• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
Tak se dopisujem holky, šup šup, ať se nám tabulka rozrůstá a můžeme se pomalinku přesunovat do uzamčené :D

Jinak já teda nenakupuju nic. 1. mám všechno po malé a za 2. je to ještě moc brzy.

A jak říkala @darkwitch u nás se o tom taky ještě moc nemluví, manžel už se po tom všem taky bojí
18. čer 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ráno holky, tady je šílenej hic už od rána.k tomu malákašle a teče jí z nosu, takže možnosti co dělat jsou dost omezený.\o( tak asi pojdem na výlet někam do lesa.Doufám, že nás nesežerou komáři.
18. čer 2013 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile: ja mam dneska dovolenou, jedu na prijmacky nic neumim a misto abych se na neco koukla tak si ctu ale co aspon si uziju vylet...
18. čer 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch na jaký přímačky?
18. čer 2013 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já tohle počasí zbožnuju....klidně bych bydlela někde v Africe :D
18. čer 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@acla88 zatím jsem našla tento: http://www.polstarnakojeni.cz/cz/e-shop/631047/c26212-kojici-polstar-maxi-2b-povlak-100-25-bavlna/kojici-polstar-slon-snimatelny-potah-100-25-bavlna-2c-pes-dute-vlakno.html

@jpetraa to máš tu kontrolu fakt za dlouho, tak si zatím skoč jako samoplátce aspoň na krev ať vidíš jak roste hcg, uklidní tě to ;)
18. čer 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky k tomu jak manželové chtějí všem už oznamovat, u nás je to podobné.. Zatím to ví rodiče a tři mé kamarádky, které věděly, že jdeme do ivf.. no jenže manžel i rodiče už by to šířili dál, zdá se jim to dlouhé a do konce prvního trimestru určitě nevydrží... já se na jednu stranu bojím to zakřiknout, ale na druhou si říkám, že zas proč ne, alespoň těm babičkám a tak, vždyť i kdyby se pak něco posralo nedejbože, tak se to dozví, ať před tím budou vědět že jsem těhotná, nebo ne.. jestli mi teda rozumíte.. no jsem z toho taky na vážkách..
18. čer 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb já taky zbožňuju tropy, klidně bych to měla celý rok, ale když jsem zavřená v paneláku, tak se mi to tak nelíbí :D
18. čer 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě teda to teplo nedělá vůbec dobře :cry:

S tím říkáním neříkáním rodině :slight_smile: u prvního dítěte jsem to chtěla říct až po 3 měsících, v pátek jsem zjistila že jsem těhotná a v pondělí už jsem ležela v nemocnici na udržení, takže se to dozvěděli všichni a hned, u druhého hodně lidí vědělo že se snažíme, podařilo se po roce takže jsem byla neustále bombardována slovy Už jsi těhotná? Řekla jsem to v práci (stěhovali jsme kancelář tak abych netahala těžké věci), mámě (protože chtěla objednávat dovolenou u moře) samo manželovi (ten kamarádovi) no a už to jelo, já jsem zastáncem toho, že co se má stát se stane :pensive: a to jestli to ví nebo neví rodina to neovlivní. Jediný kdo to u nás zatím neví je syn, pokud zítra dopadne utz dobře, tak mu to povím.
18. čer 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka mně oznamování před koncem 1.trimestru nikdy nevadilo, protože si přesně říkám...kdyby se nedejbože něco pokazilo, stejně to poznají a aspoň Tě ušetří vyptávání co se vlastně stalo a jaka kdy a tak...co má být, to bue, na nějaký zakřiknutí nevěřím...
18. čer 2013 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to zatím vím pár nejbližších, ale moc se o tom taky nechceme rozšiřovat.. Když tady kolikrát čtu, co se komu dělo, tak z toho mám trochu obavy. Příští týden budeme vědět víc :slight_smile:
18. čer 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Já jsem to v předchozím těhu nikomu říct nechtěla, ale potkala jsem v 7 tt příbuznou v poradně a ona to všem řekla, i když jsem jí tam tvrdila, že nejsem těhotná... takže když jsem za 14 dní potratila, věděli to naprosto všichni. Teď to nikdo neví, bojím se pátku a utz, navíc už je to na mě vidět.
18. čer 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já u prvního dočůrala na papírek a všem sem to hned zavolala :D :D Prostě po těch dvou letech byla ta radost taková, že sem to nechtěla tajit. Pak jsem otěhotněla loni v září - respek. doteď nevím co to bylo, protže jak se pak potrvrdilo, že s mojí diagnozou bez laparky v podstatě otěhotnět nelze, takže si myslím,ž e to bylo jen biochem....prostě pozitivní testy....všem jsme to zase řekli a za dva ndy už jsme zase všem říkali, že je všechno jinak. Takže teď mlčím jako hrob. Ví to muž a to je všechno. TAky nevěřím na nějaký zakřiknutí, ale spíš mi jde o to netrápit ty kolem mě kdyby to nevyšlo. Ale až bude příští středu srdíčko řeknem to rodině. Jak to řeknu malé, tak ta se postará o to, aby to rázem věděli všichni :D
18. čer 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky , ja jsem to zatim nikomu nerekla , zaprve jsem nebyla jeste u doktorky a za druhe manzel ma postizenou sestru a pred 3 tydny jsme byli na genetice takze stejne budu cekat az jak to vyjde a pak to teprva vsechno pustime do sveta - kdyz to bude ok
18. čer 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maaky tak držím palce
18. čer 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maaky Určitě to bude dobré :slight_smile:
18. čer 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maaky hodne stesti :slight_smile:
18. čer 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nechci bejt do 5 v práci, když je tam takhle božsky
18. čer 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Taky me to ceka do 5ti :confounded:
18. čer 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maaky a já kecám me do 4... se mi nějak popletly dny :D
18. čer 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maaky každá hodina k dobru se hodí :D
18. čer 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb to ano , ja se tesim na patek to mame jenom do 12,30 - to je tak uzasne
18. čer 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maaky já budu snad v pátek taky jen do 12. Teda doufám.
18. čer 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska asi umřu, je mi zle a motá se mi hlava, no pane jo :unamused:
18. čer 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kettm asi je dnes divny tlak, já mám taky motáka a srdce až v krku jak mi buší...
18. čer 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, mě je dnes tak zle, že nejsem schopna ničeho. naštěstí Matoušek teď usl, tak sedím a mám nohy hore, ale měla bych ještě uklidit a něco na zítřek uvařit. Málem jsem několikrát odpadla, žaludek mám od večera úplně na vodě, nejsem schopna se ani pořádně napít :-/
18. čer 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy no tak to jsme na tom hodně podobně, pití mi teď dělá také problémy... naštěstí mám jídlo navařené a zamražené od maminky své i manželovi takže aspoň tato starost mi odpadá... zrovna si rozmražuju brokolicovou polívku ;)
18. čer 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemůžu udržet ani víčka, holky jste některá na rizikovým? Mě to doktor minule nabízel, jsem hrdinka nechce se mi ale je to fakt snad čím dál horší.
18. čer 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kettm já jsem na neschopence už od transferu, chtěla jsem po pozitivním testu zpět do práce, ale stále špiním, tak mi doktorka řekla ať nic neriskuju.. je to doma pruda, ale bojím se, že kdybych šla do práce tak to podělám.. vycházky sice nejsou nic moc, ale aspoň něco a pro mimčo cokoliv ;)
18. čer 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek