• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@akashka to bude dobré uvidíš :slight_smile: držím palečky :slight_smile:
8. čer 2013 v 16:26  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Jééé tak držím palce! A neboj, všude píšou, že je to normální!
8. čer 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi
@zimka díky, dr. Mi včera zvedla dávky hormonů, tak jsem doufala že se to hned zlepší a zatím toto.. No ale věřím a doufám..
8. čer 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka a tak je to správné hlavně myslet pozitivně :slight_smile: U nás toto třetí mimi nikdo neplánoval a prostě je tu :slight_smile: a i když se to ve mě ze začátku "mlátilo" 50na50 tak nakonec vyhrála varianta si mimíska nechat. A už teď vybírám věcičky pokukuju protože za 4 roky je takových nových věcí. A hlavně kočárky nevím kam sáhnout a jde mě hlava z toho kolem :slight_smile:
8. čer 2013 v 16:35  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kopalovi Za 4.... my máme třináctiletou puberťačku :slight_smile:))
8. čer 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Mě to začlo když jsem začla brát utrogestan.
8. čer 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka tak to ti půjde ještě více hlava kolem :slight_smile:
8. čer 2013 v 16:39  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, a možná dokonce 2x - jsem po umělým - dva mrňousci - takže možná budou i dvojčata. :grinning:
8. čer 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka jakože si po utrogestanu spinila? Já myslela že ten tomu má právě bránit....
8. čer 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Ne ale začlo mě víc pobolívat břicho jako při MS. Ale třeba to ani nesouvisí.
8. čer 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik všem krásné ránko přeji :slight_smile:
9. čer 2013 v 07:32  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky všem přeji krásné ráno :slight_smile: A jak se všechny máte? Já stále lehce špiním, takže klidový režim.. obavy a strachy zaháním plánováním a je to paráda, koukám na kočárky, zavinovačky, přemýšlíme s manželem nad jmény a tak :slight_smile: Chvílema mě napadá, jestli nezkusit těhu test, ale pak si říkám, že by mě to mohlo akorát rozhodit, co já vím jak se udělá silná čárka a jak silná být má a akorát to budu studovat, že jo? :D musím holt vydržet do příštího pondělí na utz :slight_smile:
9. čer 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj damy, ja se teda taky pridavam ;) testik jsem nasla 27.5. a ted v utery jdu na prvni kontrolu ;) drzim nam vsem palce, at se nas mimiskove udrzi a at to spolu do toho unora vsechny v pohode zvladneme ;)
9. čer 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alushenka ahojky vitej a držím pěstí na kontrolu :wink:
9. čer 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojik všem tak dneska pracovní den na zahradě testuju prcka prací :slight_smile: par lopat s kamenem do drenáže ale už je to hotovo. Pak sem zasadila rajčátka, papriku, okurku :slight_smile: A ted relax u kafíčka.

Akashka a jakej kočárek se ti třeba nejvíce zatím líbí, když koukáš? Představa?

Alushenka vítej a držím pěsti na kontrolu :slight_smile:
9. čer 2013 v 11:50  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kopalovi jeee to ti zavidim že můžeš něco dělat :slight_smile: zatím žádnou značku vybranou nemám, ale tak představu jo :wink: chci trojkombinaci, možnost nasazení sportaku po i protisměru jízdy, čtyři kola, aretace, možnost houpani, univerzální barvy, samozřejmě co nejlehčí a nejkvalitnější :grinning: ale jestli něco takového existujeto nevím :grinning:
9. čer 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka je super představa ja mam hodně podobnou jen nevím taky jestli něco takoveho je :slight_smile:
Není co závidět je to pěkná dřina :frowning2: žijeme "na stavbě".
9. čer 2013 ve 12:21  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi tak si mužem pak pomáhat v hledání :wink: zatím jen fakt. Koukám co se vyrábí a na vzhled abych byla v obraze :wink: jinak po dvou a půl týdnu lezení a koukání do stropu bych brala i život na stavbě :grinning:
9. čer 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka beru tě za slovo takže tě očekávám :slight_smile: práce je tu dost :slight_smile:
9. čer 2013 ve 12:34  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi když mavnes kouzelným proutkem a bude u mě vše najednou v pořádku tak jsem tam v cuku letu :grinning:
9. čer 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka super, že vtipkuješ a máš dobrou náladu :slight_smile: sem ráda :slight_smile:
9. čer 2013 ve 12:53  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kopalovi ono stresem ničemu nepomuzu, tak mi nic jiného ani nezbývá, vím že dělám maximum pro to abysme to s miminkem zvládli a zbytek je na něm :slight_smile:
9. čer 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka Já radši výběry kočárku a veřejné přemýšlení nad jmény (jako myslím s manželem :slight_smile:)) nechávám až na dobu ultrazvuku... ikdyž... už jsem taky koukala na stránky s těhu oblečením i na stránky o dvojčatech. :grinning: A ultrazvuk až 21. 6.
9. čer 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka já jsem to tak taky chtěla, ale zjistila jsem, že jak se furt bojím abych to nezakřikla tak mnohem víc stresuju a bojím se, a jakmile jsem začla takto po všem koukat tak se mi ulevilo :slight_smile: na utz jsem byla v pátek a byl tam gestační váček, další kontrolu mám v pondělí 17.6., tak jsem strašně napnutá co tam bude :slight_smile:
9. čer 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si právě na druhu stranu taky říkám - jak to dopadne neovlivním, tak proč se tím netěšit teď. To je fajn že tys na tom UTZ už byla, já jsem ještě bublinku neviděla. Musím počkat, kolik jich tam je, ať vím, jak velkej kočárek hledat :slight_smile:)))
9. čer 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky tak jsem manželovi ukazovala kočárky a až na klasickej hlubokej /retro/ od inglesiny dovoleno cokoliv.

a snad nebude vadit když sem hodim jeden odkaz http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Magica-Froggy-kombinovany-kocarek-2012 tohle se me libi moc je to na způsob bugaboo
9. čer 2013 ve 14:17  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zimka přesně tak, mysliim že takové strilzive teseni a rozkoukavani neuškodí a máme na to nárok :wink:

@kopalovi no u nás by retro taky neměl šanci :grinning: mě se zatím víc líbí kočárky se nějakým vzorem, kytičky, tečky, vicebarevne a tak :wink: a za odkazy se tu nikdo určitě zlobit nebude, naopak :wink:
9. čer 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to sranda, jezdím po zahradě se sekačkou a říkám si - za rok tady budu jezdit s kočárkem. :slight_smile:
9. čer 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kopalovi a když jsme u těch kočárku teď jsem třeba narazila na jeden, který má neuvěřitelné barevné kombinace, hodně se mi jich líbí :slight_smile: má možnost po i proti směru jízdy tak aspoň něco :slight_smile: http://www.maxim-kocarky.cz/kocarky/detsky-kombinovany-kocarek-matti/
9. čer 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka krásné barevné kombinace :slight_smile:
9. čer 2013 v 16:39  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek