• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@akashka prave je budu v Podoli prosit at si me tam nechaji!!
@kopalovi urcite to bude dobre!! Bud v klidu!
@werocka000 ne nemusis :grinning: :grinning: :grinning:
@akashka tak to je jak ja my sme z panelaku a koupili sme byt v panelku a nikdy sem do baraku nechtela a manzel me premlouval a pak se nam zalibil dum ja se proto nadchla a manzel najednou dostal strach! A ted sem ja nastvana ze sme se mohli valet na zahrade a deti taky.. A kdyz budem mit mimco tak uz nam nikdo zadnou hypiteku neda..
17. čer 2013 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acla88 ja se teda tak bojim ze rozhodne ne..
17. čer 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz- uz vam roste bricho?? Ja mam bricho ze nevim jak to utajim :cry: Uz v praci na me nejake kolegyne koukali ze myslim ze tusi a je to jen otazka casu, dnes sem si vzala volny saty a bylo to snad jeste horsi..
17. čer 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no já zatím taky ne - nemám to ani potvrzené ještě od dr., ale říkala jsem si, že bych mrněti koupila třeba dudlíček..jako takový talisman...
17. čer 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 já bříško mám je takové zvláštně nafouklé :slight_smile: ale nelámu si s tím hlavu jestli to někdo pozná :slight_smile: A to včetně i toho jestli to praskne dřív než mě stačí prodloužit smlouvu v práci nebo ne už to neřeším :slight_smile:
17. čer 2013 v 18:46  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acla88 pokud to bude ve čtvrtek po kontrole vše v pořádku tak maličkost koupim jak píše malinka_02 "talismanek" :slight_smile:
17. čer 2013 v 18:47  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@acla88 no ja mam po vsem radsi respekt!
@kopalovi no ja mam spis strach kdyby to nedopadlo tak bych o praci prisla..
17. čer 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@acla88 já ještě ne, ale objednala jsem si ten pás do auta pro těhotné a teď koukám po těhotenském polštáři na spaní :slight_smile: a pro mimčo máme jen jedny malé ponožky, které jsme dostali jako dárek při nákupu obleku na svatbu, s kupováním zatím otálím, hlavně proto, že jsem furt zavřená doma :D
17. čer 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 já už mám břicho taky, to je hodně tou stimulací.. ráno se ještě do svých džín vejdu, ale dopoledne už jsem je musela mít rozeplý a večer už mám pupek nepřehlédnutelnej..
17. čer 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malinka_02 ja to chapu :slight_smile: jenze bricho nezatahnu a proste uz je videt :slight_smile:
17. čer 2013 v 19:45  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já za sebe musím říct, že mám pupek jak s Tomášem v půlce těhotenství, hold jsem se pořádně spravila a po tom prvním těhotenství už nejsou ty svaly co byly :frowning2:
17. čer 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kettm ono je to prý taky tím, kde se mimčo uchytí, někomu se chytne hodně dole, tak dlouho roste v pánvi a není nic vidět ;)
17. čer 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se pomalu přidám...před 3 měsíci jsem podstoupila revizi :frowning2: po ní jsem měla cyklus strašně rozházený, ani nevím pořádně, kdy byla poslední MS, ale mám pocit, že 19.5. Takže TP by měl být 23.2.2014 a doufám, že nedopadnu, jak před třemi měsíci. Na první kontrolu jdu v pátek... moc prosím držte palečky, ať je vše jak má být. Jinak holky, ať nás štěstí neopuští a těhu proběhne všem, jak má :slight_smile:
17. čer 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak damy, ohledne nakupu - u nas to obstarava manzel... ja mam porad strach, porad si rikam, ze to neni jiste... a on uz koupil sedacku do auta, me koupil predplatne casopisu a k tomu dosly darky pro mimco... tak jsem to vsechno schvala do skrine a budu doufat, ze vse dopadne dobre... a krom toho, ze furt neco porizuje tak to taky porad chce vsem oznamovat... uz to vi docela dost lidi a ja jsem z toho teda uz docela spatna... rikam si, aby se to nezakriklo, mam z toho tak nejak strach... ale na druhou stranu, kdyz vidim, jak je stastny a jak si to uziva, nechce se mi ho brzdit... prece co ma byt, to bude a nejake mluveni o mimcu to snad ovlivnit nemuze... mate to taky nektera tak, ze by se vase draha polovicka taky nemohla dockat?? ;)
17. čer 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushenka moje drahá polovička se sice nemůže dočkat, ale taky se po našich zkušenostech strašně bojí, takže o tom nemluví
17. čer 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch to na jednu stranu celkem zavidim... me to fakt docela stve :frowning2: a moc doufam, ze nebudeme muset projit necim strasnym, aby si to uvedomil... ale když ho vidim, jak nadsene spokakuje a ze prece mu musime dat najevo, ze se na nej tesime, ze potom u nas rozhodne zustane.. :slight_smile: .. no, snad to proste nezakrikne.. ;)
17. čer 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka no tak do dzinu sem se nevesla uz kdyz sem sla na krev! A ted uz vypadam ve vsem hrozne!!
@kettm no tak ja pribrala za rok s ivf a ketama strasne ale to nepocitam myslim fakt az ted.
17. čer 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushenka no chapu tebe ale i manzela.. My se teda taky spis strasne bojime, dokud nebude srdicko tak sme to rekli jenom rodicum a dal tedy ne, ve ctvrtek jdu na utz to budu 8+0 tak musi byt videt!
17. čer 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simcatko19 ahoj vitej, je nas tu dost po ivf takze taky slozite pripady :wink:
17. čer 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no, u nas se to taky reklo hlavne rodicum a pak uz sla takova vlna... :D byla jsem na utz v 6+6, ted mam jit, když budu asi 8+6, tak moc doufam, ze tam uz srdicko bude a ze bude vse v poradku... ;) a ve čtvrtek budu drzet pesti, at tam srdicko je a at je vse ok ;)
17. čer 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushenka a 6+6 jste jeste srdicko nemeli?
17. čer 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vás už tu je :slight_smile: Moc všem přeju srdíčka a mimča v pořádku. Já čekám na pátek, zda se mimčo posune z děložního rohu, jinak mimoděložní... Nemůžu na to pořád nemyslet, hrůza, to čekání.
17. čer 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsem preji klidnou noc pro dnesek se loucim. Papa
17. čer 2013 ve 21:11  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 neee :frowning2: dr. rikal, ze je asi o 1-2 tydny mensi, nez by mělo byt, ale ze jinak to vypada celkem dobře, takze uvidíme na další kontrole... bohužel je vedle i docela velka cysta, tak porad trnu, at nepraskne... :-/
17. čer 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka jo ten těhotenský polštář by se mi taky šikl...už jenom ze začátku na tulání :sweat_smile: kde budeš objednávat?
holky všem co máte tedka kontroly tak strašně moc štěstíčka a krásné a zdravé srdíčka :astonished: to dáme!!!!
17. čer 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky,,,člověk si odjede na prodloužený víkend na chalupu a pak nestíhá číst:o) mně jak mávnutím proutku najdnou není vůbec špatně, ale vůbec, vlastně mi není vůbec nic...tak jsem dost nervozní, jestli je vše o.k. a to, že jdu na kontrolu až za měsíc a půl mi teda moc nepřidává.\o(
17. čer 2013 ve 22:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alushenka neboj to bude urcite dobry!! Ja taky nemela a cekam!
@zuza01 tak o drzim palce!
17. čer 2013 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa me taky nic neni, radsi bych vlila jak mina a vedela ze vse je ok!
17. čer 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 diky moc, jsi zlata ;) ja doufam, ze to bude dobry ;) u nas všech tady!!
17. čer 2013 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno

darkwitch /Klára/................??.2.2014....................19.6. /utz/
ketm/Katka/.........................30.1.2014.....................19.6. /utz/
malinka_02........................ 1.2.2014.....................20.6. /utz/
kopalovi /Petra/..................??.2.2014....................20.6./utz/
luckamb /Lucka/................16.2.2014....................26.6. /utz/
katka_mel /Katka/............... 5.2.2014....................27.6. /utz/
alushenka /Alča/ ................2.2.2014 ......................27.6. /utz/
megy / Kamča/.....................3.2.2014.........................3.7. /utz/ - bude plánovaný císař už v lednu
akashka /Veronika/ ............9.2.2014..........................4.7. už u své gyn, utz
jpetraa /Petra/......................7.2.2014.......................26.7. /utz/
18. čer 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek