• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@ema5 to je dobrej pristup....ja kdyz sem chodila na chemky tak sem si zase porad tvrdila ze mi davaj vitaminy :grinning: a ze mi bude fajn ...kdyz si clovek neco vnuti nekdy to i pomuze :slight_smile:
21. zář 2013 ve 14:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 tak si to kup - stoji to 50 korun a maji ji v kazdy lekarne :slight_smile: kocarek i fusak mam v obchode. Dneska mi volali zrovna, ze dosel fusak a rukavnik, ale mam objednany i kojici polstar, tak to pak vyzvdnu najednou. A kocarek mi rovnou i sestroji, ale poputuje k mamce :wink: na tohle jsem poverciva. My vyuzili Dnu Marianne. Ty mas vse po klukach? Ja tak budu mit obleceni od kamosek, ale dost jsme toho museli poridit :wink:
21. zář 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k Vám ještě přidat? Jsem v diskuzi na Rodině, ale nějak nám to tam vázne a zůstaly jsme tam už jen dvě :frowning2: I já mám termín v únoru :slight_smile:
21. zář 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chcete ještě někdo přidat do soukromky, nebo to už máte rozjeté tady a chcete tu zůstat?
21. zář 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mám termín unor, 24.2.14. Ráda si s Váma taky někdy popovídám, v práci jsem už zkončila, a doma je to občas dlouhé. I když si říkám, že si ten klid musím ještě užít, dokud můžu :slight_smile:
21. zář 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Jee, díky za tip, to si určitě pořídím! Já kočárky mám, ale samozřejmě jsem v trochu pokušení, pořídit něco nového. Mám robustní pořád hezké golfky, v těch jsme jezdili od půl roku a do půl roku jsem měla hluboký, takovou tu klasiku od peg perega, jak to nemá otočné kolečka, velká korbička.. tak dneska už jsou kočárky, se kterými se manipuluje mnohem líp, tak váhám, jestli něco nepořídit. Ale spíš z druhé ruky, investovat do nového se mi už nechce. A váhám jestli vůbec, je to přeci jen jen na půl roku a ty, co se mi líbí, jsou vcelku drahé. Ale dost věcí jsem samozřejmě vyhodila nebo rozdala, takže budu pořizovat.. přebalovací pult (nebo aspoň tu podložku na komodu), matraci do postýlky, mantinely atd. Plus kdyby byla holka, tak většinu oblečení.. neutrálních po klucích moc nemám.
21. zář 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Ahojky Claire, jsi tady dobře :wink: Super, žes dorazila.
21. zář 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellah AHoj! Jasně, že můžeš. Čekáš první mimi?
21. zář 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emo, ahoj :slight_smile:
Já jsem tu přihlášená už dlouho, ale nějak jsem sem nenakoukla a teď jsem si chtěla změnit přezdívku, ale už to nejde.. Tak zůstanu u pupanu.. Ten mám taky výstavní :slight_smile:
21. zář 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Jojo první, takže sem spíš taková vyjukaná co mě čeká :slight_smile: ale když to tady čtu, tak si říkám, že sem na tom dobře, jediný příznak těhotenství, že sem byla děsně unavená.
ty také první?
21. zář 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Jee už to čtu, promin, třetí?
21. zář 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellah Jojo, třetí :slight_smile: Máme dva kluky, 6 a 4 roky. Tak to máš super těhotenství, mě bylo první tři měsíce dost špatně, ale pak ze dne na den super. Teď je mi fajn, mohlo by to vydržet až do porodu :slight_smile:
21. zář 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
I mně teda bylo první 3-4 měsíce tentokrát hooodně bídně a jsem co ráda, že je to za mnou.. První těhotenství ti můžu jen závidět, to si člověk může fakt užít. I já mám doma už dva prcky.. :grinning:
21. zář 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 obdivuju, že jdete do třetího, já bych ráda 2, ale pořád ještě nevim , co obnáší porod, takže čekám a uvidím :slight_smile:
přeju at ti to už všechno hladce proběhne, bez nevolností..
někde sem se dočetla, že ve 2 trimestru je žena nejkrásnější atd.. já teda popravdě ted vypadám příšerně, zlatý první trimestr :grinning:
21. zář 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan no nevim, sem jediná těhotná v okolí, navíc sem se přestěhovala, tak přemýšlím co dělat. Dneska jsem si našla cvičení pro těhotné, tak bych to ráda zkusila.máte zkušenost?
21. zář 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daniellah, no já mám cvičení a běhání za těma dvouma docela dost, takže na extra sport nemám ani pomyšlení. Jsem ráda, že stíhám domácnost a je mi teprve 2 týdny dobře, dote'd jsem fakt ztěží fungovala, takže si to spíš užívám, že se zase scházím s kamarádkama, atd. Malej je ve druhé třídě a holčičce jsou 2 roky, takže tu mám pořád u sebe a teď je období, kdy se teda zrovna začíná pěkně projevovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chceme stavět, takže manžel dělá od nevidim do nevidim, takže mi pomáhá jen po večerech a víkendech, takže sport fakt ne :astonished:
Ale už teď se těšim jak po šestinedělí opět začnu chodit do fitka a trochu se dám do kupy..
21. zář 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan tak to chápu :slight_smile: to se opravdu nenudíš..
my máme už postaveno, manžel je taky od rana do vecera v praci, tak si pročítám co mě čeká , zkušenosti zkušenějších atd :slight_smile:
21. zář 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,možem sa ešte pridat?Som na rozhrani únor a březen.bud 28.2. alebo 2.3. :wink:
21. zář 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ema5 no já jsem ulítla s kočárem, je fakt drahej - ale zase na druhou stranu, drží cenu, takže ho pak dobře prodám :slight_smile: Hlavně jsem chtěla kočárek do terénu a žádnej jinej nesplnil moje očekávání.... škoda, že nevíme to pohlaví, viď?! Protože teď bylo tolik akcí a slev a já nemohla nic pořídit. Přijde mi, že už neutrální věci nedělají.

Holky, vítám tady nový budoucí maminky - můžete využít i soukr diskuzi, jak píše Lucka nahoře :slight_smile: Já už jsem jen tady, protože jsem tam v létě neměla možnost přispívat a holky tam už se moc znají :sunglasses:
21. zář 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zůstanu už jen tady, nemám zase tooolik času, a tam prý je rozjetá velká diskuze o hodně členech, takže tady mi to tak akorát vyhovuje :slight_smile: A děkuju, že s Váma můžu podrbat, ono to občas chce :slight_smile: ..
Zítra jdu na kontrolu, už se na mimíska těším a 4.10. jedeme do Budějovic na velký genetický uzv, tak i tam se docela těším.. Snad bude vše, jak má :confused:
22. zář 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupan Ja jdu zitra na velky utz, tak jsem taky zvedava a doufam, ze je vse ok. O pohybech si nechavam zatim jen zdat, sem tam nejaky skrundani, ale nevim, jestli je to ono.| A mam strasne opruzeny bricho. Vcera mi rikala magistra v lekarne, ze ji s timhle prednosta z Podoli hospitalizoval - mela gestozu. Tak doufam, ze to tohle neni a jen me pronasleduje nejaka otravna a svediva alergie :wink:

Jinak holky, ja tak trpim nespavosti - to je umorny. Dneska od ctyr nespim, jak baba. Asi zacnu brat homeopatika na spani
22. zář 2013 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
brsh, tak já spim blbě pořád :grinning: , takže teď to neni žádná změna..
Pohyby přesně, jako ty, sem tam jako by něco, co nedokážu přesně identifikovat, už asi 14 dní, ale fakt si ještě nejsem jistá, jestli to jsou pohyby a to čekám třetí :sweat_smile: .. asi je to pokaždé jinak, protože podle mě s malou ve druhém těhu jsem v tuhle dobu už pohyby jasně cítila.. I proto se těšim zítra na gyndu, až uvidim malou a budu si jistá, že je vše ok :slight_smile:
22. zář 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellah K těm třem dětem, my jsme s manžou oba ze tří dětí a máme moc fajn sourozence, hezké vztahy, moc rádi se vídáme, jezdíme spolu na dovolené a tak, děti mají tímpádem taky veselo.. tak nám to oběma přišlo fajn a chceme to dopřát i našim dětem. Snad to půjde zvládat. Je fakt, že před rokem jsem byla dost skeptická, že bychom do toho ještě šli a protože jsem i mezi klukama víckrát potratila, tak tohle byl prostě poslední náš pokus a vyšlo to a mimísek se drží. Taky mi dřív přišlo, že by to bylo příliš náročné, ale teď mám právě takové hodně klidné období, děti si už hodně hrají spolu, myslím, že mám největší pohodu od doby, co se narodil první syn (ten byl dost náročný). A to už i teď na částečný úvazek pracuji. Takže teď se na to "cítím", ale uvidíme, jaká pak bude realita :slight_smile:
22. zář 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@daniellah Ten odpočinek si užij, pak se ti bude občas i trochu stýskat :slight_smile: Aspoň já pak litovala, že jsem až do konce pracovala a to nicnedělání si neužila :slight_smile: A cvičení je určitě fajn, chodila jsem v prvním těhu taky.. i na ty přípravné kurzy. Teď nebudu, nemám už kdy. Ale pohybu mám málo, cvičit doma se mi nechce. Každý den si říkám, že aspoň večer při telce, ale pak jsem ráda, že sedím a ani se nehnu :unamused:
22. zář 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlinka06 Určitě můžeš! Čekáš první?
22. zář 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak ono zas člověk si musí udělat radost, že jo. Navíc čekáš první, takže jestli budete chtít další, ještě využiješ, to se pak vyplatí.
Užij si zítra velký ultrazvuk, já bych šla zas! Ikdyž doktor, u kterého jsem byla, je vcelku suchar, nic moc mi neukázal. Ale byla jsem hlavně hrozně ráda, že je mimi v pořádku. Ta vyrážka, to je zvláštní, no uvidíš, co ti k tomu zítra dr. poví.
Jojo, máš pravdu, neutrálních věcí je málo. Já je ani moc nechci kupovat, na kluka mám totiž věcí dost, tak kdyby to byla přeci jen holčička, chci si užít těch holčičích věciček :slight_smile:
22. zář 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Ty se taky máš, že máš kontrolu, a hned dvě brzy po sobě :slight_smile:

A k pohybům, já mám tentokrát už od 16 tt, teď už dost intenzivní, moc si to užívám. .. Ale to má každý jinak, záleží také na poloze placenty a tak...
22. zář 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den mužu taky poprosit o přidání do skupiny
22. zář 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera večer jsem začala cítit fakt docela intenzivně přemety.. Hooodně silní motýlci, takže jsem se uklidnila. Už se těšim, jak budu ke konci zase remcat, že už by se mohla malá uklidnit a přestat se tak mrskat :sunglasses:. Holky, zeptám se i tady, jelikož čekáme holčičku, budu veškeré věci, které skladuji po synovi prodávat, víceméně za symbolickou cenu. Mám tu vše od narození po 7 let.. Nevíte o někom, kdo by měl o něco, spíše více věcí zájem? Mám fakt hezké věci, syn je z předchozího vztahu s Němcem a vše jsme kupovali v Německu, Hm, Ca, atd, tak se kdyžtak, prosím, poptejte :slight_smile:. Děkuji
23. zář 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky tak ak to u vas vypada .....vy uz mate i kocaky koupeny? :astonished: ted si pipadam hodne pozadu :grinning:
jinak sem zjistila fakt , ze jak sem tu nekde psala jak sem vynechavala vitaminy tak uz je nebeu vubec a jak mi bylo zle ted uz j mi fakticky uplne dobre.....je to mozny ze by mi treba vadila nejaka latka v tech vitaminech co by mi dazdila zaludek :/ si pripaddam jak krkavci matka kdyz ted uz neni tolik dobrot ze zahrady a ja to nemuzu nahradit aspon umele :frowning2:
23. zář 2013 ve 12:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek