• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
Ahojík holky,

dnešní den v práci hrůza vedro, že by se jeden :frowning2:
Teď do školky, školy pro dětičky se mě nechce v tomhle vedru :frowning2:
18. čer 2013 ve 14:11  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb helecja to taky miluju a hned bych jela do tepla ale v nedeli sem byla total prehrata a dnes je mi taky na omdleni.. Ted to nejak blbe ponesu..takze mohe leto vysnene tehotenske..asi neee..

A kdy budes nakupovat? Kdy neni brzo..stejne clovek nikdy nevi..
@kettm ja sem po ivf a mela bych byt na rizikovym ale nedokazu si predstsvit nikam nemoct a navic bych se doma zblaznila uz takhle nevim jak preziju vzdy do kontroly!!!!

A vy provokaterky ja sem do 6 a sem rada kdyz aspon v patek utecu driv!
18. čer 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 no v pátek já uteču ve 12 :-P takže stejně určitě dřív než ty chi chi....jinak kdy budu nakupovat...až mě něco nadchne po příští středě tak to koupím :D
18. čer 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mamitati.cz/moda-pro-maminky/kalhoty-laclace-jeansy/kalhoty/tehotenske-kalhoty-aladinky-matove-30277.html
Holky jsou naprosto dokonalý i jako netěhotenský!!!!

Jinak já to tu balím za pár mminut a pomažu pro něco k véče pro malou a do bazénu :D
18. čer 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luckamb ja si rikala ze hlavne musim kupovat fakt veci co se mi budou hooodne libit a ne vse a pak to nemit kam dat!
18. čer 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malinka_02 všechno se ti bude hoooodně líbit :-d Budeš mít doma hromadu nepotřebnejch krámů, ale tomu se neubráníš :D Tak to prostě je a je to krásný :D
18. čer 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luckamb :grinning: No budu se snazit brat jen nejhezci kousky :grinning:
18. čer 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa do hradce na navazující magisterské studium obor archivnictví se zaměřením na moderní systémy, i když před měsícem mi to přišlo mnohem aktuálnější téma :grinning:
18. čer 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak abych se vyjádřila k tomu co jste řešily :grinning:

Teplo mám ráda, jsem strašnej zmrzlík, ale dneska jsem měla pocit že se uvařim a prckovi se to asi taky moc nelíbilo protože se mi neustále motala hlava...
říkání/neříkání já si nemyslím, že by se to tím zakřiklo, ale kdyby to nevyšlo tak ty soustrastné pohledy a otázky takže zase nic, mě dost ničí :grinning:

a pak už nevím co jsem chtěla napsat :grinning: aha práce, taky mi nabídli neschopenku, ale je mi celkem dobře a v práci akorát sedím tak jsem si ji nebrala, ale kdykoliv bych měla potřebu tak si můžu pro ni dojít a pokud by se mi něco nezdálo tak neváhám ani minutu a jdu si pro ni :slight_smile:
18. čer 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
darkwitch /Klára/................??.2.2014....................19.6. /utz/
ketm/Katka/.........................30.1.2014.....................19.6. /utz/
malinka_02........................ 1.2.2014.....................20.6. /utz/
kopalovi /Petra/..................??.2.2014....................20.6./utz/
luckamb /Lucka/................16.2.2014....................26.6. /utz/
katka_mel /Katka/............... 5.2.2014....................27.6. /utz/
alushenka /Alča/ ................2.2.2014 ......................27.6. /utz/
megy / Kamča/.....................3.2.2014.........................3.7. /utz/ - bude plánovaný císař už v lednu
akashka /Veronika/ ............9.2.2014..........................4.7. už u své gyn, utz
jpetraa /Petra/......................7.2.2014.......................26.7. /utz/
simcatko19/Simča/.............23.2.2014.....................??/utz/
18. čer 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simcatko19 ahoj, vítej v klubu :D
18. čer 2013 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Díky :slight_smile:

Já jdu na první kontrolu v pátek, tak pak dodám do tabulky zbytek datumu :wink: snad bude vše ok...mám z toho trouchu strach...TT jsem dělala v pátek byl tak duch, ale musím říct že sílí :slight_smile:
18. čer 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak jsou vycházky při tehu??
18. čer 2013 ve 20:05  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi já si myslím, že platí to co pro běžnou neschopenku, takže 4 hodiny denně, kdy záleží na tobě...
18. čer 2013 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
super začíná mě chytat nerv ze zítřka, já vím, že bude všechno v pořádku, ale stejně :grinning:
18. čer 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak my šílenci vyrazili do lesa na výlet....strašný...málem sjem to nepřežila, to vedro je neuvěřitelný....
18. čer 2013 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi tak vycházky jsou omezené na 6 hodin denně a je jen na tobě, jak to rozložíš, každopádně víc ne. já na neschopence byla, tak vím
18. čer 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch zitra bude vsechno vyborny a tesime se na fotku!!
@simcatko19 ahoj vitej, neco o sobe nam napises?
@kopalovi je to 6 hodin denne a muzes si je vzit v kuse nebo na casti ale nejpozdeji do 19 hod takze vikend venku nehrozi..
18. čer 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
o vikendu vychazky neplati?? chapu to spravne?
18. čer 2013 ve 20:16  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi o víkendu platí také
18. čer 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buďte rády aspoň za nějaké vycházky... Já u prvního neměla žádné a to jsem nebyla na rizikovém, prý pro jistotu. Bylo krásně a bylo to hrozný...
18. čer 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile: 6.6. jsem po zpoždění zkusila test a vykoukla na mě čupr dálnice. Na ultrazvuk jdu až 25.6., aby bylo něco vidět. Tak do té doby doufám, že bude vše v pořádku, ale nedá mi to a hledám spřízněné duše.. Podle nějaké těhu kalkulačky na netu by mi vycházel TP na 12.2... teda jestli se do toho dohrabeme..
18. čer 2013 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi platí o víkendu, malinka to asi myslela tak ze si neodjedes nekam na cely vikend :-/ ale tak muze se menit misto pobytu, klidne i na vikend, kdyz mas ochotneho doktora.. ja mam vychazky zatim jen 3 hodky denne, doktorka rikala ze hned ze startu to nemuze dat na tech 6 hodin, ale zitra ji chci zavolat a domluvit se s ni aby mi to rozsirila uz na tech 6, asi si to dám 13-19hod a bude..

@jasana3 no super, vítej ;) a jakýpak jestli, samozřejmě že se k tomu dostanete ;)
18. čer 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Protože prcek se mnou aktuálně dostává docela zabrat.. zítra zkoušky v autoškole, vedro, práce v zahradě a ve skleníku a aktuálně i maminka bezdomovec, protože nové bydlení je nedodělané a stávající bydlení ještě v bytě rodičů prochází rozsáhlou rekonstrukcí, takže se tam ani bydlet nedá. Takže místo 15 minut do práce to mám 1 hodinu a 30 minut plus dva kilometry na nádraží a i tam je život v provizoriu, protože tam chybí kompletní kuchyně. Takže se jen modlím, ať prcek je držák a přežije to nejhorší v naprosté pohodě, snažím se být na něj co nejhodnější:slight_smile:
18. čer 2013 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi plati ale nemuzes jet treba na chatu protoze musis byt zpet na cas..
@akashka no obcas to zmeni ale tezko kazdy vikend..
18. čer 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :slight_smile: Dlouho jsem se tu nevyskytovala, nějak nezbýval čas. Máme s dcerkou spoustu aktivit a já ještě k tomu práci.
Nicméně po předchozích 20m snažení, vyšetřeních apod., ze kterých máme dcerku se to povedlo po 2 ostrých :slight_smile: . Trochu fofr na můj vkus, ale co už :grinning: . U doktora zatím ne, má dovolenou. Jen testem a stejnými "příznaky" jako u dcerky. Termín podle MS zhruba 12.2.2014. Jestli si pospíší jako dcerka, tak odečtěte 14 dní :slight_smile: . Budu nakukovat, snažit se diskutovat ...
18. čer 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jasana3 ty jo , tak to máš do práce hodně daleko
Holky jak to tak čtu, podařilo se to někomu hned......myslím třebas do půl roku. Mám pocit, že jsme tu ´pomalu takovy samý malý zázraky :D
19. čer 2013 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb hurá, tak alespoň autoškolu jsem dneska úspěšně absolvovala a řidičák v kapse. To dojíždění bude trvat ještě tak týden.. pak už se zase přesunu zpátky, asi až do nástupu na mateřskou:slight_smile: Takže jen vydržet..
19. čer 2013 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jasana3 no tak super, gratuluju!!!
19. čer 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek