• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
Jeeee, koukám jak jsem se rozepsala :slight_smile:))))
2. srp 2013 v 09:42  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
Paaajka-hlavně,že ti to dobře dopadlo,my sme se snažily o miminko půl roku,nejprv jsem každej menzes obrečela,protože poprvé jsme otěhotněla po měsíci,pak jsem se zaměřila jiným směrem,začla jsem víc cvičit,držet dietu ,chodit na Lymfodrenážee,kosmetiku a to,že jsme to přes měsíc neměla jsem nják neřešila,občas se mi to stalo,pak se mi začly zvětšovat prsa,bylo mi blbě a v práci do mě začlyy rejt jestly nejsem těhotná,takže hned jak jsem nastoupila na dovču jsem si udělal testík a sláva,ale popravdě do dneška se bojím,že to nemlže být pravda,nejprve jsem se bála,že to bude mimoděložní,pak,že to bude zamlklý potrat.Ale v pondělí když sjem drobka viděla jak sebou živě švihá jsem se uklidnila :slight_smile:
3. srp 2013 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek holky :slight_smile: taky se přidávám k únoračkám :slight_smile: je to ještě pořádný kus cesty před námi, ale moc se na to těšíme :slight_smile:
4. srp 2013 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tynulkaxix-ono to docela rychle uběhne,nejhorší jsou poslední týdny :unamused: dodnes si pamatuju jak mi každý den volala mamka i tchýně jestly už něco ...asi kdyby už byo tak o tom vědí takže asi na posledních 14 dní vypnu mobil :grinning:
4. srp 2013 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
lenkazdenek - já tedy čekám první mimčo, tak si to nedovedu představit :grinning: ale myslím si, že na tom budu dost podobně :grinning: no moc se na všechno těším :slight_smile: už ti roste bříško?? :slight_smile:
7. srp 2013 ve 22:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčata jak snášíte tyhle vedra?? Já už se těším, až se aspoň trochu ochladí :unamused: je to nekonečný a vyčerpávající.
8. srp 2013 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tynulkaxix:jojo bříško roste,prsa rostou a váha jde nahoru,ale to bude tím,že sem začlazas normálně jíšt,předtím jsem furt žila v dietním režimu, samý saláty a vařené kuřecí maso-teď se na to nemůžu ani podívat aby se mi neudělalo nevolno :confounded:
My jedem v pondělí na dovolenou na šumavu,alejinak vedra horor,žiju buď v bazénu nebo pod větrákama.Jestly budou ty vedra i v září tak v práci asi umřu :unamused:
8. srp 2013 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě bříško sice trochu roste, ale váha mi jde dolů :unamused: vůbec nevím proč, myslím si, že jím normálně, ale mám dole 3 kila :unamused: nedovedu si to vysvětlit. No já jsem ráda, že do práce nechodím, že můžu odpočívat :slight_smile:
9. srp 2013 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já to mám fakt naopak,přibírám snad i po vodě :grinning: :angry: ,já mám ještě 3 týdny dovču a pak násptup do práce-tam to ještě nevědí mám trošku strach jak to vezmou,kor šéfová,teď byla doma na mateřský a místo ní tam byl fajn chlápek a teĎ nastupuje a žije v domění jak sme jí zvlčily jak nás dá do latě :confounded: ,dr mi teda nabízel neschopenku,ale já vím,že bych se doma je užírala tím jestly tomu mrněti něco není :pensive:
Je fakt,že musím lítat kolem baráku a kolem naší slečny,ale jak já říkám to už je taková skoro samostatná jednotka,snaží se i pomáhat ,občas jí to moc nejde nebo něco splete,ale snaží se holka moje :grinning:
9. srp 2013 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
já bohužel ani pracovat nemůžu, pracuje ve fabrice, a tam okamžitě těhotný posílají domů, ale jsem za to ráda, protože bych to tam nevydržela. Mám docela křížové bolesti tak jsem ráda, když si můžu lehnout a odpočinout si :slight_smile: na to vůbec nesmíš myslet, že by mu mohlo něco být :slight_smile: i když taky mám občas takový pitomý myšlenky a strachuju se, ale nesmím na to myslet :slight_smile: v úterý jdu na první ultrazvuk, tak se strašně těším, tak doufám, že bude všechno v pořádku :slight_smile:
10. srp 2013 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to budu držet palce :slight_smile:
Mě teda dr dělá utz pokaždý,minulý pondělí se to tam pěkně vrtělo až sem zírala jak je čilý-já teda žiju v domění že je to holčička tak furt říkám Sofinka :slight_smile:
Víš u nás je to složitější,manželova teta v červnu porodila holčičku a až 2 hodiny po porodu zjistily že má downa :frowning2: tak mám strach,sice mě dr ujišŤoval,že se to stát nemůže kor když to bylo druhý dítě-prvnímu klukovy je 15 a je to zdravej kluk,teď s novým partnerem....no neskutečná smůla .
Ale i tak se strašně těším,jestly to dobře dopadne tak budu mít už v pondělí kočárek :dizzy_face:
10. srp 2013 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jako to mě taky :slight_smile: dělá mi vždycky ten vaginální :slight_smile: ale ted mi ho budou dělat přes bříško :slight_smile: tak to je mi líto :frowning2: u nás naštěstí v rodině nic takovýho není a u přítele taky ne, tak to snad bude v pořádku, ale taky mám hroznej strach :frowning2:
10. srp 2013 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Na ten se taky těším,já jdu k doktorovy až od pondělí za týden,ale už se moc těším ,i když jsem teda zvědavá na všechny výsledky,ale kdyby byly špatný,tak by mi snad dal vědět :confused:
U nás to taky předtím nybylo a zajímavý,že při prvním jsem si něco takovýho vůbec nepřipouštěla-asi je to věkem nebo co :grinning:
Dneska mi sestea přivezla těhotenskou džinovou sukni abych si nemusela na dovče tlačit pupek :grinning: ,z minulého těhotenství jsem už veškerý oblečení vyházela,tak musím začít od začátku,ješt že mám spostu věcí po ségře,ta má 4 měsíční holčičku :slight_smile:
10. srp 2013 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě by ti dal vědět, kdyby bylo něco v nepořádku :slight_smile: já jsem byla na tom sceeningu (nebo jak se to jmenuje :D) a taky mi nikdo nevolal, tak doufám, že je vše ok :slight_smile: uvidíš že všechno bude v pořádku :slight_smile: no to mi povídej, mě zahrnujou kamarádky a známí oblečkama na miminko, ale zatím ani nevím co to bude :D ale moc bych si přála holčičku :slight_smile:
11. srp 2013 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
To víš,že to bude určitě v v pořádku.
Už máte vybraný njáký jméno?Já bych chtěla pro holčičku Sofii,první holčičku máme Klaudii tak by to skvěle pasovalo a pro kluka vybral manžel Bartoloměje :grinning: tak ti nevím jestly si dělá legraci nebo to myslí vážně..ale čím víc si to jméno opakuju tím víc se mi Bárt líbí :grinning:
11. srp 2013 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
takový neobvyklý jména, ale jsou hezký :slight_smile: já jsem chtěla pro holčičku Sabinku, ale pár lidí mě předběhlo :( tak jsem přemýšlela nad Šárkou nebo Deniskou a u kluka by se mi líbil Ondřej :slight_smile:
11. srp 2013 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No my prvně chtěly něco aby to bylo hezký z příjmením a Klaudie Křížková to nám prostě znělo skvěle a Sofií už snad nic nezkazíme.Já původně chtěla pro kluka Alexandra ,jenže kamarádka co má termín o měsíc dřív a už vědí,že to bdue kluk mi ho vyfoukla :angry: :grinning:
Sabinka je taky pěkný i Deniska je hezk jméno ,Ondra taky,ale to je můj bratránek,teda byl.....
Tak se mi zdá,že jsme tady v diskuzi zůstaly tak nják sami nebo co
11. srp 2013 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
hele taky jsem na to dneska koukala, že se vůbec nikdo nepíšu a určitě je hodně maminek co budou rodit podobně :slight_smile:
11. srp 2013 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky myslím,že nás bude víc,já sem chodila hodně na Listopadovky 2007 a bylo nás dost,s jednou holkou jsme se sešly i v porodnici a naše děti chodí do stejný školky :grinning: .
Tak sjem začla koukat pomalu i po fusakách do kočárku,sice ještě mám po malý,ale nevím-měla ho ségra na první a na druhý mimčo(já už s druhým nepočítala) tak asi koupím novej....mě to nakupovaní pro mimčo baví :grinning:
11. srp 2013 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, už jsme v uzamčené skupině, tak zkuste napsat @luckamb. Ta by to měla mít pod palcem. :slight_smile:
11. srp 2013 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
lenkazdenek: no mě to taky baví :D máma mi ale fůrt říká, že se má nakupovat až od 7.měsíce, že to přináší smůlu :( no já dneska koukala taky po těch fusakách, jsou pěkně drahý, potvory malý :D
11. srp 2013 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Katka-díky :slight_smile:
No já už na první kupovala od 3 měsíce jsem měla kočárek,autosedačku a pomalu jsem začínala kupovat i oblečeníčko,teĎ jsem ještě předtím než jsem otěhotněla koupila asi 2 balíky plen dokud byly v akci,teť taky kupuju každý měsíc,dělala jsem to tak i prvně-ono to pak míň bolí peněženku :grinning: chleba nežerou že :wink:
11. srp 2013 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já taky začala :slight_smile: kupuju když jsou v akci plínky a už mám i nějaký oblečení :slight_smile: pro mimíska bych mohla nakupovat fůrt :slight_smile: přesně, pak to bolí peněžku o hodně míň :D ale i tak bude plakat :D
11. srp 2013 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda já mám dneska chutě-spořádala jsem snad kilo míchanýho salátu a zajídám to povidlovým šátečkem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: úplně cejtím jak tloustnu fuj
11. srp 2013 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak já se na týdne loučím za chvilku frčíme na šumavu a v pondělí jdu k dr-doufm,že zas uvidím mimčo tak se zatím mějte papa :slight_smile:
12. srp 2013 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
užij si to a pak se ozvy, paaa :slight_smile:
12. srp 2013 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Tak dnes jsem byla teprv na gynde a jsem ve 12.t+6. Muzu k Vam?
12. srp 2013 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jasně že jo :slight_smile: jak to že si byla na gyndě tak pozdě? :slight_smile: a jak si těhotenství užíváš?? :slight_smile:
13. srp 2013 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme byli s pritelem pracovat v zahranici a musela jsem otehotnet hned jak jsme tam prijeli. pak jsem cekala s testem a pak jsem musela resit odjezd a teprv v patek vecer jsme se vratili a v pondeli jsem byla na gynde. takze si tepr zvykam.
13. srp 2013 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: a jaký máš první dojmy?? já byla hrozně šťastná :slight_smile:
13. srp 2013 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek