• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu únor 2014

24. července 2014 
@ema5, kde jsi stáhla ten film? Já ho na ulož to nenašla :frowning2:
29. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupan Na uložto není, dívala jsem se online, nestahovala jsem. Ale napiš do vyhledávače na googlu nebo seznamu Jak porodit a nezbláznit se online, a vyjede ti hned několik odkazů...
29. zář 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klami AHoj klami, vítej u nás :slight_smile: Když jsi čerstvě po kontrole, tak myslím, že to bude OK. Mě taky to břicho různě pne a tlačí, poslední dny mám pocit, že i snad tvrdne, já nevím, vždy jsem na to byla "natvrdlá" a neuměla to s jistotou poznat.. myslím, že různé pocity jsou normální, přeci jen se to tam různě roztahuje, uvolňují se vazy, svalstvo.. :frowning2: Ale kdyby to bylo hodně nepříjemné, tak samozřejmě radši zaskoč k dr., nebo aspoň zavolej...
To se nás tu s problémy s krví sešlo víc. Já zas mám problém píchat do břicha, to mě i víc bolí.
29. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Ahoj, děkuji za přivítání :slight_smile: Mám pocit, že v nešní době mají skoro všechny maminky nějaký problém :-/ hlavně ty trombo mutace. Já to nikdy nepíchala jinam než do břicha (teda hodně ze stran, kde je víc tuku), tak nevím, ale přijde mi, že do toh ostehna to musí být bolestivější. Máš pravdu, že se všechno rozpíná a natahuje, ale člověk má strach.. čekáme první mimčo a nevíme, co je norální a co ne :-/ Tvrdnutí taky neumim poznat. Jediný, co se mi děje.. že se občas prcek nakýbluje na jedno místo v břiše, kde se udělá boule a je tvrdá, musim to pak rozdýchávat než to přejde.. tak nevím, jestli je to tvrdnutí :-/ Ale prej je tvrdnutí normální od 20. týdne, pokud není časté nebo bolestivé. Mě spíš teď děsí ten divnej pocit v rozkroku..jakobych měla čípek mezi nohama a na něm balon s vodou.. musim mít pořád zaťato :grinning:
29. zář 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klami A měla jsi ty tlaky už před tou kontrolou? Tlaky na čípek jsem v těhotenství teda neměla nikdy, to znám z hojení po porodu. Tak si zítra brnkni k dr. radši, víš jak to je, radši být za plašana než něco zanedbat...
Mě to teda do stehna bolí míň než do břicha, ale možná je to tím, že už tu kůži na vnitřní straně stehen nemám nejpevnější :unamused:
29. zář 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 každej je taky jinak citlivej. Tak je dobře, žes našla místo, kam to jde píchat. Ty tlaky jsem měla občas i předtím no, ale tím, že to bylo jen občas, tak sjem to doktorce ani neříkala.. často špiním a krvácím a naposledy jsem tam byla zase s tím. Ale stejne mě vyšetřovala a zkoušela čípek, říkala, že je dlouhej.. ale jestli to zítra bude stejný, tak jí asi napíšu. Ona reaguje na emaily.
29. zář 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže na vše už mám léky, minulý týden jsme zjistili,že budeme mít KLUKA - jméno Toníček.. Z nedostatku jodu je sice dost hyperaktivní,ale aspoň o něm pořád vím, nechápu kdy spí. :grinning:
30. zář 2013 ve 13:24  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@wikiiiii To je fajn wikii. Blahopřeji k chlapečkovi! :dizzy_face: Závidím, že už máte jméno, vybrali jste hezky, my pořád nic. Naše prďolka je taky aktivní docela dost, chvílema už dloube na dvou místech najednou, křížem, jak se tam asi vzpírá. :slight_smile:
30. zář 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klami Jak je dneska?
30. zář 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wikiiiii To je paráda, gratuluju :slight_smile: My máme pracovní jméno Tonda (jak pro holku, tak pro kluka) - ale nakonec fakt asi jen pracovní :sunglasses:

Tak holky, já už se zbavila bolesti v krku, ale mám ukrutnou rýmu, takže je mi mnohem hůř -bolí mě hlava, nemůžu dejchat...no hnus. Dneska jsem byla dvakrát s hafanem, v trombocentru na krvi a mám dost. Jinak jsem v Lidlu koupila ty lacláčky džínový, jsou krásný. A přišel mi balíček z mimibazaru :wink:
30. zář 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Teda, to si to vybíráš. Přeji, ať to brzy přejde..
Na Lidl jsem se taky dívala, ty věcičky vypadají moc hezky.. no jo, ale co z toho, když nevím, co to bude a nechce se mi kupovat jen tak, kdyby náhodou.. :unamused:
30. zář 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak mě napadlo... máš nějaké informace o tom, jak se pak postupuje u porodu, když si ředíš krev? Mě zatím nenapadlo se zeptat, ale někde jsem četla, že se nedoporučuje přenášet, porod se radši vyvolává, aby se načasovala poslední injekce.. tobě o tom dr. něco říkal?
1. říj 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 proto jsem tam kupovala jen ty lacláče. Ale já dostanu spoustu oblečení od mých kamarádek, už nic kupovat nebudu. Jen pokud to nevydržím a potvrdí mi holčičku (dle mojí intuice), tak samozřejmě koupim něco krásnýho :grinning:
JInak s tím porodem nevím. Já myslím, že nejsi naředěná tak, abys vykrvácela. Dokonce před každou operací dostávám Clexane preventivně. My se o porodu ještě moc nebavíme, je na to čas. Ale pochybuju, že by mi kvůli tomu chtěl vyvolávat porod. Píchám si Clexane ráno, tak v nejhorším ho už nepíchnu :grinning: Já nesmím rodit v pondělí, to je v poradně - to mě trápí víc :grinning: :grinning:
1. říj 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Tak snad to pondělí netrefí :slight_smile: š Já právě nikdy nerodila před termínem, první porod 10 dní po termínu a druhý vyvolávaný na termín kvůli cukrovce. Takže nějak nepočítám s tím, že bych rodila dřív, a taky doufám, že o moc nebudu, dva týdny před termínem ještě rozdávám zápočty :grinning: Ale kdyby to chtělo přijít pár dnů před termínem, byla bych moc ráda.

Mě příjde, že oni při jakékoli komplikaci radši vyvolávají a nenechávají přenášet, já měla tu cukrovku fakt minimální a vyvolávalo se .. Jestli si příště vzpomenu v poradně, tak se na to už zeptám, ať vím :slight_smile:
1. říj 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Tak Ty jsi profesorka? :slight_smile: Už vidim študáky, jak se modlí, abys odrodila :grinning:
No můj doktor je takovej celej přírodní, takže nepředpokládám, že by se kvůli Clexanu chtěl pouštět do vyvolávání. Když máš pak třeba předčasný porod, tak Ti ho taky nezastaví kvůli heparinu :sunglasses: No jsem zvědavá, s čím přijdeš z poradny. Já se ptám na všechno možný a už si připadám jak cvok, tak si s prominutím počkám na názor Tvýho (Tvojí) dr :slight_smile: :grinning:
1. říj 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem z Prahy. T.p.5.2. Čekám chlapečka a už mem doma 2 princezny 8 a 6 let. Rada se k vám pridam
1. říj 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 - Tak jsem nafasovala zase 0,4 - už jsem měla horší výsledky, tak mám zase silnější dávky, achjo :frowning2:
@julie34 - ahoj, tak Tě tady u nás vítám :slight_smile: To je krásný, třetí miminko :slight_smile:

Holky, tady je to samá zkušená matka :grinning: To jsem úplnej amatér s tím prvním těhotenstvím :sunglasses: :grinning:
1. říj 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nově příchozí, vítám vás tady :sunglasses:
Zítra jedeme do Budějovic na velký srdíčkový uzv, můj dr. už mi ho dělal, takže ho budu mít pro jistotu dvakrát, když už můžeme i do toho genet. centra :slight_smile: . Už se na prcka těším, prý tam změří teď už i míru a váhu (samozřejmě je to přibližné, ale těším se).
Já teda pohyby zatím opravdu jen lehce a letmo, jako docela mě to překvapuje, ve 20.t třetí těhu a nic moc, v kolikátém jsi @ema? Ty jsi o 2 týdny dál, viď?
1. říj 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh No profesorka zrovna ne :slight_smile: Učím jeden den v týdnu na VOŠ. Původním povoláním, ale nejsem učitelka, dělala jsem firemního ekonoma, takže kancelářská krysa :slight_smile: Ale ráda bych do školství, přeci jen je to k dětem super práce...
Taky mám už 0,4, doufám, že výš to nepůjde.. No najednou jsme tu tři se třema dětma :slight_smile: Ale prvomamči tu jsou taky, jen nějak často nepíšou ...

@pupan Jojo, já už jsem 22. týden vlastně. TO má každý jinak, tím se nestresuj, nemáš vepředu placentu? Rozumím, že se těšíš, já jdu až za 2 týdny a nějak to neutíká :slight_smile: Ikdyž na druhou stranu nechci, ať to utíká, přeci jen je to naposled..

@julie34 Známe se z rodinky, viď? :wink: Fajn, že jsi došla!
1. říj 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 - no já jsem teď měla asi dva měsíce 0,2 - předtím kvůli hormonům 0,4...ale ty hodnoty se mi nějak zhoršily, takže zase 0,4. Injekce jako injekce, viď :grinning: ale je to teda opruz. Já bych spíš ocenila, kdyby mě cpali nějakýma tabletkama :grinning: :grinning: Nejhorší je, že mám ještě 5,5 měsíce před sebou, tj hrozný, když to takhle víš. Fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: Jinak si myslím, že vůbec být ve státní sféře je super, když jsi maminka. Já lituju, že jsem šlápla vedle a nezaměřila jsem se jinak.
@pupan - já mám pohyby úplně malinko, spíš sem tam. Jen v neděli řádilo jak černá ruka. Myslím, že se otáčelo :slight_smile: koukala jsem, že se vlastně teď každý týden mimino točí :slight_smile:

Ono sem moc holek psát nebude, jsou v tý soukr dis
1. říj 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,jsem tu nová. Jak tak koukám,každá má nějaký ten problém :unamused: . Už jsem si myslela,že jsem sama co se trápí s injekcema do břicha Clexan :slight_smile:. Je to pro mě strašná otrava a pro mého přítele ještě větší,každé ráno mi ji píchá :slight_smile: ...
1. říj 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Já myslela klami, wikii, ty co poslední dny psaly ..
S tou státní sférou máš pravdu, doufám, že se do ní nějak vecpu :slight_smile:

@27verca Ahoj verco, tak další s trombofilii... to nas tu pribývá :slight_smile: No mě manžel rovnou řekl, ať s ním nepočítám, dělá se mu zle, sotva o injekci slyší.. ALe příjde mi, že je to pro mě lepší takhle, než bych trnula, jak to tentokrát píchne a kdy už :slight_smile: Čekáš první mimi?
1. říj 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 - fakt neleduješ? Zkus to a uvidíš, že to bude mnohem příjemnější. Já asi zkusím zítra přesedlat na stehna, na tom břiše už fakt nevím kam s tím
@27verca - ahoj, vítej tady :slight_smile: s těma injekcema klobouk dolů před přítelem, ale spíš před tebou :slight_smile: mě mnohem víc bolelo, dokud mě bodal někdo jinej
1. říj 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Jojo, už leduju, po tvém doporučení :slight_smile: Teď už zvládám i břicho :slight_smile:
1. říj 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 a když píchám pět měsíců do břicha, myslíš, že zvládnu stehna v pohodě? Mám z toho hrůzu paradoxně
1. říj 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Mě to jde dobře, taky záleží jak se kdy trefím samozřejmě.. ale zkus, myslím, že to bude ok, zvlášť s ledem. Zkus spíš do vnitřní strany.. držím palce :slight_smile:
2. říj 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ema5 jo jo zname . Ještě se tu úplně nevyznám :slight_smile:
2. říj 2013 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ema5 Taky ho docela obdivuju,ale zvládá to na jedničku. Mimčo čekám druhé,mám už jedenácti letou dceru Natálku z prvního manželství :slight_smile: .A ty čekáš první??? A už víte co to bude??? :slight_smile:
2. říj 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh To já si to právě sama nemohla píchat,jen prvnich pár dní,ale vždy jsem se s toho pozvracela a bylo mi zle ještě celé odpoledne :unamused: . Koukám,že máš termím v unoru a mužu vědět kolikátého??? :slight_smile:
2. říj 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie34 Jsem na tom podobně, registraci mám dávno, ale nechodila jsem sem..
@27verca My čekáme třetí, máme dva kluky, 6 a skoro 4. A pohlaví nám mimi zatím tají, takže nevíme.. Jo a v únoru tu máme termín všechny :slight_smile: Já 3.2.
Ty už pohlaví víš?
2. říj 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek