Je mi to jasný, že to neutíka. Ale lepší než se otravovat v práci. Pěkná pakárna. :angry:
Já bych si ted dala slofika :grinning:
7. čer 2012 ve 12:44  • Odpověz
@ivabend jééé, to je super :slight_smile: já jsem mu neřekla o fotku, tak mě pak dělal ultrazvuk ještě jednou a vyjel mi foto :slight_smile:
Mně to ukazovalo 6 plus 1 a když tě zprůměruju, tak seš na tom skoro stejně :grinning: Taky jdu za dva týdny, to mi budou dělat krev a měla bych dostat kartičku :slight_smile:
7. čer 2012 ve 13:03  • Odpověz
@remenova No už aby byla doma :slight_smile: fotecka je fajn, bude se v albu vyjímat. I když tam ještě není nic moc vidět, je to ta nejkrásnější fotka co jsem kdy viděla... :slight_smile: Je to chvilka, kdy jsem se uklidnila a vim,že bobánek je zatím v pořádku :slight_smile:
7. čer 2012 ve 13:19  • Odpověz
@ivabend no ja pracuju na pul uvazku, ale papirove mam normalne HPP ... takze v pul jedne jsem doma :slight_smile: ....

vis co je nejhorsi? ze tenhle klid ma clovek tak dva dny po kotrole :D ....
7. čer 2012 ve 13:32  • Odpověz
@skirt tak to máš super!!! :slight_smile:
no to je mi jasný, že za pár dní zase budu plašan :grinning: :grinning: :grinning: proto si ten klídek teď tak vychutnávám :sweat_smile:
7. čer 2012 ve 13:34  • Odpověz
@ivabend No uz se tesim az si to taky budu vychutnavat. Dneska jsem si koupila jeden test s citlivosti 25, protoze ja mela same desitkove, akorat v navodu bylo napsane, ze to mam nechat ponořené 15 vterin, a ja to ponořila tak na 4 ... taze carka testovaci je jenom o chlup slabší než kontrolní,ale vidět byla dříve ... tak me to ted tak stve, ze jsem to neponořila na dýl :D
7. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz
@skirt hehe, já mám od všech už přísně zakázáno testovat :grinning: :grinning: :grinning: jsem zvědavá do kdy to vydržím :wink:
7. čer 2012 ve 14:15  • Odpověz
@ivabend no jako ja bych taky nemela ... ale vis jak no ... jsem se chtela ujistit ... tak doufam, ze byla slabsi kvuli tomu namoceni :D
7. čer 2012 v 15:09  • Odpověz
@skirt Hm, to přesně jsem dělala já :grinning: A doteď nevím, proč ta čárka slábla.... vlastně jako teda na netu jsem našla odpověď - testy nedokáží rozpoznat velmi vysoké HCG a ta čárka pak slábne. A vysoké HCG je prosperující těhu. :wink: Juchůůůů :grinning:
7. čer 2012 v 16:02  • Odpověz
@ivabend fáááákt? ta čárka slábne jo? no ty vogo, drsné .... :slight_smile:
7. čer 2012 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.