• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
Bydlíme v domečku kam vedou schody, chodba asi 1m široká, na kočárek jako dělaný! :grinning:
9. čer 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mám velikou radost první koupel v nové koupelně :slight_smile: a bylo to super :slight_smile:
9. čer 2013 v 17:54  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky, tak my dnes máme za sebou náročnej den...oběd v restauraci, pak výlet parníkem, kolotoče, procházka...no malá odpadla a já ji budu myslím brzo následovat...naštěstí mě krom té únavy nic netrápí, jen hodně jím a jak mám jen trošku hlad, začíná mně být špatně. Výběr kočárku jsem si u první dcery maximálně užila, řekla bych, že jsem byla teoretický "skoroodborník"o)) požadvků jsem měla hodně, kdybych kupovala teď, trvám jen na otočných nafukovacích kolech. Korbu jsem otočila asi tak 2x... to jen tak malá rada, kdyby teda měl někdo zájem:o)
už se těším na čt, pořád si říkám, že se cítím tak "normálně", že snad není možný, že jsem těhotná...
9. čer 2013 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jpetraa to zní jako úžasný den :wink: já u kočárku chci aby sportak mohl být tak že na mimco uvidím :wink: taky mě to vybírání moc baví :wink: je fajn ze se citis normal a nemáš problémy :wink:
9. čer 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa to si měla super den :slight_smile: A jakej si měla kočárek??
9. čer 2013 ve 21:02  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi měla jsem -a poslouží i na druhé dítě, V-Travel. @akashka taky jsem chtěla otočnou korbu, abych pak ve sporťáku viděla na prcka, jenže jí se to proti směru jízdy nelíbilo, takže nakonec jsme to tak měli jen jednou:o)
10. čer 2013 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jpetraa to jako když už je větší tak asi jo, ale já když vidím jak jsou kočárky dělané tak že na sportak se přechází třeba už od čtvrtého měsíce, tak myslím, že to využiju.. :wink:
10. čer 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teda. Vy už řešíte kočárky :grinning: :grinning: :grinning: @akashka @jpetraa Já budu mít po Danielce. Je to sice už starší typ, ale byla jsem s ním spokojená. Obrovská korba, Danka se mi tam vlezla i v roce s fusakem a pořád měla fóra. Jen protože to je starší typ, tak neměl šráky, ale ty jsem dokoupila. Nafukovací kola a dofukovali jsme asi jen jednou. Kola sice nebyly otočné, ale to mi nevadilo. Popravdě se mi s nimi i špatně jezdí. A pak máme sporťák z druhé ruky, tak ten vytáhnem, až bude dost staré. Dá se dát i do lehu, takže se klidně může i prospat. :wink:
10. čer 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akasha no tak já bych teda dítě ve 4 měsících dávala do sporťáku hooodně nerada :wink: zvlášť když by ani nešel dát úplně do lehu. ale každej na to má jinej názor, jinak by nemohlo být tolik druhů kočárků.O)
10. čer 2013 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel
@jpetraa no já mám teď hodně kamarádek s miminama, tak právě vidím co s kočárky řešili za problémy, jinak bych o tom nevěděla vůbec nic a nepřemýšlela o tom tak :slight_smile: ale vím, že všechny nadávali, že se ty korbičky teď dělají strašně malé a děti z nich hrozně rychle vyrostou a brzo se přesidlují do sporťáčků (samozřejmě s možností sklopit do lehu). A všechny původně koupili kočárek kde se sporťák nedal dát proti směru jízdy a pak museli kupovat nový, protože jim ani mimčům nevyhovovala, že na sebe nevidí :slight_smile: Já proto vím, že chci s možností to otočit a s co největší korbičkou, aby v ní mimčo vydrželo co nejdýl :slight_smile: ale na nějaký konkrétní hledání, na to je opravdu ještě příliš brzy :slight_smile:
10. čer 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka to jo, hluboký korbičky bývaj malý, to je pravda, proto jsem třeba nakonec nekupovala X-lander, do kterýho jsem byla zamilovaná:o) brzo na tyhle starosti je, to je fakt, ale zase co by si člověk nedopřál:o) my třeba už máme namyšlený i několik variant jmen.o)
10. čer 2013 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste teda rychlíci s výběrem kočárků a jmen :slight_smile:)) Já se jmény raději počkám až po ultrazvuku a po kočárcích jsem koukala, ale zas nevíme, jestli hledat pro jednoho nebo pro dva. Tak v podstatě zas až po ultrazvuku - za 14 dní, uff.
10. čer 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
doufám, že to nezakřiknu, ale pomalu už se k vám přidám :D
10. čer 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mimochodem, nám se nedařilo dva roky, teď jsem v dubnu po laparce a konečně jsou na testu dvě...první // se objevili už 23DC /9DPO/, takže snad to bude silnej kus. U prvního dítka jsem to měla naprosto stejně. Dva roky čekání a snažení nic, pak laparka, odstraněna endo a měsíc na to šup a těhule. Takže doufám, že teď to bude stejně v pohodě jako poprvé. Jinak na kontrolu jdu ve středu. Co se týká břicha....taky chodím koukat každou chvíli na WC,jestli jsem to náhodou nedostala. A kdyby jste chtěly vědět, kolik už jsem udělala testů....tak se snad radši ani neptejte :D
10. čer 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckamb tak to potichu gratuluju :wink: já dělala test jen jeden, bojím se že když udělám další budu resit sílu čárky a zblaznim se z toho :-P jinak spinim už 12 dní, takže na záchod jdu vždy s velkým napětím,ale věřím že to bude dobrý :slight_smile:
10. čer 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka tak já zvládla toto jenom za dnešek :D
10. čer 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2013 v 15:54  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akashka
@kopalovi no holky a to kdbby jste viděli celou tu plejádu testů od toho min. pondělí, tak se poserete :D :D :D Ale víte jak to je...na něco čekáte dva roky, ono se to nedaří...a najednou .....prostě mám potřebu se pořád ujišťovat, ale tak snad mě to brzy přejde...jinak zruinuju náš rodinný rozpočet testama :D
10. čer 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckamb mam to podobné :slight_smile: kazdy den taky testuju :slight_smile: jen ujištění, že tam milimetřík je :slight_smile:
Nemohu se dočkat středy :slight_smile:

Mohu dotaz co si mohu vzit na bolest hlavy neporadite?
10. čer 2013 v 16:28  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kopalovi paralen můžeš :wink:
10. čer 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kopalovi jj, paralen
10. čer 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kopalovi Já si dávám magnezko i když jsem těhu nebyla. :slight_smile: Mohla jsem na to i pít. Jakožto že jsem moc nepila.
10. čer 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za info :slight_smile: honí se tady nad nama celej den bouřky a z toho ta hlava z tlaku :frowning2:dneska sem si přála ať už jsou dvě a končí směna v práci tohle se mě už dlouho nestalo :frowning2:
10. čer 2013 v 19:10  •  čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel magnesko beru taky už od KETu a pravda, že jsem od té doby bolehlav neměla :slight_smile:
10. čer 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akashka Mě to poradila spolužačka, která ráda chodila do hospy, tak prý je to dobré. Asi bych si to jen tak nekoupila, mám doma paralen/acylpyrin, ale je to dobré na křeče a já někdy mívám na krku a partner všude, tak jsem pořídíla. :slight_smile:
10. čer 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel no ja ho zacla brát jelikož sem někde četla že to může pomocí po transferu abych embryo nevypudila :slight_smile:
10. čer 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akashka No každopádně neuškodí a to je důležité. Magnezko se v těhu bere když tvrdne břicho, tak předpokládám, že pokud se člověk nedopuje, že ublížit nemůže. :slight_smile:
10. čer 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_mel taky myslim, ja to samozřejmě s dr. probrala, říkala, že uškodit to nemůže a to je hlavní, takže piju každý den jednu magnesku a k tomu dvě tabletky magnesia :slight_smile: V té hoře léků co beru se to už ztratí :slight_smile:
10. čer 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už za sebou máte některá první UTZ??
11. čer 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek