Termín porodu únor 2014

Ahoj holky. Je tu taky někdo, kdo bude rodit v únoru 2014? 😉 Tak honem sem do diskuze.
lenkazdenek
19. srp 2013
carolineg1:díky,já si furt říkám neudu se stresovat,nebudu se stresovat a stresuju se
tynulkaxix
19. srp 2013
lenkazdenek: vůbec se toho neboj 🙂 budeš mít zdraví a krásný miminko 🙂 to už by ti řekli, kdyby na to bylo podezření 🙂
gabyka16
19. srp 2013
@innula tak my zatím pohlaví neznáme, na utz jdu ve středu, jinak u kluka jsem byla samej pupínek, u holky vůbec, oteklá jsem byla u obou, u kluka přibrala 21 kg a u dcery 12, každej porod úplně jinej, a to jsem se toho druhýho bála strašně moc, rodila jsem po 10 letech, teď změny žádný.... tak uvidíme.....
gabyka16
19. srp 2013
@jasana3 já v té soukrom jsem, ale díky...
lenkazdenek
19. srp 2013
Tyunulkaxix:díky ,mám dneska zas njákou depku nebo co,nejhorší je,že i kdyby tam njáký riziko bylo,jsem srab-nedokázala bych jít na potrat :-|
tynulkaxix
19. srp 2013
lenkdazdenek: vůbec na tohle nemysli, ano? 🙂 každá máme určitý procento, že se to může stát, ale máš už jedno krásný a zdraví dítě, tak vůbec na to nemysli 🙂 ale chápu tě, stačí jen malá, pitomá depka a začneš přemýšlet nad tím nejhorším, moc dobře to znám. Ale my obě budem mít krásný a zdraví miminka, ano? 🙂
lenkazdenek
19. srp 2013
tynulkaxix:To víš,že jo a až budou větší tak vás přijedem do příbrami navštívit,máte tam dobrý hospody 😉
tynulkaxix
19. srp 2013
lendazdenek: už si tu byla v hospůdce jo 😃 já to u nás nesnáším 😃
lenkazdenek
19. srp 2013
tynulkaxix:Byla,ale už je to dlouho-než jsem poznala manžela tak jsem 3 roky chodila s klukem z příbrami 😃 ,ale to je už njáký 8 let 😃 tak si zajdem do njáký hospůdky,nebo kavárny v praze 😉
tynulkaxix
19. srp 2013
lenkazdenek:no někdy se určit musíme sejít 🙂 jak s pupendem tak i po porodu 😃 no jako na to jakej je to tady zapadákov, tak je tu hospod jak nasr***😃
lenkazdenek
20. srp 2013
tynulkaxix :To někde bývá 😃
tynulkaxix
20. srp 2013
lenkazdenek: a ty ses z prahy? 🙂a odkud přesně? 🙂
lenkazdenek
21. srp 2013
@tynulkaxix Já jsem z okraje Prahy,Praha 8 takovej skoro zapadákov-jak já říkám vesnice ve městě
Jinak jsem se nják přesunula k holkám do soukromky 😉
tynulkaxix
21. srp 2013
je to tam lepší jo 🙂
lenkazdenek
21. srp 2013
@tynulkaxix no hodně to tam žije 😉
terculka23
21. srp 2013
Ahoj holky 🙂 jsem tu dnes nová a taky mám termín v únoru 😉 ted sem bez práce, takže se někdy dost nudím a ráda bych se k vám přidala a občas pokecala atd. 🙂 jo je mi 23 a jsem z Doubravice kousek od Brna..
tynulkaxix
21. srp 2013
holky píchá vás taky někdy na vaječníku?? 😞
lenkazdenek
21. srp 2013
@tynulkaxix Mě občas a občas mi příjde-zní to blbě jako by mi to tlačilo na měchýř :-S fuj
@terculka23 Ahoj,vítej mezi únoračkama 😉 já nastupuju do práce v pondělí-po prázdninách,tak uvidím jak mi to tam dá zabrat 😉
tynulkaxix
21. srp 2013
lenkazdenek: já jsem i nějaká nastydlá, tak možná i proto😞 ale jsem ráda, že nejsem sama🙂
terculka23: ahojky tak to jsme na tom podobně, taky už nepracuju, takže občas fakt nuda 😃 když se budeš nudit tak můžeš písnout,ráda pokecám 🙂
lenkazdenek
21. srp 2013
@tynulkaxix když tak zkus brusinkovej čaj,ten pomáhá 😉 taky máíváš občas chutě na ,,zakázaný ovoce"? 😉 jak normálně roky nepiju tak tentokrát bych si dala Frisko nebo šáňo x-) 😃
tynulkaxix
21. srp 2013
lenkazdenek: taky taky 😃 sklenička ti neublíží, já si minule dala skelničku piva a jak miminku chutnalo 😃
lenkazdenek
21. srp 2013
@tynulkaxix to já na šumavě taky neoodolala a dala jsem si pivo z místního pivovárku,ale že bych měla takhle často chutě na něco ostřejšího to se mi jen tak nestává 😃
tynulkaxix
21. srp 2013
@lenkazdenek aspoň mimčo pozná, jak chutná pívo 😃 když toho nevypiješ kvantum, tak to neva, vem si kolik maminek zjistí, že čekají miminko až ve třetím měsíci a do tý doby dělají všechno 🙂
lenkazdenek
21. srp 2013
@tynulkaxix to je fakt,u malý jsem to netušila a v tu dobu jsem slavila narozky a to to jelo a pak na svatbě v 5 měsíci ... 😃
tynulkaxix
21. srp 2013
@lendazdenek tak vidíš 😃 uvidíme až bude velká, jestli ji bude chutnat to samí, co si pila 😃
lenkazdenek
21. srp 2013
@tynulkaxix No neco jí už chutná-teda ne alkohol,ale když jsem jí čekala tak každý ráno chleba s nutelou a půl litru granka-co myslíš,že je nejoblíbenější snídaně naší princezny? 😃
tynulkaxix
21. srp 2013
@lenkazdenek 😃 fakt jo 😃 to je hezký 😃 tuhle snídani miluju taky 😃 i med mám ráda 😃 prostě k snídani musím mít něco sladkýho, jinak nefunguju 🙂
kyrynka1
21. srp 2013
@terculka23
Ahoj. Ja jsem taky bez prace a nudim se. Jen jsem se chtela zeptat uz mas pozjisto´vane jak je to s penezi na pracaku , materska a nejake prispevky a tak. Jsi vdana? Promin ze se ptam ale teprv to vsechno zjistuju
lenkazdenek
21. srp 2013
@tynulkaxix Já jak kdy,někdy bych bez sladký snídaně nevylezla a jindy radši zapečený toustík...... v zimě ,ale vedou ovesný kaše bez té do zimy nelezu 😃
terculka23
22. srp 2013
kyrynka1
no na pracák mám jít až 18. září a taky mě to celkem zajímá, protože sem slyšela, že mateřská bude automaticky na 4 roky když seš na pracáku, tudíž i míň peněz, ale zase vdaná nejsu, tak počítám, že mi nemůžou dát málo :-| no uvidíme jak to dopadne 😉 a ty vdaná jsi?

lenkazdenek
já teď taky ujíždím na sladký a nejen ráno 😃 a to se asi moc doktorce líbit nebude až nahlásím váhu, hrozně kynu 😃

Začni psát odpověď...

Odešli