• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@luckamb moc gratuluju!
14. čer 2013 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel Je super ze uz je srdicko!!
@zimka to me strasne mrzi!
14. čer 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Luci prosim zapis me do tabulky qle prosim bez jmena :grinning: je to otevrena diskuse tak radsi inkognito zatim :grinning: TP 1.2. a na Utz jdu 20.6. Dekuju! Ja to z mobilu nedam ..
14. čer 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 Nojo, no, co se dá dělat. Já to v podstatě od tý středy asi čekala, pořád mě pobolívalo břicho čistě jako na MS, pak v noci začlo hodně a bylo. To byla asi nejhorší doba - přesvědčovat sebe,že to bude ok a zároveň už cítit, že nejspíš asi ne.
Tak snad jindy, ikdyž nějak jsem na vážkách, jestli se do toho ještě pouštět, ikdyž manžel by hodně chtěl. Nevím, jestli budu mít odvahu všechny ty nervy znovu absolvovat, když pominu to, co se týká těla a není taky nic moc kolem stimulace a tak.
Když to nevyjde, stojí to za prd. Tak ještěže vás je tolik nadějných. :slight_smile:
14. čer 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, jsem tu nová, ale mohla bych se k vám přidat?
14. čer 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka no pro me to byl 5.transfer take za me urcite ano! Ten pocit kdyz t nevyjde je na nic ale kdyz to vyjde sechno to doufam ynahadi!!!
14. čer 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bemo jasny! Ahojky!
14. čer 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, za přijetí. Nevím jestli se uvádět do toho seznamu, zatím mám jen pozitivní testy a utz mě čeká až za dva týdny.
14. čer 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslíte, že bych se mohla jet koupat příští týden do Laa? prý existují nějaký tampony s probiotikama, který snižují riziko zánětu...co myslíte?
14. čer 2013 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jpetraa, já byla v Laa v 7-8 tt. Měla jsem nepořádek v menstruaci a nevěděla jsem že jsem těhotná a vše bylo v pořádku
14. čer 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám jet za 3 týdny sjíždět Vltavu a potom ke konci července do chorvatska...myslíte, že je to ok?
14. čer 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko přeji :slight_smile:
15. čer 2013 v 07:42  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno, doufám že se nám dnešní den vydaří a oskárek ukáže co umí :wink:
15. čer 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka já mám ta sebou taky 4 transféry, určitě do toho jdi a pokud můžu poradit co nejdřív to půjde, jak se to oddaluje chce se mín a mín...
15. čer 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi tak se pridávám k bolestem v podbřišku, asi na týden teď preslic, ale v noci to začlo zase, tak snad je to normální, v noci sem měla docela strach..
15. čer 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka no dnešní noc byla fakt děsná i pro mě musím se k tobě přidat v břichu píchalo celé břicho bolelo no hrůza děs:frowning2:
15. čer 2013 v 10:35  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi no já chvilema myslela že probudím manžela a pojedem do špitálu jak mi bylo zlé, já totiž navíc asi v deset večer jedla hovězí vývar a to teda na noc nebyl nejlepší nápad.. Špatně od žaludku už je mi nonstop ať dělám cokoliv..
15. čer 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka no mě povídej :frowning2: byl to děs. Jdeme teď dělat dřevo /rezat/ tak jdu asistovat :slight_smile:
15. čer 2013 v 10:44  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se musím ještě pochlubit Eliška ta starší včera úspěšně zakončila přípravku na zobcové flétně. Měla včera přehrávky a postupové zkoušky :slight_smile:
15. čer 2013 v 10:48  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
No holky me teda neni blivno ale ten hlad furt musi neco zrat jinak me zacnou krece hlady, ale furt se utesuju tim ze to je dobry znameni :wink:
Jinak bricho me poboliva prakticky denne nekdy mene nekdy vice a ja zas nemuzu spat vzbudim se a uz se jen prevaluju..
15. čer 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda k tem vodam a dovolenym- my se o dite snazili hodne dlouho, museli jsme na ivf a vysel az ted 5 transfer oredtim nikdy nic takze ja ac milovnik more, protoze se kvuli problemum v cr nekoupu ani v bazenech ani rybnicich, tak v zadnem pripade nebudu nic riskovat. Proste k mori pojedu tisickrat jindy.. Nikdy bych si neodpustila kdyby se neco stalo.. Ale tot muj nazor..
15. čer 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 naprosto souhlasím, já bych po tom trpaeni taky nicc neriskovala, koupat se taky mužů jen v moři, tak to holt letos oželim..

Jinak pokud jde o ty tampony, mě doktorka řekla že na koupání je nedoporučuje, nasaknou tou vodou a ta se tak dovnitr dostane víc jak bez tamponu, lepší je po koupání zavést probioticke kapsle...
15. čer 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka ja se radsi nebudu letos koupat vubec :wink:
15. čer 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no já určitě taky ne, v bazenu i vodních nádržích vždy něco chytnu a k moři si fakt odjet netroufnu a ani na to po ivf nemáme..
15. čer 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těma bazénama atd. neporadím, protože tam nechodím kvůli tomu, že jsem náchylná na záněty. :slight_smile:

A copak jste holky dneska dělaly?? U nás nařezané dříví, naštípáno...
A v lednici čeká naložené masíko a zeleninový salát :slight_smile: bude se grilovat :slight_smile:
15. čer 2013 v 17:49  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi teda to jste pilný :wink: já dnes celý den ležím a koukáme na filmy, je mi fakt strasnne zle, pořád ten žaludek.. Zvládla jsem asi pěti minutovou procházku, ale venku je stejně strasny dusno, tak nic moc...
15. čer 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka tak ja toho moc nedelam spise jen sedim na zahradě a koukam na manžela. Teď dostal chuť na frappé tak sem udělala i jedno pro sebe chuti se nedalo odolat :slight_smile:
15. čer 2013 v 18:19  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás byl dneska pohádkový les tak jsem šla se sestrou, sestřenicí, mamkou, tetou a dětma na pohádkový výlet, který jsme zakončily v kavárně, dala jsem si ledovou kávu a prima čokoládový dortík... ale to kafe bylo dost silné tak asi budu v příštích pár dnech hodná a odpustím si ho úplně :grinning: a jsem z toho docela utahaná... špatně mi zatím vyloženě není, ale ráno a večer mi není úplně dobře :slight_smile:
15. čer 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi my grilovaliuz k obedu, ted jsme si zajeli na sto druhu zmrzliny a jde se ke znamym a znovu nalozene maso :grinning: Takze super a vzhledem l tomu ze uz se nemuzu dockat utz tak se poprve tesim na pondeli a uz aby bylo po vikendu bliz ctvrtku :grinning:
@akashka no presne tak..bude treba dost penez na dost veci..
15. čer 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no presne tak uz se tez tesim na čtvrtek :slight_smile:uz aby byl :slight_smile:
15. čer 2013 ve 20:35  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek