• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
carolineg1:díky,já si furt říkám neudu se stresovat,nebudu se stresovat a stresuju se
19. srp 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek: vůbec se toho neboj :slight_smile: budeš mít zdraví a krásný miminko :slight_smile: to už by ti řekli, kdyby na to bylo podezření :slight_smile:
19. srp 2013 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@innula tak my zatím pohlaví neznáme, na utz jdu ve středu, jinak u kluka jsem byla samej pupínek, u holky vůbec, oteklá jsem byla u obou, u kluka přibrala 21 kg a u dcery 12, každej porod úplně jinej, a to jsem se toho druhýho bála strašně moc, rodila jsem po 10 letech, teď změny žádný.... tak uvidíme.....
19. srp 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasana3 já v té soukrom jsem, ale díky...
19. srp 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyunulkaxix:díky ,mám dneska zas njákou depku nebo co,nejhorší je,že i kdyby tam njáký riziko bylo,jsem srab-nedokázala bych jít na potrat :unamused:
19. srp 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkdazdenek: vůbec na tohle nemysli, ano? :slight_smile: každá máme určitý procento, že se to může stát, ale máš už jedno krásný a zdraví dítě, tak vůbec na to nemysli :slight_smile: ale chápu tě, stačí jen malá, pitomá depka a začneš přemýšlet nad tím nejhorším, moc dobře to znám. Ale my obě budem mít krásný a zdraví miminka, ano? :slight_smile:
19. srp 2013 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tynulkaxix:To víš,že jo a až budou větší tak vás přijedem do příbrami navštívit,máte tam dobrý hospody :wink:
19. srp 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendazdenek: už si tu byla v hospůdce jo :D já to u nás nesnáším :D
19. srp 2013 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tynulkaxix:Byla,ale už je to dlouho-než jsem poznala manžela tak jsem 3 roky chodila s klukem z příbrami :grinning: ,ale to je už njáký 8 let :grinning: tak si zajdem do njáký hospůdky,nebo kavárny v praze :wink:
19. srp 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek:no někdy se určit musíme sejít :slight_smile: jak s pupendem tak i po porodu :D no jako na to jakej je to tady zapadákov, tak je tu hospod jak nasr***:D
19. srp 2013 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tynulkaxix :To někde bývá :D
20. srp 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek: a ty ses z prahy? :slight_smile:a odkud přesně? :slight_smile:
20. srp 2013 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix Já jsem z okraje Prahy,Praha 8 takovej skoro zapadákov-jak já říkám vesnice ve městě
Jinak jsem se nják přesunula k holkám do soukromky :wink:
21. srp 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to tam lepší jo :slight_smile:
21. srp 2013 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix no hodně to tam žije :wink:
21. srp 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jsem tu dnes nová a taky mám termín v únoru :wink: ted sem bez práce, takže se někdy dost nudím a ráda bych se k vám přidala a občas pokecala atd. :slight_smile: jo je mi 23 a jsem z Doubravice kousek od Brna..
21. srp 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky píchá vás taky někdy na vaječníku?? :frowning2:
21. srp 2013 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix Mě občas a občas mi příjde-zní to blbě jako by mi to tlačilo na měchýř :confounded: fuj
@terculka23 Ahoj,vítej mezi únoračkama :wink: já nastupuju do práce v pondělí-po prázdninách,tak uvidím jak mi to tam dá zabrat :wink:
21. srp 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek: já jsem i nějaká nastydlá, tak možná i proto:( ale jsem ráda, že nejsem sama:slight_smile:
terculka23: ahojky tak to jsme na tom podobně, taky už nepracuju, takže občas fakt nuda :D když se budeš nudit tak můžeš písnout,ráda pokecám :slight_smile:
21. srp 2013 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix když tak zkus brusinkovej čaj,ten pomáhá :wink: taky máíváš občas chutě na ,,zakázaný ovoce"? :wink: jak normálně roky nepiju tak tentokrát bych si dala Frisko nebo šáňo :dizzy_face: :grinning:
21. srp 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkazdenek: taky taky :D sklenička ti neublíží, já si minule dala skelničku piva a jak miminku chutnalo :D
21. srp 2013 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tynulkaxix to já na šumavě taky neoodolala a dala jsem si pivo z místního pivovárku,ale že bych měla takhle často chutě na něco ostřejšího to se mi jen tak nestává :grinning:
21. srp 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkazdenek aspoň mimčo pozná, jak chutná pívo :D když toho nevypiješ kvantum, tak to neva, vem si kolik maminek zjistí, že čekají miminko až ve třetím měsíci a do tý doby dělají všechno :slight_smile:
21. srp 2013 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix to je fakt,u malý jsem to netušila a v tu dobu jsem slavila narozky a to to jelo a pak na svatbě v 5 měsíci ... :grinning:
21. srp 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lendazdenek tak vidíš :D uvidíme až bude velká, jestli ji bude chutnat to samí, co si pila :D
21. srp 2013 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix No neco jí už chutná-teda ne alkohol,ale když jsem jí čekala tak každý ráno chleba s nutelou a půl litru granka-co myslíš,že je nejoblíbenější snídaně naší princezny? :grinning:
21. srp 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkazdenek :D fakt jo :D to je hezký :D tuhle snídani miluju taky :D i med mám ráda :D prostě k snídani musím mít něco sladkýho, jinak nefunguju :slight_smile:
21. srp 2013 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terculka23
Ahoj. Ja jsem taky bez prace a nudim se. Jen jsem se chtela zeptat uz mas pozjisto´vane jak je to s penezi na pracaku , materska a nejake prispevky a tak. Jsi vdana? Promin ze se ptam ale teprv to vsechno zjistuju
21. srp 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tynulkaxix Já jak kdy,někdy bych bez sladký snídaně nevylezla a jindy radši zapečený toustík...... v zimě ,ale vedou ovesný kaše bez té do zimy nelezu :grinning:
21. srp 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kyrynka1
no na pracák mám jít až 18. září a taky mě to celkem zajímá, protože sem slyšela, že mateřská bude automaticky na 4 roky když seš na pracáku, tudíž i míň peněz, ale zase vdaná nejsu, tak počítám, že mi nemůžou dát málo :unamused: no uvidíme jak to dopadne :wink: a ty vdaná jsi?

lenkazdenek
já teď taky ujíždím na sladký a nejen ráno :grinning: a to se asi moc doktorce líbit nebude až nahlásím váhu, hrozně kynu :grinning:
22. srp 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek