• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
holky jdu na houby, tak mi držte palce ať nepřijdu s prázdnou :D
22. srp 2013 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky co tu chodíte, zkuste napsat @luckamb. Máme už soukromou diskuzi, Únor 2014, tak ji požádejte o přístup. :slight_smile:
22. srp 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terculka23
No o tech 4 letech jsem to cetla na netu. Taky nejsem vdana tak doufam ze nejake prispevky na bydleni nebo neco .Nevim co vsechno se da vyridit.
22. srp 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jestli vám můžu poradit, tak ty věci na netu neberte moc vážně, občas tam píšou fakt hrozný kraviny :slight_smile: je lepší si zajít na sociálku a zeptat se tam, taky se tam chystám :slight_smile:
22. srp 2013 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč mi to píše, že luckamb. již neexistuje?? :D
22. srp 2013 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono jde o to,že když njákou dobu nemáš páci tak snad nemáš na mateřskou jako takovou ani nárok a máš rovnou rodičák,ale nevím jak moc zpětně se to s tou prací bere-nemám vlastní zkušenost.

@tynulkaxix Tak jak bylo na houbách?Já se stihla zaregistrovat v porodnici,pohlídat ségře děti-na malýho stačí dohled,malou jsem uspala,nakrmila,přebalila,uspala :grinning: je na mě už tak zvyklá ,že i u vlastní babičky začala řvát když si ji odemě vzala :grinning: ,já Luckamb našla ,ale už nevím jak :sweat_smile:
22. srp 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tynulkaxix Tak zkus najít téma Únor 2014 a tam zažádat o přijetí.
22. srp 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkazdenek no ani mi nemluv :D přišla jsem akorát nasraná :D všechno vysbíraný, ale já se nevzdám a půjdu zas :D mám na ně strašnou chuť:slight_smile:
22. srp 2013 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky když už se tu někdo ptal na tu mateřskou. V roce 2011 jsem pracovala půl roku, pak jsem dala výpověď a hned jsem nastoupila do jiné práce, kde jsem do teď. Asi do poloviny roku 2012 jsem byla zaměstnaná na dobu určitou, teď už jsem na dobu neurčitou. Ještě jsem slyšela, že se dá mateřská vypočítat z platu otce, známá má takhle mateřskou skoro 12 tisíc. Předpokládám, že když jsme oba zaměstnaný, že nemáme nárok na žádný ostatní příspěvky. Vyzná se v tom někdo, já ne :D :(
22. srp 2013 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tynulkaxix No já teda nevím, ale na mateřskou chodí matka 8-6týdnů před termínem porodu a pobírá se myslím 290dnů. Tak když musí jít matka, tak předpokládám, že to musí být spočítáno z jejího platu. Já jsem např před těmi 2,5lety měla mateřskou 13-14tisíc, ale je pravda, že v hrubém jsem měla plat přes 25 tisíc. Ono dostaneš určitě nějaké procento z průměrné mzdy a myslím, že to bude kolem 70-80%. Pak nevím, jak dlouho musí být matka po porodu doma na zotavenou a tak, to je dané zákonem. Tak jestli to jde potom vyměnit s manželem? To nevím. Ale i zady na MK jsou různé diskuze, tak tam se určitě dozvíš, co a jak. Stačí si to najít. :slight_smile:
24. srp 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem hledala podobný termín:slight_smile: Já v únoru, Brno. První mimčo, tady se taky ještě nějak neorientuju, takže zmatená ve všech směrech...
25. srp 2013 v 08:58  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel
Ahojky, zkoušela jsem to, ale nějak mi to píše, že stránka neexistuje...

Ivča
25. srp 2013 v 09:00  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, odkaz na soukromou skupinu je: http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/unor-2014/?post=last
ale nevim, jestli se tam dostanete - správce je luckamb (bez tecky za jmenem), ta by teda existovat mela, takze ji zkuste napsat o pristup :wink:
25. srp 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alushenka Díky. Odkaz mě nenapadnul. :slight_smile:
@cipisekt Alushenka už dala odkaz.
26. srp 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Ahoj, prosím Tě mohla bys mě přidat do soukromé diskuze? Mám termín 28.2.14. Děkuji
9. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mz80 jdu na to.
9. zář 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,mám TP 1.2.2014 :slight_smile:
9. zář 2013 v 15:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Ahoj, mohu taky poprosit o přidání do soukromé diskuze? Děkuji, termín mám 3.2.2014 :slight_smile:
10. zář 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 jdu tě přidat
10. zář 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb A jak se tam teď dostanu? :slight_smile: Modrého koníka moc neovládám :slight_smile:
11. zář 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb Jee, promiň, už jsem to našla :slight_smile:
11. zář 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky :slight_smile: hlasim se k vam s terminem 22.2 :slight_smile: muzu se pridat? :slight_smile:
12. zář 2013 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, taky bych se ráda přidala, termín mám 4.2.2014 :slight_smile:
12. zář 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,taky sem patřím a ráda se přidám :slight_smile:
16. zář 2013 ve 14:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, nenajde se někdo s termínem v únoru, kdo by chtěl zůstat na této diskusi? :slight_smile: Dostala jsem povolení na vstup do soukromé skupiny (za což děkuji), ale má už 77 členů a to už je na mě asi moc :sweat_smile: V tom už se nemám šanci zorientovat :wink: Tak kdybyste chtěly vytvořit nějakou komornější skupinu tady, tak dejte vědět :slight_smile: Zatím ahoj
17. zář 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 ahoj, já se ráda přidám sem, i když jsem v té souk. Ale nepřispívám tam - nebyla jsem dlouho na netu a holčiny mají nakecáno na x dopředu :slight_smile: V kolikátém jsi týdnu?
17. zář 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 ja :slight_smile: budu tady :slight_smile: taky mam radsi soukromejsi diskuze o par clenech :slight_smile: ....jak jste na tom holky s nevolnostma? uz lepsi?
17. zář 2013 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme tři, fajn :slight_smile: Já jsem v 20 tt, dneska jsem byla na velké ultrazvuku, vše je v pořádku, jsem moc ráda, kolem mě slýchám, co všechno může být špatně. Pohlaví zatím nevíme, chvíli jsem váhala, jestli to vůbec chci vědět a teď to nešlo vidět, to mám asi za to :slight_smile: Doma už máme 2 kluky, takže je to napínavé :slight_smile: Nevolnosti mě přešly hned v 12 tt, pak ještě pár týdnů lehce občasně šoufl, ale jinak nic. Teď je mi super.
Jak to máte vy?
17. zář 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ema5 teeeeda dva kluky tak to gratuluju :slight_smile: deti jsou stesti tak to by uz mohla byt treti holcicka vid :grinning: ja jsem ze ctyr dti z toho tri kluci :grinning: ale uz me brachove opustili ozenili se a pokracuji v rode :grinning:
ja cekam podle vseho kluka :slight_smile: loni jsem potratila chlapecka na sestem mesici tak sem nas broucek bude jmenovat Jakub (druhorozeny) a taky jmeno po tatikovi :slight_smile:) a musim ict ze ted co sem vysadila vitaminy je mi bajeeecne :slight_smile:
17. zář 2013 ve 20:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rohatyandilek Teda v sestem mesici? To muselo byt hrozne :frowning2: Já mám za sebou taky několik potratů ale všechny v prvních měsících, to je taky zlé, ale zdaleka ne tolik, ještě si nestihneš na mimi zvyknout..
Blahopřeji k chlapečkovi! Já samozřejmě trošku víc doufám v holčičku, ale když bude kluk, nevadí, kluci jsou taky fajn :slight_smile:
No vidíš, já vysadila taky v tom 12 tt nějak, že by to bylo tím?
17. zář 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek