• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
Ahoj holky. Je tu taky někdo, kdo bude rodit v únoru 2014? :wink: Tak honem sem do diskuze.
7. čer 2013 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky, já :wink: je to hodně čerstvá zpráva, tak snad to timto nezakřiknu :slight_smile: ale jsem ráda, že jsi to tu založila, už včera jsem po takovém tématu koukala :slight_smile: jak dlouho to víš? :slight_smile:
7. čer 2013 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taktéž a s @akashka snad i ve stejný den :grinning:
7. čer 2013 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nikolav no to si piš :wink:
7. čer 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@akashka Neboj to bude stejný termín porodu a pak stejný den porod a ještě to bude stejného pohlaví tak to už by mě dostalo nejvíc :grinning:
7. čer 2013 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj @nikolav @akashka Vítám vás tu. Já jsem měla pozitivní test už 27.5. a taky už jsem pár dnů hledala tohle téma. No zatím nic, tak nezbylo nic jiného. :slight_smile: Jinak sleduju, že jste obě měly potíže s těhu, tak jen tichounko gratuluji a snad to nezakřiknu.
7. čer 2013 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikolav tak to abys dojela rodit do brna, a budem spolu na pokoji :grinning: jinak u nás stále vede nikolka :wink:
7. čer 2013 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_mel děkuju, jj bylo to náročné, ale stalo to za to, teď už snad bude vše bez problémů :wink: a tobě taky gratuluju :wink:
7. čer 2013 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@akashka No a kde budeš rodit?? V jaké porodnici :grinning: ?? O Brnu jsem uvažovala. No u nás nevede jednotně nic. U mě Viktorka a u manžela Pavlínka.
7. čer 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nikolav @akashka Holky a vy se znáte osobně, nebo z jiné diskuze? Že už o sobě celkem víte. :slight_smile:
7. čer 2013 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_mel známe se z jiné diskuze z IVF Duben 2013 protože oběma nám to nešlo. Navíc jsme byly obě dvě ve stejný den na KETu a obě máme pozitivní test a obě budeme mít podobný termín porodu a tak.
7. čer 2013 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
také mne čeká porod v unoru.jelikož jsem z prahy vybírám mezi motolem a ustavem pro peči o matku a dítě v podolí:slight_smile:
7. čer 2013 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
A
@nikolav ty jo tři dny po testu a řešíme porodnici :grinning: abysme to nezakrikly :grinning:
7. čer 2013 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@nikolav Aha. Tak v tom případě je to jasné. :slight_smile: A jsem ráda, že to oběma vyšlo! Jen držím pěsti, aby se to udrželo. :dizzy_face:
@miska1993 Vítáme Tě tady. Máš stejný termín, jako já. :slight_smile:
7. čer 2013 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@nikolav a nezapomen že jsme i stimulaci oba měsíce začínaly zároveň, obě jsme měly odloženy transfer a obě KET hatchujici blastocysty :grinning:

@miska1993 vitej v klubu :wink:
7. čer 2013 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@akashka Hele, ale to je důležitý :grinning: máme na to už jen nějakých 35. týdnů :grinning: to uteče :grinning:
7. čer 2013 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@akashka No vidíš to máš pravdu!!! Odložený ET pak společný KET. skoro stejný den UZ (ty 17.6. odpo já 18.6. ráno) a uvidí se co dál :grinning: jsme ve stejné týdnu a dnu těhotenství. No já si myslím, že náhody budou jen pokračovat :grinning:
7. čer 2013 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj holky, jestli můžu, tak se přidávám:o) k doktorovi jdu až ve čt, ale snad nic nezakřiknu a bude to o.k.
7. čer 2013 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jpetraa určitě bude :wink: to je fajn jak se tu mnozime :wink:
7. čer 2013 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, no, pokud mi opravdu zesílí ty čárky na testu, tak se i já přidám :grinning: zatím jsem ale opatrná...
7. čer 2013 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@jpetraa @makiska1 Ahoj holky, vítáme vás. :slight_smile:
@jpetraa Jé. Já jdu taky ve čt k dr. si to nechat potvrdit. Já si dělala test 27.5. a další nedělám. Ale podle toho, že MS stále není, tak předpokládám, že se mimi udrželo. Jen si přeju, aby to bylo vše o.k.,
7. čer 2013 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@katka_mel já si dělala test 29. a pak ještě 31,tam už nebyl jen duch. Takže taky doufám, že ve čt budou jen dobrý právy.o)
8. čer 2013 v 00:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katka_mel
@jpetraa tak držím pěsti holky ať vám doktoři řeknou dobré zprávy :slight_smile: Já když včera viděla na utz že tam miminko je, tak sem si myslela jak mě to uklidní a naopak, mám strach teď o to větší, aby bylo vše v pořádku.. další kontrola bude 17.6. tak snad mi to nějak uteče, akorát že jsem doma na PN, tak je to trošku na palici :-/
8. čer 2013 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jdu vám popřát bezproblémové těhoteství a zdravá miminka sama mám únorňátko 2013 které má už 4měsíce
8. čer 2013 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
ahojik holky mohu se mezi Vás přidat? Termín mě též vychází na únor. K doktorovi jdu ted ve středu.

Peta
8. čer 2013 v 15:51  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@kopalovi ahojky, jasný že jo, vitej :wink: jak dlouho už to víš? A jak se citis?
8. čer 2013 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@akashka Ahojik citim se dobre az na tlaky v břichu jako kdybych měla dostat MS. Vím to od 3.6. čárka sílí každý den :slight_smile:
8. čer 2013 v 16:11  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@kopalovi Ahoj, jsem taky čerstvě radostná. :slight_smile: S tím břichem jsem na tom dneska úplně stejně, trošku se bojím pokaždý, když jdu na záchod... ale uklidňuju se, že tam někdo jen pořádně hnízdí. Do ultazvuku daleko. :frowning2:
8. čer 2013 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ahoj všem!
8. čer 2013 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@zimka přesně tak též mě uklidní vždy záchod a pak každý ráno testík a ta silná čárka. :slight_smile: Držím palečky ať je vše jak má a to přeji samozřejmě vše co jsme zde :slight_smile:

Mě ve středu čeká doktorů nejdříve endokrynologie mám sníženou funkci štítné žlázy :frowning2: pak ten UTZ a pak odpoledne s dětičkama (mám dvě holčičky 7,4 roky) zubařka :slight_smile: bude to fakt perný den, ale těším se na něj :slight_smile:
8. čer 2013 v 16:21  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@kopalovi
@zimka holky podbrisek mě bolí taky, ale já k tomu ještě bohužel spinim, dnes se to trošku zhoršilo, tak ležím s nohama nahoře a doufám.. Po včerejším utz kdy jsem prcka viděla se bojím ještě víc :slight_smile:
8. čer 2013 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 84
Tvůj příspěvek