• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2013

(Zamčená)
18. června 2012 
@skirt no taky z toho jsem byla tak mimo, ale jedině tohle mě trošku uklidnilo :wink: je to věda..... :astonished: :grinning:
7. čer 2012 v 18:11  • Odpověz
@ivabend teda, tak to je mazec .... no tak aspon uz vim, ze uz nemam testovat ...:D ... hlavne at nam to dobre dopadne vsem!!! a ne jen tem ostatnim a me ne kurna jak to bylo vzdycky :(
7. čer 2012 v 18:13  • Odpověz
Tak tady je slibovaná fotečka toho mýho kulihráška... :grinning: Je to jen ta maličká tečka nahoře :sweat_smile:
7. čer 2012 v 18:18  • Odpověz
Holky, mě ty testy taky slábnou, jenže už se mi to stalo v lednu a mimi odešlo s MS, mám pocit, že se pondělí nedočkám a pořád mě něco nutí tam skočit už zítra, ale budu teprve 5+4 a asi tam ještě nic neuvidí, v pondělí budu 6+0, to už by mohlo být teoreticky i srdíčko:slight_smile:
7. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz
@ivabend to máš utz z jakého dne těhu?
7. čer 2012 ve 20:45  • Odpověz
@skirt
@ivabend
holky, nebolí vás někdy podbřišek? Já ji dneska měla, tak jsem se schoulila do klubíčka a přestalo to. Trošku mě to vyděsilo a nemůžu si vzpomenout, jestli jsem to měla i s Nelinkou (ale něco mi říká, že jo)
Teď mě nebolí, ale mám takový divný pocit v tom podbřišku.
7. čer 2012 ve 21:27  • Odpověz
@raada ja to mam prave ze 6+0 :wink: A carky mi taky hodne slabli. A jsme uplne v poradku, tak hlavu vzhuru. Uvidis, ze to jsou take jen zbytecne obavy :wink:
7. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz
@konik88 Me taky obcas poboliva. Kolikrat treba kdyz chci vstat ze zidle tak me tam brutalne pichne, chvilku zustanu v predklonu a je to pryc. Dr jsem se neptala, ale na netu je,ze to zpusobujou roztahujici se svaly a vazy, ze to vubec nic neni :slight_smile:
7. čer 2012 ve 21:31  • Odpověz
@ivabend no to jsem četla taky, ale zdá se mi brzo, na nějaký roztakování, když gestační váček má jenom 1 cm
7. čer 2012 ve 21:32  • Odpověz
@ivabend no ale snad to nic neni. To viš, pořád plašim... Snažim se na to nemyslet, ale moc mi to nejde :unamused:
7. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz
@konik88 no je mi to jasny... tak brzo teoreticky je,ale na druhou stranu se telo musi pomalu pripravovat. A ja nevim jak ty,ale treba se bachurek pekne nafukuje, takze kdo vi.... :confounded: treba se uz svaliky procvicujou,az do nich bude strkat mrnous
:wink:
7. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz
@ivabend no o nafukování mi ani neříkej. Občas vypadám na 6-tý měsíc :grinning: Kéž bych viděla aspoň to srdíčko. Přes den není čas na to myslet, ale takhle večer to na mě vždycky padne.
7. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz
@konik88 jo,to mame stejne :slight_smile: Pritel se vraci v nedeli po tydnu domu, tak aby me nepodeziral, jak dlouho jsem tehotenstvi tajila :grinning: aspon nas za chvilku v MHD pusti sednout :grinning: :grinning:
To znam, takove ty chvilky,kdy neni co delat a cloveku se honi hlavou pitomosti. Jak jen dostat ty cerviky odtamtud pryc... :angry:
7. čer 2012 ve 22:01  • Odpověz
Tak dneska jdu na další ultrazvuk :slight_smile: Dneska jsem 6+0, tak uvidíme zda se nám drobeček ukáže. I když pár maminek mi říkalo, že se mimčo ukázalo až v 7 tt a rovnou i se srdíčkem :slight_smile:
8. čer 2012 v 06:54  • Odpověz
@radus2011 tak se budem těšit na fotečku. Určitě tam už něco bude :slight_smile:
8. čer 2012 v 07:34  • Odpověz
@konik88 Já taky doufám :wink:
8. čer 2012 v 07:47  • Odpověz
@radus2011 no já taky doufala, že by se mohlo ukázat i srdíčo (byla jsem dle ms 5+6tt) no ale podle utz to bylo teprve jen 5+1tt, takže se ukázal gestační váček se žloutkovým váčkem. Takže když tam miminko ještě nebude, tak se nic neděje :wink:
8. čer 2012 v 07:59  • Odpověz
@konik88 No hlavně aby se ukázal alespoň ten žloutkový váček, protože když jsem byla teď naposledy na ult 5+4, tak tam byl jen gestační váček bez žloutkového váčku...
8. čer 2012 v 08:00  • Odpověz
@radus2011 asi jsi měla později ovu ne?
8. čer 2012 v 08:01  • Odpověz
@radus2011 mě zas doktor řekl, že jsem 4+1tt :grinning: No bylo mi to divný, tak jsem se porovnala s jednou maminkou, která měla stejně velký gestační váček a byla jsem 5+1tt.
8. čer 2012 v 08:02  • Odpověz
@konik88 nene měla jsem jí 15 DC. Nebo možná tam ten žloutkový váček je... Doktorka mi řekla jen, že není vidět miminko. Já ani nevím, kde ten žloutkový váček mám hledat?
8. čer 2012 v 08:03  • Odpověz
@radus2011 no měl by být v tom gestačním váčku. Je to taková kulička. Já ji hned viděla (prvně jsem myselela, že je to už miminko, ale bohužel...)
8. čer 2012 v 08:07  • Odpověz
@radus2011 a kdy jdeš k doktorovi? ať vím, kdy čekat na zprávičku :slight_smile:
8. čer 2012 v 08:08  • Odpověz
@konik88 K doktorovi jdu dneska :slight_smile: Tak nějaká kulička v gestačním váčku byla :slight_smile: Ale doktor mi k tomu právě nic jiného neřekl, jen že miminko ještě nevidí, protože je hodně brzo.
8. čer 2012 v 08:09  • Odpověz
@radus2011 stejně to máš dobrý, že tě objednal tak brzy. Mě až za měsíc!
8. čer 2012 v 08:12  • Odpověz
@konik88 Já si myslím, že pokud bude dneska všechno v pořádku, tak mě objedná taky až za měsíc. Nevím zda má pak cenu chodit tam každý týden...
8. čer 2012 v 08:15  • Odpověz
@radus2011 to asi ne. Jen jsem byla trošku zklamaná, že mě neobjednal dřív na to srdíčko. Já tam ale stejně asi skočím už za 3 týdny, dýl to nevydržím :grinning: Chtěli bychom to pak už oznámit rodině.
8. čer 2012 v 08:16  • Odpověz
@konik88
@radus2011
@ivabend čau holky jak je? .... ja uz se nemuzu dockat pondelka, porad se mi to honi v hlave. Bricho me nekdy uz i poboliva, a presne jak jste psaly - staci se nejak blbe natahnout nebo naklonit, a tak to zatahááá ze to je hnus :( aji nekdy pri kýchnutí mi to dělá ... prsa me furt bolej ..... nemam moc chut k jidlu .. tak doufam, ze vsechno funguje jak má :slight_smile:
8. čer 2012 v 08:30  • Odpověz
@skirt ahojky, buď ráda, že jdeš už v pondělí. Já jdu až přespříští úterý :frowning2:
Jinak já mám teda naopak žravou. Přibrala jsem už 2 kila!!!
8. čer 2012 v 08:32  • Odpověz
@konik88 Z rodiny už to ví máma, potvůrka to na mě poznala :grinning: A pozná na mě, když lžu, tak jsem jí řekla, že ano :slight_smile:
8. čer 2012 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.