• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
Samozrejme ze jsem stastna. Uz pred rokem jsem vysadila prasky a porad nic. a sotva odjedeme tak sup a je to :slight_smile: .Jen to nebudeme mit financne vubec vesele. ale nejak to zvladnout musime
13. srp 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš no, jiný prostředí, jiný klima :D to jde pak rychle :slight_smile: jestli tě to trochu uklidní tak mi na tom finančně taky nejsme zrovna nejlíp, ale nějak se to zvládnout musí:slight_smile: už kvůli mimískovi :slight_smile:
14. srp 2013 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mě ten termín ještě šoupají, ale v úterý jdu na screening, kde by měl být určený už TP přesně.
MS jsem měla dosti nepravidelnou, tak proto.
Mimísek k dnešnímu dni by podle poslední MS měl být 13tt+4, ale podle UTZ z pondělí 11tt+4.
TP byl nejdřív na 5.3., potom 3.3., v pondělí na 1.3. a podle MS na 14.2., tak uvidíme, jak to všechno dopadne :sunglasses:
14. srp 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se do party, v únoru čekáme druhé mimi :slight_smile: Zcela nečekaně po skoro 7 letech. Jsem z Prahy 6, budu ráda, když se tu najde i někdo, kdo bydlí poblíž :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak už jsem zpátky :slight_smile: denně jsme dávaly prochajdy po šumavě okolo 14km včetně výšlapu na Pancíř :slight_smile: docela mě to bavilo kdybych se nezadejchávala :unamused: jinak super,zítra jdu k dr a pokud vše klapne tak se ve čtvrtek budu muset už nahlásit do porodnice......za chvilku aby se tam člověk registroval jakmile si udělá test!
Jinak kočárek už mám u mámy a je dokonalej :dizzy_face:
18. srp 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rubetie:já jsem sice taky z prahy ,ale až z 8čky :sweat_smile:
18. srp 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem nakonec ráda, že v Praze nebydlím :slight_smile: NT screening zdarma a registrování do porodnice u nás taky neexistuje :slight_smile: uf, uf.. Je to tam v tomhle asi na pytel, co tady na MK čtu :frowning2:
18. srp 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luu87: co se týká porodnic tak určitě,do většiny se musíš registrovat okolo toho 14 týdne,snad jedině ve vinohradech ne,ale ty mám kapku z ruky.
Holky nevšimly jsete si někde v obchodech takovejch těch kapsářů na ramínko do školky?
18. srp 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek: No ahojky, takže říkáš, že jste se měly krásně jo :slight_smile: hlavně, že jste si to užily :slight_smile: už nahlásit do porodnice?? :fearful: to už se musí takhle brzo??? :fearful: já jen abych to nepromeškala :grinning: no mě se rozhodli naši, že mi kočárek koupí :slight_smile: tak jsem ráda :slight_smile:
19. srp 2013 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím příchod s poradny,malý bylo nják extra živý,že se nedalo ani pořádně změřit natož vyfotit :grinning:
jinak týdny tak nják souhlasí +\- 3 dny ,akorát jsem ve 20tt poslaná na genet tak mám z toho trošku hrůzu.Každopádně už mám doma takovejten dárkovej boxík pro těhotný a ještě dneska se musím elektornicky registrovat na bulovku tam chtěj 14 tt.
Jo a jak jsem furt naříkala jak přibírám tak z té šumavy mám 4 kila dole :grinning:
Tynulkaxix:Tady se musíš registrovat brzo porodnice furt obsazený :angry:
19. srp 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj budoucí maminky, dovolím si vám sem vlézt. Nabízím těhu tričko s nápisem "přijdu v únoru" v zelené barvě. Měla jsem ho jen párkrát, měla jsem úplně mini bříško, takže na mě trochu plandalo a když už mi zase bylo, tak už jsem se připravovala k porodu a neměla kam ho nosit. Takže prané je asi 3x. Prodám ho za 200Kč + poštovné. Původní cena byla 398Kč + poštovné. Kdyžtak mrkněte ke mě do bazárku. Nabízím i pár jiných věcí, knížku o Matce a dítěti, růžový a černý těhu pás (pod oblečení, aby vám nekoukala záda nebo bříško) ,nějaké olejíčky od Weledy, co jsem nakonec nepoužila apod.
A jinak se omlouvám za spam a přeju všem veselé těhulení, rychlé porody a hodné děti :wink:
19. srp 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ch_ika Jen se chci zeptat: jak "vypočítanou máte holčičku"? To by mě zajímalo.Díky :wink:
19. srp 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám termín 4.3.2014. Víte,co by mě zajímalo.. jestli se nějak dá poznat z toho, jak těhotná vypadá (už takto brzy 13tt), jestli nosí holčičku, nebo chlapečka.
Já zatím v obličeji mi nepřijde, že bych měla nějaké změny (ani si nikdo jiný nevšiml), spíš se sobě moc nelíbim.. taková strhanější si přijdu.(žádný zakulacený, zářící obličej s vypnutou pletí :frowning2: ). Náladu musím zhodnotit, že je spíš nic moc.. možná také proto, že mi není moc dobře a přestala jsem se "hýbat", což jsem dřív měla na denním pořádku - sport. Teď únava a šouft, takže tělo si samo řeklo o klid. Ale teď o víkend jsem poprvé po delší době vyvinula nějakou sportovní aktivitu - na cross trenažáru a bylo to celkem fajn. Ale spíš by mě zajímalo, jak to máte Vy s tím jak vypadáte (obličej), přibírání, nálada ..atd a jestli se dle toho dá trochu přiklánět k tomu, co nosíte v bříšku - holčičku, kluka. Díky za odpovědi
19. srp 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innula máme babičku, která to počítá nějak podle věku rodičů. Vůbec netušíme jak, má na to svoje vzorečky nějaký. Nám řekla, že pokud otěhotnim do září, tak je tam na 90% holčička a po novym roce už je tam zas kluk. Tak uvidime,a le první těhu taky trefila.
19. srp 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innula jinak teda ještě odpovím na to jak se cítím. Termín je zatím od 24.2. do 1.3. Vím, že jsem "krásná":slight_smile:, ale přijdu si taková nehezká, nálada na prd nejraději bych pořád brečela, všechno si hned představuju v těch nejšílenějších možnostech. Prostě nálada na ho*no. Od žaludku je mi blbě snad od prvního dne a nejraději bych odjela někam k moři, sama ať mi daj všichni pokoj!
19. srp 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ch_ika Děkuji za odpovědi.To jsi mě potěšila, že v tom nejsem sama s tou náladou a "zjevem". Očekávám zlepšení.. Ale hlavně se modlím za zdravě mimčo ať je to kluk nebo holka. Mám dva kluky 16 a 9, tak bych holčičku brala, abych nebyla v rodině "sama".. ale kluci jsou fajn. Prosím Tě a v obličeji ses nějak změnila - u holčiček říkají, že je těhotná taková kulatější- nateklá (ale nevím jestli hned od počátku, nebo až spíš ke konci) To já myslím nejsem, jenom taková ošklivější si přijdu - stará, nebo jak bych to popsala..Jinak přeji ať se nálada a nepříjemné stavy brzy zlepší, já věřím.. Děkuju
19. srp 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innula já si přijdu, tak jako, že na sebe nemám čas z toho jak jsem pořád utahaná, asi taky tak jako staře bych řekla. Jinak oteklá v obličeji zatim nejsem. Sem tam nějakej pupínek na obličeji. Pokud to bude jako minule, tak hlava se mi bude zvětšovat až tak někdy v půlce. Břiško mám zatim maličký, zadeček a stehýnka už jsou pěkný a prsa, to je to jediný co bych si chtěla nechat napořád:slight_smile:
19. srp 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky nechi vám brát iluzi,já teda při malý měla nateklý obličej,chuťe na sladký ,dokonalou plěť,super hustý vlasy,mega břicho a žádný nevolnosti-teď teda nemám ani jedno,krom chutí na sladké,ale sestra při prvním měla to samý co já,žádný nevolnosti,nateklá v obličeji a výsledkem je kluk :wink:
19. srp 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ve spolek,
objevila jsem modrého koníka teprve nedávno a tuhle diskuzi až dnes a přečetla přez objed. Mám termín porodu 13. února a ačkoliv jsem sice spíš čtnář než spisovatel, byla bych moc ráda pokud byste mě ještě vzaly mezi sebe do soukromky. Po přečtení diskuze mám pocit jako bych některé z Vás skoro znala a ráda bych se přidružila ikdyž chápu že do rozjetého vlaku se blbě naskakuje...
19. srp 2013 v 15:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cattarii Jen se přidej, čím víc nás bude, tím lépe :slight_smile:. A jak je Tobě? Co vzhled? Už víš, co čekáš? Mě zajímá hlavně ten vzhled obličeje, četla jsem, že se dle obličeje dá poznat pohlaví mimča. Zakulacený, zářící je prý holčička, bez změny spíš chlapeček. Ale nevím jestli jsou tyto změny už v 1. trimestru, nebo až později, a jestli to platí. Proto se Vás ptám, jak jste to měla, máte Vy? díky za odpovědi.
19. srp 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innula jé to jsem ráda, že tu nejsem sama tak stará :slight_smile:
19. srp 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabyka16 :grinning: Tak to jsi mě také potěšila.. já si vůbec neuvědomila, že jsem tu stará :wink: A jsem, no. A čekáme obě třetí.. Už víš, jestli holčička nebo chlapeček? A prosím, jak jsem psala výše.. když porovnáš těhot. s chlapečkem a holčičkou.. jaké jsi měla rozdíly. Platí to s tím obličejem? A jestli jsi to tak měla, od kdy jsi pozorovala změny v obličeji (holčička se říká
kulatý jakoby nateklý obličej, chlapeček tvář beze změny) Děkuju!
19. srp 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek: no ještě aby kila nešly dolů když si tam nachodila tolik km :D to máš až takhle živý mimčo jo :D ty jo já když tam byla, tak asi spinkalo nebo co :D moc se mu hýbat nechtělo :D a to mi někdo říkal, že celý svý těhotenství, když chodila na ultrazvuky, že ani jednou to dítě neviděla pohnout, že vždycky spinkalo :D a nepomohlo ani když si dala kávu nebo kolu :D jo tak to mě zatím nikdo nic neříkal, jen jdu zase na ten screening co se dělá v druhým trimestru, jinak mi doktorka řekla, že podle výsledků z krve a z ultrazvuku je možnost na dawnů syndrom 1/28000 :slight_smile: že to je uplně minimální, takže mi spadl obrovskej kámen ze srdce :slight_smile: jen ať je mimísek zdravý až do konce :slight_smile:
19. srp 2013 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cattarii:Vítej mezi náma a klidně se přidej do diskuze :wink:
Tynulkaxix:no já jdu zas na krev za 3 týdny :confounded: nenávidím odběry!!jinak mi ty první ve všem dopadly negativně,já se právě toho Downa bojím,ale jedno vím už teď,že bych se toho dítěte vzdát nedokázala,jak jsme byly v tom hotelu,tak tam byly i mentálně postižený a podle vzhledu i s Downem,sami s dvouma vedoucíma a zvládly to dobře,já vím,že sem asi hloupá ,ale jednou je to moje dítě.
Každopádně by to prý byla velká náhoda,když je to manželova teta,druhý dítě s novým partnerem tak doufám,že to dopadne dobře,zatím ,ale vypadá vše v pohodě :slight_smile:
19. srp 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyrynka1
@tynulkaxix
@luu87
@rubetie
@lenkazdenek
@innula
@cattarii
@ch_ika
@gabyka16 Ahojte, nebojte, je nás dost, co čekáme v únoru :slight_smile: Jen jsme v soukromé diskusi (ne vše je občas vhodné ventilovat veřejně). Tak jestli nechcete za námi :wink: Stačí napsat uživatelce luckamb a ona vás přidá.
Jinak @rubetie jsem taky z Prahy, ale z Phy 4:slight_smile:
19. srp 2013 v 19:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innula Nevím a mám za to že takhle brzo to většina doktorů nerada odhaduje, pač šance se splíst je velká. Mě je vcelku fajn, změny v obličeji rozhodně zatím nepozoruji, maximálně o nějákej ten pupínek víc než dřív, trochu mastnější pleť, ale to může být i tim vedrem, jak se člověk víc potí póry se roztahují a zanášejí, takže to možná souvisí víc s roční dobou než s těhotenstvím :grinning:
19. srp 2013 v 19:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky možná hrozně blbej dotaz-kor na někoho kdo má už jedno dítě doma :sweat_smile: ale při tom prvním odběru krve-může už ten odhalit toho Dawna? :confused:
19. srp 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Ahojda, prosím tě, přidáš mě mezi vás do soukromky? :slight_smile:
19. srp 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cattarii Díky za odpověď.. Tak se necháme překvapit. Já jsem si řekla, že vydržím do porodu. Ale stejně pátrám, alespoň takto po webu.. Přeji hezké těhotenství!
19. srp 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkazdenek určitě muže....teda jen pravděpodobnost ale ano
19. srp 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek