• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@luckamb Prosím o přidání do skupiny :slight_smile: Díky
20. čer 2013 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak včera jsem si užívala nejen nevolností, ale taky křečí do bříška, dnes ráno taky pobolívání, tak jsem raději razila na kontrolu. a výsledek,?? jsme ještě o dva dny větší:grinning: než odpovídáme dle Ms, takže prý už 7+5:grinning: měříme 1,24cm a dokonce zaznamenala dr. první pohyby:slight_smile: jako nedivím se, že mě bolí bříško, mimčo je natlačené ve vrchu, takže po císaři to dělá trošku neplechu. dr. byla úplně v pohodě a říkala, že je to o.k :slight_smile: nejhorší je, že klidový režim dodržet při domácím ďáblíku je nemožné :grinning:
21. čer 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo jinak holky, posílám vám tady nějaké odkazy - mě pomohly docela dost, když jsem byla nervozní z těch měření dr. je to o veliksoti plodu CRL a potom, jak vám měří větší miminko:grinning:

http://www.naseporodnice.cz/velikost-plodu-tkd-temenokostrcni-delka-crl.php
http://www.gynweb.cz/fetalni-medicina/ultrazvukove-miry-plodu
21. čer 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb ahoj, prosím také o přidání...
21. čer 2013 v 15:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: take prosim o pridani :slight_smile: vcera tehu potvrzene mudrem :slight_smile: hodnota HCG pres 630 :slight_smile:
22. čer 2013 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ngvadi
@kozinka3 jdu na vás holky :grinning:
22. čer 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám taky přidat? čekám miminko koncem ledna, začátek února :slight_smile:
24. čer 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soonaa jdu tě přidat
25. čer 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jak se cítíte? Mě je celý den příšerně na zvracení. Zatím jsem vše udržela, ale skoro nic nejím protože mi všechno smrdí. Měla jsem to i u předchozích těhotenstvích, akorát s tím že jsem extrémě zvracela a musela jsem několikrát i do nemocnice na kapačky. Ať už je za mnou tady to období. A jinak vaše příznaky? Já bych snad spala i vestoje :slight_smile:
K doktorovi jdu ve čtvrtek, tak se nemůžu dočkat. Mějte se všechny hezky.
PS: už jste někomu řekly o těhotenství ?
25. čer 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. mohli by ste ma tiez pribrat do skupiny, prosim? prave dnes mi bolo tehotenstvo potrvdene. na jednu stranu sa tesim, ale na druhu stranu som v uplnej panike. mate tiez tak? alebo som jedina zufalka?
25. čer 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se taky přidat? Zatím sama jsem si vypočítala termín porodu na 3.3., ale první jsem taky rodila o 14 dní dřív :slight_smile:
25. čer 2013 ve 14:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ringcoriel řekla bych, že je to normální. Já to u prvního měla taky tak. Těhotenství bylo plánované a když jsem si dělala test, tak jsem čekala, že bude pozitivní a přesto se mi rozbušilo srdce, rozklepaly ruce a jak píšeš ty - prostě panika...
25. čer 2013 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@studankav no u mne je to podobne. vobec nemozem spat a vobec neviem co s tym, ako sa dostat zase do pohody. ako si sa z toho dostala ty?
25. čer 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckaamb Já takýý, přidat prosím! :slight_smile:
25. čer 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bemo S tou nevolností to mám úplně stejně..jinak taky jdu k doktorovi ve čtvrtek :slight_smile: snad už uslyšíme srdíčko! Těhotenství jsem oznámila rodičům a nejbližším kamarádům který neustále vyzvídaly proč nepiju a když jsem přestala kouřit tak to lidem v mém okolí bylo stejně jasné :unamused: :slight_smile:
25. čer 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ringcoriel
@studankav
@bemo jdu vás přidat berušky

@lucylu823 tebe už sem přidala.
26. čer 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucylu823 dnes ráno jsem na to vyzrála, dala jsem si k posteli dva piškoty a snědla je ještě v leže a docela to zabralo a bylo mi šoufl jen hodinku. Jetli to bude takhle, tak budu maximálně spokojená :slight_smile: Tak to taky zkus.
Už se nemůžu té zítřejší kontroly dočkat.
Tak pá a pěkný den.
26. čer 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bemo Ano to mi radila i moje tchýně, problém je, že poslední tři dny se u mě ranní nevolnost vyskytuje večer. :unamused: My už jsme nakonec byli na kontrole dnes. Mám gynekologa patro pode mnou v baráku :slight_smile: a měla jsem ráno malé krvavé flíčky na spodním prádle tak jsem se se strašně lekla (to víš těhotná poprvé) a letěla o patro níž. Sestřička mě hned vzala..a jsme naprosto v pořádku :slight_smile: máme 9,2mm a tluče nám srdíčko :slight_smile: Tak si to zítra pěkně užijte :wink:
26. čer 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ringcoriel no prostě jsem si na to pomyšlení časem zvykla... Všechno co je nové, tak máš v hlavě pořád a nemůžeš na to přestat myslet. Čím dýl budeš těhotná, tím víc ti to přijde jako "všední" věc :slight_smile:
26. čer 2013 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucylu823 já jsem těhotná potřetí a krve bych se taky lekla :slight_smile:
26. čer 2013 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak já mám raní nevolnosti celodenně :grinning: už to teda není v kuse, to bylo jen pár dní, ale už víc než ráno je to odpoledne a navečer. a nejhůř v noci, když se vzbudím...
26. čer 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
už vám taky začlo častější čurání? já se raduju, že mi dítě konečně v noci spí a začnu vstávat na záchod...:grinning: by se jeden pic
26. čer 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ještě někdo nejste v soukromé diskuzi a chcete?
27. čer 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Ahoj, já prosím o přidání.. díky
27. čer 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, dámy:slight_smile: Tak pokud půjde všechno jak má, měla bych být jednou z posledních únorových:wink: TP 27.2. 2014
@luckamb prosím, jestli můžu, taky bych se ráda přidala do soukromé
27. čer 2013 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb já bych také ráda
28. čer 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tak máme za sebou první kontrolu a vše v pořádku, srdíčko nám tluče a je tam jen jedno mimi :slight_smile: Já jsem totiž z dvojčat, tak to jsou mé tradiční otázky při první kontrole :slight_smile:
Včera jsme to řekli dětem a byla jsem na větvi z toho jak byly nadšené. Řekli jsme to i rodičům a sourozencům a sestra mě šla obejmout a dcera na ni hned "teto pozor na miminko" No a dnes ráno jak jsem vstala, tak mi dala dcera pusinku na pusu a jednu na bříško a říká "dobré ráno miminko, jak jsi se vyspinkalo, zdálo se ti něco hezkého?" Tak mě hned zvedla náladu.
@evelp já už taky lítám na záchod a příšerně me bolí prsa.
Já měla celodenní nevolnosti, ale už se to taky rozvrstvilo tak na 4x. Ale jak ucítím cigarety či kávu, tak bych se hned po.....
28. čer 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, prosím také o přidání..prozatím dle mého výpočtu 19.2. 2014. :slight_smile: Už jsem byla u doktora, srdíčko nám bije!!! Jsem po zamlklém potratu v únoru, tak tentokrát doufám, že to vyjde!! Ať se vám daří těhulky!!!!!
28. čer 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, jsem poprvé těhotná...samozřejmě plasena, ale hrozně nadšená :slight_smile:
Poslední mens jsem měla 19.5. ...měla bych tedy být v cca 6tt. Udělala jsem si 3 tehotenske testy...a vsechny pozitivni.
Zavolala jsem tedy svému lékaři (podotykam, že zatim jsem si chodila jen pro recept...a nic jiného nikdy neresila)...Sestra mě objednala hned na druhý den....a řekla že mam prijit s plnym mocovym mechyrem...takže prvni UTZ hned pres bricho...jiný mi udelat nechtel a na krev mě taky nepozval. Objednal mě za týden...takže jsem tam šla...že jsem možná v tom a možná taky ne...hrozný zklamani...objednala jsem se jinam...jdu až 8.7....podle kalkulaček mam termin 23.2....vezmete mě mezi sebe...? Dekuju a přeju hezký...těhotny...večer :slight_smile:
28. čer 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek