• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@ema5 no je to za mnou, mam velkeho andilka na neicku spolu s jeho tatinkem .....stalo se moc veci najednou a asi to nepomohlo ani malymu.snad uz bude vse v poradku.. nebylo to nic hezkeho, jeste pred kontrolou se maly hybal a za par hodin uz jsem rodila mrtveho broucka......
chlapecci jsou fajn :slight_smile: na oblikani teda do puberty :D muj synovec kterymu je 14 uz je na oblekani dost narocnej :grinning:
na chlapecka se tesim ted se narodily tri holky u nas v rodine tak to chce nejakeho chlapika :D ale at je to co je to hlavni je aby bylo zdrave :slight_smile:
taky myslim pokazy kdyz sem si vzala tabletu mi bylo na zvraceni ,nekdy sem mela z toho zimnici no proste divny tak sem na radu holek vynechala a zatim musim zatukat je mi fajn :slight_smile:
17. zář 2013 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rohatyandilek To mě moc mrzí, čím sis prošla. Tak přeji už samé radosti!
17. zář 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 dekuju moc :slight_smile: nema to jednoduchy nikdo :slight_smile: kazdy potrat je hruza ,proto sem porad nervni co se tohodle broucka tyce ale snad uz to bude dobre :slight_smile: ja preju zdraveho broucka nebo berusku...hlavne se ozvy po dalsi kontrole ja jdu az 3.10
17. zář 2013 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dokonce až 15.10, zas za měsíc no. Nejradši bych, aby už to bylo, na druhou stranu si říkám, že je to naposled, tak bych si to měla užívat, protože únor tu bude co by dup :slight_smile: p

Tak snad se zatím ještě někdo přidá. :dizzy_face:
18. zář 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mohla bych se k Vám přidat? :slight_smile: Jsem nějak sama na všechny ty různé pocity v těhotenství :slight_smile:
19. zář 2013 v 16:29  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky, odkaz na soukromou skupinu je: http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/unor-2014/?post=last
ale nevim, jestli se tam dostanete - správce je luckamb (bez tecky za jmenem), ta by teda existovat mela, takze ji zkuste napsat o pristup :wink:
19. zář 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wikiiiii Ahojky, jasně, že můžeš.. jak píše katka, existuje i soukromá skupina, já do ní byla přijata, ale je tam už 77 členek, tak se s holkama domlouváme, že zůstaneme tady, v komornějším prostředí :slight_smile: Budeme rády, když se přidáš..
19. zář 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rohatyandilek Tak tentokrát to určitě všechno dopadne na jedničku s hvězdičkou :slight_smile:

Mně bylo blbě asi do desátýho týdne a od tý doby ok - v pondělí jdu na velký utz, tak jsem zvědavá. Pohlaví zatím nevíme :wink:
20. zář 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wikiiiii máš vybraný krásný jména :slight_smile: naše pracovní je Tonička, hehe :wink:
20. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wikiiiii ahojky fakt pekny jmena sofii jsem chtela taky ale bohuzel nevim proc pritel chce vermomoci karolinu :unamused: tak doufam ze nam potvrdi kluka :grinning:
@brsh verim tomu :slight_smile: zachvili budu mit za sebou ten,, krizovy,,sesty mesic...je to za dlouho ale zvladneme ho, pri prvnim sem mela porad nejaky problemy spineni krvaceni krece , az potom se zjistilo ze byl rpoblem na strane M.asi o tom nevedel ani mi o tom nemohl vcas rict....ale je to za mnou zacala sem od znova :slight_smile: tak jak si M pral ....i kdyz spoustu mich znamich me kvuli tomu dost odsuzuje :fearful:
20. zář 2013 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 taky si propadla panice? nestihnu nic vcas?jsem ze vseho tak zmatena ze vubec nevim co driv na co je jeste cas a co uz bych mela mit :grinning: ....ted jeste se pidali hadky s pritelem ktery snad uz budou v klidu..chlapi si proste nekdy do huby nevidi :/ .....
20. zář 2013 ve 20:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně se dostávám k PC. Já vám nevím, asi se mi nezobrazují všechny příspěvky, nevidím, že by wikiii psala něco o jménech.. čím to je? Vidím jen, že reagujete, ale nevím na co...

@rohatyandilek Já jsem zatím tak nějak v pohodě, příjde mi to daleko :slight_smile: A tím, že mám hodně věcí po klucích, tak pořizování zatím tolik neřeším.. Přeji ať je doma brzy zase pohoda a klid, teď to potřebujem :slight_smile:
20. zář 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh A ty už máš něco doma? Co byste si přáli víc? :wink:
20. zář 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rohatyandilek A jaké jméno máte pro kluka? My se jmeny pořád tápem.. zvlášt pro třetího kluka vymyslet jméno, to je něco... :unamused:
20. zář 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 to teda potrebujeme klid :slight_smile: .....pro kluka mame jmeno Jakub (druhorozeny) :slight_smile: ja bych strasne chtela Mikulase ale pritel je proti ......Mikulas Liska to preci je hezky :grinning:
20. zář 2013 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rohatyandilek tak mohl by tě partner šetřit, alespoň v těhotenství :slight_smile:
@ema5 - když tě někdo otaguje, určitě by Ti mělo přijít upozornění. Jestli jsi přihlášená :wink: Já nemám žádnýho prcka - tři by se mi líbili :slight_smile: Jinak se jménem pro kluka máme obr kříž a myslím, že bude nakonec bezjmenný :grinning: my se nemůžeme dohodnout. Pro přítele jsou všechny moje návrhy blbý, ale sám nic nevymyslí :grinning: Tak asi i proto tíhneme k holčičce...ale na druhou stranu. Máme vymodlence po třech letech a IVF, takže je nám to opravdu šumafuk :sunglasses:
20. zář 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh me povidej :unamused: ale to nejhorsi jsme si vyrikali...... o svym vzhledu jsem mu rekla sve , on se ostrihal :grinning: :grinning: takze vypada jako clovek :grinning: a na jeho vetu kdyy neyl debil tak by se s XY nerozesel a byl by jinde a na tom jinak jsem mu rekla ze kdyby M neodesel do nebe ze bych se mela jinak a byla bych jinde............musela sem mu to uz vratit stejnou merou ......nasledovala excelentni ,,ticha domacnost,, a pak se pilisal se sladkostma a dekou po malyho :grinning: :grinning:
20. zář 2013 ve 22:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rohatyandilek chápu to dobře, že jsi loni přišla o přítele i miminko? To je dost smutný - obdivuju, žes našla tu sílu. Nikdo by Tě určitě odsuzovat neměl. Držím palce, ať už je vše jen dobré!!!
20. zář 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ano je to tak loni v kvetnu, umrel na nador na mozku,...uprimne? porad ho v sobe mam porad se mi o nem zda poad s nim mluvim ......nevim Kuba mi podal pomocnou ruku a tak nejak se to potom stalo :slight_smile: ...oba mame svoj sramy na dusi :slight_smile: jen se snima vyrovnavame trochu jinak..........nekdy si prijdu sobecka ze jsem si nasla Kubu ale myslim z mi ho sem martin poslal po tom co sem prisla i o matyska jsem nebyla schopna normalne fungovat ..ja vim ze bych mela jeste ted oplakavat a oplakavam jen uz nejsem na to sama.....dekuju moc za podporu :slight_smile:
20. zář 2013 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za pochvalu jmen, nebyla sranda vybrat klučičí jméno :slight_smile: , proto máme jenom jednu variantu. Příteli se taky nelíbilo nic, co jsem vymyslela, musela se přimluvit i jeho maminka,protože jakmile budu vědět pohlaví,budu si sním chtít povídat a mluvit o něm určitě,ne jako o něm. To jemu evidentně nedochází. Snad se to dozvím už tohle úterý,pokud nebude zase otočené zadečkem. Ještě bych se chtěla zeptat, včera mi zjistili,chudokrevnost, hypofunkci štítné žlázy, tachykardii. Máte s tím někdo zkušenosti? Na endokrinologii mi řekli, že to zjistili hodně pozdě s ohledem na dobu mého těhotenství. Mám téměř úplnou absenci jódu v těle, hrozili, že miminku to mohlo hodně chybět. K doktorce jdu až v to úterý,tak mám teď strach aby bylo všechno v pořádku.
21. zář 2013 v 10:00  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rohatyandilek to je hrozny, co Te potkalo. Tak ted uz jen dobre zazitky a hezky se pripravuj na roli maminky :wink:
@wikiiiii - na vsechno existuji tabletky. Zrovna vcera jsem videla u jedny tehulky tady, ze bere jod v II trimestru a na chudokrevnost dostanes zelezo :wink: neboj, dr si te pohlida. Ja si zase pichal denne Clexane na redeni krve. Ted mam na brise nejakou hroznou vyrazku a na koznim mi na to chtela nacpat kortikoidy, tak to jsem s diky odmitla a zkousim se lecit sama :grinning:
A kdy mate terminy, holky? Ja podle ms 9/2 a podle utz 1/2. Ale toho 9 tyho ma moje segra tricetiny, tak se cela klepe, aby to vyslo :grinning:
21. zář 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wikiiiii A jaká jména jste vybrali? jak jsem psala, nějak se mi nezobrazil tvůj příspěvek.. pro holčičku jsem pochopila Sofie? A co pro kluka? Přeji, ať se mimi ukáže, my nevíme ani po velkém utz.. A s tou hypofunkcí, tachykardii atd. žádnou zkušenost nemám.. jak ti to zjistili? Byla jsi na nějakém speciálním vyšetření? To jsou věci.. přeji, ať je na to nějaké jednoduché řešení a mimi je v pořádku!
21. zář 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak super, že vám to nakonec vyšlo a můžete se těšit na miminko! A ten clexan už si nepícháš? Já si píchám fraxiparin, víckrát jsem potratila a po posledním potratu mi zjistili krevní mutace, sice ne nějaké významné, ale protože nenašli nic jiného, připsali to jim a preventivně píchám každý den fraxík.. asi až do porodu nebo dýl. Až překvapivě jsem si ale zvykla a nevadí mi to. Ale stýskat se mi po tom rozhodně nebude! Jo a termín mám 3.2. :slight_smile: Tak to budeme mít blízko :slight_smile:
21. zář 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rohatyandilek Je to hrůza, co máš za sebou :cry: Snad už teď vše bude lepší..
21. zář 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 picham porad, tam mam prepis :slight_smile: urcite budes pichat do konce sestinedeli, pry je v tom obdobi nejvetsi pravdepodobnost trombu. Ja si leduju bricho, takze jsem usetrena jakykoliv bolesti s tim spojeny. Naucila jsem se to pri stimulaci, kdyz jsem pichala i hormony atd a mela jsem tri injekce denne. A porodnici uz mas vybranou? :slight_smile:
21. zář 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh jakoze prilozis něco z mrazaku a pak to neboli? Ja picham do vnitrni strany stehen, nekdy vůbec nevim, ze je jehla v tele, nekdy stipe dost. Do bricha me to boli.. ale zkusim teda to ledovani.. na jak dlouho to prilozis? No ja to mam preventivne kvůli mimcu, ne tak kvůli sobe, takze nevim nevim, jestli se mi bude chtit i v sestinedeli.. ale mozna jo, no. A co mas za mutace a kdy ti to zjistili?
21. zář 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 mam takovy ty gelovy polstarky - vytahnu z mrazaku, dam na bricho a drzim cca tricet vterin. Pak to vyzkousim tak, ze skrabnu nehtem a kdyz nic necitim, tak sup :slight_smile: me nebolelo to pichani, spis pak ten clexane, jak ho vpichavam. Mam nejaky dve mthfr a leidena. Prisli mi na to kdysi na genetice nahodou, kdyz jsem byla s necim jinym
21. zář 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: devcata ...ja se snazim vsechno brat pozitivne ja vas obdivuju ze si nekam neco pichate..a vidim jen jehlu na siti a omdlivam :grinning:
21. zář 2013 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no ten gelový polštářek jsem kdysi taky mela, ale kde mu je konec...

@rohatyandilek No zvyknes si, já si rekla, ze mi to vadit nesmí, protože to nikdo za mě neudělá.. tak jsem si nepripustila žádnou obavu a jde to... manžel to taky nemůže ani vidět..
21. zář 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh teď koukám, kolik už toho máš pořízeno na miminko (teda ten kočárek a fusak:slight_smile: Moc hezké, už to máš doma?
21. zář 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek